ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ori8 Member

אני לא חושב שטיאגו היה מגיע אם קייטה מההתחלה היה עונה על הציפיות ומתקתק לנו את המשחק כמו שציפו ממנו. חשבנו שהגיע סוף סוף הקשר שישנה את הקבוצה הזו מטובה לקבוצת על וזה כמובן לא קרה, אבל זה לא אומר שאי אפשר להפיק ממנו דברים אחרים.

הריצות שלו במרכז אחרי שחקני יריב שנמצאים עם הכדור נותנים אשליה ללחץ שהוא כביכול עושה, אבל הוא עושה את זה עם אפס אגרסיביות. לעומת ווינאלדום למשל שבמשחקים גדולים שלו (2-3 בעונה) יכול להרוג שחקנים. אם אתה לוקח את האגרסיביות של ווינלאדום ומעביר אותה לקייטה אתה מקבל חתכת שחקן. הוא גם מגיע להרבה מאוד מצבים ויודע לסיים יחסית טוב.

מדהים שאחרי שנפטרנו סוף סוף מלאלאנה וסטארידג' יש לנו עדיין יותר מדי שחקנים שלא מצליחים לשמור על כשירות ועל כל זה הוספנו הקיץ את טיאגו, שעצום ככל שיהיה, גם לו יש היסטוריית פציעות מכובדת ובעיות כשירות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

הפוך, הריצה של הנדרסון ומילנר נותנת אשליה לגבי הלחץ. סטטיסטית, קייטה הקשר שמפעיל הכי הרבה לחץ על הכדור אצלנו (או אוקס, לא זוכר כבר).

בכלל, לגבי הקישור, הוא צריך לעבור סוג של מהפך. אני לא יודע עכשיו איפה דברים יעדו בגלל הפציעה של ואן-דייק, אבל שימו לב:
    מילנר בן 35 אוטוטו. עם כל ההערכה אליו, אני לא יודע כמה אפשר להתייחס אליו עוד כאופציה רלוונטית, בטח בעונה הבאה. אני גם לא יודע מה הסטטוס אצלו מבחינת חוזה.
    ווינאלדום, אלא אם יהיו הפתעות, יעזוב בקיץ. מסיים חוזה ואין בכלל דיונים איתו על חוזה חדש לפי הדיווחים.
    הנדרסון בתחילת העונה הבאה יהיה כבר בן 31. התחילו לו גם ענייני כשירות.
    טיאגו יהיה בן 30 בעונה הבאה. גם אצלו כשירות זה עניין בעייתי.
    אוקס בתחילת העונה הבאה יהיה בן 28. מיותר לציין שבעיית הכשירות אצלו משמעותית מאוד.
    קייטה בעייתי עם כשירות.
    פביניו אחלה.
    ג'ונס שעדיין לא ברור כמה יהיה אפשר לבנות עליו.

אני חושב שסביר שווינאלדום ומילנר כבר לא יהיה חלק מהסגל בעונה הבאה.
    זה ישאיר אותנו עם 6 קשרים טוטאל כשלפחות 1 מהם מאוד בעייתי מבחינת כשירות ועוד 3 שגם הם נוטים להחמיץ לא מעט משחקים בעקבות פציעות.
    עם סגנון המשחק שלנו וזה שחלק מהקשרים שלנו כבר מגלים קושי לשמור על כשירות, אני חושש שהמגמה הזאת רק תתגבר וזה לא עניין של חוסר מזל זמני.
    לדעתי אין כמעט מנוס מרכש של קשר מרכזי רציני בקיץ.

3. Ori8 Member

מקווה שמילנר יפרוש וייכנס לצוות של קלופ. מגיע לו ואני רוצה להאמין שיש לו את האינטיליגנציה והיכולות בשביל לעשות את הקפיצה המהירה הזו. אני מקווה שזה אופציה בכלל והוא לא ירצה לסחוב עוד. לא רואה את לידס לוקחת אותו בגיל 36..

מתחיל להתבאס על הנדרסון והגיל המתקדם..
    לגמרי השחקן שעבר את המהפך הכי גדול מבחינתי בשנתיים האחרונות כאוהד. מאחד הבלתי נסבלים והמרגיזים לשחקן הראשון שמרגיע אותי לראות אותו עולה ב-11.

4. alexshw Member

אגב השחקן הזה שחברו פגע בו בכוונה, יפגוש את ארסנל בשבוע הבא

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילי לתחושתי יישאר כמאמן אם ירצה, זה נראה לחלוטין טבעי. וכן הייתי עושה את זה כבר בעונה הבאה.

לגבי הנדו, אני חושב שיש נטייה לזכור יותר את התקופות המתסכלות שלו מאשר הטובות. כבר כתבתי את זה פה לפני כמה חודשים, מבחינתי היו לו יותר עונות טובות-טובות מאוד במדים שלנו מאשר עונות חלשות, פשוט ההתחלה הייתה גרועה מאוד (פאקינג שיחק קשר ימני תחת דלגליש), ואז עם הדעיכה של כל הקבוצה אחרי העזיבות של סוארז ושנה אח״כ סטרלינג, הצדדים הפחות טובים שלו פתאום בלטו יותר.

בסופו של דבר, הוא היה נפלא בעונת 13/14 ו-14/15, דעך (בגדול, היו לו גם בתקופות האלה משחקים טובים) ב15/16 ו-16/17 עם המעבר לקישור האחורי, ובשלוש העונות האחרונות חזר להיות בורג מאוד משמעותי. אחלה קפטן, היום הוא פשוט קריטי לנו.

@oranfu
    יש פה הרבה משתנים שיכולים להיכנס למשוואה שלך בשנה הקרובה, החל משימוש נרחב יותר במערך עם שני קשרים, וכלה בפריצה של ג׳ונס/קייטה וכו׳. בנוסף המצב במרכז ההגנה רלוונטי כמובן, ואולי אולי עוד גם נראה גם את טרנט בקישור יום אחד. אם ימשיך ביכולת ההגנתית חלשה מתחילת העונה יש מצב שזה יקרה יותר מוקדם משחשבנו.

בקיצור, רחוק מאוד. וגם לא הבנתי מה נהייתם עיניים גדולות אתה וגיל, הוא זורק לי 150 מיליון פאונד על שני בלמים, אתה רוצה להביא קשר מרכזי רציני בקיץ אחרי שהבאנו אחד כזה כולה לפני חודש וחצי. אפשר לחשוב שהמאמן שלנו זה גוארדיולה והבעלים שייח׳ מנסור.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/20
    Coutinho10 ו-Ori8 אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

אם קייטה היה מגשים את עצמו הוא היה יותר קשר בוקס טו בוקס התקפי.
    לא מבין איפה זה יושב על הספוט של טיאגו. טיאגו משחק לגמרי holding, משהו בסגנון של צ'אבי אלונסו.
    נפתחה סיטואציה, שחקן שקרוב לסיום החוזה, רוצה לעזוב את באיירן, קלופ אוהב אותו, הוא אוהב את קלופ.
    מאמין שבין כה וכה הייתם צוללים לעסקה הזאת, משתלמת לשני הצדדים.

אם כבר, אם קייטה היה באמת כזה טוב הייתם אולי סוחבים עוד עונה עם הרוטציה הנוכחית בסגל(אולי מחליפים רק את ווינלאדום במישהו צעיר).
    היום די ברור שאתם תהיו בשוק בקיץ הבא.

למזלכם לדעתי השוק מוצף בקשרים מרכזיים טובים וצעירים וזה לאו דווקא עמדה יקרה מאוד(כמה שנים אחורה וזו הייתה אולי העמדה הכי יקרה).
    אחד מהם אגב, שיחק נגדיכם אתמול.

אני לא אתפלא אם תסתכלו גם על שחקן בפרופיל של ההונגרי הזה של זלצבורג, אם הוא לא מגיע לאנגליה הוא בטח יעבור מכיס ימין של רד בול לכיס שמאל שלהם(לייפציג).

7. oranfu Member

ברור שהרבה דברים עוד יכולים להשתנות. אבל כשאני מסתכל על המצב של הקישור אצלנו אני לא רואה איך אפשר להתחמק מהוספה של קשר רציני בקיץ הבא.

זה לא קשור לגווארדיולה. הסגל שלנו מתבגר, נשחק. צריך להתחיל לחדש ולהצעיר אותו.
    ובאמת שלרצות להוסיף בלם וקשר, אפילו אם כל אחד מהם יעלה 50~ מיליון - זה לא גווארדיולה. זה במועדון עם הכנסות גבוהות מאוד והוצאות נמוכות שצריך להוציא כסף אם הוא רוצה להמשיך להיות בצמרת.
    טיאגו עלה לנו 20+5. בתשלומים מחולקים ל5 שנים. הפרופיל פרופיל גבוה אבל מבחינת עיסקה כלכלית זה פינאטס.

סביר שסובוסלאי נמצא בפנקסים שלנו. כל שחקן מהקונצרן של רד בול אפשר להעריך בביטחון גבוה שנמצא במעקב שלנו.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

The fall-out from 'horror' tackles can be toxic - I should know

Going back to 2003, the fall-out from my injury continued longer than was healthy for me or the club. Every time Liverpool suffered a negative result in the subsequent weeks, Houllier referenced my absence. It reached a point where the man who took my place, John Arne Riise, spoke privately to me about it.

“This is doing my head in. When the manager speaks about missing you it hurts my confidence,” Riise told me.

I agreed and told him to tell the manager, which he did.

As the world reacted to Van Dijk, there was a danger Joe Gomez or Joel Matip could feel the same as Riise. That’s why the midweek win and clean sheet against Ajax felt massively important. Had Liverpool lost, all the questions to Klopp would have been about his absent centre-back.

Beyond the emotion, the less Klopp is asked about Van Dijk between now and his return, the better. It will mean his side is coping without him.

מסכים עם כל מילה של קרא, ובעיקר מקווה שהשיח סביב ואן דייק נגמר השבוע. אין שום תועלת בהתעסקות שלנו בזה, זה היה ונגמר ולפחות עד הקיץ, עדיף שלא נשמע את השם שלו יוצא מהפה של קלופ או השחקנים.

oranfu ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  9. Ori8 Member

‎טבעי כמובן שאוהדים יתעסקו בזה וידברו על זה אחרי הפסדים וגולים שנקבל, אבל העבודה היא של קלופ להפוך את זה לנושא מת. אחרי אברטון הוא היה נראה ונשמע גמור ושבור. לא ראיתי אותו אחרי אייאקס.

דיבורים מצחיקים על זה שנחכה לו כמו אישה שבעלה בכלא זה מגניב אבל בסוף כל מה שצריך לצאת לו מהפה זה שגומז, מאטיפ ופאביניו בלמים אדירים ואנחנו נסתדר מצוין עד שהוא יחזור ״כמו החתמה חדשה״.

From doubters to believers מה שנקרא

ואפרופו לשים את הנושא הזה בצד. מה עם הניתוח שלו? שחקנים אמורים לטוס להתנתח די מהר אחרי פגיעה כזו ונראה שזה לוקח זמן. מישהו בכלל מדבר על זה?

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת ששאלו אותו בדיוק את זה במסיבת העיתונאים היום, נתן תשובה עמומה משהו.
    “Virgil was here, he’s OK. But about when the surgery will happen and stuff like this, I don’t think it makes sense that we give pretty much a time schedule every day.

“But it will be fine and will happen in an appropriate time. So, that’s it pretty much – he is as good as possible.”

יש פה גם קטע חמוד של 2 דקות בסוף (13:30 בערך) שהוא מדבר על אנדי שאם ישחק מחר ישלים 100 הופעות פרמיירליג במדים שלנו.

אגב הוא נראה הרבה יותר מעודד באופן כללי. החדשות המעניינות באמת - תיאגו, מאטיפ ואליסון שלושתם *כנראה* יהיו רלוונטיים לסגל למחר.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/20
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא להיות מעודד?
    אני יודע שכולנו חטפנו דיכאון בצמוד לשבת אבל בהסתכלות מפוקחת של שבוע לאחר מכן, אין באמת קבוצה טובה מאיתנו בליגה.
    יש את סיטי שעכשיו קיבלה את היתרון על פנינו. והיא עצמה פתחה את העונה בצורה מאוד לא משכנעת.
    ב99% מהעונות שחווינו לא היינו במצב כזה טוב.

ברור שבשבת-ראשון-שני-שלישי רצינו למות ודיברנו על טופ 4.
    נגמר. אין ואן דייק, לא יודע מי זה. יאללה ווסטהאם.

תזונאי ומאמן, Ori8 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

ממש נחמד הקטע על רוברטסון ואיך שקלופ צוחק שרוברטסון ענה לו אחרי שהוא צעק עליו.

13. oranfu Member

קצת חדשות נוער (כי יש הרבה זמן לשרוף עד המשחק):
    ה-U18 ניצחו 4-0 בחוץ את אברטון.
    ה-U23 ניצחו 3-1 בחוץ את צ'לסי.

אליוט עם שער בכורה במדי בלקבורן.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה גם בישל יופי של גול. קראתי שיצר 6 מצבי הבקעה, אפילו יחסית לנתון הסטטיסטי הלא ברור הזה - זה המון.

הבחור שפירסם את ההרכב בצהריים ביום רביעי צייץ שוב. לטענתו אנחנו עולים ככה:
    אליסון, רוברטסון גומז פאביניו טרנט, וויינאלדום הנדו, פירמינו ג'וטה סלאח מאנה.

רק תביאו לי את אליסון כבר רבאק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

הוא אמר שלא בטוח לגבי אליסון...
    אם כבר.

מצב נושא:
הנושא נעול.