ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת מאמין שפאביניו צריך להיות בלם קבוע כרגע.
    לא כי הוא כזה טוב, פשוט כי הוא יציב פיזית יותר מאשר גומז ומאטיפ.
    הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות כרגע הוא לבנות צמד בלמים שהציוות ביניהם הופך אותם לטובים יותר מכפי שהם אינדיבידואלית.

תסתדר עם מה שיש לך בקישור.

זה הזמן לפתרונות קיצוניים.

2. k_700 Member

מעניין.
    יש סיכוי שאם קלופ מתחיל את הפמפום מעכשיו(לרמה שהשחקן ירצה לדחוף למעבר בינואר) הם יתנו לו ללכת באיזור ה45-50 מליון אירו בינואר(בקיץ יש לו סעיף שחרור נמוך).

3. Rushie Member

חדשות קשות. אני מבואס בעיקר בשבילו. ממצב שבו הוא בפריים של הקריירה ולא מחסיר דקת משחק אחת, לפציעה של כל כך הרבה זמן.
    מאחל לפיקפורד רק רע בחיים. מה אתה מנסה בדיוק להשיג עם תיקול כזה פראי ומטופש בדקה 6? אין ספק שאנצ'לוטי תידרך את השחקנים שלו לקחת רגליים וגם הראיון שלו בסוף המשחק היה של אפס מאופס.
    קלופ יצטרך שוב להפשיל שרוולים כדי להשאיר אותנו רלוונטיים במאבק האליפות גם השנה, ואן דייק מעבר ליכולות הסופר גבוהות שלו שימש גם כלי קריטי בארגון של הקבוצה על הדשא ובבניית המשחק.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. תזונאי ומאמן Member

אני חושב שואן דייק יהיה מאמן מצוין, אם ירצה.

@k_700 כן, הסעיף הוא אחת הסיבות שהזכרתי אותו. חוץ מזה שהוא קלאס.

5. Ori8 Member

מעבר לעובדה שאני מעדיף למות מאשר לראות עכשיו עונה שלמה את ההגנה שלנו בלי וירג'יל, אני פוחד מקריסה מנטלית של כל הקבוצה הזאת בלעדיו. בלי הבוס שהוא. ופה זה כבר מאוד תלוי בעבודה שקלופ והצוות שלו יעשו ואני מחזיק אצבעות שהוא יצליח להרים אותם ולגרום להם להאמין שהם מסוגלים.

ברור שמבחינת יכולת בשורה התחתונה אין הרבה מה לעשות, אנחנו נקבל שערים רכים שלא היינו מקבלים איתו, אבל הביטחון. הביטחון שלהם כלכך קריטי בשביל לעבור את העונה הזו. מצד אחד קל להיזכר איך נראינו לפני שהגיע ומצד שני זה לא הוגן לשפוט את זה ככה. זו לא אותה קבוצה. גם פרסונלית אבל בעיקר מנטלית. אנחנו לא במקום בו היינו, גם עם נפגענו אנושות כרגע בפרסונל.

עם כל הפסימיות שבי, וברוך השם בורכתי, אני חושב שכדי שניפול לרמה שנילחם על מקום ברביעייה אנחנו צריכים לקרוס מנטלית לחלוטין ספציפית בגלל הפציעה הזו. זה לא לגמרי מופרך אבל שוב, זה כבר תלוי בצוות..

מוגזם ככל שזה נשמע ההרגשה היא כאילו הקבוצה מתה, והמחשבה הזו מבאסת אותי בלי קשר לואן דייק עצמו.
    איפה "הפטריוטיות" שלי כאוהד אם לא ברגעים קשים כאלה? והאם להיות פטריוט אומר להתעלם מהפסימיות שאני מרגיש או מהמציאות שהיא לפעמים פשוט מחורבנת וזה מה יש?

גם עם וירג'יל נראינו העונה כמו קבוצה שמסוגלת לקבל שלישיות בכל משחק, מכל יריבה, אז בלעדיו לאורך עונה שלמה.. קשה לדמיין. ועוד בעונה כזו, שאין בה ממילא הגנות והכל נראה כמו שכונה מטורפת. אלוהים שישמור עלינו.

אני עם @Walkon לגבי ינואר. יגיע בלם. אני לא רואה סרט שלא. הכתבים יאכילו אותנו עד אז שסומכים על כל מי שנמצא אבל בלם יגיע. קלופ לא יעבור את כל העונה בלי לדרוש את זה. אין מצב.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אמרתי בלם "מהטופ", כזה אנחנו בכל מקרה לא נביא, ואן דייק כנראה לא יחזור העונה אבל הוא לא גמר את הקריירה.
    כשאני אומר בלם רציני גם מישהו כמו בן וואיט עונה להגדרה. הכוונה היא לבלם שבאמת סימנו אצלנו והיינו מנסים להביא בקיץ הבא, ולא איזה סותם חורים בסגנון של קלאבן או ההוא שהבאנו מקפר שאני אפילו לא זוכר את השם שלו, שמביאים כפלסטר לחצי עונה. לא היינו מביאים בקיץ בלם ב80 מליון אבל מי שזה לא יהיה שכן היינו מביאים בקיץ, לדעתי ינסו להביא עכשיו.

הפנטזיה זה אופמקאנו שסעיף השחרור שלו נכנס לתוקף בקיץ הבא, יש לנו יחסים טובים עם לייפציג ואולי כדאי לנסות להציע יותר מסעיף השחרור. זה לא ריאלי במיוחד, פשוט כי מבחינתו הוא כנראה יעדיף לחכות לקיץ בידיעה שיהיו לו הצעות מאיזה 5-6 קבוצות לפחות, רק לבחור לאן בא לו.

כמו תמיד זה לא באמת משנה לי את מי מביאים, סומך על המועדון. מניח שקבאק ירד מהפרק אחרי ההתנהגות הדוחה שלו על המגרש לפני כמה שבועות, לא נראה כמו טיפוס של קלופ בכלל.

7. Ori8 Member

מה קאבאק עשה?

וכמה פאקינג סימביוטי אני לקבוצה הזאת שמשעות הערב יש לי כאבים בברך ימין? בחיי.

שונא כדורגל

8. oranfu Member

קאבאק ירק על שחקן לפני כמה שבועות.

סביר שאופמקנו זאת אופציה שיקשרו הרבה אלינו כי הוא מתאים מכל הבחינות (גיל, סגנון, סעיף שחרור לא גבוה בקיץ, הקשר שלנו לרד בול).
    אבל מי יודע מה עובר בראש של מקבלי ההחלטות אצלנו. מישהו בכלל זרק את השם של ג'וטה יום לפני שהבאנו אותו (חוץ מאיזה אוהד וולבס שרשם בטוויטר כמה ימים לפני שנראה לו שהוא עובר אלינו)?
    מישהו היה מנחש שטיאגו בכלל יהיה אופציה עבורנו לפני כמה חודשים?

אף אחד לא יודע מה התוכניות רכש שלנו גם במצב רגיל, אז בטח שלא יידעו בנסיבות שנוצרו.

9. Ajax Amsterdam Member

פיקפורד הוא חתיכת חרא שצריך להיות מורחק לכמה משחקים.
    ההגנה של ליברפול העונה, אני לפחות חושב שזה היה משהו שישתפר במהלך העונה. זה אולי באמת יזרז תהליכים.

קלופ לפי דעתי יעשה מהלימון לימונדה, שחקים יעלו את הרמה שלהם עוד בשבילו ובשביל וירג'יל.

בכל מקרה אני מאוד שמח שהקבוצות שלנו נפגשות, הזוי ששניי המועדוני ענק האלו נפגשו נראה לי רק במשחק הערפל

Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Esomech Member

מסכים לחלוטין.

מבין לגמרי את הפסימיים.

אבל זה גם קו המחשבה שמשאיר אותי עוד אופטימי כלפיי העונה.
    קלופ מציב לשחקנים איזה אתגר חדש בשביל להחדיר בהם מוטיבציה ורעב, אתגר חדש, לאפיין את העונה בצורה שונה מהעונה שעברה עם דרגת קושי יותר גבוהה ללא ואן דייק.
    הרי גם ככה זאת שאלה שנשאלת לא מעט בהקשר של ליברפול, איך נראה בלעדיו? הם יצטרכו להוכיח שעדיין טוב.

מאנה וסאלח גם ככה בזון מטורף מתחילת העונה, טיאגו השתלב מדהים ומורגש מאוד שמשחק. אולי זה מה שיעיר את טרנט, בובי, גומז ופאביניו, ההבנה שהם חייבים ״טו סטפ אפ״ גם במשחקים הקטנים ולא רק הגדולים.

וכשאליסון יחזור ההגנה תתייצב עוד קצת, במידה ובאמת יחזור מול סיטי אז הוא מפספס רק את שפילד ו ווסטהאם בליגה, נסבל.
    צריך לזכור שמדובר בשוער טופ 3 בעולם, שהוא בזון שלו לדעתי הוא גם הטוב בעולם.
    הוא יודע לנעול את השער, יצטרך לעבוד קצת יותר קשה אבל הוא לגמרי מסוגל לזה.

וכן אולי ועד שיגיע בלם בינואר נאבד נקודות קריטיות למאבק אליפות. אבל זה לא שנראה שסיטי כלכך עדיפים כרגע . עדיין יהיה אפשר להאבק.
    ובאלופות אנחנו לא צריכים לצלוח את הבית הזה גם בלי ואן דייק? צריכים ועוד איך.
    שלב הנוקאאוט מתחיל בסוף פברואר, יהיה זמן להביא בלם חדש וגם לתת לו להשתלב כמו שצריך. (גם אני מאמין שיקדימו איזה מטרה מהקיץ לינואר, קשה לי מאוד להאמין שלא.)
    אותו דבר לגבי הגביע האנגלי, אולי הפעם נגיע למצב שנתעדף אותו קצת יותר, במידה ונראה שנאבד סיכוי לאליפות.

ובראייה קצת יותר ארוכה לגביי ההשפעה של הפציעה על וירגיל עצמו. מסכים עם הטענה של תומר. סגנון המשחק של ואן דייק מתבסס יותר על אינטליגנציית משחק גבוהה מאשר אינטנסיביות, לא סתם הכל קול אצלו, אין פניקה הכל מתוזמן ומחושב.
    ואולי גם הפציעה תעשה לו טוב מבחינה מנטלית, דלק חדש למיכל, גם הוא נתן סימנים של שובע לאחר הזכייה באליפות.

ואם כל ההרגשה האופטימית שאני נמצא בה כרגע.
    שובר את הלב שהוא נפצע ככה (ועדיין מרתיח בגלל שהתעלמו מזה לחלוטין במהלך המשחק.)
    מאוד כאב לי לקרוא את התגובות של השחקנים, מאוד לא פייר שיצטרך כנראה להחמיץ גם את היורו.

נקווה לטוב, בסוף עונה שמתחילה ככה יכולה להסתיים בלי כלום וזה יהיה מובן.
    אבל מצד שני, איזה מתוק זה יהיה לזכות במשהו למרות זה.

11. Ajax Amsterdam Member

@Esomech מבין את ההרגשה שלך. אתן דוגמא מהפועל באר שבע.
    שברק בכר אימן אותנו וויטור נפצע זה היה מבאס כל כך כי זה עלה לנו בליגת האלופות פעמיים אבל בליגה תמיד ידענו שכל עוד ברק איתנו אולי יהיה קצת קשה אבל נשמור על מה ששלנו.

פאביניו לפי דעתי אולו יכול להיות בלם קדמי במערך של 3 בלמים ולשמש כמן ליברו וסטופר (הוא אנדרייטד ענק).

טרנט ורוברטסון יצטרכו לעלות את הרמה שלהם ואולי להיות קצת פחות התקפיים (למרות שעליהם בנויה ההתקפה, אבל לא סתם טיאגו הגיע).

בכל מקרה אני עדיין חושב שליברפול מבחינת ארגון הם הכי יציבים ובגלל זה אני עדיין חושב שאנחנו פייבוריטים (אני מת על ליברפול באנגליה ואירופה אבל לא כמו אייאקס).

מה התחושות לקראת המשחק? טיול בארנה?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. Ori8 Member

אני בעיקר לא מבין לאן נעלמה היכולת שלנו לנעול משחקים אחרי שאנחנו עולים ליתרון. דווקא בעונה בה הפסדנו את האליפות זה הדבר שהכי בלט בחוזקה שלנו, וזה המשיך כמעט עד הקורונה בעונה הקודמת. במקום להמשיך לשחק פתוח וחופשי אחרי גול נעלנו לחלוטין משחקים. שיחקנו שקט, רגוע, הנעת כדור סבלנית וחכמה ובהרבה מקרים כמובן גם הגדלנו את היתרון ביציאות מהירות קדימה.

לאן זה נעלם? מה בדיוק קרה ולמה המשחקים שלנו נראים שוב COST TO COST (גם עם וירג'יל כמובן).

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחת 3 משחקים העונה, עשית מה שצריך. 3 נצחונות נגד ארסנל וצ'לסי ועוד קבוצה שכבר עשתה תיקו עם סיטי.
    נגד וילה - משחק פריקי.
    נגד אברטון שיחקת מצוין, קיבלת גולים שואן דייק מנקה בקלות ואולי אפילו אליסון הודף את ה1.
    זה הכי טוב שאני זוכר אותנו משחקים בגודיסון שנים. אולי אי פעם בזמני כאוהד.

לא נעלם כלום, אנחנו נראנו מצוין העונה, כמו פייבוריטים רציניים לאליפות. בטח שיותר טוב מסיטי.
    הפציעה של ואן דייק פותחת את כל הסיפור, אם אתה תתחיל עכשיו לקבל גולים מכל הגבהה כמו שראינו נגד אברטון, אתה תצטרך לכבוש הרבה יותר ותראה הרבה יותר כמו 17-18 מאשר כמו 19-20.

לא הייתי מהמר אף פעם נגד קלופ כי הוא ענק ואם נביא בלם יקר בינואר אז זה לא אבוד לגמרי אבל צריך כן להבין שהמצב היה לא פחות מנהדר לפני שבועיים ועכשיו יש המון סימני שאלה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהיבטי סגנון המשחק, אולי כשאליסון יחזור אפשר באמת לנסות לייצב את ההגנה בכל מיני דרכים יצירתיות. כרגע כל עוד אדריאן בשער אני הייתי עושה ההיפך, ההגנה הכי טובה זאת התקפה, לשחק בקצב גבוה ולהעביר את המשחק כמה שיותר לחצי של היריבה. זה מה שעשינו מול החלאות גם.

לגבי תיאגו, הפציעה הזאת הופכת את ההחתמה שלו (והכשירות שלו) לאפילו קריטית עוד יותר. אני מרגיש מאוד חיובי לגביו. המשחק הראשון שלו ב11 על 11 היה מול חבורת קצבים שבאה להרוג אותו והוא היה פשוט נפלא, ובדומה לוירג׳יל - הנוכחות שלו גורמת לכל הקישור/התקפה להרים את עצמם. הם חייבים להיות מוכנים לכדור לא משנה לאן הוא מסתכל, כי הכדור יכול להגיע אליהם בהפתעה, הם יודעים שיש מי שייתן להם כדורי עומק אז הם עושים גם יותר תנועות כאלה וכו׳. במחצית הראשונה הנדו היה יותר דומינננטי (עוד משחק פשוט נהדר לאוסף) אבל תיאגו ממש השתלט על המשחק ככל שהוא התקדם וזה היה תענוג. איפה הוא ואיפה וויינאלדום, זה לא אותו ענף ספורט בכלל.

לקראת המשחק - יש לי כאילו כן וייב של טיול, אבל אני באמת לא יודע מה קורה אצלכם אז לא מניח הנחות. בכל מקרה לא נראה לי שאפשר להניח הרבה טיולים בעונות כאלה, המחסור של הקהל מתחיל להראות אותותיו עם משחקים פסיכיים בליגה והמון שערים, אין סיבה שזה לא יזלוג גם לאירופה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הזה על גבול הלא מעניין אותי בגלל הבומבה שקיבלנו לראש עם ואן דייק.
    כל המחשבות הן מה קורה עם העונה הזאת, איך מתקדמים מפה, מה השאיפות החדשות וכו'.
    מניח שכשיגיע יום רביעי אני אתחדד.

אני גם הרבה יותר לחוץ לפני משחקי ליגה מאשר אלופות באופן כללי.

מנסה לשכנע את עצמי שב1.1 יבוא בלם יקר ואז למעשה יש לסחוב פה חודשיים פלוס בלי התוספת הזאת, השאלה האם ניתן להישאר קרובים לטופ בתקופה הזאת. לא יודע. לא יודע גם האם יבוא בלם.
    הראש אומר נדפקנו חזק נגמרו השאיפות, הלב אומר זה ליברפול ואנחנו מצויינים למה לוותר על משהו.

oranfu ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.