ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clichy COYG

לא זוכר ברמות האלו העברה שנסגרה רשמית 24 שעות אחרי הדיווח הראשון עליה. יותר מהיר מפאביניו אם אני זוכר נכון.

מברוק.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מס' 20, עוד אחד שנכנס לנעליים גדולות. יהיה לי קשה לנתק את המספר הזה מללאנה ותגובת ה"אוי לא" האינסטינקטיבית כל פעם שהוא מופיע על הלוח.

שיהיה בהצלחה, אני מקווה מאוד שזה ילך איתו, זה רכש שמתבקש כבר שלוש שנים בערך ועכשיו כשהוא פה אנחנו צריכים בינגו, אם נצליח עכשיו לנהל את הדקות של השלישייה בצורה יותר שפויה זה יהיה עצום. עזבו פציעות, בשביל הכושר והיכולת שלהם. סומך על קלופ שימצה את הפוטנציאל שלו, הוא גם מדגיש את זה ומדבר על זה הרבה בראיון שלו שזה שחקן שהוא עדיין לא המוצר המוגמר והוא יעבוד איתו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. תזונאי ומאמן Member

איזה חיזוק יייאאאאוווווו!!! ואם קאבאק יבוא אז בכלל.

מרגיש שאנחנו צעד אחד לפני כל הליגה כבר בתוך העונה הנוכחית.
    ואז מחר נקבל סטירה נגד צ'לסי ונרד לקרקע.

אני אהיה מאוד מופתע אם השחקנים לא מתרגשים גם מהחיזוק לקבוצה וזה יכול לעזור להם לשחק טוב יותר כבר מחר.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא מצפה להופעה טובה מחר (תוצאה זה משהו אחר). החתמות כאלה באופן דיי מיידי נותנות בעיטה קלה בתחת של שחקני ההרכב, פתאום יש מישהו שיכול לנשוף להם בעורף ולאיים על המקום שלהם...
    צמד של בובי מחר מישהו?

Esomech ו-תזונאי ומאמן אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

מרגיש לי כמו סוג של משחק ארשאבין לסלאח מחר.
    בתפקיד הבניון שאמור לאתגר, קאפה שיפתח רגליים או ליתר דיוק יתן לכדורים לחמוק בין/מתחת/מעל לידיים.

6. yakov_y YNWA

אם אני זוכר נכון, הדיווח על פאביניו גם כן היה בשישי בערב ובשבת כבר חתם.

אני עדיין לא מוכן לוותר על קישור חלומי של פאביניו, טיאגו וקייטה אבל יש מחליף ראוי לשלישייה וגם שחקן להרבה שנים להרכב ה״יחסית״ מבוגר.
    לדעתי ויינאלדום אם נשאר בלם רביעי, מי ישלם את המחיר ? צ׳מברליין ? גם ככה מינימאנו מקבל יותר דקות.

מכרנו את הובר ב-10 מיליון יורו, ז׳וטה (איך רושמים את זה ?) מגיע ב-43, מן הסתם משתנה עם בונוסים.
    מעניין איך נכסה את זה, לדעתי ז׳וטה הכי טוב באמצע אבל גם בשמאל הוא נהדר עם הכניסות ברגל ימין.

נ.ב:
    יששששששששששששששששששששש */aaa021*/aaarse

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאביניו-קייטה-תיאגו זה הפאביניו-קייטה-אוקס החדש כאילו? אז מה למדנו מ2018 בעצם?

הנדרסון ימשיך להיות שחקן חשוב, גם ווינאלדום אם נשאר. תמשיך לראות אותם משחקים המון בקישור, ואם בכל זאת למדנו משהו מ2018 זה שפנטזיית הקישור שלנו זה לא הפנטזיה של קלופ. מי שבעיקר ישלמו את המחיר על ההגעה של תיאגו מבחינת דקות בקישור, יהיו בעיניי אוקס ומילנר. אם יישארו, לשניהם אני צופה יותר תפקיד של כלבויניק.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך שלא תסובב את זה, תיאגו לא הולך לשבת על הספסל כשהוא כשיר.
    זה אומר שאחד מבין פאביניו, הנדרסון ו-וואיינאלדום שהיו הבאנקרים עד העונה כבר לא יהיה באנקר.

אבל כמובן שכמו שאני תמיד אומר, זה משחק של סגלים.
    יהיו פציעות.
    תהיה עייפות.
    יהיו רוטציות. קלופ גם התייחס לכך שזאת עונה דחוסה ולא נורמלית. הוא יעשה יותר רוטציות מאשר בעונות קודמות.

oranfu ו-תזונאי ומאמן אוהבים את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

"חולם" על פאביניו-הנדו-תיאגו באופן אישי. קישור מאוזן בצורה מושלמת. גם כוח, גם קריאת משחק ברמה הכי גבוהה, גם נותנים עבודה הגנתית. גם מנהל משחק בחסד, גם סוס עבודה וקפטן, גם שואב אבק מאחורי שניהם.

mouth watering.

10. Rushie Member

חבל על הזמן. אין מה להגיד, בעל הבית השתגע.
    הייתי מת להיות זבוב על הקיר במשרד של FSG ולהבין מה השתנה ביומיים האחרונים. אולי הסבלנות של קלופ פקעה? אולי המחאה של האוהדים שהתחילה לצוף ברשתות החברתיות בשבועות האחרונים?
    הפכנו את עורנו לגמרי. בכל מקרה מפלס האופטימיות שלי לקראת העונה עלה מאוד ב24 השעות האחרונות.

Liverpool-Forever ו-Walkon אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

בעל הבית השתגע? תגידו, מה נסגר איתכם?

גם אם לא נמכור יותר אף אחד הקיץ, זאת הוצאה של 55 מיליון.

אחלה, שיפור משמעותי ממה שאנחנו מכירים, אבל לא הוצאה יוצאת דופן לקבוצה בליגה, בטח שלא לקבוצת טופ.
    ואני מזכיר שגם בעונה שעברה הכנסנו יותר ממה שהוצאנו.

אז אחלה, יומיים מבטיחים ומשמחים, חיזוק מצוין ומתבקש אבל זה לא בעל הבית השתגע וגם לא קרוב.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בעל הבית השתגע ביחס לציפיות שהיו לנו ומה שסיפרו לנו כל הקיץ. תפסיק להקטין את זה.

זה שזה "רק" 55 מ', או שזה יהיה בנט ספנד פחות מרשים בסוף, מעניין את התחת. נט ספנד זה נקודה לדיון כשמרגישים שלא מקבלים את השחקנים שצריך, פה קלופ מקבל ואם הוא מקבל אז לא מעניין אותי בתור אוהד כמה נכנס ממכירות כל עוד לא מדובר במכירות של שחקנים שהוא רוצה להשאיר. אני רוצה את החיזוק ההכרחי, לא להגיע לאיזה מספר שרירותי של הוצאות בכל קיץ.

אם איכשהוא בנס נסגור גם בלם זה יהיה קיץ חלומי ואני בכלל לא מגזים. כרגע זה חלון של 10\8, כשאני בוחר להניח שאם לא מגיע בלם זה כי קלופ רוצה את פאביניו כבלם רביעי ומעדיף את זה על פני למכור את אחד הקשרים (כי אחרת הפקק באמת יהיה גדול מדי, זה כבר לא עניין כספי). זו החלטה מקצועית.

הקבוצה הזאת לא צריכה מסעות רכש כרגע, היא הייתה צריכה חיזוקים נקודתיים והיא מקבלת את זה אחרי שכל הקיץ מציירים לנו מצב שבו זה לא אפשרי, ואחרי שבקיץ הקודם גם זה לא היה.

אני מבסוט מאוד. תגיד זה רק כי הם הנמיכו מאוד את הציפיות ואולי זאת הייתה הטקטיקה, לא יודע. אבל בשום מצב לא ציפיתי למה שקרה ביומיים האחרונים.

Ori8, Esomech, oranfu ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  13. Coutinho10 Member

הוא לא באמת טעה כי בסוף הוא הגיע לליברפול, אבל מבחינת מיצוי הפוטנציאל שלו הוא לא הקל על עצמו עם בחירת הקבוצות שלו. אתלטיקו זאת קבוצה שמקשה על שחקני התקפה כמוהו כי שם אתה צריך לעשות גולים עם 2-3 שחקנים שעולים איתך להתקפה רוב הזמן, ו-וולבס היא אחלה קבוצה אבל את הרבה מהגולים שלו הוא היה צריך להבקיע מתוך כמה הזדמנויות בודדות במשחק/במשחקים מול הגדולות שם הם מקבלים הרבה שטח אבל מול הגנה איכותית יותר. אתה בעצמך כתבת את זה אתמול.
    זאת "טעות" כי יש מצב שאם היה נניח מגיע לקבוצה התקפית (אטאלנטה, דורטמונד נניח..) הוא היה מתפוצץ כבר. לפי ה xG וה xA שלו היה צריך לסיים עם 11 שערים העונה ו-3 בישולים, בפועל סיים עם 7 ו-1, ולדעתך (וגם לדעתי) זה שחקן שמסוגל לעשות הרבה יותר בקבוצה התקפית. מסקרן מאוד מה יהיה איתו.

14. k_700 Member

בכל המסגרות הוא סיים על 16 שערים את העונה האחרונה.
    אני לא מתווכח על אתלטיקו, הוא לייט בלומר והגיע לשם בגיל צעיר.

אבל בוולבס? זו הייתה העברה חיובית בסך הכל גם אם הגיע לקבוצה שמשחקת מאוד טקטי ומאוד לצד אחד של המגרש.
    עדיין עשה לעצמו שם נהדר שם. זה שחקן שצריך לראות מעבר למספר כיבושים כי הוא באמת מנצל טוב מאוד את המצבים שלו ומשפיע בהמון אספקטים על המשחק.
    אני לא כותב עליו שום דבר בדיעבד, הוא בטופ 5 שחקנים אהובים עליי בליגה כבר שנה וחצי כמעט שנתיים.

ההולוגרמה שלי שוקלת להחליף קבוצה איתו, עד כדי כך אני מאוהב.

Coutinho10 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. Coutinho10 Member

אגב דניאל פודנסה המחליף שלו (שהגיע עוד בינואר) הוא חתיכת שחקן בעצמו, היה אדיר באולימפיאקוס לפני שעבר לוולבס והאמת נראה שהסתגל דיי מהר לפרמיירליג. מה שמנדש עושה שם זו גאונות, מעניין בטירוף מה יעשה מהובר.

מצב נושא:
הנושא נעול.