ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

דאנקן לא היה כזה כישרון, אפילו לא היה החלוץ הבכיר בנוער שלנו.

מה שאתה אומר נכון מצד אחד, מצד שני טרנט אחד השחקנים המשמעותיים שלנו.
    וג'ונס נראה כאילו הוא גם מתחיל להשתלב.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן ארנולד וג'ונס זה אחלה, אני אוהב מאוד שיש שחקן שגדל בעיר ומשחק בבוגרים. אין ספק שזה נהדר.

גם 2 שחקני בית שנמצאים בסגל הבוגר זה לא טריוויאלי בתכלס.
    כמה כבר ראינו כאילו פורצים?

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Ori8 Member

מה הבעיה בדיוק בלמכור שחקנים צעירים בשביל לממן רכש? אני באמת כבר לא מבין. אם אין להם עתיד במועדון מבחינת המנג׳ר עדיף שהם סתם יישארו בשביל הכיף?

אני מתבאס על הובר כי אני חושב שהוא שחקן, אבל אם לו או לברוסטר היה עתיד בליברפול של קלופ הם לא היו הולכים לשום מקום. נקודה. אבל להתבאס על המועדון בגלל זה? זה פשוט הזייה.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי. אני אומר בדיוק מה שאתה אומר.

5. Clichy COYG

למחוק.

6. תזונאי ומאמן Member

בטוויטר וגם כאן כתבו על השמינייה ששאלקה קיבלה מבאיירן ושקאבאק לא היה טוב, ראיתי את רוב המשחק ובלי קשר תסתכלו על ההרכב שוואגנר העלה ותבינו בדיוק איך המשחק התנהל - זה הזיה. הוא השאיר אותם חשופים ועלה לשחק 'פתוח' מול באיירן עם שחקנים חלשים הגנתית ופיסית ו-ווינגרים בלי משמעת הגנתית. ממש לא פלא שזה נגמר ב-8, יותר מפתיע שזה לא נגמר ב-14.

ג'וטה (ג'ו ולא ז'ו - כי הוא מפורטוגל. גם אני התבלבלתי), טיאגו, קאבאק אולי. מדהים. פשוט צריך להשלים עם זה שאנחנו לא יודעים מה קורה ולחכות בשקט.

7. Coutinho10 Member

עדיין מנסה לעכל את ה 24 השעות האחרונות, איזה פאקינג שישי מטורף!
    נלך על הכרונולוגי:

טיאגו - מאוד מתחבר למה שכתב אואן, זה לגמרי השחקן הכי high-profile שאני זוכר שהבאנו. מה שהוא כתב על ואן דייק, אליסון וטורס זה בדיוק מה שאני חושב. טורס היה באמת פרוספקט ענק באותו וכל אירופה רצתה אותו אבל טיאגו זה לבל אחר.

ההצגה שלו העבירה בי צמרמורת בשיא הרצינות. המכתב שלו לאוהדים של באיירן, ההתרגשות שלו מהאתגר החדש והכבוד שלו למועדון ליברפול, העובדה שהוא היה נעול עלינו ומתרגש מהפרוייקט. פאק.
    זה שחקן שהוא כ"כ לא ליברפול בסגנון שלו, קשר כל כך סקסי ואלגנטי, טכני וחכם בצורה בלתי רגילה, ספרדי-ברזילאי. שיא אללה, בפנטזיות הכי גדולות שלי לא הייתי מרשה לעצמי לחשוב עליו עד לפני שנה.
    לא יכול לחכות לראות אותו כבר!

ברוסטר והובר - שני כישרונות גדולים, אני באמת תופס משניהם ועצוב קצת על ברוסטר אם אכן ילך בסופו של דבר, שכן הוא היה ראוי להזדמנות פה. הובר מחזיק בכל סט התכונות של כישרון על בעמדה שלו, לא חושב שקלופ לא מחזיק ממנו כמו שהוא מבין שהובר לא יכול להתפתח מתחת לטרנט (ואני לא חושב שהוא עדיין יכול להיות בלם לגיטימי בפרמיירליג). וולבס זכו פה בגדול לדעתי.

ז'וטה - מאיפה זה הגיע?! אתמול התבאסתי במידה מסוימת שהכוונת שלנו מופנית על סאר ואז פתאום זה. רומאנו כתב שלאורך כל הדרך ז'וטה היה האופציה הראשונה ומה שקלופ באמת רצה ולא סאר.***
    בעיניי ז'וטה שחקן נהדר, שונה בתכלית מפירמינו וזה היופי פה. סוף סוף יש לנו אופציה לשחק עם חלוץ מהיר וסקורר, clearly שהוא לא מיצה אפילו חצי מהפוטנציאל שלו. טעה כשהלך לאתלטיקו, אולי טעה קצת שהלך לוולבס (אם כי זאת הסיבה היחידה שהוא הגיע אלינו, כי הוא לגמרי שחקן שנעלם מהרדאר לעומת מה שהיה צריך להיות).
    ראיתי אותו בפורטוגל מול קרואטיה והם נתנו שם קונצרט כשהוא אחד הטובים על המגרש. תענוג שיש לנו אותו.

אדוארס ו FSG - אדוארדס גאון, נאמר פה כבר הכל.
    אני יוצא קצת חביתה אחרי הלכלוך על FSG אבל חד וחלק ענו על הציפיות. השאירו אותנו במתח אבל בסוף נתנו לקלופ את מה שהוא רצה***, גם לפני שנמכרו שחקנים (בואו נראה מה יקרה בימים האחרונים), אבל זה לא באמת חשוב הנט ספנד מבחינתי כל עוד השחקנים שאנחנו צריכים מגיעים.

ימים של אושר.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

רשמית - הובר בוולבס.

מעניין לראות איך יתפתח שם.

שיהיה בהצלחה!

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שאני למדתי על השחקן, שזה מעט מאוד, הוא לא יתאים לשחק ווינג בק ימני לכן זה בהכרח לעמדת הבלם.
    בואו לא נשכח את הבלם האחרון שהעברנו להם, קואדי שלא נספר אצלנו ואצלם הפך למנהיג, קפטן, ושחקן סגל נבחרת אנגליה.

לא אכפת לי איך הבלם נראה בהפסד 8-0. רמסו אותם, מן הסתם כולם היו גרועים.

אם מאמינים לליברפול אקו, הרי שלא יהיו עוד רכישות אחרי ג'וטה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/EiSTr_vWkAEUAQm?format=Xxx&name=large
    לפי המספר חולצה ממש בונים עליו?

11. k_700 Member

איך טעה שהלך לוולבס?

אני קורא פה מלא הנחות עבודה שמדובר בשחקן לא יציב בוולבס, שעבר עונת און אוף...לא יודע מאיפה זה בא.
    זה אחד השחקנים הכי יציבים בוולבס וכזה שמקבל הרבה פחות משמעות בהתקפה שלהם מאדאמה למשל
    כמעט ולא זוכר משחקים ממש רעים שלו.
    הוא לוחץ, פעיל מאוד, שחקן של פעולות חכמות ויעילות ועם הרבה WORK RATE. אתמול וולקן כתב שאחרי הקורונה הוא היה לא טוב. למה כי כבש פחות?
    הוא היה מצוין אחרי הקורונה ברוב המשחקים ששיחק. אחרי הקורונה שיחק הרבה יותר קרוב לחימנז, הכדורגל שלהם נראה פחות שבלוני בהתקפה.
    כתבתי כבר לא פעם שהם יצטרכו לשנות מערך ולהיות הרבה פחות תלויים במשחק על האגף לאדאמה כדי להשתדרג כי יש שם מלא פוטנציאל.
    פאביו סילבה וויטיניו ביחד עם מארסל בשמאל נראים כמו כיוון מחשבה טוב.

הינה דף המסרים שנכתב לשופריקו אתמול בלילה-
    The Anfield hierarchy believe Jota will ease the burden on the front three of Mohamed Salah, Sadio Mane and Roberto Firmino.

The club’s recruitment staff have followed his progress closely over the past two seasons and have kept in close contact with his agency Gestifute, who also represent Fabinho.

Jurgen Klopp has long admired Jota’s flexibility, determination, eye for goal, work rate and ability to play across the front line. His tactical intelligence on and off the ball also caught Klopp’s eye.

How did they get the deal done?

Assistant boss Pep Lijnders was integral.

The former Porto youth coach used his contacts in Portuguese football and received glowing references about the player’s character.

Wolves’ willingness to be flexible on payment terms was crucial. They have accepted less than 10 per cent of the guaranteed figure in the next 12 months. The vast majority of that is offset by the initial payment from Wolves for the Hoever deal.

What about Watford’s Ismaila Sarr?

The Senegal international was understood to be Liverpool’s main attacking target. However, after initial discussions with Watford this week, it soon became clear that the price tag and the payment structure would be prohibitive.

Despite their relegation to the Championship, Watford were still demanding a base fee of £40 million rising to in excess of £50 million — more than Everton paid for Richarlison. Liverpool deemed that too expensive.

לא קונה את ההתעניינות הזאת בסאר, אפשר להבין בין השורות כמה זמן ג'וטה יושב כאופציה טובה על הלוח.

12. alexshw Member

ויינלדום הפסיד 10:0 במהלך הקריירה שלו

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך להתמודד עם כל הטוב הזה.

מה הלו"ז? עוד שעתיים מודיעים שקאבאק גם סגור?

oranfu, yakov_y, Esomech ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  14. k_700 Member

כוס אמא שלו, גורם לי לקנות חולצה של ליברפול עכשיו.
    למה זה מגיע לי למה???

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. South Boy Member

BOOM!
    לא יודע מי זה הקאבאק הזה שהחלו לחשושים לגביו אבל זה מדגיש יתרון חשוב שיש לז'וטה ולא הוזכר כאן, מעבר לעובדה שהוא שחקן איכותי שמתאים לשיטה של קלופ, נמצא בשלב הצמיחה שלו ויכול לשחק בכל חלק בשלישיית ההתקפה הוא גם מגיע מתוך הליגה ומכיר אותה היטב כך שלא תהיה לו את בעיית ההסתגלות לאינטנסיביות של הליגה ולסגנון המשחק שלה כמו קייטה או מינאמינו לדוגמה.
    מדהים שבתוך יומיים שתי רכישות כאלה התבצעו תחת FSG.

Liverpool-Forever, LFC-Gerrard1 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.