ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

מה זה "אם"? זה קורה. הם היחידים שמוכנים לשלם עליו.
    ברור שצ'לסי גם לא יהיו רלוונטיים בעונה הבאה, ארסנל לא יכולה, לסיטי לא יחזור.
    מה הוא אמור לעשות? לחכות לראות אם אנחנו מוכרים את סאלח בקיץ הבא בשביל להביא אותו?

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורן תירגע אחי. מה מה זה "אם"? ראית תמונה שלו מחזיק את החולצה שלהם? הוא עוד לא חתם שם, לא הבנתי מה אתה קופץ...

מסכים שזה נראה בדרך לשם בסבירות מאוד גבוהה. עדיין הניסוח שלי היה מדויק.

3. oranfu Member

הבעיה שלי לא סאנצ'ו, כמו שרשמתי גם על תיאגו (למרות שסאנצ'ו זה מאוד יבאס).

זה שאנחנו משחקים בקקי כשהיריבות שלנו מתחזקות. ממשיכים לבלבל לי במח שיש בעיות עם קורונה, ולקחנו אליפות וכל מיני שטויות.
    מצדיקים לי שאנחנו לא יכולים להחזיק מחליפים ברמה בסגל כשהיריבות כן.
    שאין בעיה בהשקעות שלנו על רכש למרות שאפילו ברייטון מוציאים יותר מאיתנו בשנים האחרונות.

אם מישהו פה חושב שנוכל להמשיך להתמודד בצמרת כשאנחנו לא מחזקים את הסגל, הוא חי בסרט רציני.

וכן, זה מאכזב ומעצבן אותי. אפילו כשאנחנו בעמדה כל כך טובה לבנות את עצמנו הלאה, אין לנו שום עניין בזה.
    העתיד שלנו אחרי שקלופ יילך זה ארסנל וגם הוא לא יוכל להמשיך לעשות כאלה קסמים כשלא מקבל בכלל חיזוקים והיריבות שלו מתחזקות בצורה קיצונית.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה, הבנו שזה מעצבן אותך, מה אתה חושב שאני מבסוט? בהודעה אחריך ליטרלי כתבתי לך "וואלה מבאס". את העצבים שלך בבקשה תפנה לאנשים הנכונים, ולא עליי רק כי כתבתי "אם"...

אגב יש לך אחלה הזדמנות להצטרף לעליהום על הנרי בטוויטר בתגובות לראיון שלו שפרסמו היום. בוודאי יותר יעיל מלכעוס כאן.

5. oranfu Member

אין לי עצבים עלייך, לא יודע למה אתה חושב ככה.

מה יעזור לכעס על הנרי? מעניין לו תתחת. הוא את הקופה שלו עושה, לא צריך תארים בשביל זה.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזעם עוד יגבר.
    סאנצ'ו וחכו לרכבת של סיטי וחכו לעוד אצל צ'לסי.

אבל אולי מביאים את הבלם בן ה28 של בטיס, חכו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לכם כסף לבלם מבטיס.

תתעורר.

Gianzola01, Walkon ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

יש, הוא עולה כמו מה שקיבלנו על לוברן.
    ראש בראש.

האוהדים המטומטמים שלנו יחגגו את זה בקריאות "קלאבאן החדש".

9. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח גם תשמחו לשמוע שבעייני רבים (וגם לטעמי) הוא היה הבלם הכי גרוע של בטיס העונה שספגה 60 שערים, רק מאיורקה ספגה יותר ממנה בלה ליגה. זה לא מנע ממנו לקבל קרדיט מוגזם על חשבון בלמים אחרים של בטיס שהוכיחו את עצמם בעבר...

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדיר שמביאים פוקס עם מחירים כל כך נמוכים.

11. oranfu Member

רבותיי, חבל שאתם מדברים שטויות, אתם פשוט לא מתוחכמים ואסטרטגיים כמו Self sustained FC. בואו תלמדו כמה דברים, אולי תחכימו:

אני כבר רואה אוהדים שלנו, כאלה עם הרבה עוקבים, אומרים שזאת בדיוק מסוג ההחתמות החכמות שהם מצפים שנעשה כי עוד שנתיים שלוש ון דר-ברג ההולנדי יהיה כבר בן 21-22 ומוכן לבוגרים שלנו אז להחתים בלם בינוני (נגיד) בסכום נמוך זה הגיוני.

פשוט מחפשים אצלנו בלם שיעלה מקסימום 11 מיליון (הסכום שקיבלנו על לוברן). האם זה הבחור הזה? לא יודע. אני כן יודע שאם תהיה החתמה של בלם הקיץ זה יהיה בערך בסכום שציינתי. מה מקבלים בסכומים כאלה אני מניח שכולנו כבר יודעים - מקבלים לוברן.

שלא לדבר בכלל על זה שהילד ההולנדי נראה מזעזע גם בקבוצת הנוער. הוא עוד צעיר ולרוב שחקני הגנה גם פורצים בגיל מאוחר יותר, אבל הוא נראה רע מאוד.
    כלומר גם אם מנסים להתנחם בזה - אי אפשר. מילא אם באמת היה לנו שם איזה פוטנציאל יוצא דופן שרחוק איזה שנתיים מלהיות מוכן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/20
  12. Esomech Member

זה רציני העניין הזה?

הייתי בטוח זה סתם שטויות שרצות בטוויטר.

בלם רע, רע מאוד.
    אוי ואבוי אם זה יקרה, עדיף לא להביא כבר אף אחד.

לראות את כל העולם ואשתו חוגגים ככה אבל רק לנו יש קורונה.
    אם הם היו חושבים קצת מחוץ לקופסה הם היו מבינים כמו להנחית פה שחקן ברמה גבוהה, במיוחד עם כל הטירוף סביב המעבר לנייק היה יכול להוביל למכירות היסטריות של חולצות.
    אחד כמו סאנצ׳ו, תוך שתי עונות עם ההסכם הזה יכול להכניס סכום מאוד מאוד נאה לקופה.

מתסכל לאלה לראות קבוצות אחרות חוגגות ורק אנחנו נפגענו, וזה עוד אחרי קיץ מינימלי ברמה קיצונית.

מבחינתי הם הכשילו את עצמם פה לגמרי.
    אפילו הרחבת האיצטדיון הוקפאה. אז איפה כל הכסף שהם מהעונות האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/20
    oranfu, Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואה אותנו באולד טראפורד מ04-05.
    חוסמי מגן ימני, פינאן קיצוני ימני. קבוצה חסרת מושג לגמרי, לחשוב שזאת אלופת אירופה בהמשך.
    רוי קין 400 פעם מתקל לרגל ולא מקבל מעבר לצהוב כלום והם כובשים מקרן שלא הגיעה להם.

14. oranfu Member

דיכאון.

אוהדי צ'לסי ויונייטד ראו הרבה יותר אליפויות מאיתנו וגם ייראו הרבה יותר בעתיד.

בינתיים האקו ודומיו עם כתבות פשוט מביכות איך אנחנו חכמים יותר כשמחתימים את אליוט בן 16 במקום להביא שחקנים כמו סאנצ'ו אחרי שכבר פרצו.
    אולי אליוט יהיה שחקן גדול עוד כמה שנים, אבל סאנצ'ו זה טופ עולמי בגיל 20, שחקן שאנחנו מאוד רוצים כבר שנים והוא הולך ליריבה שלנו. אי אפשר לתת שום ספין חיובי פה, כלום.

כשזה סיטי וצ'לסי עושות החתמות גדולות אומרים לנו שזה כי יש להם שייח\אוליגרך. מה יונייטד? הכסף שלהם זה מחסויות וכרטיסים (מנויים), הם כמונו. איך הם יכולים לעשות כאלה החתמות ענק ולנו אין שקל מזורגג לרכש?
    איך האוהדים שלנו בולעים את הלוקשים האלה?

אולי כשעוד קבוצות יתחילו לעשות רכש רציני ייפול להם האסימון, למרות שאני מניח שגם אז הם לא יקלטו.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו עדיין קבוצה מספר 1 בליגה.
    אחרות יסתכלו עלינו ויקוו שלא נעמוד בקצב הפסיכי שהעמדנו ב19-20, תהיה בטוח בזה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.