ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

ברור שהוא עושה את התפקיד הכי טוב בקבוצה. חוץ ממנו זה הנדרסון שהוא פשוט גרוע ופביניו שעדיין לא בעניינים.

אני חושב שהוא עושה את התפקיד הזה ברמה טובה מאוד גם לא ביחס לאופציות האחרות בסגל.

2. Scouser Member

הוא ברוב המוחלט של המשחקים (שהם לא מול הגדולות מן הסתם) לא טוב. כקשר מרכזי הוא נעלם לגמרי, בורח מהכדור או משחרר אותו מהר כאילו זה תפוח אדמה לוהט. מתי הוא נתן כדור עומק טוב?
    כקשר אחורי הוא עוד סביר כי הוא לא נדרש לפעולות התקפיות אבל כל עוד הקפטן הדגול פה ויש את פאביניו אז אין בו צורך אמיתי.

3. Coutinho10 Member

זה ממש אבל ממש לא נכון. יש לו ביטחון מטורף עם הכדור ברגל, הוא משתחרר נהדר מלחץ כבד, השליטה שלו בכדור והדריבל שלו מצוינים וגם המסירות שלו תמיד מגיעות לכתובת ואתה מוזמן לבדוק את הסטטיסטיקה.
    הדבר היחיד שחסר לו זה ביטחון ותעוזה, כל שאר האספקטים של המשחק הוא נהדר, הוא מבין מצוין את המשחק והוא נכס במעברים להגנה ובמשחק הלחץ. יש סיבה למה הוא טוב מאחורה, הבאסה היחידה איתו זה שהוא ככ מסוגל ליותר בפן ההתקפי וכבר ראינו אותו במקומות אחרים.

4. Scouser Member

המסירות מגיעות תמיד לכתובת כי הוא מוסר מסירות קצרות אחורה או הצידה. ואתה מוזמן לבדוק את זה.

אין לו ביטחון עם הכדור ברגל, אני זוכר כל כך הרבה פעמים שהוא מגיע בטעות עם הכדור לאיזור הרחבה ומתמהמה כאילו הרגליים שלו רועדות. תיזכר במה שקרה מול טוטנהאם שממצב טוב נתן בעיטה עלובה וממצב של מתפרצת מאוד מסוכנת (מאנה רץ לבד על חצי מגרש ריק בערך) הוא נתן מסירה נוראית.

וזה שחסר לו ביטחון ותעוזה זה לא משהו שישתנה. הוא ותיק בקבוצה ובליגה והוא לא צעיר. אין סיבה להאמין שהוא ישתפר, בדיוק כמו לוברן אבל זה דיון אחר.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. oranfu Member

הסיבה שהוא טוב מאחור זה כי הוא לא נדרש לעשות שום דבר חיובי עם הכדור. זאת הבעיה הגדולה שלו כי אתלטיות וכח יש לו וזה בא לידי ביטוי.

הוא גם קורא טוב את המשחק לדעתי. אבל כשהוא צריך לעשות משהו עם הכדור? אפשר לוותר מראש. הוא יעדיף לעשות דריבל על 4 שחקנים אחורה לכיוון השער שלנו במקום לתת מסירה קדימה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  6. Coutinho10 Member

ביטחון ותעוזה זה לא משהו שמשתנה ? באמת ?
    אגב בדקתי מה היה מול טוטנהאם, שם גול הלמלם...
    משחק גדול הוא נתן שם אגב.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווינאלדום אתלט. סיבולת מצויינת, פיזי, מהיר, חזק.
    מבחינת כדורגל, אנטי למה שאני מחפש משחקן קדמי, תמיד חשיבה הגנתית וחוסר סיכון. אחוז השלמת המסירות שלו יהיה ממש גבוה אני לא צריך לבדוק את זה בכלל, יש לו מיליון מסירות לשחקן הכי קרוב. הוא גם ביריון אז לפעמים אפילו לוחצים אותו והוא יגן על הכדור עם הגוף וימסור את הקצר. קשה לגרום לו לא להשלים את המסירה הקצרה הזאת.
    פעם אחת פתח עם מלא ילדים סביבו בגביע הליגה, נתן להם את הכדור לעשות את כל הדברים המסוכנים ואז אפילו לא שיחק בתור אחורי.

בתור אחורי הוא אופציה סבירה, הייתי אומר שהוא והנדרסון זה שברירי מי עדיף, תלוי ביריבה וכו'.
    כמו שכתבתי, הוא חזק הוא לא יאבד את הכדור בדרך כלל.
    יש מקום לשיפור בעמדה הזאת אם מסתכלים רחוק קדימה, כרגע השיפור לא נראה מהכיוון של פאביניו שנראה לי חלש משניהם בכלום שנתנו לו לשחק.

8. Coutinho10 Member

נהדר.

9. k_700 Member

ותהיה לו סיבה אפילו לנסות לדחוף למעבר בינואר לדעתי.
    הוא לא הולך לשחק.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו כן צריכים גיבוי לרוברטסון גם אם מורנו הוא שחקן בעייתי הגנתית.
    אי אפשר לרוץ חצי עונה עם מגן שמאלי אחד, הייתי מחזיק איתו עד הקיץ.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Rushie Member

הוא לא ידחוף למעבר בינואר, הוא אוכל חינם מהזן הנחות ביותר, כבר 3 שנים בערך הוא לא רלוונטי וזה לא מזיז לו. העיקר שמקבל את המשכורת שלו.
    ממשיך דרכו של חוזה אנריקה.

modric19 ו-cheddar אוהבים את זה.
  12. k_700 Member

גיל,
    לא חושב שבונים עליו בכלל כמחליף.
    מילנר ישחק לדעתי לפניו שם.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע שעל מילנר בונים בתור פותח בקישור. אם אתה נאלץ להזיז אותו אתה פוגע בקישור.

Sadio Mane has broken this left thumb in training with Senegal national team, his injury could get worse if he played. He's expected to miss the game vs. Sudan and Liverpool's clash against Huddersfield in the Premier League.
    פגרת נבחרות נוראית. ואן דייק וסלאח פצועים, בספק לשבת. עכשיו מאנה נראה שלא ישחק. מילנר בחוץ לחודש.
    אני מריח סנסציה בשבת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. owen11111 Member

מורנו שחקן הרכש שהכי תליתי בו תקוות אחרי מסע הרכש שלנו בקיץ 2014. בסביליה הוא נראה כמו פוטנציאל אדיר: מהיר, חזק, רגל שמאל מעולה התקפית ובאופן כלל שחקן עם תקרה מאוד גבוהה.

בפועל? אחד השחקנים עם אינטליגנציית המשחק הכי פחות מרשימה שנחתו כאן. יכול להיות שבמועדון אחר הוא יצליח יותר, אבל ההופעות שלו מול סביליה (בגמר האירופית), מול ארסנל ב-4:3 ומול סביליה (בקאמבק שלהם מ-3:0) היו שלוש הופעות מזעזעות בקנה מידה הכי גבוה שאני יכול לזכור משחקן ששיחק אצלנו לאורך תקופה ממושכת.

בנוגע לסוגיית המחליף, מדברים על אדם לואיס מהנוער והאנדר 21 שיהפוך לשחקן סגל.
    באופן כללי נשמע לי מאוד בריא. לא הייתי רץ להוציא כסף על גיבוי לעמדת המגן אם יש אפשרות לקדם שחקן אקדמיה. הוא אומנם כנראה לא כישרון באותה רמה כמו של טרנט, אבל מאוד התרשמו ממנו גם באנדר 18 וגם באנדר 21, ככה שנשמע שקלופ אולי כן יעניק לו את ההזדמנות.
    אבל צריך לזכור שיש עוד לא מעט זמן.

בנוגע לפציעות:
    ואן דייק - אם הבנתי נכון, הוא שוחרר ממשחק האימון של הולנד כדי להתאושש מהפציעה בצלעות. צריך לזכור שזו פציעה שיכולה להעיק לתקופת זמן ממושכת, ונראה לי שבהולנד עשו את זה מתוך הבנה שמיותר לסכן שחקן בשביל משחק אימון.

מאנה - אם הבנתי נכון, הוא שבר את האגודל? (ולא את הבוהן)? אם אכן כך, לא מאמין שהוא יחמיץ יותר מכמה ימים, אולי לא ישחק בשבת, אבל צריך לראות מה קורה באימונים.

סלאח - צריך לחכות ולשמוע, דיברו על מתיחה קטנה, אבל אני מחכה לשמוע מהמקרובים למועדון, אם יש פציעה שמדאיגה אותי, זו הפציעה.

צריך לעבור את המשחק של אנגליה וברזיל בשלום. כי בסופו של דבר, גם אם סלאח ומאנה יהיו בריאים, משחק מול האדרספילד בחוץ הוא לגמרי משחק שקלופ יכול לבחור להתחיל את הרוטציות בו, בדיוק כמו שראינו כבר שנה שעברה בשלב הזה.
    נובמבר-דצמבר-ינואר - אלה החודשים שקלופ בעיקר נותן מנוחה ומשנה הרכבים.

golding אוהב/ת את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Keith Downie‏Verified account @SkySports_Keith

Ronald Koeman confirms Virgil Van Dijk will be fit for Liverpool this weekend. The Dutch had agreed with Liverpool medical staff to rest him for tomorrow’s friendly with Belgium. VVD back in Liverpool now. #LFC

מצב נושא:
הנושא נעול.