ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאביניו לא בסגל לקופה אמריקה. הזוי לגמרי בעיני. שחקן שהוא היום אחד החשובים ביותר שלנו והיה לא פחות מפנטסטי בסיכום של 2-3 החודשים האחרונים.
    לנו זה טוב, שחקן אחד שינוח הקיץ עם כל הטורנירים שמתרחשים (ליגת אומות, אליפות דרום אמריקה, אליפות אפריקה) אבל אני קצת מתבאס בשבילו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין על מה אתה מדבר, אבל חושב ששפת הגוף של סלאח שלפעמים נתפסת כלא קבוצתית היא בעיקר תסכול שלו מעצמו והציפיות שהוא מציב לעצמו. אני סומך על קלופ בכל תחום בערך אבל אם יש דבר אחד שהוא באמת הכי טוב בביזנס בו זה לבנות מרקם קבוצתי, החל מחדר הלבשה מגובש ועד 11 שחקנים שכל אחד מהם משחק קודם כל בשביל הקבוצה. הוא זה שנמצא שם ועובד עם סלאח ביום יום, כנראה שאין שם באמת בעיה. הוא בנה את החיבור הזה, סמוך עליו לדעת איך לשמור על זה.

אני לא מוכר אותו בשום מחיר, זה שוב חוזר לדיון הזה של הקלות שבה אוהדים משחררים לנו שחקנים. זה מלך השערים של הליגה 2 עונות ברצף, גם ב150 מליון אף אחד לא מבטיח לך שתמצא שחקן שייתן את התפוקה שהוא נותן, בטח כשאנחנו לא מועדון שקונה שחקנים בפיק. היום זה סלאח, לפני חצי שנה בערך היה לי בדיוק אותו דיון לגבי מאנה, לפני שנתיים זה היה קוטיניו ובאמת לא מצאנו וגם לא היינו מוצאים שחקן שייתן כל מה שהוא נתן, יצאנו מורווחים מהעניין רק כי בחרנו לפזר את הכסף על עמדות אחרות ופגענו בול.

Big Virgil, oranfu, Esomech ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

ברזיל זו גרסת מנצ'סטר יונייטד של הנבחרות.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

100% מסכים.

5. oranfu Member

איך אנחנו עושים בכלל דיון על מכירה של כוכב שלנו (מרצון)?

למכור את סלאח. זה שהיתה לו עונה כל כך מאכזבת שהוא בכלל לא היה מועמד להיות בנבחרת העונה של הליגה, מלך השערים של הליגה שנתיים ברציפות, שחקן שגורם ליריבות לעשות במכנסיים.
    עונה מאכזבת כשהוא (שוב) מלך השערים של הליגה.

את הסלאח הזה למכור?

גם בסיטי הם מחפשים למכור את הכוכבים שלהם? בבאיירן? בטוטנהאם?

צריך להיות מספיק כסף (בטח ביחד עם מכירות) בשביל להביא 2-3 שחקנים שיחזקו לנו את הסגל. זה כבר לא לקנות לרוחב בלי שיהיה בכלל בסיס כמו בתקופות החשוכות. יש לנו שלד אדיר, זה בדיוק הזמן להשקיע ב2-3 שחקנים מבטיחים לחיזוק הסגל.

אם (אם) לא נמכור אף אחד ונעשה רכש שמחזק את הסגל (אני א מדבר על שחקנים סתמיים, פשוט כאלה שהם לא בהכרח נכנסים בהליכה להרכב הראשון) זאת הפעם הראשונה שנעשה את זה מעמדת כח ולא מתוך מצוקה.

Big Virgil אוהב/ת את זה.
  6. Esomech Member

זה לא דיון של למכור כוכב שלנו בשביל סכום כסף שיחזק אותנו, זה דיון על למכור כוכב שלפעמים מרגיש שהוא מעל כולם. לדעתי זה חתיכת הבדל.

כמובן שסאלח שחקן על, אין על זה ספק בכלל.
    הספק שהיה לי ועדיין יש לי כלפיו אחרי העונה האחרונה הוא עניין של אגו, זה הכל. מאוד רוצה להאמין שווקאון צודק, ומה שאני רואה זה בעצם תיסכול של סאלח מעצמו, לי זה לא עובר כזה חלק בגרון למרות השערים.

הלוואי ואני טועה כן? וזה סתם פאניקה שלי שאני מחפש שריפות איפה שאין מרוב שהיינו רגילים לזה בשנים האחרונות. ואני גם לא חושב שיהיה פשוט להחליף אותו בכלל, שחקן על. לא מצליח לחשוב על שחקן אחד שיכול להחליף אותו וזה אומר הרבה על סאלח.
    ואמן שישתיק אותי ויסיים עם חמישה בישולים בגמר.

ד.א
    לא חושב שזה נכון להשוות מכירה אפשרית של סאלח (היפותטית) לבין סוארז או קוטיניו.
    קודם כל המכירה של קוטיניו עשתה לנו רק טוב בקטע הזה, שחקן שהיה אצלנו בין הטובים בעולם בעמדתו והפך לבלוף בקבוצה הכי מסוקרת בעולם היום.
    בנוסף ל4-0 על המועדון שקנה אותו במעמד ההוא של חצי גמר. זה מציב אותנו בעמדת מכירה מתוך כוח ולא חולשה. אווירה של שחקן צריך לרצות לשחק אצלנו ולא כקרש קפיצה הלאה. ואני בטוח שהמון שחקנים ישבו בבית ראו את המשחק וזה הזיז להם משהו בקו מחשבה.

ד.א 2.
    לוקח את קוטיניו חזרה קל. עד היום אין שחקן שיכול להחליף אותו או להיכנס למשבצת שלו יותר טוב ממה שהוא עשה. טיל אחד וכולם שוחכים כבר נאמר פה הרבה. הכימיה שהייתה לו עם כל אחד ואחד מהשלישייה הייתה על גבול הגאול רצון ונשותיו.

7. oranfu Member

ברור שלסלאח יש אגו, כמו לכל הכוכבים הגדולים. אין שחקן ברמות האלה בלי אגו (אולי למעט פירמינו).

המכירה של קוטיניו היתה רעה. זה שהיתה לנו עונה טובה אחר כך לא משנה את זה. אולי היינו לוקחים ליגת אלופות עונה שעברה איתו ולא עם לאלאנה על המגרש?

לא איכפת לי מה קורה איתו בברצלונה. אני יודע טוב מאוד איך הוא היה אצלנו.

למה לחשוב על למכור שחקן מוביל שלנו? אני פשוט לא מצליח להבין. הוא בשנות השיא שלו, הוא בין הטובים בליגה (אם לא הטוב שבהם), הוא חתום לעוד 4 שנים.
    בחיי אני לא חושב שיש עוד מועדון גדול בעולם שכל הזמן מחפש סיבות\תירוצים\הצדקות למכירה של הכוכבים שלו.
    גם כשכוכב שלנו לא עושה רעשים של רוצה לעזוב ואנחנו במצב כלכלי ומקצועי מצוין אז אנחנו מדברים על מכירה שלו? למה?

בחיי שאני לא מצליח להבין.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש שמועות שיש לו סעיף שחרור נמוך מאוד, מעניין אם זה נכון ואם כן מה הסכום, כי אם מדובר על הסכומים שרצים אז מדובר בהימור שכמעט לכל קבוצה גדולה שווה לקחת.

9. Esomech Member

א. על קוטיניו. התכוונתי לכל הסיטואציה שנוצרה, לא ספציפית ליכולת על הדשא.
    מבחינה תדמית בניגוד לפעמים אחרות, אנחנו יצאנו הרבה יותר גדולים, הוא נכשל ולא מצליח להתאקלם ומצד שני אנחנו פורחים. שחקנים רואים וקולטים סיפורים כאלה. ואני חושב שזה גם ישפיע מבחינת שחקנים שרוצים לעזוב ומצד שני איך כאלה שמגיעים רואים אותנו.

ב. על סאלח. בדיוק, עניין האגו, האם זה משהו שיכול להאפיל על הקבוצה עצמה? חדרי הלבשה עם שחקנים גדולים משלנו נפלו בגלל זה. לא משנה כמה הוא שחקן איכותי וכמה הוא מוביל. לגביי זה אין דיון בכלל שהוא בטופ גם וגם.

כל עניין סאלח הוא דיון היפותטי על שימור הרמה המקצועית בה אנו נמצאים כיום, איך לשדרג אותה ומה יכול לפגוע בה.

אז וואלה אגו זה לא משהו פשוט להתמודד איתו, וסאלח הוא השחקן עם האגו הכי גדול בקבוצה לטובה ולרעה. בגלל זה הדיון סביבו.
    ושוב יכול להיות שזה היה חד פעמי העונה עם הלחץ שהיה עליו לספק מספרים ועונה הבאה זה יירגע, אי אפשר באמת לדעת.

10. k_700 Member

ואיך האגו הזה פגע במשהו?

החדר הלבשה מלוכד מתמיד, הקבוצה עשתה 97 נקודות, הדיחה את ברצלונה ונמצאת בגמר האלופות שנה שנייה ברציפות.

ממש סוף העולם שיש לו אגו ובוא נבהיר לשחקנים אחרים שאנחנו אהבלים שפועלים מנקודת כוח ולא מחוסר ברירה.

אלא אם כן תגיד לי שעם שחקן אחר בסיטואציה אחרת החיים היו יותר ורודים עכשיו ואז אני אגיד לך,
    משה אוחיון מבאר שבע, תן לי ללכת לישון בבקשה, בכל זאת שישי בלילה.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספיק למכור. רק להביא ולשדרג. לא לנוח.
    קאררגר אמר שלדעתו צריך 2 שחקנים, מגן שיכול לשחק בשני הצדדים ושחקן התקפה שיכול לשחק באגפים ובחוד.
    יאללה תקנו כאלה טובים, תעמיקו את הסגל. תתחרו בסיטי שנה נוספת.
    מכירה של שחקן מפתח וסיטי יתפוצצו מצחוק, יספיק להם 90 עונה הבאה.

מרגיש לי שהולכים לקראת קיץ של כלום, אני אזרום עם קלופ אחרי עונה כזאת אבל לדעתי צריך להמשיך עם המומנטום לחשוב מה צריך ולהביא עם כמה שפחות בניה על שחקנים פגיעים פיזית או חשודים מקצועית.

12. one united Member

ליברפול לא תמכור אף שחקן מהכוכבים, זאת לא התקופה של סוארז וקוטיניו, ליברפול היום זו קבוצה שכל אחד ירצה לשחק בה ולא לעזוב אותה. כל עוד קלופ שם אני רואה רק דרך קדימה,הוא גאון, לדעת שמאנה יהיה טופ עולמי, שואן דייק יהיה הכי טוב מכולם ושרוברטסון יהפוך למגן הכי טוב באנגליה, מי היה מאמין שכל הדברים האלו יתרחשו ועוד במקביל, זאת הגאונות הכי גדולה שלו.

13. Coutinho10 Member

14. Cup of Tea Liverpool, UK

15. oranfu Member

האקו סתם מפרסמים כתבות בשביל לייצר טראפיק.

תהיו רציניים, אף ידיעה מהכיוון שלנו לא תצא עד אחרי הגמר.

מצב נושא:
הנושא נעול.