ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

מאטיפ יותר טוב מלוברן באוויר אבל עדיין גרוע. הוא הבלם הכי רך פיזית שראיתי בליברפול ואולי בכל הליגה הזאת. הוא גם איטי והקליפ הזה אחלה, אבל יש לו הרבה פעמים כאלה (לרוב כמה במשחק) שהוא מאבד את הכדור בשלומיאליות\טמטום מוחלט על החצי וזה בקלות יכול לעלות ביוקר.

צריך להיפטר גם ממאטיפ וגם מלוברן ולהביא בלם רציני (כי אי אפשר לבנות על גומז). כרגע המרחק בין הבלמים הבכירים שלנו לשניים האחרים הוא עצום.

אני גם לא אתפלא אם גומז יפתח מגן בשישי. לדעתי הוא חייב לשחק בלם אם יש לנו שאיפות לעבור את ברצלונה. חייב.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. cheddar Member

HELLO DARKNESS MY OLD FRIEND

4. Coutinho10 Member

כבוד ענקי לטרנט, הוא ראוי להיות שם לטעמי.
    יש לנו יהלום ענקי ביד, הבישול שלו מול פורטו היה מדהים, הוא משלב ראיית משחק וטכניקה נדירה לילד בגילו והקרוסים שלו זה החלום הרטוב של כל מגן בכדורגל.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי העונה הזאת אפשר לומר בבטחה שטרנט ואנדי הם הדבר האמיתי. לי עוד היה קצת ספק שאולי העונה הקודמת זאת הבלחה, אבל שניהם המשיכו בהתקדמות העונה וליטשו עוד כמה אספקטים במשחק שלהם. זה עוד לא ברמה שזה יכול להיות, במיוחד אצל טרנט, אבל מדובר אשכרה בשני מגנים שהם הכי טובים שראינו במועדון הזה ב-20 השנים האחרונות. פינאן וריסה מביטים בקנאה.

הולך להיות מרתק לראות אותם ואת וירג'יל מנסים להתמודד עם הישות העליונה של עולם הכדורגל.

Cup of Tea ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  6. South Boy Member

רק משום שאני לא רוצה להישמע לא אובייקטיבי אני אשאל ולא אצהיר, אדרסון באמת נתן עונה טובה יותר מאליסון שהוא זה שנמצא בTOTY?
    אפילו דה חאה על אף המשחקים האחרונים שלו היה מרשים יותר בעיניי.

7. yakov_y YNWA

דה חאה בעונה זוועה, אני גם חושב שאליסון בעונה הרבה יותר טובה אבל הבחירה באדרסון גם ראוייה.
    ההגנה בחירה מעולה למרות שלוקה דין נהדר מבחינה התקפית.
    סלאח ואובמיאנג מלך השערים של הליגה בחוץ, אדן הזארד ואריקסן מלכי הבישולים בחוץ - לך תבין.

לדעתי, אליסון על חשבון אדרסון, סלאח והזארד על חשבון סילבה ואגוארו.
    רק 2 נציגים לסיטי אבל לסלאח והזארד מגיע להיות בפנים על חשבון ברנרדו סילבה, איפה ההתלבטות ?
    במקום פוגבה אולי מוטיניו או רובן נבס.

8. alexshw Member

דה חאה במשחקים אחרונים רעים אבל לפני זה היו לו מלא הצלות גדולות.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברנרדו הוא אולי השחקן הכי טוב של סיטי העונה שמסתכלים על מה שעשה מההתחלה עד הסוף. וגם אם לא, אז שני רק לסטרלינג. is so so good שלפעמים אני חושב שלא מדברים עליו מספיק, אבל אני שמח שהוא מצא את מקומו בסיטי אחרי העונה שעברה. הוא בא להוכיח כבר ממשחקי ההכנה.

אין שום קשר בין סלאח והזאר לעונה של ברנרדו. שניהם סיפקו רגעים גדולים, אבל לשניהם היו גם יותר downs מאשר ups.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כל העונה הוא סופג שערים באשמתו. זוכר את משחק הבית מול ארסנל? והיו עוד.

11. alexshw Member

עד המשחקים האחרונים מעט. אין שוער שלא סופג באשמתו. כשמגיעים מולך למיליון מצבים ואין לך הגנה לחפות הסיכוי לכך עולה.
    אין פה שוער אחר שאיתו היינו סופגים פחות.

12. yakov_y YNWA

שמעתי את הטענות האלה בנוגע למוחמד סלאח כבר, בגלל עונת השיא שלו יש ממנו ציפיות עצומות אבל הוא עונה נוספת עם דאבל פיגרס שערים + בישולים, מלך השערים של הליגה, לא הגיוני לבחור הרכב בלי אחד משלושת מלכי השערים של הליגה, כנ״ל מלך הבישולים.

סלאח בעונה גדולה, מלך שערים, יוצר מצבים הרב שלנו, אדן הזארד בעונה הטובה בקריירה מבחינה מספרית, מלך בישולים, ראויים יותר.
    סלאח והזארד גם כבשו שערים גדולים העונה, בנוסף התלות שלהם גדולה פי מיליון.

13. Coutinho10 Member

לגבי אליסון-אדרסון, מרגיש לי שאליסון בזכות הגנה פנטסטית (ואני לא מוריד את החלק שלו ברוגע שהוא משרה גם כן) לא צריך היה לעמוד בהרבה מבחנים.
    היו לו הצלות ענקיות העונה אין ספק. (אם ניקח צ'מפיונס ידברו עוד שנים על ההצלה שלו בדקה ה 90 מול נאפולי)

אדרסון האמת מסתמן כאנדרייטד רציני, יש מצב שהוא אפילו יותר טוב מאליסון.
    משחק הרגל שלו נופל אולי רק משל טר שטגן וגם לגבי זה אני לא בטוח אבל מבחינת יכולות שוערות ? התזמון של היציאות שלו הוא אדיר, הוא אגרסיבי בטירוף וגורם לשחקן מולו להילחץ, הוא שוט סטופר אדיר, הוא זריז מאוד.
    קרב מאוד מאוד קשה אבל הבחירה בו מוצדקת לטעמי בגלל שהייתה לו יותר עבודה מאליסון העונה (אוקיי, אמנם כמעט בכל המשחקים הקבוצה היריבה לא עוברת את החצי מול סיטי אבל כשזה כן קורה ההגנה שם דיי מופקרת והמצבים יותר מסוכנים).

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/19
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין קשר לציפיות. לסלאח היו משחקים רעים (מאוד) העונה בלי קשר לסטנדרט כזה או אחר, אם כי ברור שהוא מאיים על ההגנה גם בכושר ירוד.

הזאר נעלם גם הוא בלא מעט משחקים, אבל אין לי ממש טענות אליו עם מה שקורה בצ'לסי בשנים האחרונות.

הסטטיסטיקה האישית אף פעם לא מספרת את כל הסיפור. זו הסיבה העיקרית למחלוקת בינינו. כמו כן, אין שום סיבה לבחור בשחקנים אחרים אם נתנו עונות טובות יותר, וזה בדיוק המצב עם ברנרדו, מאנה ואגוארו. זה, אגב, לא סותר שסלאח והזאר הם שחקנים מעולים שגם העונה סיפקו רגעים גדולים.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגנת ליברפול עם ובלי גומז.

עם = 0.36 שערים פר משחק.
    בלי = 0.69 שערים פר משחק.

ridiculous.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.