ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. owen11111 Member

גם המירור וגם האינדפנדנט מצטטים עיתון צרפתי בשם telefot.
    שניהם גם מדברים על זה שאס הספרדי דיווח על זה שבוע שעבר, דבר שהסוכן של סלאח דאג להכחיש דיי מהר:

כמובן שיכולים להיות דברים מאחורי הקלעים, אבל קשה לי להאמין שדברים כאלה משמעותיים יצוצו ב-3 שבועות האחרונים של העונה, כשאנחנו במאבק על האליפות ועל ליגת אלופות.

ווילסון נותן עונה ממש מרשימה בדרבי. בספק אם קלופ רואה לו עתיד אצלנו, אבל אחרי שנוריץ׳ קיבלה 25 מיליון על מדיסון, אני מסכים איתך לגמרי ולא רואה מצב שאנחנו מוכנים למכור אותו בפחות מ-20 מיליון בקיץ.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אם לא היה ברור, הכוונה שלי היתה שמנסים לעשות אצלנו בלגן.

ג'ויס ריטווט גול של ז'ואו פליקס. OMG OMG OMG OMG*

*לא, אני לא חושב שנביא אותו :-(

owen11111 אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם סלאח ילך, יביאו את זאהה, וורנר ופקיר.

כל עוד קלופ כאן הכול בסדר. % ההצלחה ברכש פנטסטי.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שזה הצחיק אותי יותר מדי.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, קצת כמו מרטסאקר בזמנו גם אם הוא איטי פחות, התנועה שלו נראית כמו איש שהולך על קביים ולא איש שהולך על רגליים.

עם זאת, יש לו יציאה לא רעה בכלל עם הכדור קדימה, אבל זה כנראה יותר קשור לעובדה שהוא פשוט כמו השחקן הזה במשחק כדורסל שכולם נותנים לו 3 מטר space כי הוא לא מסוגל לקלוע לבד גם אם החיים שלו יהיו תלויים בזה, אז הוא חודר לסל ומקווה לטוב.

בכל מקרה, ברור שהוא לא קשור לרמה שליברפול נמצאת בה כיום. יש לו מזל שואן דייק משחק zonal defense בשביל כולם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/19
    Cup of Tea, Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

אני מקווה שזה ברור גם לקלופ ולשאר הצוות שם. לצערי אני חושש שזה לא.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכנס לטוויטר, מרגיש ב-1984.

Scouser Tommy, Coutinho10 ו-yakov_y אוהבים את זה.
  8. Coutinho10 Member

הוא אחלה בתור גיבוי, כלומר בלם שלישי/רביעי. ברור שיש לו חסרונות אבל גם לבלם הרביעי של בארסה וריאל יש חסרונות.
    כרגע הוא משחק כי כל השאר פצועים אז באמת שאין מה להתלונן כי זה לא שיש לקלופ ברירה, וכנראה שהוא גם ישחק עד סוף העונה כי הוא גומז ולוברן לא ייכנסו לקצב אחרי הפציעות שלהם. אלא אם כן הוא ייפצע חלילה.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שאצלנו בלם שלישי=בלם שני מבחינת דקות, כי סימני השאלה סביב הכשירות של גומז רק הופכים לסימני קריאה לצערנו. כרגע צריך להפנים שהוא לא הוכיח כשירות לאורך עונה שלמה עדיין, ועל כן הבלם השלישי צריך להיות במינימום לא רחוק מהרמה שלו.

זאת בעצם העמדה היחידה לחיזוק כשמדברים על תמונת ההרכב. בשאר העמדות (מגן שמאלי/ימני, קשר התקפי וחלוץ) אנחנו דלילים מבחינת גיבוי, בעמדת הבלם צריך להתייחס לזה כחיזוק להרכב לכל דבר ועניין.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדים מתמוגגים ממאטיפ, זה בסדר. הוא היה לא רע.
    הייתי מחזיר את גומז בשישי, אם הוא משחק טוב הייתי ממשיך איתו גם למשחקים הבאים.
    חבל שאין קליפ שימחיש מה ההבדל כשאתה משחק עם בלם מהיר וטכני כמו גומז לעומת מאטיפ האיטי. או קליפ שמראה כמה פעמים עברו העונה באחד על אחד את מאטיפ לעומת גומז או כמה פעמים לקחו כל אחד מהם במאבק אווירי.
    זה נוק אאוט.
    כל עוד גומז לא היה כשיר, אני בסדר עם מאטיפ, אבל עכשיו אני לא מבין את ההיגיון. נגד האדרספילד באנפילד אפשר לעשות את הסוויץ' הזה.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בסדר עם מאטיפ כי יש את ואן דייק. אני לא בטוח שאתה באמת בסדר עם מאטיפ כמאטיפ. זה מגדל קלפים שיכול להתפרק בשניה.

אם גומז לא נפצע יש מצב שליברפול הייתה משחזרת מספרים הגנתיים של צ'לסי מהקדנציה ה-1 של מוריניו (משהו שראיתי כחסר סיכוי בתחילת העונה).

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בסדר עם מאטיפ כשיש נקודת הנחה של הסגל הנוכחי.
    הוא ולוברן ברמה די דומה בעיני, כל אחד יכול לתת לך משחק טוב ומשחק רע באותה מידה.

גומז הוא פוטנציאל בלם ברמת ואן דייק, תחילת העונה שלו הייתה מושלמת בעיני.

אתה שואל מה אני עושה לטווח רחוק? אני חושב שגומז ולוברן נפצעים המון ועד העונה גם מאטיפ היה נפצע המון.
    צריך להחליט על איזה מה3 מוותרים ומביאים בלם יותר יציב מהבחינה הזאת קודם לכל. נראה לי שדי ברור שלוברן הוא זה שצריך ללכת.

Sir Alex Ferguson, Cup of Tea ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. Coutinho10 Member

לא הבנתי את ההשוואה הזאת, אין שום מחלוקת שגומז טוב ממאטיפ. גומז הראה כבר שהוא כישרון ענק בעמדה הזאת ואחד מהטובים בליגה ובנבחרת כשהוא כשיר.
    תשווה את מאטיפ לבלמים שלישי/רביעי בקבוצות אחרות, זו תיהיה השוואה יותר נכונה.

מאטיפ לא יציב, אבל הוא יותר חכם מלוברן, טוב יותר באוויר והיו לו משחקים כן טובים בתקופה שהוא שיחק. הוא לא ממש אמין אבל הוא יותר אמין מלוברן.
    הבלם השלישי שלנו צריך להיות ברמה של גומז לפחות, כי אם גומז לא יכול לשמור על כשירות אז הבלם המחליף שלו כביכול משחק יותר ממנו.

14. Cup of Tea Liverpool, UK

כולי תקווה שיהיה אפשר להביא את רפאל ואראן מריאל הקיץ וגומז ומאטיפ יהיו בלמים 3-4, על דה ליכט די ויתרתי גם בגלל המחיר וגם בגלל שדי ברור שהוא רוצה לעבור לברצלונה בינתיים למרות שואן דייק יכול ללחוש לו בנבחרת. שלא תבינו לא נכון, אני מאוד רוצה שגומז יהיה הבלם הפותח לצד ואן דייק, אני פשוט באמת חושש שכל עונה מחדש נידפק מבעיות הכשירות שלו וחבל שילכו לנו אליפויות בגלל זה. ככה הוא יוכל לעשות רוטציה עם ואראן וגם לפעמים עם ארנולד בימין כדי לקבל עוד משחקים כשיש 3 בשבוע ולא רוצים להרוג את טרנט.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואראן? הוא כאילו אמור להיות מטרה יותר ריאלית מדה ליכט/קוליבאלי? חוץ מזה שהוא גם כן שחקן מאוד פציע בלשון המעטה, אז זה דווקא לא כזה רעיון טוב...

בכל מקרה נראה לי קצת מוקדם בשביל לדבר על שמות לקיץ בהתחשב ב5 גמרים (אולי 6) שעוד נותרו לנו לשחק. מסכים לחלוטין עם גיל לגבי להחזיר את גומז להרכב נגד האדרספילד, יש לי תחושה שזה גם מה שיקרה אבל לא במקום מאטיפ אלא במקום טרנט. חושב שקלופ מעדיף שהוא יחזור לעניינים דרך עמדת המגן הימני ורק אז להחזיר אותו למרכז ההגנה.

מצב נושא:
הנושא נעול.