ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Andrei Kanchelskis Member

בפעם האחרונה שהתמודדתם מול יריבה גרמנית בשמינית הגמר ועוד ללא יתרון ביתיות הלכתם כל הדרך עד לזכייה בגביע, אין שום פסול שגם הפעם...

תקנו אותי אם אני טועה אבל האם מרקוס באבל הוא השחקן היחיד אי פעם שעבר מבאיירן לליברפול או שהיה עוד מישהו בנוסף אליו?

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת קצת בושה כשמבינים שצמד המפגשים יתרחש רק עוד 3 חודשים ועד אז אנחנו יכולים גם לרדת מהמקום הראשון, גם שסלאח יגמור את העונה וגם שואן דייק יירכש ע"י באיירן.

בחייאת, זה לא רציני.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת ההגרלה שרציתי האמת. לא כי אני חושב שהיא טובה לנו במובן הקלאסי, פשוט כי זה מפגש מרענן בין 2 מועדוני פאר אמיתיים, מהאליטה של פעם ולא פלסטיק, שאיכשהוא אף פעם לא קורה, וגם ככה הגרלה קלה לא הייתה יכולה להיות פה חוץ מפורטו. מעבר לזה, היריבות הכיפית בין באיירן לקלופ שבגרמניה הוא סוג של סמל ההתנגדות להגמוניה שלה.

באיירן בעונת בלהות בסטנדרטים שלה, דווקא בליגת האלופות זה לא בא לידי ביטוי כמו בליגה.
    אין מה לנתח כרגע, עד פברואר אלוהים גדול.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/18
    oranfu, גלץ, Coutinho10 ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

בליגת האלופות היו להם 2 יריבות מביכות. בנפיקה רחוקה מרמתה של פעם.
    את איאקס הם הקדימו עם הרבה מזל. כי הם מנוסים הרבה יותר.

5. Coutinho10 Member

אתה סתם מגזים, 90% מאוהדי הכדורגל יגידו שליברפול פייבוריטית בצמד המפגשים הזה אז בגלל שאני אוהד ליברפול אני לא יכול ללכת עם הדעה מטעמי נאחס ?

לא מבין מה אתה רוצה בחייאת, ואם היינו מקבלים את דורטמונד ? זה היה יותר קל ? יותר קשה ? על כל מפגש שהיינו מקבלים היה מה לספר ומה להגיד.
    שנה שעברה שקיבלנו את פורטו כולנו פה אמרנו שיהיה קשה ושפורטו חזקה ובסוף זה היה צמד מפגשים חד צדדי לחלוטין.

הכל יכול להיות עוד 3 חודשים, יכול להיות שאנחנו ניראה כמו תחת והם יחזרו לדרוס את הליגה ומצד שני יכול להיות שהם ימשיכו את עונת הבלהות שלהם ולבנדובסקי ייפצע ואנחנו נמשיך ביכולת האדירה של העונה.

6. Mellow29 Kopite

בדיוק בגלל זה אין מה לנתח דברים כמו מאצ׳-אפים או מי מגיע למצב טוב יותר. חודשיים זה המון זמן. מסכים מאוד עם מה ש-Walkon כתב.

אגב המשחק הראשון באנפילד, 4 ימים לפני המשחק שלנו באולד טראפורד. לא פשוט.
    המשחק השני 4 ימים אחרי משחק בית מול ברנלי ומשחק חוץ מול פולהאם.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. Scouser Member

אנחנו כרגע אחרי רצף משחקים שפחדנו ממנו ולא להאמין שניצחנו הכל. יהיה בסדר.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח מה.
    לא הבנתי איך התחלת את ההודעה בזה שאני "סתם מגזים", וסיימת אותה בדיוק באותה השורה התחתונה שלי...

אתה כתבת שאנחנו "מגיעים במצב טוב יותר", אני בתגובה כתבתי שהמצב יכול להשתנות המון ב-3 חודשים, ואז הקצנתי למען ההסבר. אין פה שום קשר לנאחס/כל דבר אחר שהכנסת לי לפה.

קיצר... בדיוק.

9. one united Member

........... נו אז קבלתם בהזמנה 3 מהקבוצות החלשות בליגה בדיוק בצמוד למשחק עם הגרמנים, על מה תלינו?עד מתי?

Sturridge אוהב/ת את זה.
  10. Coutinho10 Member

סתם לא ניסחתי את זה טוב, ניסיתי להעביר שלפי מה שאתה אומר אני יכול לטעון שאף קבוצה בעצם לא פייבוריטית מול אף קבוצה בשמינית הגמר הזה כי זה עוד 3 חודשים.
    יונייטד יכולה להתחדש במאמן, להביא בלם בינואר ולהעיף את פסז' שמשחקת בלי ניימאר ואמבפה שנפצעו.
    זה תסריט לא רחוק מזה שאתה הצגת.

11. k_700 Member

לא צחוק,
    יהיה לכם מאוד קשה לפני הגומלין.

12. cheddar Member

אין פייבוריטית פה, 50 50

13. k_700 Member

על סמך מה שראינו משתי הקבוצות עד עכשיו יש פייבוריטית ופייבוריטית ברורה.

נכון שלושה חודשים זה הרבה זמן, הרבה דברים יכולים להשתנות אבל אני לא מאמין שהשינוי בשתי הקבוצות יהיה עד כדי כך גדול שבאיירן תתחיל לשחק כדורגל ברמה של ליברפול.

מדברים פה על פציעות וכאלה ובואו לא נשכח שהשחקנים המרכזיים בבאיירן לא יהיו יותר צעירים בפברואר.
    הזמן לא בדיוק משחק לטובתם.
    יותר עומס, יותר קילומטראז׳ בעונה , יותר הגיוני שגם בבאיירן יתמודדו עם עוד פציעות.

ההגנה של באיירן היא מיס מאץ׳ בהזמנה לליברפול ומהדור היותר צעיר שם אני לא נופל, סורי.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/18
  14. Mellow29 Kopite

מצחיק שאתה מדבר על עומס. הם הולכים עכשיו לשתות קוקטיילים בקאריביים למשך שלושה שבועות או ווטאבר בזמן שאנחנו הולכים לשחק שני משחקים בשבוע בחודש הקרוב.

כל נסיון לנתח את זה לכיוון כזה או אחר הוא מאוד, מאוד יומרני. ברור שכרגע אנחנו קבוצה יותר מאומנת, אבל לדבר על דברים כמו כושר ועומס שנייה לפני שנכנסים לתקופה שכבר קברה המון קבוצות בעבר זה לא רציני.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

יותר טוב. הולכים למחנה אימון מלא.
    בגרמניה הפגרה הזו יכולה להיות משמעותית. למשל אותה באיירן עם ואן חאל בעונה הראשונה. קלופ בעונתו האחרונה בדורטמונד טס מהמקום האחרון עד לשביעי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.