ליברפול 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

אני דווקא לא הייתי ממהר להסיק מסקנות לגבי הציוות של הקישור הזה בהמשך, המשחק הבא הוא גם מחוץ לאנפילד והוא גם מול קבוצה טובה מיונייטד, בפער לא קטן אפילו.
    וולבס קבוצה קשוחה וממושמעת טקטית, הקישור שלהם מאוד חזק ולא הייתי מחפש הרפתקאות נגדם, יהיה קרב חפירות מאוד קשה.
    שלישיית קישור שבה קייטה לא פוזל לצדדים יותר מדי ומנהל את המשחק מהאמצע לצד ווינאלדום ופאביניו שהיה ע-נ-ק היום יהיה מצוין.
    בכלל, סבירות לא קטנה שבמשחק חוץ כזה מתעתע שיכול בקלות להיות מוקש שאקירי הסופר סאב יצטרך להיות שוב האיש למשימות מיוחדות, זה עובד יפה עד עכשיו.

2. Coutinho10 Member

*עם ה-90 דק'.*
    איש המשחק בעיניי.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שהיית ציני.

אוהדי ליברפול בהיי מהקבוצה שלהם זה הקיצון השני כדי לאזן את הדיכאון של אוהדי יונייטד כאן.

Sturridge ו-Gianzola אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

לא מבין, איך אמור באופן כללי להרגיש אוהד יונייטד ממוצע שהקבוצה שלו בדצמבר בפער דו ספרתי ממקום 4 ו19 נקודות ממקום ראשון ואחרי שהקבוצה שלו בשלוש שנים טופ 3 עולמי בהשקעה בשחקני כדורגל ?
    לצהול? לשמוח? להיות פאסיב אגרסיב? להיות אדיש כמו אוהד ארסנל בעשור האחרון?

מת לדעת למה זה קיצוני לרצות להתאבד אחרי שרואים את הקבוצה שלך בכל שבוע שני משחקת ברמה של קרדיף או פולהאם.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תעליב את פולהאם, היא שיחקה הרבה יותר טוב מכם באנפילד. היו לה מצבים, יכלה לכבוש, ניסתה לשחק כדורגל. יצאה משם עם הפסד 2-0 שבאמת די שיקף את הפערים בין הקבוצות באותו משחק נתון - היא לא נדרסה.

למעשה לא זכורה לי אף קבוצה בשנתיים האחרונות ששיחקה כמו יונייטד באנפילד. אני בדרך כלל מאוד נזהר לא להסחף ולהגרר לביקורות אובר אמוציונליות, זו באמת הייתה הופעה שהיא סתירה בפרצוף של אוהדי החוץ (שכרגיל במפגשים בין 2 הקבוצות, שומעים אותם הכי הרבה) שהגיעו לשם.

Sir Alex Ferguson, oranfu, k_700 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך כן להתחשב בזה שנגד מנ יו אנחנו מגיעים עם טירוף של משחק גדול.
    אם היינו מגיעים למשחק כזה מול פולהאם היה נגמר 5-0 ומעלה לדעתי.

נגד פולהאם אנפילד זה ספרייה.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

הניצחון של ליברפול היה באוויר. אף אחד לא מופתע ממוריניו, ככה הוא הגיע גם בשנתיים הקודמות. ההבדל זה העונה השלישית וערס שלו שכבר פורר את המועדון וכמובן מהצד השני השתדרגות של ליברפול.
    הסגל של יונייטד אותו סגל מהעונה שעברה + פרד ודאלוט.

אברטון שנים הגיעה לאנפילד באותו ראש. העונה בגלל שינוי במאמן ורכש זה היה שונה. אהבתי את המשחק שלהם יותר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל הפעם זה לא מנ יו אלא ליברפול.
    אנחנו קבוצה הרבה יותר חזקה מה2 הקודמות שפגשתם.
    45 מ51.
    כבר בדקה 10 הבנתי שהמשחק הזה לא יהיה כמו הקודמים. כמות הפעמים שהגענו ליד הרחבה שלכם למצבי בעיטה...אני חושב שבכל 2 המפגשים הקודמים היו ביחד אולי איזה 3-4 מצבים שלנו. בדקה 10 זה הרגיש כמו בשני המפגשים הקודמים ביחד.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דומה בכלל לשנים קודמות תחת מוריניו, שם לפחות ראית קבוצה שיודעת לעמוד טקטית, יודעת מה היא רוצה ואיך להשיג את זה גם אם בעיני האוהדים זו גישה מחורבנת. מאוד התקשינו התקפית נגדכם בעונות קודמות. האם ככה מנצ'סטר יונייטד צריכה לגשת למשחק הזה? זו שאלה אחרת. אבל אז לפחות היה אפשר להגיד שיונייטד באה לשחק על תוצאה והשיגה אותה.

מה היה פה? אני ראיתי קבוצה לא מאומנת, בלי תכנית ולמעשה בלי מושג מה לעשות בכלל, גם לא מפצה על זה בכך שהיא טורפת את הדשא או עובדת קשה, להפך. טקטית, מנטלית זו הייתה הופעה מביכה.

יונייטד העונה היא כבר לא אותה קבוצה שמסוגלת להעמיד בונקר אפקטיבי, זה היה ברור וידוע גם לפני המשחק. עם כל הניחוסים על 0-0, צחוקים בצד, אף אחד לא חשב שיונייטד תשמור אותנו פה על ה0 עוד פעם. פה אני לא מסכים עם גיל, אתה לא יכול לייחס את זה רק לשיפור שלנו, יונייטד העונה עם טור ספיגות של קבוצת תחתית לכל דבר ועניין, גם את הנצחונות המגעילים היא כבר לא יכולה לקחת כי הוא סופגת בצד השני, הצ'אנס היחיד שלה הוא לנסות לשחק, היא עשתה את זה בסטמפורד ברידג' והוציאה תוצאה.

Sir Alex Ferguson, גלץ, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. k_700 Member

אני באמת לא זוכר שום הופעה שממש סגרנו אתכם טקטית תחת מוריניו פרט למחצית הראשונה בנצחון בשנה שעברה ונניח למשחק הראשון שאחריו משה דפק פה נאום ה״יש לי מאמן סוףסוף״.

פעם אחת עליתם בהרכב חסר ממש עם המון צעירים ונראה לי ארנולד בהופעת בכורה וזה היה צמוד מאוד, לא עשיתם הרבה בהתקפה אבל לא כתוצאצה מתצוגה עילאית שלנו בהגנה.

בפעמים האחרות היה שם את דה חאה שניפק הצלות שנכנסו לוידאו של הטופ 10 עונתי שלו והשופטים שהצילו לנו את התחת(למשל עם הנבדל במטר וחצי של ולנסיה).

היום זה התפוצץ בפרצוף כי העונה אנחנו מגנים הכי גרוע שאי פעם הגנו בתקופה של מוריניו.

לא להאמין שמאמן שפעם האמין בלרצוח משחק דרך גרזנים אלימים באמצע ישב בשקט מחצית שלמה עם הבית זונות שהלך שם במרכז המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/18
    oranfu אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

מסכים שיש היי מהמשחק, אבל לא מבין למה אמירה כמו "10 שנים לא היה לנו משחק כזה מקשר אחורי" תלושה מהמציאות.
    מאז מסצ'ראנו אין קשר אחורי במועדון. יש כמה נכים שחילטרו בעמדה הזאת.
    אז פביניו היום נתן הופעה שהרבה הרבה זמן לא ראינו מקשר אחורי. לגמרי.
    נכון שהם קבוצה עלובה, אבל הם מהירים ופיזיים והתקשנו עם זה מאוד בעונות קודמות.

פביניו היום יירט כל כדור גובה באמצע, כל ניסיון יציאה מהירה, התנהל בשקט ובחכמה עם הכדור ונתן אסיסט ענק.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  12. Scouser Member

צריך כן לזכור שמרכז השדה שלהם, במיוחד במחצית הראשונה, היה פרוץ לגמרי. כל הזמן הגענו 20 מטר מהשער שלהם עם הפנים קדימה ועם שטח, מרוב שאנחנו לא רגילים לזה השחקנים לא ידעו מה לעשות וקיבלו החלטות שגויות. המערך עם 2 הקשרים במרכז התרסק מול הקישור המשולש שלנו.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

13. oranfu Member

לא יודע איפה היו החלטות שגויות.

הם שיחקו בלי אגפים, הכל מהמרכז. ואנחנו שלטנו שם. כל ניסיון שלהם לצאת קדימה נעצר ע"י פביניו.

14. Coutinho10 Member

לא יודע מה אתה רוצה. לא שאני מוריד מהמשחק שלו אבל מי ישמע כמה הזויה האמירה הזאת, אפשר לחשוב ששיחקו אצלנו אנדראה פירלו או סרחיו בוסקטס.

הוא היה קיר בטון היום ואני לא מגזים, פעם ראשונה שהרגשתי שהייתה לנו תשובה בקישור לפיזיות שלהם.
    כל ההחלטות שלו ללא יוצא מן הכלל היו נהדרות, אפילו הבעיטה ההיא מה - 30 מטר שהזכירה ליונייטד שהם עדיין תחת ארטילריה.

הפס בגול והנגיעות הרכות שלו במשחק הזה זה בכלל לא משהו שמוכר במחוזותינו. אם מישהו פה היה אומר לפני המשחק שהקשר האחורי שלנו יתן לנו גול עם אסיסט א-לה צ'אבי מול הבונקר שלהם (זה שאנחנו לא מצליחים לפרוץ כבר 3 שנים) אז כנראה שהייתי חוסם אותו על הודעת ספאם.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן.

מצב נושא:
הנושא נעול.