ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיבור של בני יהודה.

2. alexshw Member

מה בקושי קרע זוג נעליים. 3 שנים בלאציו וכל הזמן מתקדם. הוא פשוט היה נפלא בכמה הזדמנויות שראיתי. הוא גם בן 23. זה לא ילד.

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דיברו על זה יותר מדי כי קאריוס וסלאח גנבו את ההצגה, אבל לוברן באחד המשחקים היותר טובים שלו העונה. היה פנטסטי.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  4. Scouser Member

אני מאוד מאוד אופתע אם לא נמשיך את המסורת של צעד קדימה צעד אחורה גם בקיץ הזה. כמו שחיכינו עם בלם חצי שנה, קשר שנה, מחליף לקוטיניו חצי שנה (בתקווה), אנחנו נחכה עם השוער ובטח שעם הבלם. אני משער שנביא את באטלנד או משהו כזה, כלומר "תחרות" לקאריוס, מהר מאוד הוא יהיה בהרכב כי התחרות לא באמת קשה ונתפלל שיהיה בסדר. איכות לטווח ארוך לא נביא. אני גם מאוד אופתע אם נביא בלם איכותי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אישית אני לקחתי את אתמול קשה מאוד אבל ההפסד לצ'לסי היה נוראי, לקח לי הרבה מאוד זמן להתאושש מהעונה ההיא. אי אפשר לשכוח את ה27.4.14 ואני עוד זוכר את האופטימיות שלי כשבארקלי עשה 1-0 נגד סיטי שבוע אח"כ ואת ההחמצה של דאולפאו ב3-2 לקראת הסיום. זה הכי גרוע שיכול להיות.
    ההפסדים ב07 ו18, על הפנים אין ספק. 07 היה לי גם שדרוג קטן כי הייתי באיצטדיון ומרגישים קצת יותר את הבאסה שם.
    שום דבר לא יתחרה באפריל-מאי 2014...אני מקווה.

oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

טוב יאללה אם קוראים פה את המרמור על לא נביא כלום ושנתיים עד שנפנים שצריך בלם נוסף ועוד שלוש שנים עד שנביא קשר אפשר לברך על בואו של הקיץ.
    החלה עונת המלפפונים רשמית.

תכלס זרקו ה שמות של שוערים- אם אני קלופ אני מבצע חרקירי כדי להביא את השוער של מילאן.
    לא יודע כמה זה קל אם בכלל(היה שם משהו סביב החוזה שלו בינואר) אבל זה האופציה הכי מרגשת לדעתי בשקלול של פוטנציאל פלוס קלופ.

7. DRORIKO Member

הוא פוטנציאל גדול מאד, אבל עדיין לא שיחק בקבוצה הישגית. גם אימובילה ולואיס אלברטו מככבים בלאציו וראינו מה הם שווים בקבוצות הישגיות. יש את הדוגמא של קנדרבה כמובן. ביובה מאד רצו להביא את סאביץ', אבל פתאום מסתבר שזה לא כזה פשוט ויש כל מיני מנצ'סטר יונייטדיות שמוכנות לשים יותר(אותו סיפור עם קנסלו שכנראה בדרך אליכם). הנקודה שלי היא שהיום אפילו שחקן בן 23 שלא זכה באף תואר, ואפילו לא שיחק בצ'מפיונס, המחיר שלו זה 100 מיליון צפונה. אם ליברפול רוצים באמת לשדרג את הקישור הם צריכים להתפרע, מה שהם לא עשו עד היום(אני לא מדבר על סאביץ', זאת סתם היתה דוגמא לשוק המטורף של היום)

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/18
  8. alexshw Member

מסתכלים על פוטנציאל ויכולות. יש שחקנים גדולים שגם ירדו ליגה בטרם התקדמו לטופ. רוי קין למשל.
    Sms יגיע לטופ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

9. Mellow29 Kopite

בשנה האחרונה אנחנו הבאנו את סלאח, ואן דייק, קייטה, אוקס, רוברטסון ואיבדנו את קוטיניו. ממש צעד אחורה צעד קדימה, מה אני אגיד.

10. Andrei Kanchelskis Member

אתם צריכים אוליגרך. רק ככה תוכלו להשאיר אצלכם את הכוכבים הגדולים שפורצים אצלכם ורק ככה תוכלו למשוך אליכם שחקנים מהרמה העולמית.

11. DRORIKO Member

לא על זה הדיון

12. Scouser Member

ואן דייק הגיע בחצי שנה איחור בה היה לנו חור באמצע ההגנה.
    קייטה עוד לא הגיע והעברנו שנה עם קישור בינוני מאוד למרות שהיה צריך חיזוק עוד מהקיץ שעבר.
    רוברטסון הגיע אחרי שהעברנו עונה עם מילנר כמגן שמאלי.
    קוטיניו כמובן עזב ואנחנו מקווים שיבוא מחליף.
    אם יבוא שוער זה אחרי שעוד מהקיץ היה ברור שיש לנו 2 שוערים בינוניים במקרה הטוב שביכולת הכי טובה שלהם לא יפסידו לנו משחקים, שלא לדבר על לנצח אותם.

מוטיב האיחור והדחייה חוזר אצלנו לא מעט. כדי לעשות את הקפיצת מדרגה אנחנו צריכים לתקן את הליקויים בסגל בזמן ולא להמר שיהיה בסדר. אבל הכי מתאים לנו כמועדון ובטח עם קלופ לחבק את קאריוס שהיה לו לילה קשה (ואני בטוח שהוא מרגיש מזעזע) ולתת לו עוד צ׳אנס למרות שלא מגיע לו (העונה הזו היא כבר הצ׳אנס השני שלו אחרי העונה הקודמת).

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  13. Esomech Member

אנחנו אחרי עונה גדולה באירופה שאנחנו חוזרים לקידמת הבמה? אולי תתנו צאנס?

ואני אחד המבקרים הגדולים פה.
    מצד שני אחרי החוויה המשוגעת של קייב. אני בזון שונה לגמרי היום.

(לא בא להתנשא, אבל אם יש זמן לתת צאנס אז זה עכשיו)

14. oranfu Member

לא צריך לשבור את הבנק בשביל שדרוג ענק בקישור שלנו כי הוא באמת לא שייך לרמות האלה. הבאנו את סלאח ב37 מיליון, את מאנה ב35 מיליון,את רוברטסון ב8 מיליון (תכלס 2 מיליון). אלה רכישות מעולות בסכומים שנראים מגוחכים היום.

גם לא צריך אוליגרך. יש לנו המון הכנסות ולא הוצאנו כסף כבר 4 שנים (18 מיליון נטו בארבע השנים האחרונות...). צריך נכונות של המועדון.

Liverpool-Forever ו-yakov_y אוהבים את זה.
  15. Mellow29 Kopite

@Scouser
    זה לא כ״כ פשטני כמו שאתה מציג את זה.
    במקרים מסויימים אנחנו מוכנים לרדת מהמטרה מס׳ 1 שלנו ולעבור למטרה הבאה בתור. זה קרה עם מאנה-גצה ועם סלאח-בראנדט, זה יצא לנו טוב במקרים האלה ספציפית אבל במקרים אחרים (תסלח לי שכרגע אין לי כוח לחשוב על דוגמא) זה גרם לנו להתקע עם שחקנים לא מספיק טובים.
    במקרים אחרים קלופ מוכן לחכות כמה שצריך עבור האיש מס׳ 1 שלו. מקרה ואן-דייק הוא הצלחה גדולה בעייני, אולי בטווח הקצר היינו מרוויחים יותר עם רודיגר ב-40 מ׳ באוגוסט אבל לדעתי הקונצנזוס הוא שהיה שווה לחכות לואן דייק. מקווה מאוד שקייטה יוכיח שגם זה שווה.

באופן עקרוני אפשר לעשות את הרוויזיוניזם הזה לנצח. תמיד אפשר היה לעשות יותר טוב. תמיד אפשר ללכת קיץ אחורה ולמצוא איזשהו חור שלא נסגר ולהגיד שפה פישלנו.
    עובדתית - הקיץ האחרון היה קיץ מצוין והעונה הנוכחית הייתה מצויינת, גם מבחינת הדרך, גם מבחינת התוצאה וגם מבחינת פלטפורמה שתעזור לקבוצה הזו להמשיך להיות קבוצה חזקה בשנים הקרובות. סתם מרגיש לי קטנוני.

Rushie אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.