ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

רק רוצה להבהיר, אני לא בא להגיד שוינאלדום זה ריאקרד בלי תלתלים, רק מראה שהחשיבות של צ'אן לקבוצה היא לא כזאת גדולה. את סיטי ניצחת בשני משחקים בלעדיו, ובצורה מוחצת. אתמול נתת את המשחק אולי הכי טוב שלך במי יודע כמה שנים אחרונות, גם בלעדיו, וכל זה במעמדים הכי גבוהים של הכדורגל.
    מוחמד סלאח זה כבר סיפור אחר, וליברפול צריכה להכריז שהוא לא למכירה, כלכלית היא יכולה להרשות לעצמה את זה. השאלה אם יש לו סעיף יציאה והאם הוא עצמו בכל רוצה לצאת. ליברפול הרי נמצאת במקום אחר משהיתה כשסוארס ברח משם.

2. one united Member

ליברפול מנצחת ונראית כמו שהיא נראית כבר הרבה זמן קודם כל בגלל אסטרטגיית המשחק של קלופ, הוא משחק עם שליישיה קידמית מהמוכשרות שיש באירופה (שלמזלו גם לא נפצעת) ומאחוריהם שבעה שחקנים שעובדים ועובדים ועובדים. האסטרטגיה כל כך מצליחה שלרא רק לא משנה עם צאן נמצא או לא, מסתבר שדם בלי קוטיניו אפשר ,ואפשר מצויין ואל תגידו שתצטרכו אותו בשלבים המתקדמים, כי אתם כבר שם ונראים מעולה. אז די כבר עם צאן.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלך!

If anyone thinks we won’t score at Roma I’m not sure you watch us play regularly.

oranfu, Scouser Tommy ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קבוצה מרגשת לעזאזל.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  5. Rushie Member

כל הקמפיין האירופי הזה עובר עליי עם הרבה שוויון נפש ואפילו קצת תחושה של הכחשה. אכלתי כל כך הרבה חרא מהקבוצה הזאת בשנים האחרונות שהמוח כאילו מתוכנת לצפות לנפילה שתבוא ו10 הדקות האחרונות אתמול גמרו אותי. היום כשאני מנסה לעורר את עצמי קצת אני אומר שיש כמה פלוסים בעובדה שהמלטדאון הזה הגיע אתמול, ואחרי שהבקענו כבר 5 שערים, כי נוצרה בקמפיין הזה תחושה שההגנה שלנו ולוברן שווים יותר ממה שקורה בפועל, ו5-0 חלק אתמול היה ממשיך לנפח את הבלון הזה עד שהוא היה מתפוצץ בשבוע הבא או חלילה בגמר.
    יש הרבה עבודה מנטאלית לעשות על לוברן. מבחינתי שיפטרו אותו מהמשחקים בליגה עד סוף העונה ויכינו אותו רק לחצי גמר ואז בתקווה שגם לגמר. זה מי שישחק ואין מה לעשות עם זה.
    מוזר לדבר על עונה הבאה כשאתה עם רגל בגמר ליגת האלופות אבל אם כבר הזכרנו מוח מתוכנת וכו', זה יהיה באמת השיא של כל השיאים אם אנחנו הולכים איתו גם בעונה הבאה כבלם פותח. הסבלנות של קלופ והכל אבל די, יש איזשהו גבול שאסור לעבור ואני חושב שהוא נחצה אתמול באופן סופי.

עוד אחד שבלית ברירה הולך לשחק במשחקים הקריטיים שלנו עד סוף העונה זה ווינאלדום שלמרות מה שאני קורא מאוהדים שלנו אני חושב שהוא היה פשוט מחריד. הוא פשוט לא שייך לרמות האלה מבחינה שכלית או טכנית. כל ה"דריבלים" שלו אתמול היו כל כך אקראיים וההחמצה שלו הייתה יותר שערורייתית מכל ההחמצות של מאנה לאורך כל הערב. הדבר היחיד שהיה מתוכנן בהופעה שלו אתמול זה הריצות קדימה ב10 דקות הראשונות אחרי שהוא נכנס כשרומא לא הייתה ערוכה אליו, וגם שם הוא קיבל את הכדור בלי שמירה ופשוט 0 מושג מה לעשות איתו אחרי זה.

כדי לסיים בטוב אגיד שהנדרסון היה נפלא אחרי הרבה מאוד זמן שכבר לא. נאינגולאן עשה ממנו סביבון ב20 דק' הראשונות אבל משם והלאה הוא לקח לו כל כדור ושבר הרבה התקפות שלהם. פירמינו שחקן על וסאלח עם הופעה שלא ראיתי מעולם משחקן ליברפול ברמות האלה. יש מצב שזה כבר יותר מסוארז.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוקר אור, ואיזה דרך טובה יותר לפתוח את הבוקר מלצחוק על האוהדים המביכים בעולם -

https://m0.joe.co.uk/wp-content/uploads/2018/04/25074409/Screen-Shot-2018-04-25-at-07.43.48.Xxx

משה, זה אתה?

אגב, לגבי דיון סלאח-סוארז. אני חושב שכבר הוגן מאוד להגיד שהוא נותן עונה באותה לבל. כמובן שמספרית זה תמיד היה נכון אבל הספקות היו לגבי היכולת, אני חושב שהוא כבר לגמרי שם. אני שם לב לקו דמיון מאוד בולט בין סלאח לסוארז וזו העובדה שהם מחדירים פאניקה בהגנות רק עם הנוכחות שלהם. אני זוכר ב2014 שאמרתי שאחת הסיבות להצלחה שלנו היא שקבוצות היו עולות לשחק נגדינו ויודעות שכל עוד סוארז פותח הן מתחילות בפיגור לכל דבר ועניין. גם עכשיו יש הרגשה כזו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/18
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Gass12 Member

על פי מידת ההערצה וההתרגשות ממוחמד סלאח
    במצרים. אם הוא מתמודד נגד אה-סיסי לנשיאות
    הוא לוקח בהליכה.
    הנון שאלאנטיות שלו ,אינו מתרגש ומסיים באומנות
    ובקלות עושה אותו למה שהוא.
    בטוח שברומא מקללים את הפייר פליי
    שאילצו אותם למכור ולקבל בעדו גרוש וחצי.
    במחירי השוק העכשוי הוא כבר שווה לפחות פי 3

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שלמישהו ברומא היה מושג שהוא יכול להיות כזה טוב, למען האמת אני לא בטוח שאצלנו האמינו שהוא יכול להיות כזה טוב.
    התווכחנו די הרבה עם רומא על המחיר, אני זוכר שמשכנו את זה לדדליין באמת משיקולי פייר פליי, בסדר מקסימום היינו הולכים על ההוא מספורטינג ליסבון, הוא לא פחות טוב. (............)

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Coutinho10 Member

ג'לסון ? תחת קלופ גם הוא הופך למפלצת לא קטנה, עדיין לא ויתרתי על האפשרות שהוא יגיע.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה דדליין? סלאח הגיע מוקדם מאוד בחלון, עשה איתנו את כל הפרי סיזן.

דווקא ממה שדווח בתקשורת, כן היה מושג שהוא יכול להיות כזה טוב. לא מאמין שמישהו חשב שעד כדי כך, אבל היה מושג שהוא יעשה פה קפיצת מדרגה תחת קלופ. שווה לציין שזו החתמה שדחפו אליה צוות הסקאוטינג ומייקל אדוארדס יותר מאשר קלופ, שהכיר את השחקן אבל מסתמן שהעדיף את גצה או בראנט. זה נאמר גם בתקשורת וגם קלופ עצמו אישר, זה הרי לא חדש לאף אחד שהעניין שלנו בסלאח התחיל עוד לפני כמה שנים והוא בסוף חתם בצ'לסי. היו משוכנעים שהוא יכול להיות סקורר גדול בקבוצה הזאת.

זה רק מראה עוד קצת איפה הייתה הבעיה האמיתית בדינמיקה בין רודג'רס לחבר'ה האלה כשהוא היה פה. הוא לא רצה לעבוד ככה. ניכר שכשיש לך מנג'ר שרגיל למודל האירופי (וזה לא בדיוק זה - לקלופ יש את המילה האחרונה תמיד) זה יכול לעבוד לא רע ושהם יודעים מה הם עושים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/18
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה שלי הייתה לדדליין של הפייר פליי של ה30.6. רומא הייתה צריכה להכניס כספים עד הנקודה הזאת ואנחנו חיכינו שהם ימצמצו קודם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למעט סלאח (ואולי ואן דייק בגמר), ליברפול יכולה להסתדר ולנצח עם חיסרון של כל שחקן שלה (המון קרדיט בנושא הזה לקלופ).
    זה אומר שמאנה נניח או פירמינו או כל שחקן הרכב אחר הוא לא חשוב? בטח כשמסתכלים על הטווח הרחוק ולא על משחק חד פעמי.
    אני לא מהאוהדים הגדולים של צ'אן, אבל לאבד אותו בחינם בקיץ זה בעיקר חבל מבחינת ליברפול, לפחות היו מקבלים סכום מסוים שהיה עוזר להם לרכוש קשר אחר.
    אני גם די בטוח שאם תשאל את אוהדי ליברפול, הם היו שמחים לראות את קוטיניו אצלם, בטח כשמסתכלים על העתיד ורוצים אולי סוף סוף לזכות באליפות הליגה שם צריך גם סגל עמוק יותר.
    זה שקבוצה מסתדרת בלי שחקן מסוים לא אומרת שהיא לא צריכה אותו, בטח במבט לטווח הרחוק...

14. DRORIKO Member

לדעתי פירמינו חשוב לא פחות מסלאח, מאנה אולי טיפה פחות אבל עדיין חשוב. צ'אן שחקן בסדר, אבל אי אפשר להשוות אותו לשלישיה הקדמית/ואן דייק מבחינת החשיבות.
    וזה לא רק "משחק חד פעמי" זה כבר שלושה משחקים שכל אחד מהם הוא בשלבים מתקדמים של ליגת האלופות, עם כל מה שמשתמע מכך. לדעתי זה כן אינדיקציה. בוא נגיד שאם סלאח או פירמינו היו בחוץ ליברפול לא היתה משיגה את שלושת התוצאות האלה(אולי רק אחת מהן ואז באמת היה אפשר לקרוא לזה "משחק חד פעמי")

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה אתה מדבר? סלאח מפלצת השנה, נותן עונה ברמת הרונאלדו/מסי מבחינת מספרים, אפילו סוארס לא הגיע למספרים האלה בליברפול (43 שערים ב-47 משחקים העונה).

מצב נושא:
הנושא נעול.