ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. one united Member

רוצים עוד ספקולציה?
    לי אין ספק בכלל שאם היה מתאפשר לקלופ שיהיה לו ספסל עם שחקנים כמו שיש לסיטי למשל: ברנרדו סילבה,גונדוגאן ואפילו אוגאורו/ג'סוס שכמעט תמיד אחד מהם על הספסל בתחילת משחק, אין לי ספק שהיה מעדיף שחקנים כאלו על לאלנה אינגס או סולנקה, העיניין הוא שכנראה לא מאפשרים לו להביא שחקנים ברמה כזאת לספסל ולכן הוא צריך להסתדר עם מה שיש. אני אישית בטוח ב100 אחוז שהוא לא הולך עם סולנקה ואינגס כמחליפים ראשונים מתוך איזו שהיא תפיסת עולם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Mellow29 Kopite

בוודאי שכל השחקנים שמנית זה קלופ. הוא בחר לא להתעקש על אלן, בנטקה וסקרטל, ובחר כן לתת צ׳אנס לאינגס, מה כזה מופרך בזה?

אני לא חושב שיש לו בעיה לחתוך שחקנים שכושלים, דרך אגב. לקאריוס היו 10 הופעות עד תחילת העונה הזו, לאינגס היו 2, אלה לא שחקנים שכשלו תחת קלופ והוא כן רוצה לתת להם צ׳אנס... לך זה נראה הזוי, לו לא, אם אתה מכיר בזה שהוא מבין פי 100 יותר ממך ומושלם עבור המועדון אז אני כן חושב שהביקורת היא חסרת בסיס.

עם כל הביקורת על הבעלים, אתה לא באמת קונה את זה שהם השאילו את אוריגי וסטארידג׳ כדי לחסוך 5 מ׳ פאונד על משכורות. הבעלים שלנו מסוגלים להרבה, אבל לא לכזו קטנוניות. אם מה שעוזר לך ליישב את הדיסוננס בין ״קלופ מנג׳ר מעולה״ ו״קלופ מקבל החלטות שנראות לי לא הגיונית״ זה להאשים גורם שלישי (FSG), שיהיה לבריאות.

כמה נאחס שפכנו פה, אלוהים ישמור. מה היחס על קלאבן וגומז פותחים בגמר ליגת האלופות?

3. k_700 Member

מה הכוונה נאחס?

רגע יש מצב שאתה מבין שיש פה המון מזל שקלאבן, גומז ואינגס לא פתחו במשחקים חשובים כמו למשל רבע גמר ליגת אלופות מול סיטי??

כי שני עמודים חפרת לנו פה שזה בעצם הצ'רקטר של קלופ לרוץ לעונה עם השחקנים האלה וזה קלופ ואם הוא מאמין בהם הוא מבין יותר מאתנו אז צריך לסמוך עליו.

אז רגע, למה אתה לא סומך???
    אם אתה סומך עליו בעיניים עצומות והוא כל כף חף מטעויות אתה לא צריך לפחד גם מקלאבן וגומז בגמר ליגת אלופות, לא?

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/18
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. Coutinho10 Member

יש מזל שהם לא משחקים, ומצד שני מזל רע שגם גומז וגם מאטיפ נפצעו.
    זה לא שקלופ השאיר אותנו עם שני בלמים בקבוצה אלא מכת פציעות מוגזמת.
    ההפקרות היחידה היא בעמדת המגן הימני והעמדות ההתקפיות, מצד שני כבר כתבתי שכן אפשר לתמרן שם עם אוקס.

לגבי עניין העומק, בקיץ היינו במצב שאנחנו צריכים בלם וקשר להרכב, אולי 2 בלמים וקשרים אפילו.
    סלאח הגיע כדי להוריד את קוטיניו לקישור ולהוות גם עוד עומק במקרה הצורך. מה שטרף את הקלפים זו בעיקר המכירה של קוטיניו.

המקומות היחידים שלא היה בהם עומק בפתיחת העונה זו עמדת החלוץ והמגן הימני כשלא הבנו מה חומרת הפציעה של קליין. לא לפה ולא לשם הייתי מביא פלסטר בשאריות התקציב שלקלופ היה.
    אולי הוא לא יכול היה לתמרן ולדרוש רכש שם אם הוא היה נעול על ואן דייק וקייטה, זה מצב שיכול להיות שקרה ובפעם המי יודע כמה קלופ צדק כשחיכה לשחקן.

אתם רוצים ספסל איכותי בקיצור ? צריך להתחיל מ 11 איכותיים קודם כל ואפילו כאן עוד לא הסתיימה העבודה. בסיטי פותרים את זה בקיץ אחד, אצלנו וב 99% מהקבוצות בעולם לא.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי דיבר על מכירת קוטיניו ורכישת ואן דייק? אמרתי שזו החלטה מקצועית ולא הימור. אין בעיה.

להעיף את אוריגי וסטארידג' ולא להביא שום דבר במקום זה חתיכת הימור. לדבר על כך שגם זו בעצם החלטה מקצועית של קלופ עם איזה מחשבה עמוקה מאחוריה, ושאם אני מאמין בקלופ אז נגרר מכך שאני בהכרח חייב גם להסכים עם ה"החלטה" הזו, זה מגוחך.

קלופ לא טיפש, ויש גבול לרומנטיקה שלו. לא, הוא לא חושב שאינגס זה פירמינו 2 שמחכה לפרוץ ברגע שהוא יקבל את הצ'אנס. הוא יודע טוב מאוד שההתקפה נופלת כמה וכמה רמות ברגע שאתה מחליף את סלאח ופירמינו באינגס וסולאנקי. הוא הימר על כך שזה לא משהו שהוא יצטרך לעשות לאורך זמן ושהוא לא יצטרך לבנות על השתיים האלה.

מבחינתי כשאני מדבר על הימורים אני מדבר בעיקר על הספסל שקלופ יצא איתו לעונה הזו בקיץ ואח"כ שוב פעם בינואר. אתה מהמר ששחקנים לא ייפצעו, כי בין הרמה של שחקני ההרכב לזאת של אלה שיושבים על הספסל בעמדות שלהם יש פאקינג תהום שאתה לא תמצא כמעט בשום קבוצה אחרת. המחליפים שלך להתקפה הם שחקני צ'מפיונשיפ ואני אפילו לא אומר את זה בהגזמה.

כמובן שאת כל הדיון הזה אנחנו מנהלים בהנחה שהכל זה באמת החלטות מודעות של קלופ ולא מגבלות תקציביות, ואתה יודע מה הדעה שלי על זה. איכשהוא אני בספק שגם הרומנטיקן הכי גדול בכדורגל רצה את קונור מאסטרסון על הספסל שלו בשלבים המכריעים של העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/18
    oranfu ו-אלעד אוהבים את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמונה עיוורת זה דבר מסוכן.

7. oranfu Member

אין לי ספק שקלופ מעדיף שחקנים טובים יותר בספסל. הוא בעצמו אמר שבעונה שעברה היתה בעיה גדולה שלא היה לנו מחליף להתקפה וכשמאנה הלך לאליפות אפריקה נדפקה לנו העונה.

הפלא ופלא וגם העונה אין לנו מחליף להתקפה. איך זה יכול להיות (קלופ גם במהלך העונה הזאת דיבר על כך שהסגל הזה צריך להתחזק)? כי המשאבים מצומצמים והוא נאלץ להסתדר עם מה שיש. הוא לא יכול להביא שחקן ב30 מיליון וליפול איתו אז הוא מעדיף לחכות עד שהשחקנים שהוא הכי משוכנע ששווים את זה יכולים להגיע. במועדונים היריבים שלנו מביאים ב30 מיליון את ההימור על סותם החורים ובעוד 30 מיליון את המטרה הראשונים כשיהיה פנוי (או יותר מ30).

קלופ יכול לחלק את העוגה אולי איך שבא לו, אבל העוגה היא קטנה. אז הוא נאלץ לקחת הימורים כאלה.
    הרי אם הוא כל כך היה מחזיק מאינגס אז איך זה שהוא כמעט ולא רואה דשא וברבע גמר אלופות כשצריך חילוף בהתקפה אינגס לא נכנס?
    זה פשוט - היינו צריכים לשחרר כסף (משכורות) ואינגס על משכורת נמוכה ובלי דורשים. אז שיחררנו את אוריגי וסטארידג'.

יכול להיות שקלופ יכול\צריך להיות יותר פרגמטי. יכול להיות שהוא היה צריך לוותר על קייטה\ואן-דייק בשביל להביא בלם ומגן ימני כבר בקיץ באותה עלות. אבל הוא מעדיף ללכת ולהביא את השחקנים הכי טובים שרק אפשר (לתפיסתו).

ככה אני רואה את הדברים.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. Coutinho10 Member

אין טעם לדבר על ענייני כספים ועוגה, אם היה חסר לו כסף בקיץ אז הוא יכול היה להשקיע אותו בינואר אחרי מכירת קוטיניו.

אוריגי וסטארידג' שוחררו בראש ובראשונה כי הם לא היו מרוצים לשבת עונה שלמה על הספסל, יכולנו שלא להסכים לשחרר אותם ואני לא מאמין שהבעלים השאירו אותו בלי גיבויים בשביל כמה גרושים מדמי השאלה. אף אחד לא הלך נגד קלופ בעניין הזה, אם יש מישהו אשם זה הוא. בינתיים הולך לו גם בלעדיהם.

זה גם לא נראה שקלופ מחפש שחקנים של 20-30 מיליון, כל המטרות שאנחנו שומעים עליהן הם מ 50 מיליון וצפונה. אולי הוא לא רוצה פלסטרים וסותמי חורים, זה עוד כאב ראש ששחקנים לא איכותיים/בינוניים רוצים דקות והיום לא חסר לו כאלה בסגל.

9. k_700 Member

זה ממש לא נדיר שיש לך שני בלמים שנפצעים בעת ובעונה אחת.

אני זוכר עונות שלמות שלנו תחת פרגוסון שהיו לנו 3 בלמי סגל ראשון פצועים באותו זמן.
    פרגוסון למד עם השנים והשאיר סגל של חמישה בלמים(מרמת הראוי לרמת הוורלד קלאס).

אתה עם גומז ומאטיפ פצועים צריך לבנות על הג'ננה של לוברן או להעזר בקלבן, בהצלחה.

אם כבר המזל הגדול שלכם זה שואן דייק לא באמת החסיר פה תקופה ארוכה מאז שהגיע.
    אם הוא נפצע, אנחנו יודעים בדיוק איך תראה כל חוליית ההגנה והשוער שלכם.

זה לא סותר, יש לכם עדיין הרבה מה לחזק ברמת ההרכב אבל גם לרמת הסגל.
    זה הרי לא נורמלי שיש לכם שחקנים כאלה על הספסל ואני לא מאמין שזה הרומנטיקה של קלופ שמכתיבה לו את זה או שזו בחירה "מקצועית" להאמין באינגס ופחות בסטארידג' או במחליף.

10. Cup of Tea Liverpool, UK

תלבושת בית 18/19

11. Coutinho10 Member

12. Esomech Member

מתחילים לצוץ פרסומים (כולם מגיעים מ442)
    שפתחנו מו"מ עם רובן נאבס מוולבס והוא רוצה להצטרף, והמכשול העיקרי זה לסכם עם וולבס עצמם.
    מחליף לצאן? או אלטרנטיבה לגורגיניו?

13. Mellow29 Kopite

קשקוש של אתר אינטרנט חסר אמינות לחלוטין?

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהקשר לדיון קלופ שהיה לנו פה לפני כמה ימים, גם אם ירצו את רובן נבאס זה אחלה לי, אני מאמין שהוא יביא את השחקנים הנכונים ולדעתי אחוזי הפגיעה שלנו תחת קלופ מעולים.
    אני תוהה לגבי גודל התקציב והאם נוכל להשאיר את כל מי שיש כבר בסגל, אלה שני הדברים שמטרידים אותי.
    בד"כ תחת מאמן אחר הייתי גם מתחיל להילחץ מהשמות, אבל במקרה שלנו מעניין אותי רק באופן גבולי, יותר בקטע של לקרוא על השחקנים שהוא רוצה ולא החלק שבו שאני נכנס לפאניקה שמביאים עוד בינוני לסגל שזה היה נכון כל כך הרבה שנים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

לפי מה שאני מבין הדיווחים על נבס מגיעים מעיתונאי פורטוגלי שנחשב אמין.
    אני לא יודע אם יש אמת בדיווחים, אבל אני חושב שיש לנו נטייה ללכת על שמות שהיו מטרה שלנו במשך שנים גם אם עברו כבר מועדונים (סלאח הוא אולי הדוגמה האחרונה). לפני כשנתיים קושרנו בצורה רצינית מאוד לנבס ולדעתי יש סיכוי לא מבוטל שהוא נשאר אחד השמות הבכירים ברשימה שלנו לעמדה הזאת.
    לא ראיתי אותו הרבה אבל הוא נראה יותר סגנון של ג'ורג'יניו מצ'אן. דיי איטי אבל קר רוח עם הכדור ויכולת מסירה מרשימה.
    לפי כל הדעות הוא נותן עונה מרשימה מאוד בצ'מפיונשיפ (כמובן שזה מדד בעייתי בלשון המעטה).

כלכלית לא צריכה להיות בעיה (תיאורטית). השאלה היא כמה נכונות יש במת להוציא כסף כי למרות כל הדיבורים אנחנו עדיין לא מוציאים כסף. אם הם ימשיכו ללכת בדרך של למכור על מנת לרכוש זאת בעיה אבל זאת בעיה של מוטיבציה\תפיסה ולא של יכולת.

כרגע אני לא רואה סיבה גם לא להתרשם (יחסית) מהשמות שמקושרים. אני מניח שאף אחד לא באמת יודע מי המטרות אבל למעט נבס בימים האחרונים וג'ורג'יניו, למי עוד קושרנו בצורה רצינית?
    פה ושם יש את הדיבור הקבוע על ססניון (שנראה שתהיה עליו תחרות רצינית).
    עוד שם שמוזכר זה ג'יימס מדיסון מנוריץ'. זה שם פחות מרשים האמת אבל גם אליו קושרנו כבר בעבר.

Gianzola אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.