ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

אז מו סאלאח ב120 מליון או פחות?

בכותרות של מחר בעיתונות של מדריד בטח נגלה את הסכום.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Mellow29 Kopite

בחייך, ל-FSG יש מילה. כשהם אומרים שלא נמכור זה לפחות 170 מ׳.

oranfu, Scouser Tommy, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. Scouser Member

הנדרסון יותר קרוב לשם ממה שאתה חושב. ולדעתי לוקאס מוסר לא פחות טוב מהנדרסון. קשר שלא יכול להשתחרר מלחץ גם אם החיים שלו תלויים בזה. מדי פעם הוא מעיף כדור לאגף וזה נחמד אבל לא יותר, יתר הזמן הוא משגר את הקרוסים החסרי תועלת שלו או מוסר הצידה.

אני שמח שקלופ גם רואה את זה ודי ברור שהוא שחקן ספסל במשחקים הקשים יותר.

oranfu ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  4. Coutinho10 Member

בשלב הבא סלאח יקבל את סרט הקפטן.

5. owen11111 Member

אני קצת לא מבין את הטעם בכתבות האלה.
    בכל מה שקשור ל-PR?
    FSG הפסידו את הקרב עם המכירה של קוטיניו. כרגע הדרך הכי טובה לשקם את המוניטין בכל מה שקשור לחלון ההעברות זה: לשמור על השחקנים הטובים ולהמשיך לתת לקלופ את הכלים להביא את מי שהוא רוצה.
    כל כתבה כזו של באסקומב לא תגרום לאף אחד להאמין שאם מחר בבוקר ריאל תציע 180 מיליון פאונד אנחנו לא נמכור.

כן אתייחס לשני דברים:
    הראשון, אני לא רואה תסריט שסלאח עוזב בקיץ הקרוב. אם לא נעפיל לליגת אלופות זה יהפוך את הדברים ליותר קשים, אבל אני משוכנע שנראה את סלאח משחק אצלנו שנה שנייה. קוטיניו, סוארז וכל הרשמה של השחקנים עזבו אחרי 5 ו-4 שנים אצלנו. צריך לקרות משהו יוצא דופן כדי שהוא יעזוב אחרי שנה אחת בלבד.

השני, ברצלונה? מגוחך לזרוק את השם שלו כמועדון שמעוניין בסלאח. מלבד העובדה שהם רכשו 2 שחקני התקפה בכ-250 מיליון יורו בקיץ האחרון, יש להם שחקן לא רע שמשחק בדיוק בעמדה של סלאח. גם אם מתעלמים מהדיבור שגריזמן בדרך לשם, איפה בדיוק סלאח נכנס שם?
    המועדון היחיד שיהווה אופציה לקנות את סלאח זה מדריד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. modric19 Member

פשוט אסור לנו למכור, אסור!!! ואני אוהד ריאל לפני שאני אוהד ליברפול.
    צריך להתעקש בכל הכוח, ואם סלאח רוצה לעזוב, להבהיר לו שהוא עומד לקבל חיזוקים בכל הקבוצה
    על מנת לרוץ לכל התארים בשנים הקרובות.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

״אני אוהד ריאל לפני שאני אוהד ליברפול.״

מה.

muller ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  8. Coutinho10 Member

קצת משעמם אז עשיתי השוואה קטנה בין עונות היסטוריות של הקשרים האחוריים שציינתי קודם לבין ג'ורג'יניו העונה, מזמין ירידות אני יודע.. חח

http://www.interload.co.il/upload/243698.Xxx

בכל מקרה, קל מאוד לראות כמה הוא ההתקפי ביותר מכולם, הכי דומה בנתונים לפירלו, וחלש מכולם הגנתית.
    עם זאת, חזק מאוד ביירוטים של מסירות, תכונה משמעותית למשחק של קלופ וכזו שהיא המון פעמים פעולה שמתחילה מתפרצות קטלניות.

קיצר, מתאים לקלופ התקפה עד המוות, אבל חייב להגיד שאנדידי וג'ורג'יניו זה הפכים גמורים לעמדת הקשר האחורי.

9. סולשאאאר Member

והוא עוד כותב "אסור לנו" בתור אוהד ליברפול...

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Coutinho10
    אתחיל בכך שלא ראיתי את ג'ורגיניו (ז'ורג'יניו? ג'ורג'-יניו? וואטאבר) משחק אף פעם, אבל אם נתייחס להשוואה הסטטיסטית ברצינות - הוא נופל מאלונסו (אף פעם לא היה איזה גרזן משובח) ובוסקטס (שמשחק בקבוצה שמחזיקה 70% מהזמן בממוצע בכדור) בדיוק בדברים שאנחנו צריכים מהקשר האחורי שלנו - קרבות אוויריים, תיקולים, הרחקות וחסימות. קייטה מגיע בקיץ והוא אמור לענות על הצורך בקשר שמחבר בין ההגנה להתקפה, לדעתי מאחוריו חייב להיות קשר אחורי דומיננטי הגנתית אם אנחנו רוצים להשתפר באמת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Mellow29 Kopite

אחת הסיבות שאנשים מתייחסים בבוז לסטטסיטיקה היא העובדה שרבים זורקים את המספרים בלי שום קונטקסט מאחוריהם, וקוראים לזה סטטיסטיקה. סטטיסטיקה זה כלי חזק מאוד ובצדק לוקחים אותו ברצינות ביותר ויותר ענפי ספורט, אבל זה בטח לא נעשה בצורה הזו של טבלה שמתעלמת לגמרי מדברים מהותיים כמו הבדלי סגנון של המנג׳רים, תפקוד טקטי שונה, ליד מי כל שחקן שיחק, וכו׳ וכו׳.

(שלא תבין אותי לא נכון, קוטיניו, ממש לא בא אליך בטענות. אבל אלה רק מספרים, כל ההשוואה הזו היא חסרת ערך אם אנחנו רוצים לקבוע מי מתאים לקלופ.)

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

קודם כל - כתבות ה-PR האלה עובדות על מספיק אוהדים. לא סתם אנחנו רואים כתבות כאלה כל הזמן.
    לצורך העניין, אני גם לא מאמין שהם יעזו למכור את סלאח הקיץ (חצי שנה אחרי שמכרו את קוטיניו) ואני כידוע לא חובב שלהם. אבל חד משמעית אי אפשר להגיד שזאת לא אופציה עבורם.

הנדרסון נגר כי הוא לא מסוגל לשחק שיש עליו לחץ. לא מסוגל. זה שבתנאי מעבדה יש לו טכניקה טובה לא רלוונטי בכלל כי הוא משלשל על הדשא כשיש שחקן ברדיוס של מטרים בודדים ממנו.

אני גם רוצה שחקנים חכמים. אני לא מבין למה המשוואה היא שכל או אתלטיות. בקאיוקו זה דוגמה למה בדיוק? אני אמרתי להביא בריון בלי טיפת שכל? למה לא לתת לי את הדוגמה של קאנטה? זה גם שחקן שהוא גרזן, לא מנהל משחק ולא נעליים. תן לי קאנטה והוא שווה לי 100+ מיליון קלללל.

צר לי אבל ההשוואה הזאת בין ג'ורג'יניו לאחרים לא רצינית. ליגות שונות, תקופות שונות, קבוצות שונות.
    אלונסו שחקן ענק, אני מת עליו. אבל זה לא סגנון השחקן שאני הייתי רוצה לראות אותנו מביאים הקיץ (אגב, ג'ורג'יניו הוא לא פירלו ולא אלונסו מבחינת יכולת המסירה שלו).

קישור של ג'ורג'יניו, קייטה ומישהו מאלה שכרגע במועדון (למעט צ'אן) זה לא מספיק אתלטי.
    2 שאלות חשובות מאוד הן האם צ'אן יישאר ומה בדיוק מייעדים לקייטה (50\50 או יותר כקשר התקפי)?
    אם המחשבה היא לתת לקייטה להיות 50\50 אנחנו צריכים עוד שחקן יצירתי (קדמי יחסית) בקישור.
    אם המחשבה היא לתת לו להיות קדמי יותר אז צריך שחקן דינאמי יותר בקישור המרכזי\אחורי.

אגב, לדעתי צריך להביא 2 קשרים בקיץ (בנוסף לקייטה במידה וצ'אן עוזב). קדמי יותר (יצירתי) ואחורי ("גרזן").

owen11111 אוהב/ת את זה.
  13. neilmizrahi1992 Member

מה אתם חושבים על צירוף של שחקן כמו אנזונזי מסביליה? (סתם מחשבה שלי)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

14. Rushie Member

אנזונזי שחקן טוב. עשה התקדמות גדולה מאז הסיבוב האחרון שלו בפרימיירליג בבלקבורן אם אני זוכר נכון.
    אני חושב שאפילו קשר אחורי סביר יכול לשדרג את הקבוצה המון ולהפחית את הספיגות שלנו בצורה ניכרת. עם זאת אני חושב שב2018 לקשר אחורי אין זכות קיום אם אין לו שום יכולת למסור קדימה תחת לחץ ולהשתתף בהנעת כדור. אלא אם אנחנו מדברים פה על שחקנים נדירים כמו קאנטה שמטאטאים חצי מגרש ואז זה סיפור אחר. לא מכיר טוב את אנדידי אבל אם הוא באמת נגר שיודע רק לזכות בכדורים אז אני לא רוצה אותו. במשחקים מול קבוצות קטנות הוא בעיקר יהיה נטל ובסוף יסיים כבלם.

15. Coutinho10 Member

אמרה צ'אן עם כמה ציטוטים שכנראה אומרים שהסיפור גמור והוא עוזב בקיץ.

קראו לי ילד, אבל במקום להעיף אותו קיבינימט אנחנו ניתן לו לשחק עד סוף העונה בזמן שהוא בגלוי ובפומבי משתין עח המועדון שלנו בקשת. האחרון שעשה את זה קיבל את סרט הקפטן ולבסוף גם עזב.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/18
מצב נושא:
הנושא נעול.