ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אני יכול להגיד לך שגיל מתלונן על טרנט וגומז גם במהלך משחקים שאנחנו מנצחים.

הוא גם לא טוען שאין התקדמות. אתה מבלבל בין טענות. לגיטימי לבוא בטענות נקודתיות ויחד עם זאת לחשוב שהמועדון מתקדם.

וטרנט לא ממש טוב. היו לו משחקים מצוינים, היו לו משחקים בינוניים והיו לו גם משחקים גרועים (מעט). סה"כ הוא היה טוב עד עכשיו אבל אתה מגזים.

2. alexshw Member

אגב הארי וילסון מביא היום להאל 3 נקודות מאוד חשובות במאבקי תחתית.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Coutinho10 Member

עוד אחד מהמושאלים המוצלחים שלנו שלא יראו דקה מעבר למשחקי פרי סיזן.

4. yakov_y YNWA

https://scontent.ftlv6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29028023_1892014734165780_6209954034810954728_n.Xxx?oh=5b0cea7befd635f8f4fcd1366f5d4987&oe=5B4D00BD

5. Esomech Member

עם המאנחוס הזה עכשיו בטוח לא נזכה.

6. yakov_y YNWA

הארי ווילסון עם שער שלישי ב-5 משחקים.
    מחצית כרגע.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. owen11111 Member

לא הייתה כתבה זהה לפני חודש, עם אותו מלל בדיוק, רק שהחליפו את ״לתת צ׳אנס לקאריוס״ ב- ״היכולת הטובה של קאריוס״?

אין ספק שהאקו הוא גוף העיתונות שהכי מקורב למועדון, אבל הם חתיכת חפרנים. הכתבות שם הן לא Clickbaits ברמת של הזבלונים האחרים (שכולל פחות או יותר היום את כולם), אבל רמת המיחזור שם הזויה. בתקופת הדיבורים על סלאח אני חושב שקראתי את אותה כתבה משהו כמו 17 פעמים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם ארסנל זה אפילו גרוע יותר.

אני יכול לרשום את נושאי הכתבות לפי חודשים.

10. owen11111 Member

זה כי אצלכם זה אותו סיפור כבר 12 שנים. הגאון שכתב את הדיון של ארסנל חזה את זה בצורה מדוייקת. אצלנו זה משתנה בהתאם לתוצאות.

אני חושב שכרגע אף אחד בעיתונות לא באמת יודע מי יהיו שחקני הרכש. המון החלטות יגזרו מהיכולת שלנו להעפיל לליגת אלופות בשנה הבאה בעקבות הרצון שלנו לבנות מתקן אימונים חדש ב-50 מיליון פאונד. אנחנו תמיד אומרים שהעפלה לליגת אלופות חשובה (כמובן שיהיו את אלה שיגידו שזה לא משנה מה נעשה, כל עוד הבעלים האלה פה לא נגיע לשום מקום), אבל העונה היא חשובה במיוחד. קודם כל יצירת רצף של העפלות זה משהו שלא עשינו למעלה מעשור. דבר שני, הצלחנו להביא לפה את סלאח, קייטה, ואן דייק (ואני גם אוקס, אחרים לא בהכרח יסכימו) - לא מעט בזכות התקדמות הפרויקט. אם נצליח להגיע לשם גם בשנה הבאה, אני מאמין שנצליח להביא לפחות עוד שחקן או שניים באותה רמה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

אני מסכים שכנראה אף אחד לא יודע באמת מה אנחנו רוצים.
    אבל FOOL ME ONCE - SHAME ON YOU.
    FOOL ME TWICE - SHAME ON ME.
    FOOL ME FOR THE GAZILLION TIME - FUCK ME IM SO FUCKING PATHETIC.

אגב, פורסמו השבוע התוצאות הפיננסיות שלנו לשנה הקודמת. אני ממש לא מומחה אבל השורה התחתונה (ואני בטוח שאואן פה יכול לתת ניתוח מקצועי ומעניין בהרבה) - התוצאות שלנו טובות. ההכנסות כל הזמן גדלות והשנה הקודמת היתה רווחית במיוחד עבורנו וזה בעיקר מרשים מכיוון שגם לא היינו בה בכלל באירופה וגם לא היו מכירות שחקנים שהכניסו כסף ממשי (המכירה של קוטיניו לא נכללת כמובן).
    עד כמה אירופה משמעותי? העונה כבר יש לנו הכנסה של 50 מיליון פאונד מההשתתפות בליגת האלופות (מה שעוד יכול לגדול אם נעלה עוד שלבים).
    בנוסף לזה חוזה האימוץ שלנו צפוי להגיע לסיומו בשנה הבאה וזה חוזה שנחתם ממזמן ומכניס לנו רק 20 מיליון בשנה. מאז הגדולות האחרות באנגליה חתמו על חוזים של 40+ לשנה וסביר להניח שנוכל להשיג חוזה של 40+ (אם לא יותר) ובנוסף לזה תהיה לנו שנה שלמה של הכנסות מהגדלת האיצטדיון (בשנה הקודמת זה לא היה הכנסות של שנה שלמה).

אז המצב הכלכלי טוב מאוד ואנחנו בעמדת זינוק מצוינת. נשאלת רק השאלה עד כמה רצון ונכונות באמת יש במועדון אשכרה לנצל את זה.

Liverpool-Forever ו-owen11111 אוהבים את זה.
  12. owen11111 Member

אין לי ממש זמן להרחיב, אבל את מי שזה מעניין אני ממליץ לקרוא את הדברים הבאים:

1) סדרת ציוצים עמוסה ואינפורמטיבית של Swiss Ramble על התוצאות הפיננסיות שלנו. בגדול הניתוח שלהם נכון ומדויק.
    2) יש פוסט פייסבוק לא רע של ג׳ונתן נורת׳קרופט מה-1 במרץ על המצב הכספי שלנו. שווה קריאה.

בנוגע למצב הכלכלי, אני אתן כמה נקודות:

1. המצב שלנו אכן טוב. מגמת השיפור מאז הרכישה של FSG ניכרת בכל דו״ח כספי חדש. אני מדגיש את זה כל שנה, אבל המצב בו היקס וג׳ילט השאירו את המועדון שלנו ב-2010 היה מזוויע. אם ביהמ״ש היה מסרב למכירה לקבוצת NESV (לימים FSG) יש סיכוי לא רע בכלל שאת אותה עונה היינו מסיימים בירידת ליגה ואולי חמור מכך. ההתאוששות שלנו למצב הנוכחי זה משהו שאי אפשר לקחת כמובן מאילו.
    2. המצב שלנו טוב, אבל המצב של כולם טוב. הפריימרליג טובעת בכסף ואנחנו יחד עם שאר קבוצות הפריימרליג נהנים מהכסף הזה.
    3. עשינו כמה דברים בזכות ״עצמנו״: הגדלה משמעותית של הכנסות הפרסום, הגדלה משמעותית של הכנסות מימי משחק בעקבות השדרוג של אנפילד. יש לנו עוד איזה טריק או שניים בשרוול שיכולים להקפיץ את ההנכסות (מכירת זכויות השם של המיין סטנד או אפילו של אנפילד), אבל כרגע אנחנו עדיין לא שם.
    4. המצב שלנו טוב, אבל המצב של היריבות שלנו טוב יותר. טוטהנאם תעבור לאצטדיון חדש בשנה הבאה, והוצאות השכר שלהם הן כמחצית משלנו. ארסנל יושבים על הררי מזומנים והוצאות השכר שלהם נמוכות משלנו. צ׳לסי עשוים לעבור כמה שנים קשות (תלוי במידה ההשקעה של רומן), אבל האצטדיון החדש המתוכנן עשוי להקפיץ את ההכנסות שלהם בצורה ניכרת ולתת יתרון משמעותי מולנו.
    5. המצב של היריבות שלנו טוב יותר - ב-5 השנים האחרונות הכנסנו מאירופה כ-77 מיליון פאונד. צ׳לסי הכניסו: 193 מיליון, ארסנל 213 מיליון, יונייטד 167 מיליון וסיטי עם 244 מיליון. אלה פערים אדירים שאנחנו נהיה חייבים לנסות ולסגור בשנים הקרובות.
    6. החוב שלנו גדול בצורה משמעותית. יותר אפילו מתקופת היקס וג׳ילט. זה נובע בראש ובראשונה בזכות ההלוואה שניתנה ע״י הבעלים לשדרוג האצטדיון. אבל גם נאלצנו לקחת כמעט 20 מיליון פאונד הלוואות מהבנקים כדי לממן את הפעיליות שלנו בשנה הקודמת. אף אחד מהדברים האלה לא צריך להדאיג אותנו, לא כל עוד הפרמיירליג ממשיכה להכניס סכומי עתק מזכויות שידור. אבל החופש הכלכלי שלנו קטן משמעותית בהשוואה ליריבות שלנו בצמרת: (יונייטד, סיטי, ארסנל וצ׳לסי).
    7. שנה הבאה הדוחות יראו שיפור משמעותי. רובו ינבע מההכנסות והרווח העצום על מכירת קוטיניו (אם אני זוכר נכון, התשלום המובטח הוא 115 מיליון פאונד. 10 מיליון על השתתפות של ברצלונה בצמ׳פיונס, 10 מיליון על הופעות של קוטיניו ועוד 10 מיליון על זכיות של ברצלונה בצ׳מפיונס, אבל אל תתפסו אותי במילה). וחלקו ינבע מהששתפות בליגת אלופות.
    8. הגעה לליגת אלופות חיונית לנו. לא אכנס לזה, אבל Swiss Ramble נגעו בזה יפה - אנחנו מייצרים הכנסות יפות, אבל אנחנו מתקשים לייצר מזומנים. אי הגעה לאירופה, אצטדיון שמכניס פחות, חוזי חסות נחותים בהשוואה ליריבות שלנו - כל אלה פוגעים בנו. אנחנו אומנם מקום 9 בעולם בהכנסות, אבל במקביל אנחנו רק במקום ה-5 באנגליה.

לא יודע על מה חפרתי פה כל כך הרבה, מעריך שגם בעקבות השעה הקוהרנטיות של הדברים קצת מוטלת בספק. אם יהיה עניין (ולי יהיה כוח) בשישי אולי אתן עוד איזה פוסט חפירה בנושא.
    פחות מלל בסגנון של ״ההכנסות שלנו עלנו ב-64 מיליון שזה אחלה״, אלא יותר ״הגידול בחוב + הקמת מתקן אימונים חדש יחייב אותנו למצוא ספונסר חדש או להשתמש בכסף ממכירת קוטיניו למממן את ההקמה של המתקן. כמובן שקיימת אפשרות לקחת הלוואה נוספת מהבנק אבל יש רמות מינוף שלא כדאי להתקרב אליהן״.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/18
  13. oranfu Member

ה-U19 הודחו מליגת האלופות ברבע הגמר אחרי שהמשחק (חוץ) נגד סיטי נגמר ב1-1 והפסדנו בפנדלים.
    קרטיס ג'ונס הבקיע לנו.

14. oranfu Member

באסקומב (ואולי גם ג'ויס) מדווחים שנאמר לברוסטר שכשיחלים מהפציעה (בקיץ) הוא יעלה לבוגרים ולמעשה יהיה חלק מהסגל הבכיר בעונה הבאה.

אולי זה קשור לדיווחים המדאיגים מלפני כמה ימים שברוסטר עדיין לא חתם על חוזה אצלנו (למרות שחגג 17 כבר ממזמן) והוא שוקל את צעדיו.

יהיה חבל לאבד פוטנציאל מבטיח כמוהו.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Member

סיטי בלי יתרון ביתיות... קליל.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.