ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גומז שחקן ההגנה הכי טוב שלנו כרגע כשמורנו בחוץ. אני חושב שזה טירוף להשאיר אותו בחוץ.
    הייתי מעיף את לוברן ומכניס את גומז למרכז.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Scouser Member

אני מאוד מקווה שלא נעלה היום עם 3 נגרים בקישור, אין שום סיבה.

אגב, סלאח גם זכה פעמיים בתור שחקן השבוע בליגת האלופות. פעם אחת על ה7-0 מול מאריבור וגם ב2-2 מול סביליה.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל לי אם פסטיבל הסלאח ישפיע על מאנה. הוא היה בכושר נהדר וה4 על 1 הזה שהוציא אותו אנוכי זה משהו שאני לא זוכר שראיתי ממנו פעם.
    אני מקווה שהוא יתאפס על עצמו, כשחקן הוא יותר טוב מסלאח, הוא צריך לחזור לרמה של לפני הפציעה האחרונה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Coutinho10 Member

גומז אחרי המשחק מול אברטון הוא רשמית שחקן ההגנה הטוב שלנו העונה. אי אפשר להגיד את זה על מורנו בשום מצב, מורנו טוב העונה אבל זה כי ביחס לעצמו הוא משחק את הכדורגל הכי טוב שלו אצלנו. בפועל היו לו גם העונה משחקי נפל ואני אפילו לא בטוח שהוא נתן יותר מספרים מגומז.
    בקיצור גומז נפלא, הלוואי וימשיך ככה ויהפוך לבאנקר בהרכב.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Scouser Member

גומז נהדר בהגנה, חזק מאוד ועם מהירות שנותנת לו יכולת להתמודד עם כמעט כל שחקן מולו. העניין שלי איתו הוא התקפית, אני לא יודע אם זה הוראה של קלופ אבל הוא יותר מדי נתקע על קו האמצע ולא עולה למעלה כמו מורנו, ואז במקום להיות עוד אופציית מסירה לרווח את המשחק הוא עומד כמו עציץ מטר מהבלם ולא עוזר בכלום. אם בונים עליו כמגן צריך לבנות אותו גם התקפית, נתן אחלה בישול עם רגל שמאל מול ארסנל ויש לו לפעמים פריצות טובות אבל זה לא ישתפר מעצמו.

6. oranfu Member

זה כי גומז הוא בלם ולא מגן. פשוט צריך להעיף את האפס המחורבן הזה לוברן ולתת לו לשחק בלם.

האמת? לא בא לי יותר על העונה הזאת. אני מרגיש מיאוס טוטאלי מלראות את השחקנים האלה. שנה אחרי שנה רואים את אותו החרא ממשיך במועדון הזה, זה כבר שחק לי כמעט לחלוטין את הכח לראות אותם.

בקשר למאנה, זה בסדר, התקשורת בליברפול (זאת שלא מעזה לרשום מילה רעה על הפח הנדרסון או האפס לוברן) כבר התחילה להעביר עליו ביקורת.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  7. Coutinho10 Member

אגב הנדרסון.. מול אברטון עוד משחק לפנתיאון. אנחנו לא ניפטר ממנו לעולם, אין לי כוח אפילו להתחיל לכתוב מה אני חושב על ההופעה המביכה שלו בראשון.

8. oranfu Member

אפס מוחלט, כמו עוד הרבה אפסים מוחלטים שמגיעים למועדון הזה ונותנים בו 6-10 שנים ומקבלים מעמד של סמל.

אני כבר שונא את המועדון בערך באותה מידה שאני אוהב אותו.

אחת המחציות הגרועות שלנו תחת קלופ. חוץ מארנולד וסלאח נראה שלאף אחד אין חשק יותר לשחק.
    עוד משחק שחוץ מהחלק הקדמי אין לנו כלום אבל הם לא במשחק טוב. הם גם מקבלים את הכדורים רחוק מהשער כי אין מי שימסור להם אז הם צריכים לרדת אחורה לקחת כדור או שסתם מעיפים עליהם כדורים חסרי סיכוי.

9. Coutinho10 Member

לא מסכים איתך בכלל, אני חושב שההגנה עומדת מעולה ודווקא אלה שלא הגיעו למשחק אלו שחקני ההתקפה, שום טענה לקלופ הפעם.
    ההשלכות של הבעיטה של מאנה מול אברטון זה לא רק הנקודות שאיבדנו, הוא איבד את הביטחון לגמרי. חבל חבל.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שיש רוטציות, היום נראנו מאוד רעננים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Mellow29 Kopite

עלינו עם הרכב ראשון, הייתי בטוח שזה מבטיח לנו נצחון.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

קודם כל, ההגנה הזאת זבל. כשיש לה טיפה עבודה היא מחרבנת. לוברן, גם אם מתעלמים מהפנדל, עצם זה שהוא בכלל נתן לחלוץ של אברטון לקחת את הכדור מהאוויר זה ביזיון ופעולה שבלם סביר לא עושה. אבל הוא אידיוט מחורבן, אז הוא הפסיד לנו 2 נקודות. סה"כ עוד 2 נקודות לאוסף העצום של נקודות שהוא הפסיד לנו.

שלושת שחקני ההתקפה היו גרועים היום וזה אומר שאנחנו לא מסוגלים לשים גול כי אין לנו כלום בלעדיהם. היחיד שאיכשהו שיחק היום טוב - קלופ הוציא אותו.

ווינאלדום, אגב, הוא אחד מהאפסים המוחלטים האלה שמעבירים במועדון הזה בשקט 7 שנים כשבפועל הם שחקני צ'מפיונשיפ.

אנשים רצו לראות את רוברטסון. אני מקווה שהם נהנו.

13. Coutinho10 Member

אוי דיי להיות מעצבנים, גם כשהוא עושה רוטציות וגם כשהוא מעלה הרכב חזק אתם באים בתלונות.
    אני חושב שקלופ ניהל את המשחק טוב היום, כמעט גם גול שחתום רק עליו, ההגנה הייתה בטוחה בעצמה (כנ"ל לגבי קאריוס) ומבאס לא לקחת 3 נק' עד שזה קורה.
    משחק חלש של ההתקפה, גם זה קורה אין מה לעשות.

14. Coutinho10 Member

"היחיד שאיכשהו שיחק היום טוב - קלופ הוציא אותו. "

מאנה במחצית ראשונה זוועתית, שנייה סבירה וחסרת ביטחון, זה לא היה מאנה שאנחנו מכירים. מה גם שאוקס היה הרבה יותר פעלתן וטוב כשעלה במקומו.

היה להם עבודה היום והם עשו אותה כמו שצריך, כשמגיע לפרגן מגיע.

15. oranfu Member

ניהל את המשחק טוב? לא עישנת אלא הזרקת.

איך ווינאלדום עלה בכלל למחצית השניה?
    איך יכול להיות שהיחיד שמכניס כדורים מסוכנים לרחבה יוצא בשביל גומז? מה הקטע בחילוף הזה, ברצינות?

ההגנה שיחקה פה נגד רונדון וזהו. איך הצליחו לא לספוג, באמת מדהים...

סליחה, כשמדובר בבלמים הזבל האלה גם זה מפתיע האמת.

לא שיחקנו טוב, לא ייצרנו ממש מצבים, לא הפעלנו לחץ ממשי ושיחקנו לאט מאוד(לא מפתיע עם הבלמים האלה והקשרים האלה).
    גם נגד אברטון, אגב, לא שיחקנו טוב. זה בעיקר יריבות שלא מסוגלות\רוצות לייצר התקפות אבל מבחינה התקפית אנחנו לא שיחקנו טוב לא אישית ולא קבוצתית.

השחקן שהיה איכשהו טוב זה ארנולד לא מאנה (שהיה זוועה).

לא היתה להם שום עבודה ולא מגיע להם כלום. תעיף את הפחים האלה כבר מהמועדון לעזאזל. ההנחות האלה שעושים לכלומניקים במועדון הזה מדהימה אותי.

מצב נושא:
הנושא נעול.