ליברפול 2017/18: חזרה לצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

הוא גם לא צריך להגיד האמת, היה ברור שהוא לא מכיר את השחקן. התעקש לשחק איתו ווינג-בק...

האנדר 18 חוזרים מפיגור לניצחון 3-1 על אברטון. צמד מצוין של ג'ונס (צריך להתחיל לשים לב אליו) ובישול שלו לקמאצ'ו.

האנדר 23 ניצחו את טוטנהאם 4-2. שלושער של ווילסון ואחד של ברוסטר.

בשתי העונות האחרונות יש לווילסון 34 שערים ו17 בישולים ב43 משחקים באנדר23 והוא אפילו לא משחק חלוץ. אני לא מבין למה הוא לא מקבל הזדמנות אפילו במשחק גביע הליגה.

2. Ori8 Member

אני לא יודע אם הוא צריך לתת להם ביטחון או לרדת עליהם. הוא מגן עליהם בחירוף נפש בכל ראיון. הוא נשמע הזוי ופתטי יותר מראיון לראיון ואם לא היה כתוב Kloop: לפני חלק מהציטוטים שלו הייתי מאמין שמדובר בהודג׳סון במקרה הרע ובבניטז במקרה הטוב. הוא מתחיל לבוא בטענות לתקשורת עכשיו. הוא מביך אותי. עדיף שיסתום את הפה קצת.
    כמו כל מאמן בליברפול אחרי תקופה - עושה רושם שהוא פשוט מתחיל לאבד את זה. יבוא יום וגם הכריזמה שלו לא תספיק.

אני מאמין שהוא חושב שלוברן, קלאבן וגומז מספיקים בשביל ליגת האלופות ומאבק על האליפות, ולכן קלופ חסר מושג שלא מסוגל באמת לבנות בעצמו סגל רציני ומאוזן. הוא פשוט לא יודע איך. אני גם מאמין שרק הוא והצוות שלו מסתכלים על שחקנים ולכן הרשימה שלהם כלכך מצומצמת ברמה שכל ילד שמשחק פיפא יכול להיות את מי כדאי לרכוש.

מאמן עם ביצים של שור מעיף את לוברן לקרואטיה אחרי כל החירבונים שלו ולא מעלה אותו שוב ושוב ושוב ושוב גם אם במקומו אם הוא צריך לעלות בלם מהילדים.

קלופ ידע ויודע תחת מי הוא עובד. לא מתאים לו שלא שמים לו 100 מיליון על ואן דייק? הוא מוזמן לקום וללכת. אבל הוא לא קם והולך, אלא הוא חותם על חוזה ל-6!! שנים כשהכוח שלו במועדון רק גדל וגדל. שלא יספרו סיפורים. הוא חירבן את הקיץ הזה ולא אף אחד אחר. מצידי היה לוקח את כל הכסף שהושקע בסלאח וצ׳מברליין האפס הזה ושם את זה על בלם אחד. סדר העדיפויות שלו דפוק, הוא עיוור לגמרי לגבי הבעיות האדירות בסגל שלו.

שילך לחבק את לוברן, זה טוב למצלמות. שרק יענה אחר כך כמו גבר כששואלים אותו למה ההגנה שלו נראית כמו הפועל חולון ילדים מחוז ב׳.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

רק שהודג'סון היה תוקף ומבקר את השחקנים שלו בתקשורת וקלופ מגן עליהם.

רק קלופ והצוות שלו מסתכלים על שחקנים? אין סקאוטים?

אני מסכים שאת לוברן היה צריך להעיף לעזאזל גם אם זה אומר שעולה במקומו ילד וזאת טעות ענקית של קלופ.

אתה באמת מאמין שכשהוא קנה את סלאח הוא חשב שלא יהיה לו כסף לבלם? אתה מאמין שהוא חשב שזה או זה או זה?

4. Ori8 Member

אני מאמין שקלופ בתוך המערכת הזאת. אני מאמין שהצדדים האלה שאתה כל הזמן מפריד בניהם לא מנותקים אחד מהשני כמו שאתה מתאר. אני מאמין שבכל שניה במהלך החלון הזה הוא ידע בדיוק מה קורה ומה עשוי לקרות והוא קרא את המפה לא נכון.

נראה לי שהוא לא היה מוכן להתפשר כי זה הרושם שאני מקבל ממנו כאדם וזה גם מה שהוא אומר שוב ושוב ושוב בראיונות. הוא רצה שני שחקנים. אחד קיבל לעונה הבאה כי לא התאפשר להביא אותו עכשיו ואת השני הוא לא קיבל בגלל שההנהלה מעליו עלובה/בגלל שהמחיר היה גבוה מדי/בגלל שהוא נפגש איתו וסאות׳המפטון היו חמים עלינו - אני לא יודע. אבל יש עוד בלמים בעולם וזה שהוא לא הפנה/הנחה את הממונים מעליו להפנות את תשומת הלב למישהו אחר כדי שבכל זאת נסיים את הקיץ הזה עם בלם, זו אחריותו הבלעדית וזה מבחינתי הנקודה החשובה ביותר בקיץ הזה.

אם אני אוסף את כל מה שקראתי עד עכשיו ואני מנסה מבין השורות להבין מה היה, אז אני נוטה להאמין לו. הוא רצה את ואן דייק ויהי מה והיה מוכן לחכות לו עד היום האחרון גם במידה ולא יהיה לו בלם אחר. הנושא הזה לא כזה מורכב כמו שעושים ממנו.

ואם אחרי הכל קלופ חושב שיש רק בלם אחד בעולם שמסוגל לשדרג לו את ההגנה, אז אני מרגיש הרבה פחות נוח בידיים שלו. הוא צריך מישהו שיבנה לו סגל בדיוק כמו שבנו לו סגל לאליפות בדורטמונד. הוא בעצמו פשוט לא יודע את העבודה.

5. oranfu Member

ברור שקלופ בתוך המערכת, הוא לא נקי מאשמה. אבל אם אני צריך לבחור בין קלופ לבין הבעלים - אין לי ספק מי עדיף.

אף אחד לא מתכנן לקחת אליפות במועדון הזה, אף אחד לא מכוון לשם. להיות בתמונת מאבק הטופ4 עד לרגע האחרון זאת המטרה שלנו.
    אני כבר השלמתי עם זה.

6. Ori8 Member

לא חושב שתמצא מישהו שאם תהיה לו את הבחירה בין קלופ לבין FSG תהיה לו התלבטות..

אתה לא השלמת עם זה, ואני לא השלמתי עם זה, ואף אחד לא באמת משלים עם זה אחרת לא היינו שופכים פה 600 עמודים לפני המחזור ה-1. זה תהליך, וזה יבוא. המועדון הזה פשוט כבר לא רלוונטי ויגיע גם הרגע שהוא כבר לא יעניין אף אחד. אני מתפלא איך זה עדיין לא קרה אבל זה עניין של זמן. אנחנו כבר לא במשחק.

הרגשתי לפני 3-4 שנים שכבר אין באמת הבדל בנינו לבין סתם קבוצת אמצע טבלה בלי שאיפות משמעותיות ובלי מטרות רציניות לעונה ושצריך לנסות להנות קצת מכדורגל התקפי ככל האפשר ולנסות לגנוב איזה גביע פעם בכמה שנים - אבל קלופ וכל מי שמוכן לעבוד תחת התנאים האלה מסכים לזה וחלק מזה.

7. one united Member

מי אמור לשחק היום מגן ימיני? אלקסנדר או גומז?

8. oranfu Member

השלמתי עם זה אורי. תאמין לי, בתור מישהו שהיה מתפוצץ מעצבים על כל מסירה לא טובה והיום בקושי מסנן קללה כשלוברן נותן עוד גול במתנה - השלמתי.
    זה עדיין מעניין אותי אז אני פה, אבל השלמתי עם המצב. יפסיק לעניין באיזה שלב? אולי, זה קורה עם מכבי חיפה אז יכול להיות.

לא ידוע מי ישחק מגן היום.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד תודה שיש לך מכבי חיפה לברוח אליה ולהרגיש מה זה תואר.
    יש כאלה שגם את זה אין להם.

ארנולד ישחק מגן, קלופ אמר שגומז לא יכול לשחק פעמיים בשבוע והוא שיחק בשלישי, לא מאמין שישחק שוב אלא אם ממש אין ברירה (נגיד מאטיפ לא כשיר). מקווה שצ'אן יפתח ולא הנדרסון...יתר ההרכב די צפוי בעיני (מיניולה,ארנולד,מאטיפ,קלאבן,מורנו,קוטיניו,סלאח,פירמינו,סטארידג' + 2 מבין צ'אן הנדרסון ווינאלדום).

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

היה לי את מכבי חיפה.
    אבל לא משנה.

מי ישחק היום מגן תלוי גם במי כשיר בשביל לשחק בלם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/17
  11. alexshw Member

ספרטק בינתיים ממשיכה להראות כמו שכונה אחת גדולה. הם איבדו כל כיוון והיום בקושי הצילו נקודה בתוספת הזמן מול אנז'י מהתחתית שעד כה אכלה לא מעט תבוסות.
    יש גם כנראה בעיות לא קטנות בחדר הלבשה.
    בקיצור אתם מקבלים אותם בזמן מושלם עם כל הבעיות בהגנה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר את השופטים שלך לקבל?

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

לי אין שופטים. מה אני מוג'י?

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תספר לנו גם על השחקן החשוב של צסקא שנפצע בדיוק לפני המשחק נגדכם.

15. alexshw Member

מה אתה רוצה נתתי מידע על היריבה. אם אין לך מה להגיב לא חייבים.
    מה קשור שופטים בכלל?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

noam2424 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.