ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי מוכן אולי לקבל אמירה של "קבוצתו לא מוכנה לשחרר אותו" אם לפחות היינו פאקינג מנסים!! אנחנו עוד שנייה ביולי, מסוף מאי אנחנו שומעים את הזיוני שכל של ג'יימס פירס וחבורתו על ואן דייק וקייטה - ממציאים לנו תיאוריות למה כן יגיע ואחרי יומיים למה לא יגיע וחוזר חלילה.

איך יכול להיות שלא הוגשה אפילו הצעה אחת רשמית על אף אחד מהם?? מועדון של קוקסינלים.

oranfu ו-Ori8 אוהבים את זה.
  2. Coutinho10 Member

אין בעיה, שרשרת מזון והכל, אבל חוץ מזה שאנחנו באנגליה והם בגרמניה והליגה באנגליה יותר אטרקטיבית - במה אנחנו עולים עליהם נכון לנקודת הזמן הנוכחית ?
    הכל זה דיבורים פוטנציאלים, אם הפרוייקט של קלופ ימשיך להתקדם, אם ואן דייק יהיה פה, אם ההרכב יתחבר וניהיה טובים יותר. כרגע אנחנו עוד לא בשלב הבתים של ליגת אלופות והם כן, אז אם אני מתנתק מהיותי אוהד הקבוצה - המעבר מלייפציג לליברפול הוא לא כזה מפתה, אנחנו יכולים להציע לו מעמד גדול בקבוצה עם מסורת, ולשחק תחת מאמן ששחקנים מתים עליו, זה בערך מה שיש לנו להציע.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שלייפציג בבתים ואנחנו במוקדמות זה בכלל לא רלוונטי.
    זה סיבוב אחד שאנחנו פייבוריטים מוחלטים לעבור אותו, לא על בסיס זה שחקנים לוקחים החלטה.

בנוגע ללייפציג מול ליברפול ב"שרשרת המזון" לכאורה:
    עם כל הכבוד לשאיפות שלהם, קחו 10 שנים מהיום, אנחנו נהיה בטופ השווי של המועדונים, אנחנו נהיה במלחמות על שחקנים בכירים, אנחנו נהיה עם שאיפות הכי גבוהות שיש. לייפציג אולי מכוונים להיות כאלה אבל הם פרוייקט לא ודאי, הם כרגע יכולים לרצות להיות ליברפול.
    זה בלי שנגעתי בכלל בהיסטוריה ומה זה אומר לשחק במועדון כמו ליברפול.
    אם מישהו חושב שכל זה שחצני מצידי, אז ברצלונה עושה לנו בדיוק את אותו הדבר.
    קייטה יעדיף לשחק אצלנו, לייפציג עדיין רשאית להאבק ולבקש גם 100 מ', מה שמקשה עליה זה רצון השחקן וסעיף השחרור שלו בקיץ הבא. האם 15-20 מ' פאונד הבדל ישכנע אותם לתת אותו כבר הקיץ? שווה לנסות אם זה מה שקלופ חושב.

תומר, למה לא הוגשה הצעה? זאת שאלה שאנחנו שואלים את עצמנו בלי הפסקה. כנראה שהדברים האלה מורכבים...למה סאנצ'ז (המלפפון הכי חם הקיץ) לא קיבל עדיין שום הצעה? למה מנ יו לא קפצה על רונאלדו? למה לוקאקו לא קיבל הצעה?
    למה הדברים האלה לוקחים זמן? אולי זה עניין חשבונאי, אולי זה עניין שעדיף ביולי מיוני, אולי זה הפריסה של התשלומים ואיך מגישים את זה בהצעה. אין לי מושג באמת...אבל קשה לי להגיד שפשוט יושבים שם ולא עושים כלום כשזה קורה גם אצל אחרים וגם מדובר במטרות שהצהרנו עליהן כבר מזמן.

4. Esomech Member

מפחיד אותי לחשוב שהדיבורים שרצים על אוקס זה בעצם האלטרנטיבה לקייטה.

שני שחקנים שהיינו חייבים שיגיעו, אין אלטרנטיבות ברמות האלה שהן יותר ריאליות

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לגמרי חושב שצ'מברליין הוא אלטרנטיבה לקייטה.
    עוד קיצוני וזה כבר נהיה עמוס בחלק הקדמי בעיני.

6. Esomech Member

הבדלים של שמיים וארץ, לא יודע איך זה הגיוני הפערים בין הרמות האלה בין אופציה א׳ ל ב׳

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך הוא אלטרנטיבה לקייטה עוד לא הבנתי? מה הקשר ביניהם בכלל? קיצוני מול קשר אמצע?

Lazarobbie אוהב/ת את זה.
  8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלופ לא יעשה מעשה וונגר וישחק עם אוקס בתור 50 50. פשוט פשע.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'מברליין שיחק הרבה באמצע העונה.
    זה הגיוני שנרכוש עוד קיצוני ב25-30 מ' פאונד? זה כבר להעמיס ממש על הסגל.
    הגיוני שנרכוש אותו ב25 וקייטה ב50+ וואן דייק ב60+ וסלאח ב35 ומגן שמאלי ואולי חלוץ?

לגבי ההבדלים בין אופציה א לאופציה ב...נראה לי שזה הסיפור המרכזי של המועדון הזה ב2 העשורים האחרונים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אתה עושה פה הנחות גדולות למועדון. תראה מה הולך בצ'לסי, בערך שבועיים (אם לא פחות) מהרגע שהועלו השמות בקאיוקו, ואן דייק וסנדרו - הציעו על שלושתם הצעה. הדברים האלה ידועים, לא יכול להיות שעוד לא נכנסנו אפילו למשא ומתן על ואן דייק לפני כל ההצהרות המטומטמות בתקשורת ועד עכשיו עם קייטה. זה בדיחה, אנחנו עושים עם האחרון בדיוק את מה שעשינו עם הראשון - מנסים להלחיץ את לייפציג. אמאל'ה איזה פחד, אני בטוח שהם משקשקים שם ברד בול... בוא נתחיל מלשים על השולחן הצעה בגובה שאנחנו מעריכים אותו, ככה זה מתחיל. ככה מנהלים משא ומתן.
    עם רומא וסלאח כמדומני שהדברים זזו קצת יותר מהר. לפחות הגשנו עליו הצעה ראשונה כבר בתחילת יוני. גם במקרה הזה הייתי חסר סבלנות ואני מודה, אבל שם לפחות היה במה להיאחז... פה זה נראה כאילו שחוץ מהליברפול אקו אף אחד לא יודע על העניין שלנו בשחקן.

ג'ורג'יניו וויינאלדום, נעים להכיר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט אומר שאין לי מושג מה זה אומר "להגיש הצעה".
    על הדרך אני תוהה אם זה הליך ממש פשוט, יש דוגמאות ממש מוזרות. 0 הצעות על סאנצ'ז? לוקאקו? וראטי? למה מחכים בסאגות האלה?

זה שהמועדון חירבן בענק עם ואן דייק זה קונצנזוס.

Big Virgil, Mellow29 ו-owen11111 אוהבים את זה.
  12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע למה מחכים בסאגות האלה, במקרה של לוקאקו יש תחושה חזקה של מקרה גארת' בייל - אברטון וצ'לסי סיכמו כבר ביניהן, השחקן מוכן למעבר, אברטון רק ביקשו לסיים את הרכש שלהם לפני ההודעה הרשמית כדי שלא יסחטו אותם. במקרים של וראטי וסאנצ'ז אני באמת לא בקיא בכלל אז אין לי מושג מה קורה שם.

אם זה קונצנזוס שחירבנו בענק עם ואן דייק, איך זה שלא מפנימים את הלקחים? היו שבועיים של שקט (כמו שצריך) ועכשיו כאילו לא היה כלום. כתבות של פירס "הדילמה של ליברפול בנוגע לקייטה", "ליברפול ככל הנראה חמקו מעונש בעניין ואן דייק - מה עכשיו?"... ושוב, בעקבות מקרה ואן דייק אנחנו יודעים שמדובר בכתבות מודלפות לחלוטין. האם היו מגעים (עזוב הצעה, נניח שבאמת אין לנו מושג מה זה) עם המועדון שהשחקן שלו? האם חוץ מקרבות התקשורת האלה בין האקו לבין הבילד/קיקר - שאלנו את לייפציג מה קורה? ניסינו בכלל?

לצערי זה נראה שהתשובות לשאלות האלה כרגע הן לא. ואם הם כאלה מטרות חשובות - והם כן - אז הדברים צריכים להתחיל לנוע, אחרת נקבל עוד מקרה קלינט דמפסי ב31 באוגוסט.

13. owen11111 Member

כמו שגיל אומר, עם ואן דייק דפקנו את זה. גם אם מתייחסים לחלק מהדיווחים מהטיימס מהבוקר אז סאות'המפטון אמרו לנו מפורשות שהם לא ימכרו אותו לנו, והבעלים אמרו לקלופ שאנחנו לא נלך עליו. אני לא יודע כמה משקל לתת לכתבה הזו, אבל זה מרגיש שהדרך היחידה שואן דייק זה אם הוא ידחוף העברה רק אלינו. דפקנו את כל ההעברה הזו עם ה-Tapping up, לפי מה שמצטייר מהתקשורת אנחנו צריכים להגיד לשמוח שהחליטו לא לחקור אותנו.

בנוגע לקייטה, אני לא מאמין שמה שאנחנו רואים בתקשורת זה מה שקורה מאחורי הקלעים. לא חושב שאם היינו מציעים ללייפציג 50 מיליון פאונד וההצעה הזו הייתה נדחית זה היה עוזר לנו במשהו. תראה את: לוקאקו, מוראטה, וראטי וסאנצ'ז, על כולם אנחנו שומעים שיש רצון עז של הקבוצות להחתים אותם, אבל מלבד שמועות של הצעה של יונייטד על מוראטה (שפלורנטינו פרז הכחיש), אתה לא שומע הצעות על אף שחקן.

סקאוזר, אני באמת לא מצליח להסכים עם זה שנמצא את עצמנו כמו בקיץ של 2012 ומנסים להחתים את דמפסי ביום האחרון. אנחנו ב-27 ביוני, צ'לסי,ארסנל וטוטהנאם לא החתימו אפילו שחקן אחד. יונייטד החתימו אחד וסיטי החתימו שניים. אנחנו רואים כל כך הרבה החתמות שמגיעות ליום האחרון של החלון, וזה לגיטימי, זה קורה גם אצל צ'לסי (דוויד לואיז ואלונסו), גם אצל ארסנל (מוסטאפי בקיץ האחרון, אוזיל בקיץ שלפניו) וגם יונייטד החתימו את די מאריה רק בשבוע האחרון של אוגוסט אחרי סאגה שנמשכה חודשיים.
    ברור שניסיון העבר מלמד אותנו שקשה לסמוך על המועדון הזה בהעברות, אבל עד כה קלופ לא נתן לנו יותר מידי סיבות לדאגה, למען האמת ההפך הוא הנכון.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/17
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת? תקנו אותי אם אני טועה, אבל זאת ההגדרה של משא ומתן - מנהלים מגעים עם המועדון שבבעלותו השחקן. היינו מציעים 50 והיו אומרים לנו לא - רק 70, היינו מציעים 55 ואולי שוב היו אומרים לא, ואז אולי ב60-65 היו אומרים כן. או שעדיין היו מתעקשים על 70. כך או כך לפחות משהו היה זז לכאן או לכאן, המצב שאנחנו נמצאים בו עכשיו הוא המצב הכי גרוע להיות בו מבחינתי.

בנוגע לשמות שכתבת, על לוקאקו הגבתי בדיוק מעליך, בכל שאר הסאגות אני באמת לא בקיא מספיק בשביל לדעת אם היו מגעים בין המועדונים המעורבים או לא.

זאת נקודה ששווה מבחינתי להתעכב עליה. לדעתי זאת אמירה שגויה לחלוטין שדפקנו את ההעברה עם הטאפינג אפ. זה נאמר גם ע"י הכתבים הכי אמינים ואנשים שמבינים את הביזנס - זה לא הטאפינג אפ שהוציא את סוטון מהכלים, אלא החגיגות בתקשורת עוד לפני שהתחלנו במגעים איתם. זאת אומרת, בדיוק מה שאנחנו עושים עם קייטה עכשיו, הזיוני שכל בתקשורת שמודלפים מתוך ליברפול ללא התייחסות אמיתית למועדון המוכר. כרגע זה נראה שהדבר היחיד שאשכרה קורה זאת מלחמת הדלפות מגוחכת בינינו לבין לייפציג, במקום לשבת כמו בני אדם איתם למשא ומתן ולהבין מה צריך לקרות כדי שהשחקן שקלופ הכי רוצה ישחק אצלנו בעונה הקרובה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/17
    oranfu ו-owen11111 אוהבים את זה.
  15. Coutinho10 Member

אגב לגבי ואן דייק, הבנתי שהסיכוי היחיד שנביא אותו יהיה במידה והשחקן יגיש בקשת העברה. מה הסיבה ?

מצב נושא:
הנושא נעול.