ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Coutinho10 Member

קישור של קוטיניו-לאלנה-קייטה ? נשמע הכי פנטזיונרי וקלופי לדעתי. גם אם זה ינחל כישלון הייתי מת לראות את זה פעם אחת, זה יכול ללכת לפה ולפה.

2. golding מנהלים

זה קישור בלי סיכוי לשרוד יותר משניים-שלושה משחקים רצופים בליגה ו/או בליגת האלופות. תבקרו את ווינאלדום כמה שאתם רוצים, עם האתלטיות שהוא מוסיף למרכז השדה שלכם הוא חיוני לשיטת משחק שבנויה על לחץ -> חטיפות כדור -> מתפרצות קטלניות. קוטיניו ולאלאנה זה לא מספיק טוב מול חצי מהקבוצות בליגה.

3. yakov_y YNWA

לא רואה שום בעיה במרכז שדה של קשר אחורי, לאלאנה וקוטיניו.
    הבעיה בקשר האחורי שלא קיים בליברפול, הנדרסון לא קשר אחורי מבחינתי למרות שיחלקו עליי כאן.
    אמרה קאן עושה את התפקיד הזה בצורה טובה אבל מעדיף אותו כ-50/50, לגבי סטיוארט ולוקאס אין טעם להתייחס.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה קצת להיתפס לקטנות, כתבתי שני הרכבים סתם בשביל שזה יהיה יותר נוח ויזואלית. ברור שיש לא מעט קבוצות בליגה שקוטיניו ולאלאנה זה קישור עדין מדי נגדן, ובדיוק בגלל זה יש לך גם את וויינאלדום וצ'אן בסגל. בקיצור, זה קוטיניו-לאלאנה-וויינאלדום-צ'אן על 2 וחצי עמדות (החצי מייצג את לאלאנה וקוטיניו שישחקו גם בקישור ההתקפי לעיתים), וזה עשוי להיראות לא רע בכלל. קייטה שחקן מלהיב אבל אני לוקח קשר אחורי חזק וגבוה להרכב הזה לפני עוד קשר מרכזי נמוך ויצירתי.

וגם ציינתי את זה קודם
    :)

5. golding מנהלים

לא הייתה לי כוונה להיתפס לקטנות, פשוט ניצלתי את הבמה להביע את העמדה שלי בעניין כי זו לא הפעם הראשונה שאני קורא כאן על שלישיית קישור שכוללת את קוטיניו ולאלאנה. מתנצל אם זה הובן כקטנוני.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Coutinho10 Member

2 המשחקים האחרונים שלנו העונה היו עם קישור של קוטיניו ולאלנה, וזה דיי הוכיח את עצמו, (זאת אומרת קוטיניו היה רשום כשחקן אגף/מתחת לחלוצים אבל בפועל ובמפת החום היה שחקן קישור לכל דבר.)
    אני חושב שכן צריך מישהו פיזי, רצוי גם גבוה מאחוריהם, אבל מה שעמד בעוכרינו יותר מהכל במשחקים שצריך להיות הדומיננטיים ולתקוף זו לא העובדה שהקישור האחורי או ההגנה היו רכים מדי, זה החוסר יצירתיות המשווע בקישור שלא אפשר לנו להבקיע מול בונקרים ולמתוח את המשחק עד לדקות הסיום.
    זה בעיני הסיבה העיקרית למה התקשינו מול הקטנות, מול ווסטהאם הם הגיעו בערך למצב אחד מהקרן, זה משהו שאתה יכול להרשות לעצמך, כשאתה מסוגל להבקיע מולם. מול מידלסבורו היה רק את הקטע עם לוברן האידיוט והמיקום הנוראי, וגם שם לא היה צריך להישרק פנדל.
    מסקנה - הבעיה שלנו במשחקים האלה זה שאנחנו לא מוצאים את הגול, הלחץ גואה ואנחנו מוצאים את עצמנו בלחץ גדול שעושה לנו את החיים קשים יותר. אני לא זוכר משחק מול קבוצה גדולה שנפלנו ממנה, גם לא צ'לסי בפעם השניה, אולי וזה חתיכת אולי כי היה שם גול לא חוקי - מול יונייטד בטראפורד עם ילד בן 18 במשחק בכורה בהרכב בהגנה, בלי מאנה וקוטיניו חלוד אחרי פציעה.

יותר מזה אני אוסיף - פפ העלה את סיטי עם קישור ומערך פי אלף יותר מופקר (2 ווינגרים בתור מגנים) מול הקבוצות החלשות וניצח ניצחונות קלים שם. בעיני המשחקים האלה נופלים על כמה ההתקפה שלך מסתדרת מול בונקרים - אלה קבוצות שלרוב חוטפות 2 גולים ומאבדות את זה. (שוב, ברוב הפעמים, המשחק מול בורנמות' מספר אחרת, אבל כמה כבר זה יקרה?).

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. הקופ בישראל Member

ההרכב המסתמן...

מיניולה
    מילי חדש מאטיפ קליין
    ג'יני ג'אן
    קוטי
    מאנה בובי סלאח

ספסל: *קריוס/וורד, לוברן, ארנולד, מגן שמאלי, לאלאנה, הנדו, סטאר, *(סולנקה)

במידה וקייטה יגיע, יהיה מעניין לדעת מי יהיה בהרכב לצידו.

גם מי מבין סטאר/אינגס/אוריגי ישוחרר.

8. oranfu Member

אני בהחלט רואה את לאלאנה יוצא מההרכב אם מגיע קשר. קלופ "סוגד" ללאלאנה? לא יודע, זה ברור שהוא רוצה קשר והוא הביא את ווינאלדום בקיץ האחרון כשאנחנו רואים שהוא מחפש להכניס את קוטיניו לקישור.
    אני גם לא אופתע אם הוא מעדיף (בהרכב, בצורה כזו או אחרת) את אמרה על פני לאלאנה.

אני דיי בטוח שאם התוכניות של קלופ לקיץ יתממשו לאלאנה לא פותח את העונה בהרכב.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוזר לנקודה שלי מקודם, הוא אולי לא יפתח בהרכב אבל זה שחקן שקלופ בוודאות בונה עליו, ובמידה יישאר כשיר ייתן לפחות 40 הופעות בכל המסגרות. אם לא יפתח הוא יהיה מחליף ראשון מהספסל, ובהינתן פציעה אחת בקישור ובהתקפה יהיה זה שיקבל את המקום בהרכב, אני בטוח בזה והאמת שגם אין לי שום בעיה עם זה. אחלה שחקן להרים מהספסל, המון אנרגיות והוא מסוגל לגמרי לשנות משחק.

10. Esomech Member

לפי דיוויד מאדוק:
    - אחרי ששברנו את שיא העברות על סאלח (יכול להגיע עד 39 מיליון פאונד עם הבונוסים). אנחנו צפויים לשבור את שיא העברות עוד פעמיים שקלופ רוצה להחתים עוד בלם ועוד קשר מרכז שדה,
    - האופציות שקלופ רוצה הם קייטה לקישור וואן דייק להגנה, למרות הבעיות שהיו עם סאות'המפטון קלופ מקווה שהם יצליחו לשים את ה"חוסר הבנה" מאחור ולהגיע לסיכום על הבלם שעדיין מאוד מעוניין במעבר.
    - קלופ רצה לבצע 4 החתמות גדולות לחיזוק הקבוצה,ואולי עוד כמה בפרופיל יותר נמוך.
    - עדיין מחפשים בקבוצה מגן שמאלי ואולי חלוץ תלוי בעתיד של סטארידג' בקבוצה.
    -כמו כן אין עניין בבנג'מין מנדי של מונקו והשמות הנשקלים לעמדה הם קירין טיירני מסלטיק ואנדרו רוברטסון מהאל למרות שקלופ מחפש שחקן ברמה גבוהה יותר לעמדה.

Liverpool set to break their transfer record TWICE more this summer once they secure Mohamed Salah - Mirror Online

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

- עד שאין הודעה באתר הרשמי לא שברנו שום דבר. עם ההנהלה הזאת עוד נגלה שהטסנו אותו לליברפול במטרה להוריד את המחיר עוד קצת, רומא התעצבנו ושמו עלינו קאצו אחד גדול.
    - בדיוק רציתי להביא את הידיעה הזאת מקודם, אופ"א החליטו לאשר לשני מועדוני הרד בול (זלצבורג ולייפציג) לשחק במקביל בליגת האלופות, למרות שהחוקים אומרים שאי אפשר ששתי קבוצות באותה בעלות ישחקו במפעל. זה מפחית בהרבה את הסיכויים שלנו להחתים את קייטה לדעתי, מבין כל ההעברות המתוכננות זאת האחת שאני הכי סקפטי לגביה. אפילו ואן דייק יותר סביר בעיניי.
    - אז רצה.
    - חרטא בפיתה שקלופ מחפש שחקן ברמה גבוהה יותר, מתחילת הקיץ השמות העיקריים באמת היו ססניון ורוברטסון. קיץ שעבר היה דיבור על בן צ'ילוול. זה סתם משהו שמוכרים לנו כדי שנישאר רגועים, אני רואה את קלופ מביא מישהו בפרופיל נמוך וממשיך עם מילנר בהרכב (טעות גדולה בעיניי).
    - לא רואה חלוץ מגיע גם אם סטרידג' עוזב, אלא אם הביאו את סולאנקה לריזרבס. אם איכשהו נמכור גם את אוריגי ואינגס, אז אולי אשתכנע שיש דברים בגו.

*רק מציין שכל נימה תוקפנית פה כמובן לא כוונה כלפיך אלא כלפי מאדוק והכתבה המציקה הזאת.

12. Mellow29 Kopite

אם מביאים את ואן דייק וקייטה, באמת שמצידי שאורן יעשה שבוע-שבוע עם מילנר כמגן שמאלי. זו עמדה שיש בה מקום לשיפור אבל זה לא make or break לעונה שלנו. בלם כן. קשר כן. היכולת של סאלח (זה ברור שזה יסגר, זו לא באמת עסקה 'קשה') להשתלב - גם כן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממשיך לחשוב שנביא את ואן דייק.
    נשמע הזוי לפני שבוע אה? הנה פתאום אומרים כתבים אמינים שאנחנו עדיין אופטימיים שם (כן אני יודע שזה שחוק אצלנו) אז ההתעניינות לא הסתיימה? הכל היה פוליטי? כמה מפתיע והאמרה שלי קצת פחות הזוייה היום.
    אומר נורת'קרופט שאם קלופ רוצה את ואן דייק יותר מכל דבר אחר (וזה באמת המצב עושה רושם) אז יותר מאוחר בחלון יהיה שווה לשתי הקבוצות לבצע את העסקה וסביר שנשלם כמה שהם יבקשו.
    העסקה הזאת תקרה להערכתי כשאני לוקח בחשבון את העבודה אני מאוד רוצה שהיא תקרה אז אולי זה משפיע על מידת האופטימיות שלי.

בסופו של דבר אנשים מיהרו לקטול את החלון שלנו, זה אמצע יוני ואלה עסקאות יקרות ומורכבות, אם נסיים את הקיץ עם סלאח (תכתבו לי מה הרמה שלו לעומת קוסטה הזאר לא יודע מה, קלופ רוצה אותו יותר מכל ווינגר אחר) ואן דייק קייטה ועוד שפצורים למגן שמאלי חלוץ הרי שזה הקיץ הכי טוב שלנו שאני יכול לזכור בכל ההיסטוריה שלי כאוהד. לכן צריך להיזהר עם קטילת הקיץ.
    מריח לי עם קייטה כאילו הודעה שלו שהוא מעדיף להישאר עוד עונה בלייפציג (רק עבר לשם לפני שנה) ונצטרך ללכת לאופציה ב' שם ושואן דייק אכן יחתום. גם לדעתי מנסים לשווק את סטארידג' לקבוצות ואין היענות גדולה אז אני חושב שלא נביא חלוץ וזה קצת ריסקי בעיני. אולי אוריגי בסוף יילך אם תהיה הצעה טובה ואז במקומו נביא חלוץ. בכל מקרה, לא רואה את זה מסתיים עם חלוץ משמעותי כמו שבאסקום רשם.
    מגן שמאלי אני משוכנע שזה יהיה מישהו צעיר, אנדר סטאדי למילנר ולא איזה מנדי או יקר אחר.

לגבי לאלאנה, נתן עונה טובה מאוד. צריך להיפטר ממחשבות של מי שווה הרכב ומי לא. יהיו פציעות, יהיו רוטציות והוא ישחק המון משחקים. פה זה צריך להסתיים. לא ב11 הראשונים שלנו? אולי...אז? כמה משחקים העונה מתוך 50-60 אנחנו נהיה עם ה11 הראשונים בכלל? אני גם בכלל לא בטוח שסלאח נכנס להרכב על חשבונו. אולי סלאח הוא המחליף במשחק ה-1, סתם הרבה התעסקות וספקולציות. למחזור ה-1 עצמו כבר נגיע עם פצועים ממחנה האימונים ויש משחקי מוקדמות אלופות באמצע השבוע אז אולי תהיה רוטציה בין המשחקים.
    חשוב להעמיס את הסגל בשחקנים טובים, הוא שחקן טוב, סלאח אמור להיות שחקן טוב. זאת הדרך.
    מי שלא טוב, שלא יהיה ברוטציה, מי שטוב שיהיה ברוטציה. זאת צריכה להיות המחשבה כשכמובן שיש עמדות שחובה חיזוק מהותי בהן כי חסרה איכות (בלם, קישור מרכזי).
    לגבי הקישור המרכזי, אני מאוד תופס מהנדרסון וחושב שהצורך העז בקשר מרכזי גם נובע מזה שראינו את הקישור שלנו מתפקד תקופה ארוכה בלי הנדרסון, הוא יכול להיות מצויין עבורנו ולגרום לצורך הזה להראות קצת פחות מהותי. יחד עם זאת, יש לו בעיית כשירות כנראה ושווה להתחזק בשחקן רציני בעמדה הזאת אין ספק.
    מגן שמאלי כמו מלו, אם כל היתר הסתדר...אני חי עם מילנר שם עוד עונה למרות שאני אישית הייתי הולך בענק גם שם...אבל זה פחות חשוב לי מקישור ובלם.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/17
    owen11111 ו-Walkon אוהבים את זה.
  14. Coutinho10 Member

אם יש לנו כסף להביא גם את ואן דייק, גם קשר באיזה 30-50 מיליון וגם 40 על ווינגר, אפשר להוציא עוד 20-25 על מגן שמאלי אמיתי!
    מספיק יש לנו מגן ימין נכה התקפית, מילנר בשמאל זה אפילו נורא יותר והוא לא הולך וניהיה צעיר יותר, מה הקטע לזלזל בעמדה הזאת שנה אחר שנה, שוב, מילא היה מדובר במישהו שבשיא הקריירה שלו, אתלט ורגל שמאל (כמו קליין בימין), אבל מדובר בשחקן שעשה הסבת עמדה, בן 32 יהיה ועם רגל ימין. נו באמת, אתם עושים משהו תעשו אותו עד הסוף. מצדי שיביאו לשם איזה אארון קרסוול, מגן שמאלי פרופר, אבל חלאס עם הפתרון הזה שכואב בעיניים, לא אשתגע אם יגיע רוברטסון או טיירני (שחקן מעולה), אבל הם לא ישחקו בהרכב ובכל מצב מעדיף מישהו שהוא לא בריטי כעדיפות ראשונה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתפרץ לדלת פתוחה נראה לי.
    אני חושב שקלופ די מרוצה איתו פשוט, הוא רוצה אנדר סטאדי לדעתי ממניעים מקצועיים ולא תקציביים.

מצב נושא:
הנושא נעול.