ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mellow29 Kopite

אגב יש מישהו שזה לא ברור לו שהוא הולך להיות האנדי קארול-קירגיאקוס החדש שלנו? אפילו זנב סוס יש לו.

אבל זה לא ממש מזיז לי, גם אם יהיה פח אשפה. המועדון סוף סוף נותן הצעה רצינית על שחקן רציני שיש לו ביקוש אמיתי, והשחקן אשכרה רוצה לבוא אלינו כשיש לו את צ׳לסי וסיטי. לא האמנתי לזה כי באמת חיבבתי את רודג׳רס, אבל הדבר היחיד שמניע את כל הסיפור הזה זה קלופ והכריזמה המטורפת שלו. FSG באו להשקיע כסף בחלון הראשון שלהם וקומולי ודלגליש הורידו אותו באסלה, מי יודע כמה זמן היה עובר עד שהיו סומכים שוב על מאמן ״רגיל״. אבל עם קלופ זה קורה, זה אמיתי, וזה הכל בזכותו.

2. Ori8 Member

גם לי זה מרגיש כמו חגיגות מוקדמות מדי, אבל בהנחה פראית שזה ייסגר, לא יהיה מנוס מלפרגן בגדול למועדון על מהלך משמעותי ואדיר. לא כזה שישנה את דעתי על FSG, אבל כן הצהרת כוונות שאומרת ׳נמאס לנו להסתפק בבינוניות׳, ואם יש שחקן שהמאמן משוכנע שהוא גיים צ׳ינצ׳ר עבורו אז נלך רחוק בשביל להביא אותו. וזה יהיה נכון גם אם הוא יתברר בסוף כפלופ רציני.

מודה שראיתי את ואן דייק כמה פעמים וממש לא התרשמתי שמדובר באיזה בלם על, ואני לא רואה בו כאחד שהולך להפוך לנו את ההגנה אבל סומך על קלופ, פפ וקונטה ועל הרוב המכריע שטוען שהוא אחד הטובים בליגה. הלוואי, והלוואי עוד יותר גדול שואן דייק באמת יהיה סנונית ראשונה משינוי גישה כללי של המועדון הזה. הגיע הזמן להספיק לשחק בקקי. מחזיק אצבעות לקייטה ואם זה קורה אני בעננים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיל, זה על הראש שלך אם זה נופל עכשיו אחרי מה שאמרת שם.

אגב, הגארדיאן אומרים בכלל שאנחנו מציעים לו משכורת שסיטי וצ'לסי לא מוכנות להשוות, מדובר שם על 200 אלף פאונד לשבוע. עושה רושם שבמועדון רואים בזה החתמה גדולה מאוד, אם זה באמת יקרה אני מקווה שזה יתברר ככה.

4. oranfu Member

הטוויטר התחיל להשתולל בערך ב4 אחרי הצהריים. גיל ואני ישבנו בעבודה בטירוף :)

קודם כל, @Coutinho10 כן, אם לא נחתים גם קשר רציני מאוד זה כישלון.

אני פסימי מטבעי אבל מאוד לא סביר שלא נשלים את העיסקה. שחקן החליט, לא היינו בעמדה הזאת אם לא היה ברור לנו ולסוטון שנגיע לסיכום. המועדונים האחרים לא בתמונה כבר בעקבות ההחלטה של השחקן.
    אדיר, באמת. לקחת שחקן עם כזה ביקוש זה משהו שלא זכור לי הרבה מאוד שנים.

ברור שקלופ הוא המניע העיקרי פה. גם אם השווינו את ההצעה הכלכלית של סיטי וצ'לסי זה עדיין רחוק מלהיות ברור ששחקן ירצה לבוא אלינו.
    יאללה לסגור את זה ושאפו ענק.

מעבר לעניין שאני חושב שVVD יכול להתפתח לבלם אדיר וזה מעולה לנו מבחינה מקצועית, אני מרוצה לא פחות מהצהרת הכוונות. ראש בראש עם המועדונים הכי עשירים בליגה על שחקן כל כך מבוקש בהרבה מאוד כסף ואנחנו (ככל הנראה) עושים את זה. לפני כמה ימים רשמתי שרציתי שנעשה את זה כי זה ישדר Fuck you we are back וזה מה שזה. החתמה כזאת משדרת לשחקנים אחרים שאנחנו מעוניינים בהם שאנחנו רציניים. שאנחנו חוזרים לדבר בטופ של הכדורגל האנגלי.

אין מה לדבר שזאת התחלה אדירה לחלון ההעברות ולפי כל הדעות אנחנו עוד לא סיימנו. הייתכן שהמועדון סוף סוף לומד ומתנהג בהתאם למעמדו?

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שרשמתי בהתחלה, זה מתומחר עכשיו בהימורים כעל בערך 94-95%.
    יש סיכוי שזה ייפול, זה לא אמור ליפול. סאות'המפתון נתנה לדבר עם שחקן שלה, זה אומר שהקבוצה שמדברת איתו עברה דרכה ויש ביניהם הבנה על המחיר. עכשיו נשאר לחלק את זה, מה מיד, מה תשלומים וכו' וכו' וכו'. זה ייפול אחרי שניצחנו את צ'לסי ומנ סיטי (וארסנל ומנ יו) ואחרי שהסכמנו שיהיה השחקן עם החוזה הכי גדול אצלנו? שצ'לסי ומנ סיטי לא יבנו על זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

עדיין נשארו 35٪ שזה יפול...:)

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  7. הקופ בישראל Member

לא רואה מצב שואן דייק לא מגיע.

FSG promised Klopp would be backed & if the fee needs to hit £60m for Van Dijk, they will sanction that.

Van Dijk keen on £60m move to Liverpool | Sport | The Times & The Sunday Times

ליברפול בודקת אם תוכל להשתמש בסאקו ושחקנים נוספים כחלק מעסקת ואן דייק עם סוטון.

Van Dijk has not yet formally confirmed to Southampton he wants to make the move & there is no bid but that will come soon.

Should a deal go through Van Dijk will become the most expensive defender in the world, FSG are prepared to sanction that.

Liverpool may also investigate if they can use any players in part-exchange for Van Dijk, specifically Mamadou Sakho.

Virgil van Dijk wants summer move to Anfield as Liverpool prepare to make Dutchman world's most expensive defender

בחלון העברות הנוכחי קלופ יקבל כל מה שהוא רוצה. ואן דייק, סלאח, קייטה וורנר הם בטופ הרשימה.

סולנקה בן ה20 גם הגיע ונשאר רק הגיבוי למילי ומדברים על רוברטסון מהאל.

8. Rushie Member

כוח המשיכה של קלופ הפך להיות רלוונטי רק בגלל ליגת האלופות. עם כל העניין שבלשחק תחת מאמן כזה, אני חושב שהיינו יוצאים מהר מאוד מהמרוץ גם על ואן דייק וגם על סאלח אם הכדורגל האירופאי שיכולנו להציע להם בעונה הבאה היה בימי חמישי בסלובניה וכאלה.
    זה רק מעצים את כמה אנחנו צריכים להתאבד על שחקנים הקיץ כדי לסיים בטופ 4 גם בעונה הבאה. ונגר קאפ והכל, זה פשוט טיי ברייקר בנושא הרכש אם אתה לא סיטי או יונייטד שיכולות לשלם סכומים לא שפויים כפול 3-4 שחקנים בכל קיץ. והסכומים על ואן דייק הם שפויים לחלוטין.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קורא גם את מקנולטי (bbc) וגם כתבים מ sky שאומרים שמנ סיטי לא הסכימה לשלם כמונו לסאות'המפתון.
    נשמע לי כמו בלוף, אחרי שהבינו שהם הפסידו לנו כי הוא מעדיף לבוא אלינו הם מוציאים דיווח שקרי החוצה.
    לא הגיוני לי שסאות'המפתון תמכור אותו להצעה שהיא לא הכי גבוהה לכן אני מניח שכל שלושת הקבוצות עברו אצל סאות'המפתון, נעשה תיאום ציפיות בנוגע למחיר ואז שלושתן דיברו עם השחקן שהיה צריך לבחור מבין ההצעות.
    אם מנ סיטי לא הסכימה לשלם כמונו, למה היא בכלל הייתה אופצייה עבור השחקן? סאות'המפתון יעדיפו את ההצעה שלנו.
    הרי במצב הפוך שאנחנו לא מוכנים לשלם כמו מנ סיטי/צ'לסי, לשחקן היו 2 אופציות, לעבור למנ סיטי/צ'לסי או להישאר בסאות'המפתון, הוא היה מעדיף להישאר? ברור שלא.

10. golding מנהלים

למה נראה לך שאפשר לדבר עם שחקן רק אחרי שהצעה מתקבלת? הימים האלה חלפו מזמן. כיום נציגים ממועדונים מנהלים מו״מים פוטנציאליים עם סוכנים עוד הרבה לפני שעסקאות מתבשלות.

לגבי צ'לסי, אין אף גורם אמין שבאמת מאשר את ההתעניינות שלנו בו (כפי שכבתי כבר לפני שבוע). כך או אחרת, אם העסקה הזו תצא לפועל זה יהיה חתיכת הישג מבחינתכם.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם אני הולך עם הפסקה ה-1 שלך, בסופו של דבר לשחקן יש עוד 5 שנים בחוזה וסאות'המפתון יכולה להחליט שהיא מוכרת רק ל highest bidder, זה מה שאמור לקרות בסופו של דבר.
    אז עם כל הכבוד לרצון של השחקן, יש את רצון המועדון קודם כל.
    מה היה קורה אם השחקן היה רוצה לעבור אלינו וההצעה שלנו היא 40 מ' ושל מנ סיטי 60 מ'?
    זה לא יכול לעבוד הפוך.

Manchester City News‏Verified account @ManCityMEN 4m4 minutes ago
    City have ended their interest in Van Dijk #mcfc
    וואלה...ואנחנו יורדים מברנארדו סילבה.

לגבי רצון של צ'לסי בואן דייק, אני רק ראיתי את ג'ייקובס וג'ויס רושמים על הצעה שהייתה לצ'לסי עליו:
    Chelsea have offered Van Dijk £170k a week, which is £50k a week more than Liverpool have offered the defender. (Gary Jacobs/Paul Joyce)
    עוד מישהו רשם שבצ'לסי מאוד מאוכזבים כי רצו לראות אותו בתור הבלם השמאלי מה3 האחורית.
    האם זה נכון או לא? אף פעם לא נדע בוודאות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/17
  12. golding מנהלים

ברור שמה שרשמת בעניין דמי ההעברה הוא נכון, אני לא מתווכח עם זה. ואני בכלל לא שולל את האפשרות שואן דייק בחר בליברפול על פני צ'לסי וסיטי. בכל מקרה, יכול להיות שג'ייקובס וג'ויס אמינים בכל מה שקשור לליברפול, הם מעולם לא דיווחו משהו על צ'לסי שמצביע על ידע שיש להם במהלכי המועדון.

13. alexshw Member

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/17
  15. golding מנהלים

חייב להגיד שמהצד זה קורע מצחוק.

alexshw ו-אלעד אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.