ליברפול 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mellow29 Kopite

טוב, האמת שאז זו באמת הייתה תצוגה הגנתית מוחלטת ו-0 ניסיונות לצאת להתקפה, בסגנון של קבוצת תחתית נגד קבוצת צמרת. באמת לא צריך להיות גאון כדי להעמיד קבוצה ככה, אבל זה לא משהו שמאפיין את מוריניו בדרך כלל. אם הוא היה עולה ככה בכל משחק גדול, הוא לא היה זוכה בחצי ממה שזכה.

האכזבה הגדולה מבאלוטלי היא באמת חוסר היכולת שלו לשחק כחלוץ בודד. זה שעכשיו אומרים שהוא בעצם צריך לשחק ליד חלוץ שני לידו מחטיא לגמרי את הפואנטה, לא היינו צריכים חלוץ שני אלא שחקן שמסוגל לשחק שם לבד. בוני, פלה, בובי זאמורה... אם הם כולם יכולים לעשות את זה יותר טוב ממנו, משהו פה מקולקל.

WTF, עכשיו אשכרה הקדישו אייטם בחדשות בערוץ 2 לזה שבאלוטלי החליף חולצה. -_-

2. Big Virgil Member

קשה וכואב לראות את הקבוצה שלך מפסידה בצורה כל כך קלה, ויש הרבה את מי להאשים, אני חושב שמניתם את כולם.
    מרודג'רס דרך באלוטלי עד כל חוליית ההגנה שלנו. אבל דווקא הפסד כזה מול קבוצה שהיא ללא כל ספק כמה רמות מעלינו מפריע לי הרבה פחות, למרות הרכות שלנו וחוסר התפקוד של כלל הקבוצה. המשחק מול QPR למרות הניצחון ההירואי שחלק הגדירו כמשחק "משנה עונה" מטריד אותי הרבה יותר. היכולת שלנו לאבד יתרון בכזו קלות פעמיים, היא מטרידה ממש.
    אני רואה את ליגת האלופות כבונוס, של כסף יוקרה וניסיון לשחקנים הצעירים שלנו. אני מאמין שנצליח להתעלות ונגיע לשמינית, אבל לא מצפה לשום דבר מעבר לזה.

בנוגע למצב הקבוצה כרגע, אני מעדיף מאמן כמו רודג'רס שאוהב כדורגל שוטף והתקפי למרות חוסר היכולת שלו להעמיד את הקבוצה למשחק ספציפי. הבעיה היא שהעונה אף אחד מבין השנים לא קורה. המשחק שלנו לא זורם ונראה כבנוי על יכולת אישית, שבניגוד לעונה שעברה פשוט לא קיימת. אז אני לא יודע אם היינו מסונוורים מהיכולת של סוארז בעונה שעברה או שמשהו ביכולת של רודג'רס להחזיק את הקבוצה העונה פשוט השתבש, אבל זה פשוט נראה רע כרגע. ולא, אני לא בעד להחליף אותו כרגע.
    באלוטלי לא עושה כלום זה נכון, אבל עדיין, עד שסטארידג' חוזר אני לא חושב שיש לנו אופציה אחרת. לדעתי האופציה הפופוליסטית שהציע קאראגר, עם כל האהבה שלי אליו, להעמיד את סטרלינג כfalse 9 תהיה גרוע בהרבה ואני אסביר. סטרלינג הוא מבחינתי האופציה התקפית האפקטיבית היחידה שלנו כרגע, נכון יש גם את קוטיניו ולאלנה, וגם ג'רארד שכביכול תמיד מסוכן, ובכל זאת זה לא זה. היכולת של סטרלינג בנויה על המהירות שלו והטיפול המצוין בכדור. ההעמדה שלו בעמדה יותר קדמית, במגע מתמיד עם בלמי הקבוצה היריבה לא תטיב איתו, תוסיף עליו לחץ ותמנע ממנו לשחק בחופשיות. באלוטלי לפחות מעסיק טיפה את הבלמים, זה מעט מאוד אבל זה לפחות משהו.
    בנוגע להגנה, זה פשוט לא זה, ופה אני לחלוטין מאשים את רודג'רס. הפיתרון הוא אחד משניים, או להביא מאמן הגנה ברמה גבוה שייעץ לו. או שהוא יצליח בעצמו לעשות את השדרוג הזה כמאמן. בעונה שעברה זה היה בסדר כי כבשנו מלא, אבל הנתונים שניתנו פה על כמות הכסף שהוצאנו על שחקני הגנה לעומת היכולת המחפירה לא משאירה ברירה אלה להאמין שהבעיה היא אצלו. אני חושב שכל שחקני ההגנה שהגיעו הם טובים בהרבה מאלו שהיו לנו ועוד ישנם. אך בכל זאת יכולתנו לא משתפרת, אפילו לא בקצת.
    זה הדבר הראשון שחייב טיפול מבחינתי, אח"כ השערים כבר יגיעו, אם כי זה בא לרודג'רס יותר בקלות או כי זה פשוט יתן לכל הקבוצה ביטחון.
    איך ג'ונסון עדין משחק? זו פשוט חידה שאני לא מצליח לפצח.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אני אגיד על המשחק אתמול, מפתיע זה בטח לא.
    אנחנו סופגים שערים פשוט שערוריתיים, אין כבר דרך אחרת לתאר את זה, טעויות של טירונים, שחקנים מאבדים את הראש ועושים דברים שקשה להסביר.

לא צריך להיות ריאל מדריד בשביל לכבוש נגדינו את ה2 וה3-0 שלהם וזה מה שבאמת מטריף, ההגנה הזאת שווה 2-3 כדורים ברשת של מיניולה גם נגד קבוצת צ'מפיונשיפ.

לוברן מאכזב אותי בינתיים. אין לי יותר מדי תלונות אליו מבחינת היכולת האישית שלו על המגרש, אני לא חושב שהוא טוב או גרוע משמעותית מסקרטל או סאקו, אני לא חושב שהוא בלם של 20 מ' ליש"ט אבל כמו שאמרתי בקיץ לך תמצא שפיות בשוק ההעברות המשוגע הזה.
    עם זאת, רודג'רס בנה עליו שיתפוס פיקוד על רביעיית ההגנה הזאת וישליט קצת סדר, בינתיים זה לא קורה.

לפני המשחק אני זוכר שראשי כתב לי שהבעיות בהגנה הן פרסונאליות, אני לא רואה את זה.
    קשה לי להגן על השחקנים האלה, אז אני אשתדל לא לכתוב את זה יותר מפעם אחת...
    לא היו לנו שחקני הגנה טובים יותר פרסונאלית תחת דלגליש או בעונה הראשונה של רודג'רס, למעשה כמה מהם עדיין אצלנו (סקרטל, אנריקה, ג'ונסון), וגם אם ההגנה לא הייתה מבריקה דאז זה בטח לא נראה ככה.

מה השתנה? קשה לי לא להגיע למסקנה שמעל הכל חסרות לנו דמויות כמו קראגר וריינה שאינדיבידואלית היו רחוקים מהשיא אבל קולקטיבית ארגנו וסידרו את כל המשחק ההגנתי שלנו, גם במשחק פתוח ובמיוחד במצבים נייחים.

חלק מהעניין זה גם רודג'רס והאני מאמין שלו, אני לא מאמין שקבוצה יכולה לשחק כמו שאנחנו שיחקנו בעונה שעברה ולהעמיד הגנה סופר חזקה ויציבה, אם אתה לא קבוצה כמו ריאל מדריד אז יש טרייד אוף איפשהוא, אני מקבל את זה ויכול לחיות עם זה אבל המשחק ההגנתי שלנו מזמן עבר כל נקודה שבה עדיין אפשר להסביר אותו בכדורגל ההתקפי של רודג'רס.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו כתב פה קודם שרוג'רס ההיפך הגמור מרפא בהקשרי הכנה למשחקים ספציפיים. אז תנו לי לתת לכם NEWS FLASH, רוג'רס ובניטז הם פשוט מאוד היפוכים מוחלטים עד כה. תתנו לרפא לאמן את ההגנה (ולרכוש שחקנים להגנה) ולרוג'רס לאמן את הההתקפה ואנחנו נהיה הכי טובים באירופה.

אבל מכיוון שזה לא יקרה, צריך להבין מה הלאה. פרסונאלית אני מאמין מאוד גם במורנו וגם במאנקיו, נראים לי כמו שני מגנים שיכולים להפוך להיות טופ קלאס (אני לא הייתי מהמר נגד מכירה של מורנו לריאל ומאנקיו לברצלונה עוד שנה-שנתיים). מבין הבלמים האמון שלי בסקרטל אף פעם לא היה גדול והוא רק ממשיך להידרדר ממשחק למשחק, וקולו טורה כמובן לא בא בחשבון. על כן סאקו ולוברן צריכים לקבל ריצה ביחד כשהצרפתי יחזור מהפציעה.

@Walkon
    לא שאני עושה הנחות ללוברן, הוא בהחלט לא נראה טוב, אבל איך אפשר להנהיג שחקנים כמו סקרטל וג'ונסון? שני שחקנים עם משמעת טקטית 0 וריכוז מינוס 5. לא משנה כמה תשב להם על הראש ותגיד להם הם בסוף יתפסו אוויר/יחלמו/סתם יהיו אאוט אוף פוזישן.

---

מיניולה הוא רכש שמתחיל להיות מאוד לא ברור לי. הוא שוט סטופר נפלא והוא בוודאי לא הבעיה הכי גדולה של הקבוצה הזאת, אבל לעזאזל, למה רוג'רס רוכש שוער שהוא הכל חוץ ממה שהוא רוצה? איך מנג'ר שמאמין בהנעת כדור מאחורה וגם דרך השוער מביא שוער עם יכולת כל כך רעה במסירה ושנלחץ כל פעם שהכדור בקרבתו?

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

סקרטל וג'ונסון, עם כמה שאנחנו אוהבים לדרוך עליהם, בסופו של דבר לא באמת גרועים יותר משחקני הגנה של קבוצות תחתית שאיכשהוא לא מציגות הגנות רעות כמו שלנו.
    סקרטל וג'ונסון היו חלק מהגנות הרבה פחות בעייתיות שאם בזמנו חשבנו שהן מועדות לטעויות, זה היה רק בגלל שלא היה לנו מושג מה מחכה לנו ב2014.

אני רוצה לראות את שניהם מחוץ להרכב בהקדם האפשרי אבל צריך להיות הוגנים ואי אפשר להגיד שהבעיות בהגנה מתחילות ונגמרות ב2 האלה, יש בעיה רצינית מאוד של חוסר ארגון, סדר ותקשורת בהגנה שבאופן לא מקרי התחילה בעונה הראשונה שלנו ללא קראגר וריינה, יש שוער שהוא שוט סטופר טוב מאוד אבל בבירור יש לו בעיות במשחק הגובה ולא מארגן את ההגנה שלו נכון או משרה שקט על מישהו, ומעבר לכך יש בעיות שהן כנראה טקטיות בעמידה שלנו על המגרש כקבוצה וחלק מזה הוא גם התפקוד של ג'רארד כקשר אחורי שלא ממש מסוגל לשמור שחקנים זריזים שמשחקים בין הקווים, כמו חאמס רודריגז אתמול.

6. Rushie Member

הפוך. אני הראתי אתמול כמה הבעיות שלנו בהגנה הן יותר חמורות מאשר טעויות פרסונאליות. הליקויים הם כבר ברמה הטקטית ובהכנה המנטאלית של השחקנים.
    בהחלט יש בעיה של הנהגה בהגנה הזאת מאז שקראגר וריינה עזבו. לוברן במשחק הראשון שלו בידידות מול דורטמונד צעק על השחקנים לידו ודיבר עם הידיים וחשבתי לעצמי הנה יש לנו מנהיג. ואז התברר שזה התחיל ונגמר במשחק הזה.
    למה כן צריך להעיף את סקרטל וג'ונסון בכל זאת? כי גם אם נקרע את התחת באימונים ונעלה לשחק מאורגנים מאחור במקסימום ריכוז, לא נצלח לחבר איתם יותר מ2 קלין שיטס כי הם פשוט יפקששו מתישהו עם איזה brain fart שלא קשור לכלום. זה מה שהם עושים באופן עקבי כבר 5 שנים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. Big Virgil Member

ג'רארד לא מסוגל לתפקד כקשר אחורי, וגם כקדמי יש לו אוויר ל30-40 דקות, והוא בטח לא חד כמו פעם מול השער. ובכל זאת בלעדיו אתה מוריד בעוד דרגה את חסור הארגון שאיבדנו בפרישת קראגר ועזיבת ריינה. קשר אחורי זה הטוב ביותר אפשר להוציא ממנו כרגע, הוא לא פירלו שרק משתבח עם השנים, אבל הוא פרייסלס בשבילנו גם במצבו הנוכחי.
    אני מסכים לגמרי עם הניתוח שלך לגבי סקרטל ג'ונסון וחוסר הארגון. אבל אני נוטה לא להאשים בזה את רודג'רס ולא את העזיבה של השניים הנ"ל. מנג'ר רציני צריך לצפות את הבעיות האלו ולמצוא להם פיתרון, אם ברכש או תוך כדי תנועה בטקטיקה הגנתית שתתאים למצבת השחקנים הקיימת. נכון, בשביל זה הוא הביא את לוברן, אבל הוא לא מספק את הסחורה, לפחות כרגע. מבחינתי שיתחיל ברוטציה שכוללת את כל שחקני ההגנה שיכולים לשחק כצמד בלמים ויבין מה הולך. אבל זו מסקנה שלדעתי היה צריך להגיע אליה אחרי המחזור השלישי.

8. oranfu Member

השחקנים האלה הציגו הגנה טובה יותר בעבר גם כי היו צעירים יותר וגם כי הקבוצה כולה היתה הרבה, הרבה יותר הגנתית.
    סקרטל ממש לא יותר גרוע מבלמים בקבוצות תחתית אבל לדעתי ג'ונסון הוא המגן הגרוע בליגה. אם הוא לא הכי גרוע, אז הוא גרוע באותה מידה כמו הכי גרועים.

מבחינה התקפית זה לא שסוארז עשה אותנו כאלה גדולים. הרי הוא שיחק גם אצל דלגליש וגם אצל רודג'רס בעונה הראשונה וזה לא נראה ככה. תראו קצת תקצירים שלנו מעונה שעברה, היינו מבריקים התקפית. מהירים, חדים, טכניים, בלי סוף תנועה לעומק של כמעט כל השחקנים (פה הנדרסון פורץ בלי כדור, פה פלאנאגן), משחק צירופים מאוד מהיר. סוארז היה חלק משמעותי מאוד כמובן והפך אותנו מקבוצה טובה מאוד התקפית לקבוצה אדירה, אבל זה לא היה רק הוא.
    זה פשוט לא קיים העונה.

אני חושב שגם מוריניו לא יכול לגרום לג'ונסון להיראות טוב וגם תחת מוריניו סקרטל יעשה שטויות פה ושם. אבל הבעיה היא שרודג'רס כנראה לא מבין את זה. סקרטל לפחות מסוגל לתת משחקים מצוינים ונתן כבר תקופות טובות מאוד אצלנו (כולל עונה שעברה) אבל זה באמת בלתי ניתן להבנה איך ג'ונסון עדיין שחקן הרכב אצלנו וזה אשמת רודג'רס ככה שגם אם "השחקנים האלה לא מספיק טובים", הוא זה שבוחר אותם. הבעיות הן גם פרסונליות וגם סיסטמתיות.

אני גם חושב שלהגיד שג'רארד הוא לא חלק מהבעיה זה לעצום קצת עיניים. הוא טוב כשהכדור אצלנו, אבל כשהכדור לא אצלנו הוא בעיה גדולה. הוא סטטי מדי וכשלוקחים בחשבון שאנחנו מנסים להיות מאוד התקפיים אז הסטטיות שלו פוגעת בעזרה שהקישור שלנו מספק להגנה הגם ככה חלשה.

רודג'רס לא יודע להכין אותנו למשחקים גדולים? ארסנל, טוטנהאם, אברטון, יונייטד, סיטי. נראינו מוכנים יפה מאוד לרוב המשחקים הגדולים שלנו עונה שעברה. חוץ מארסנל בחוץ בליגה וצ'לסי בחוץ, נראינו טוב מאוד במשחקים הגדולים. גם בהפסד לסיטי בחוץ נראינו טוב מאוד ורק טעות של מיניולה ורצף החמצות (אה כן, והחלטת קוון ביזיונית) מנעו מאיתנו נקודות.

9. Mellow29 Kopite

מכותרות הבוקר בתקשורת האנגלית:
    בטלגרף (באסקומב):
    Liverpool manager Brendan Rodgers may sell defender Dejan Lovren in January following dismal results
    Dejan Lovren is fighting for his Liverpool future, with a January exit possible unless he dramatically improves his form, as his problems increased on and off the pitch.
    במירור (מאדוק):
    Dejan Lovren is fighting for his Liverpool career.

טוב, לא באמת... אלה הכותרות ביקום מקביל, שבו בלם ב-20 מ' פאונד, שנראה כמו גרסא איומה של סקרטל, מועמד למכירה בינואר.
    בעולם שלנו? חלוץ ב-16 מ' פאונד, שנראה לא טוב, הוא זה שצריך להיאבק כדי להציל את הקריירה שלו באנפילד. זה לא רק עסק של התקשורת שהופכת אותו לשעיר לעזאזל, ברור לי שאלה דברים שיוצאים מהמועדון.
    זה אנדי קארול all over again. רכישה שהצוות המקצועי לא באמת שלם איתה, רף הסבלנות כלפי השחקן נמוך יותר משמעותית, יש הרבה פחות נכונות לעשות שינויים בשיטת המשחק כדי להוציא את המקסימום מהשחקן.
    Mario Balotelli stuffed at Liverpool unless he proves by Christmas that he is no turkey - Mirror Online

Liverpool manager Brendan Rodgers may sell striker Mario Balotelli in January following dismal results - Telegraph

golding ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. yonmu Member

יש למישהו סטטיסטיקות על אחוז הנצחונות שלכם עם באלוטלי לעומת בלעדיו?

11. itay2789 Member

הוא שיחק כמעט בכל המשחקים מאז שהגיע.....המשחקים היחידים שלא שיחק בכלל לדעתי זה שני משחקי פתיחת עונה

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

נרקיס, אני לא אומר להוציא את ג'רארד מההרכב או לשנות את התפקוד שלו, אני לא רואה איזה אופציה עדיפה כקשר אחורי בסגל הזה, אולי ז'אן יהיה כזה אבל בטח לא כרגע.
    אבל זאת אחת מהבעיות במשחק ההגנתי שלנו ואי אפשר לטאטא את זה מתחת לשטיח.

ראשי, סליחה על הטעות. אני לא יודע אם זה מישהו אחר שאמר את זה או שאני סתם מתבלבל.

לגבי באלוטלי, אין לי הרבה מה להוסיף למה שמלו אמר.
    הצורה שבה הוא נהפך ע"י חלק מכלי התקשורת (וגם אוהדים, כולל כאלה של קבוצות אחרות שמביעים דעה) למרכז הבעיות שלנו היא מגוחכת, עלובה, ומעליבה את האינטיליגנציה של כולם.

אני רוצה להבין משהו, ללאנה ב20 מ' ליש"ט כרגע נראה כמו עסקה טובה יותר מבאלוטלי? מרקוביץ' באותו מחיר?
    איך זה שמעליהם אין אפילו סימני שאלה, ומעל באלוטלי כבר יש סימני קריאה?
    וכמובן שזה מתייחס רק לשחקני ההתקפה ועוד לא דיברנו על לוברן.

אני בעד לתת לשחקנים תקופת חסד שהיא יותר גדולה מחודשיים, זה תופס גם לגבי מריו באלוטלי.
    עם באלוטלי או בלעדיו, משחק ההתקפה שלנו כרגע לא דופק. באלוטלי הוא לא סוארז והוא לא שחקן שיגרום למשחק ההתקפה לתקתק, זה השחקן וידענו מה אנחנו מקבלים. אפילו סטרלינג נראה כמו צל של עצמו בחודש האחרון.

מצאו את השעיר לעזאזל המושלם.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

אני דווקא חושב שלאלאנה נראה טוב. סה"כ מאז שהתחיל לשחק (ויש לזכור שלא עשה בכלל קדם-עונה) הוא אחד השחקנים היותר טובים שלנו. הוא, מאנקיו, מורנו וסטרלינג הם נקודות האור הבודדות מבין כל השחקנים בינתיים (וקוטיניו בשני המשחקים האחרונים אבל זה מעט מדי). הוא מהבודדים שנראים כאילו יש להם מה לחפש ברמות הגבוהות.

מרקוביץ' נראה הרבה יותר גרוע מבאלוטלי, אני מסכים. אבל אני מניח שהוא מקבל את ההנחה שהוא בחור מאוד צעיר במדינה חדשה וליגה חדשה. באלוטלי כבר שחקן מאוד מנוסה שיש לו גם ניסיון באנגליה.
    אבל אני מסכים שהביקורות על באלוטלי מעצבנות. כמו שמלו רשם, השחקן שנראה הכי גרוע מבין כל הרכש זה לוברן ועליו אנחנו לא שומעים כלום.

14. itay2789 Member

מסכים עם הפסקה הראשונה לגבי אדם.
    לגבי הפסקה השנייה- אני נגד באלוטלי לחלוטין. בדרכ אני לא מסכים עם הרעיונות של Stevengerrard לגבי שיתוף צעירים אבל פה אני מסכים. אני לא רואה שום עתיד עם באלוטלי. מישהו ראה אותו עם מצב רציני אחד מלבד ההחטאה המסמררת שיער מול ק.פ.ר והגול נגד לודוגורץ? השחקן הזה לא יודע ליצור לעצמו גול משום מקום, הוא תוקע את ההתקפות, בועט מכל מקום סתם. הקטע של ההחלפת חולצות נלקח פה בחשבון מאוד lightly. אני פשוט נגעלתי ממנו ומסאקו שמחליפים חולצות במחצית שהקבוצה בפיגור. אפילו השחקנים של TNS בקיץ 2005 לא ביקשו להחליף במחצית באנפילד חולצות עם גאררד. מבחינתי זה חוסר כבוד למועדון

הבעיה עם לאלנה היא כזו- הוא משחק אך ורק קיצוני בשלישייה הקדמית עם רודגרס ואני חושב שזו לא העמדה שממנה הוא יפרח בקבוצה. עד שהוא לא יעבור לשחק במרכז, כשחקן הקדמי מבין השלושה- זה לא יהיה השיא שלו. אני חושב שרודגרס מבזבז אותו בעמדה הקיצונית, בדיוק כמו שהרגשתי עם הנדרסון כקשר ימני אצל דלגליש. הייתי משחק עם לאלאנה קצת מעל הנדרסון וגאררד במידה והנדרסון וגאררד פותחים(הם פותחים תמיד).

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/14
  15. itay2789 Member

טוב רק דיברתי שהנדרסון תמיד פותח- מחר בהרכב מינולה, לובן, סקרטל, מורנו, מנקיו, קאן, גאררד, לאלאנה, סטרלינג, באלוטלי. כל אלה שעם חולצה כתומה ביום שישי בבוקר תמיד פותחים בשבת ובדקתי את זה כל העונה מהמחזור הראשון.
    כתוב רק 10 שחקנים ולא 11, כי לא מצאתי תמונה של עוד שחקן בכתום וזה לא הנדרסון וקוטיניו, כי הנדרסון וקוטיניו היו בירוק.
    ככל הנראה השחק הנוסף זה אלן. לא מצאתי תמונה שלו אבל הוא היחיד שנותר.

נק' אור: מנקיו במקום גונסון
    חושך:
    לאלנה שוב קיצוני ולא במרכז
    באלוטלי שוב פותח אחרי החושך ברביעי
    הנדרסון מוחלף באמרה קאן.
    קוטיניו בספסל

ההרכב שלי אם כולם בריאים:

מינולה

מורנו XXX XXX מנקיו

גאררד הנדרסון לאלאנה

קוטיניו בוריני סטרלינג

XXX כי זה ממש לא משנה. כולם נראים רע באותה מידה.

לאלאנה כמו שאמרתי באמצע.

בוריני חלוץ, כי הוא היחיד מבין שלישיית החלוצים שיותר מתאים למשחק המהיר של עונה שעברה

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/14
מצב נושא:
הנושא נעול.