ליברפול 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לנו מזל שהבולגרים גרועים יותר מאיתנו. בישול ענק של ראזה להנדו, כל שאר המחצית נראינו כמו כלום ושום דבר. ערנות יפה מצד לאמברט לחטוף את הכדור בגול הראשון.

מחכה שקוטיניו יעלה כי הרווחים בקישור של לודוגורץ דורשים את הטכניקה שלו, הוא יכול לחגוג שם.

והגול שלהם... פשוט התגלמות ההגנה שלנו. טורה בטעות לא מחויבת, מיניולה בהדיפה מגוחכת וסקרטל ישן במקום לסגור את החלוץ שעושה תנועה לכדור. פרייסלס.

2. oranfu Member

חילצנו תיקו. גועל נפש של 90 דקות. אני חושב שרודג'רס איבד את זה. ההרכב היה עלוב, ניהול המשחק היה עלוב, הקבוצה נראתה עלוב.

3. StevenGerrard Member

אין מה להגיד על המשחק הזה שלא נאמר על משחקים אחרים, אולי חוץ משער יפה של הנדו.

תוצאה שפחות או יותר תוקעת אותנו ביורופה ליג המקוללת כי אני לא רואה אותנו מנצחים את באזל עוד שבועיים.

4. Mellow29 Kopite

החדשות הטובות הן שלא קרה שום דבר יוצא דופן ושלתוצאה הזו אין השפעה על העתיד. החדשות הרעות הן שלא קרה שום דבר יוצא דופן ושלתוצאה הזו אין השפעה על העתיד.

5. oranfu Member

החדשות הרעות הן שההרכב הזה היה הכי גרוע נראה לי שרודג'רס העלה מאז שהגיע, שיחקנו מאוד הגנתי, לא עשינו כלום התקפית חוץ מלהעיף כדורים על הראש של לאמברט ובאופן כללי קיווינו שסטרלינג ינצח לנו לבד את המשחק.
    וגם ההרכב והגישה ההגנתית לא עזרו לנו להיראות טוב הגנתית.

ואם כבר לאמברט, הוא לא אמור להיות חלוץ? כי עושה רושם שהוא מתעקש לא להיכנס לרחבה. הולך ימינה, הולך שמאלה, הולך אחורה. אבל הוא פשוט לא הולך למרכז הרחבה. גם כשאנחנו באגף ועומדים להגביה, הוא בא לאגף במקום ללכת למרכז הרחבה.
    אני לא בא בטענות רק אליו כי באמת שכולם שם עלובים, אבל זה היה ככה בכל המשחקים שהוא שיחק אצלנו וזה לגמרי לא מובן לי.

6. owen11111 Member

התחושה היא באמת שרודג'רס איבד את זה. ככה לפחות זה מרגיש לי.
    הקיפאון על הספסל במשחק מול פאלאס. העובדה שהוא נראה אובד עצות גם היום. כל כך הרבה דברים קטנים שמתחילים להראות כאילו רודג'רס מאבד את הדרך ואת שלוות הנפש שאפיינה אותו.
    צריף לזכור, שגם למאמנים, כמו לשחקנים או קבוצות יכולים להיות משברים. הם לא חסינים מתקופות רעות ומבחירות רעות. העניין הוא שאצל שחקנים, הם כמעט תמיד יקבלו עוד ועוד הזדמנויות להוכיח את עצמם, למאמנים יש זמן התעשתות הרבה יותר קצר.
    ההופעה היום לא שונה בכלום מכל ההופעות שלנו בחודשיים האחרונים. אותו דבר. רק שהפעם זה נראה מאד מביך מול קבוצה בולגרית עם תקציב שאני מנחש שהוא בערך 10% מהתצקיב שלנו, אולי אפילו פחות.
    שום שיטת משחק או סגנון מסויים, שום ניסיון לנצל את היתרונות היחסים שלנו בהרכב כזה (בטח אל מול היריבה שלנו) ומעל הכל תחושת חוסר ביטחון איומה שאופפת את הקבוצה.

אני חושב שעדיין יש תמימות דעים שאין מה לדבר על עתידו של רודג'רס, את העונה הזאת הוא יסיים ובצדק, אבל אם השיפור לא יתחיל בקרוב מאד (בערך לפני 3 שבועות), הוא לא ישאר מעבר לנוכחית.
    בתקווה שההרכב היום מבשר לנו שבשבת נראה את: לאלנה, קוטיניו צ'אן ומורנו בהרכב, אבל אני מניח שכולנו יודעים ששוב נקבל את: ג'רארד+הנדרסון+אלן/צ'אן, אז מה זה באמת משנה?
    אני הייתי שמח לראות את צ'אן,קוטיניו ולאלנה, אבל קשה לי להאמין שנקבל אותם. אשמח לראות שג'רארד קצת מקבל מנוחה, גם בגלל שהוא בן 34 והוא שיחק בכל משחק שלנו העונה, וגם בגלל שארצה לראות אותנו קצת משחקים בלעדיו.
    יש סיכוי שאולי נקבל את מורנו בשבת?
    בנוגע לסוגיית ג'ונס-מניולה ->קשה לי לחשוב על עוד קבוצות בפריימרליג עם כזאת מצבת שוערים מחורבנת. משחק הרגל של ג'ונס גרוע כמו של מניולה, משחק הגובה שלו לא טוב בהרבה. אנחנו מקבלים בעצם את אותו שוער, רק פחות שוט-סטופר. לא באמת משנה לי משניהם יפתח, זה בכל מקרה יעלה לנו ביוקר בכדורי הגובה מול קראוץ' בשבת.

כל מה שאני רוצה זה ניצחון בשבת מול סטוק, לטעום שוב איך זה מרגיש ניצחון בליגה. חודש שלם ועוד לא הרגשנו את זה.
    בכל מה שקשור להיום? בסך הכל השגנו את מה שהיינו צריכים, להעביר את ההכרעה לאנפילד, בלי הצורך לחשוב על הפרשי שערים. ניצחון ועלינו, כל תוצאה אחרת והבייתה. בהתחשב במצב בתחילת הערב, לא היינו יכולים לבקש משהו אחר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Mellow29 Kopite

תיארת את זה באופן די מדויק, אבל אם היינו מנצחים אני לא חושב שזה היה מזיז לאף אחד במועדון שנראנו כמו תחת. אנחנו כבר מזמן אחרי השלב שבו מסתכלים על יכולת, כרגע זה לגרד תוצאה ועוד תוצאה...

האמת שלמברט לדעתי היה טוב, עם כל הכבדות שלו הוא עשה בסך הכל את מה שמוטל על חלוץ מהסוג שלו, כבש והיה לא רחוק מעוד אחד, נתן מסירות לא רעות. סטרלינג סחב אותנו על הגב כל המשחק, והיה כואב לראות את ג'רארד. לא עשה פעולה אחת טובה עד הדקה ה-80, אין לו רגליים לעמדה הזו (ולאיזו עמדה כן?) וזה פשוט הזוי שרודג'רס לא הכניס את קוטיניו במקומו. לא נעים לומר אבל החדשות הטובות זה שאחרי 180 דקות ב-3 ימים, קשה להאמין שהוא יעלה שוב נגד סטוק, אבל מי יודע...

ניהול המשחק היה רע, אם היינו מוציאים ניצחון עוד איכשהו אפשר היה לטאטא את זה. בפועל זה לא כ"כ משנה לדינמיקה של הבית, ההכרעה עוברת לאנפילד ונקווה שבמשחק הזה לא נבוא אחרי 4 הפסדים.

8. StevenGerrard Member

מוטי איווניר ממש השפיע עלייך, אה? ;) מי שראה את לאמברט בסאות'המפטון, זה המשחק שלו, הוא תמיד נע לצדדים ומפנה מקום לשחקנים כמו לאלנה להיכנס ולרחבה ולנצל את השטח ולעיתים את המסירה שהוא נותן. הבעיה היא לא בתנועה של ריקי אלא בחוסר התנועה של שאר השחקנים.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  9. Mellow29 Kopite

ובעיקר בג'רארד... יש מצב שזה החוד הכי כבד במועדון שלנו אי פעם? שני השחקנים הכי איטיים על המגרש, אחרי גיל 30, במשך 90 דק'. לא מחזה מלבב.

10. oranfu Member

איווניר לא השפיע עלי אבל אפילו הוא ראה את זה.
    לא עקבתי במיוחד אחרי סוטון ואני מקבל את זה שלאמברט לא 9 קלאסי שרובץ במרכז הרחבה. אבל לא יכול להיות שהוא חלוץ בודד, אנחנו תוקפים, והוא נמצא בכל מקום חוץ מברחבה. מה לעזאזל יש לו ללכת לאגף כשאנחנו נמצאים שם במקום להיות ברחבה?
    זה שהוא לא חלוץ רחבה קלאסי אומר שהוא לא יכול להצטרף לרחבה כמו ששחקנים אחרים מצטרפים?
    שוב, אני לא מנסה להעביר עליו ביקורת ספציפית, הוא לא היה יותר גרוע מאחרים (כמו שלא באתי בטענות לבאלוטלי, הם לא אשמים שהקבוצה לא מייצרת להם כלום).

ג'רארד? נראה גמור לגמרי פיזית, אבל לגמרי.

לגמרי מצפה מרודג'רס לעלות בהרכב מחורבן גם בשבת. ג'ונסון בטוח יפתח.

2 שחקנים כל כך איטיים בהתקפה ועדיין נראה כאילו בנינו על מתפרצות. הזוי מה שאנחנו עושים העונה.

11. StevenGerrard Member

רודג'רס מרוצה. :blink:

More like it. Wonderful character tonight. We really needed a team that was together and we got that. The characterisation of the team was really on show. Great effort tonight from the players. We were outstanding. We spoke before the game about this being the night to change our season. We showed wonderful resilience, kept our focus in the game and scored two good goals. I picked players who I know what they're capable of. In time the new players will adapt to how we work but we've set a standard here - and we were very good tonight. Overall the performance was very, very pleasing.

מקווה לגלות שמישהו המציא את זה.

12. oranfu Member

מצד אחד זה נראה מאוד לא אמיתי, מצד שני אני כבר גם מסוגל להאמין לזה.

13. Mellow29 Kopite

אמיתי לגמרי... אני מבין שבכל מקרה המקסימום שיכלנו להשיג היום זה משחק מכריע נגד באזל, אבל למה לעזאזל הוא מתעקש להישמע כמו הודג'סון? פשוט תעלומה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

אני מניח שהוא מנסה לשפר את המורל והביטחון של השחקנים אבל זה מגוחך.
    זה עוד יותר מחזק את החשש שהוא איבד את זה.

15. Andrei Kanchelskis Member

עם כמה שמוזר להגיד זאת לדעתי עדיף לליברפול ביכולתה העלובה הנוכחית לעוף כבר עכשיו ולא לעלות לשמינית הגמר שם מול כל יריבה שתוגרל היא תהיה עלולה לנחול תבוסה משפילה, הליגה האירופית עוד נחשבת למפעל סתמי בה כל הפסד משפיל או הישג כלשהו(למעט זכייה בגביע)לא תזיז לאיש כך שההפסד לא יהיה גדול מדי.

אין ספק שנראה שרודגרס איבד שליטה לחלוטין על הנעשה בקבוצה וככל הנראה דרכו נסללת החוצה אם לא עכשיו אז בסיום העונה. האמת שהכישלון עד כה של רודגרס(אך לא של הקבוצה) מאכזב אותי באופן אישי-לפני שנה הבעתי באחת ההודעות פה אכזבה מכך שמעמד המאמן הבריטי הולך ודועך בשנים האחרונות ולמעשה כבר אין מאמנים בריטים ברמה גבוהה בקבוצות הצמרת בליגה ולא נראה שיש באופק איזשהו מאמן בריטי שיהיה באמת ראוי לקחת את הפיקוד על הנבחרת בשנים הקרובות. העונה שעברה עוד נתנה תקווה שרודגרס משנה במעט את המצב שנוצר אך העונה הנוכחית במקום שתיקח את רודגרס כמה צעדים קדימה רק מחזירה אותו אחורה ומפוצצת את האשליה שנוצרה. חבל שהכדורגל האנגלי/בריטי שפעם התגאה בכמות בלתי נגמרת של מאמנים ברמה גבוהה הפך כיום לאחד שרק מייבא מאמנים זרים(הכוונה לקבוצות הצמרת העשירות ואפילו לקבוצות הבינוניות יותר) ולא מייצר דור חדש ומשובח כבעבר.

מצב נושא:
הנושא נעול.