ליברפול 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mellow29 Kopite

בזמן שאני חושב שמאנקיו יכול להיות שיחוק ענק אם באמת אנחנו יכולים לרכוש אותו ב-5 מ' יורו, הוא רחוק מלהיות נהדר. הוא פשוט יחסית סולידי ולא מנסה לעשות דברים שהוא לא יודע. אחרי כמה עונות עם ג'ונסון, זה לא מעט, אבל אובייקטיבית יש לו חלק בצרות ההגנתיות שלנו. גם למורנו יש, אבל במקרה שלו ברור שמדובר בשחקן עם תקרה הרבה יותר גבוהה ופוטנציאל להפוך למגן שלם.

אני לא חושב שרודג'רס מאמין בסאקו, ואני גם לא בדיוק מתלהב ממנו. הטיפול שלו בכדור רע, קבלת ההחלטות שלו על הקרקע רעה.
    על סקרטל הכל כבר נכתב, אבל זו תעודת עניות גדולה ללוברן וסאקו שלא מצליחים להשאיר אותו מחוץ להרכב.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שינוי דרסטי היה הכרחי ומתבקש והיה קורה גם במידה וסוארז היה נשאר.

הרבה אנשים מפספסים את הנקודה הזאת, וזה מעוות קצת את התמונה.

לא החלפנו את סוארז ב8 שחקנים.
    בעונה שעברה היו למנג'ר בין 12 ל13 שחקנים בסגל שהוא סמך עליהם למשהו, וגם בתוך הקבוצה הזאת יש שחקנים בעייתיים שלא בטוח שמקומם בהרכב שלנו.

מישהו באמת ציפה בסוף העונה שעברה שנבצע כמה חיזוקים נקודתיים ואיכותיים ונצא לעוד עונה כזאת עם העומק השערורייתי שהיה בסגל, והפעם עם ליגת האלופות על הראש?

לא. הסגל היה זקוק לרמונט מוחלט, גם עם סוארז, והוא קיבל אותו. לא בטוח שכל השחקנים יתבררו כרכישות טובות (כשאתה רוכש 8 שחקנים יש הסתברות גבוהה שחלקם לא יצליחו), אבל אני לחלוטין מאמין שזה היה הכרחי, ושזה שם אותנו במקום הרבה יותר בריא במבט לטווח הרחוק.

מי שרוצה להמשיך להשוות לטוטנהאם... בכיף.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלו מה עשית לנו? אתה מבין שליד הטופיק של ליברפול יש תמונה של קולו טורה?

4. itay2789 Member

ההרכב הצפוי להיום הוא מינולה סקרטל לוברן מורנו גונסון הנדרסון אלן גאררד קוטיניו באלוטלי סטרלינג

5. Mellow29 Kopite

אופס...
    נו טוב, אני אחליף אותו בתמונה של המצטיין שלנו הערב. עוד תמריץ קטן לשחקנים. :)

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. golding מנהלים

מה הסיפור עם סאקו, אגב?

7. itay2789 Member

פצוע ויחזור להתאמן השבוע כנראה, אבל זה לא משנה כי רודגרס לא מאמין בו כפי שזה נראה

8. golding מנהלים

גם אני לא כל כך מאמין בו, אבל סקרטל את לוברן זה לא הצלחה גדולה כרגע...

9. itay2789 Member

שום דבר לא הצלחה. אני לא מאמין ברודגרס בפן ההגנתי.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

After the examinations that I did early this week, my injury will need ten more days of treatment. It’s better to be careful and not to go too fast. Therefore, I wish luck to my colleagues of Liverpool for this game later against Real Madrid! #YNWA #Liverpool

סאקו העלה את זה לעמוד שלו בפייסבוק.

בשלושת המפגשים נגד ריאל מדריד בהיסטוריה, ניצחנו 3 פעמים ושמרנו על 3 שערים נקיים. מי מוכן להמר על 4 מ4 בשערים נקיים?

אם ג'ונסון פותח היום... DEAR ME. המיסמאץ' הכי גדול בהיסטוריה. גלן ג'ונסון מול כריסטיאנו רונאלדו.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

טוב שחזר הפורום, חסר היה לי איפה להוציא את התסכול :)

בקשר לבאלוטלי, עד למשחק האחרון לא ממש היו לי טענות אליו. במשחק האחרון הוא באמת היה מזעזע.
    אבל! אנחנו גם לא עוזרים לו. הוא משחק חלוץ חוד בודד וההצטרפות פשוט לא מספיק טובה. אז הוא נהיה מתוסכל, הוא לחוץ יותר להבקיע ולכן לוקח בעיטות משוגעות יותר. בהתאם לזה, הקבוצה מתוסכלת ממנו. אני בטוח שכשסטארידג' יחזור (בתקווה שזה יקרה מתישהו) אז גם באלוטלי ייראה הרבה יותר טוב.

לוברן- אני מסכים עם גיל. לא התרשמתי כשסימנו אותו כמטרה העיקרית להגנה וכל מה שראינו מאז רק נראה יותר ויותר גרוע. ההשוואה לבאב במקום. הוא פשוט זוועה.
    מצד אחד אני כן חושב שהבעיה היא בחלקה הגדול פרסונלית. כשלוברן לא מצליח לקחת שום כדור גובה, כשהוא באופן קבוע יוצא לכדור ולא מעריך אותו נכון, מה כבר המנג'ר יכול לעשות?
    מצד שני, לא משנה מי משחק ההגנה נראית רע. גם באופן אינדבידואלי וגם קבוצתי. לא שומרים על מרחק קטן אחד מהשני, לא מתאמים ביציאה לנבדל או לחץ, לא מתואמים בחיפוי, וכל הארגון שלנו במצבים נייחים הוא הכי גרוע בליגה. ממש עושה רושם שכל הגבהה לרחבה היא חצי גול (גם מיניולה לא עוזר לזה כשהוא בעצמו נראה בפאניקה מוחלטת מכל כדור שמגיע בגובה).

כל זה גם פוגע בהתקפה כי קשה לנו להחזיק כדור ולהניע אותו מרוב שכולם שם מאחורה בפאניקה וזה מזמין עוד ועוד התקפות עלינו.

אם לומר את האמת, אני מתחיל להיות מאוד מוטרד שרודג'רס לא ממש יודע איך לפתור את הבעיות בהגנה (וזה לא עוזר שהוא מתעקש לא לשחק עם סאקו שהוא, לדעתי, הבלם הכי טוב שלנו).

למה אנחנו גם מתקשים בהתקפה? כי קנינו רע מאוד. לאמברט לחלוטין לא מתאים לנו ונראה כאילו הלחץ וההתרגשות גומרים אותו. הוא לא מצליח לבצע פעולות פשוטות. סטארידג' שביר ואי אפשר לבנות עליו ואנחנו מהר מאוד מגיעים למצב שאין לנו מהירות בחוד וזה מאוד מאוד שונה ממה שהיה בעונה שעברה.

המשחק היום? מפחיד. ההגנה שלנו חלשה מאוד (וג'ונסון חזר מפציעה ישר להרכב, כמה צפוי, עצוב ומעצבן) ואני לא יודע אם יש לנו ממש את הכלים לפגוע בריאל מבחינה התקפית. מילא אם היה את סטארידג' אז הייתי מרגיש הרבה יותר טוב מבחינת הסיכויים להבקיע היום. אבל באלוטלי לא שחקן למתפרצות, לאמברט ברור שלא ועל בוריני חבל לדבר בכלל.
    ההצעה של קראגר לפתוח על סטרלינג כחלוץ בודד? זה מעניין, אבל לא יודע. הוא כל כך מהיר שגם אם נמצא אותו בכדורים טובים, הוא יהיה מבודד לגמרי. אף אחד לא יספיק להצטרף לפני שכל ריאל (שההגנה שלהם דיי מהירה) יתנפלו עליו.
    לכן אני, עדיין, הייתי מהמר היום על באלוטלי. אבל היייתי רוצה לראות את סטרלינג משחק קרוב אליו למעלה.
    אני גם מסכים עם מי שאמר שסטרלינג יהיה חסר לנו במעבר בקישור אם הוא ישחק חלוץ. היכולת שלו להשתחרר מלחץ ולטוס קדימה עשויה להיות משמעותית מאוד בלהוריד מאיתנו את הלחץ היום.

הU19 שלנו ניצחו את ריאל היום 3-2 משערים של בראנאגן, ברואיט ווילסון. פתחנו מצוין בחצי שעה הראשונה והיינו צריכים להוביל 3 או 4-0 לפחות אבל ווילסון, שלא כהרגלו, היה חלש מול השער. אחר כך ריאל נכנסו למשחק ולמעשה מדקה 30-35 בערך ועד סוף המשחק הם הפעילו לחץ דיי כבד. הם השוו ל2-2 אחרי שהובלנו 2-0 אבל בדקה ה88 רוסיטר בישל כמו גדול ווילסון סוף סוף הצליח להבקיע.

רוסיטר היה מצוין. הסטרים היה מהערוץ של ריאל ואני לא דובר ספרדית, אבל נראה לי שגם הם התרשמו ממנו כי הזכירו אותו לא מעט.
    הצעירים מובילים את טבלת הבית.
    הלוואי הבוגרים ישחזרו את התוצאה של הצעירים היום למרות שאני מאוד סקפטי.

12. Raulito Madridista

כתבתי פריוויו למשחק הערב באנפילד ושם תוכלו לקרוא פחות או יותר את משנתי על ליברפול. אני חושב שמדובר פשוט בהעתק במקרה של טוטנהאם שמכרה שחקן אחד ענק במחיר גדול ובמקומו הביאה 3-4 שחקנים בינוניים. הפציעות של סטארידג' מאוד הרסו לליברפול ופגעו גם בבאלוטלי, אבל הוא פשוט 'נוגד את הסגנון של ליברפול', דברים שאמרנו וחשבנו כבר בקיץ. הוא תמיד ירוץ מטר אחד פחות. הוא לא משחק בטירוף. גם אם מגיע מצב שהוא כן רוצה - אז הוא מאוד איטי. סטרלינג הוא הדבר הטוב היחיד שיש בליברפול העונה, בקיצור, וגם מיניולה קצת פחות טוב.

ובכל-זאת אני לא פוסל את ליברפול היום. למרות שהמצ'אפ של כריסטיאנו מול גלן ג'ונסון אמור להיות מאוד משעשע(מצד שני, יכול להיות שנשחק הערב במעין 4-4-2 כשרונאלדו מתחיל כחלוץ שפיץ ליד בנזמה ואיסקו בכנף). ההגנה של ריאל פיזית, אתלטית ומהירה(במרכז) - אבל גם אצלנו יש חורים ואין לנו באמת משחק הגנה טוב, מה גם שאנחנו משחקים בלי קשר אחורי. חוץ מהמשחק נגד סיטי בחוץ - עד עכשיו תמיד ליברפול הייתה פייבוריטית והיה לה מה להפסיד. הערב זה לא בדיוק ככה וזה עשוי לשחק לטובתה.

13. StevenGerrard Member

ליברפול הצעירה ניצחה את ריאל מדריד בתוצאה 2-3 משערים של בראנגן, טום ברויט הבלם ושער ניצחון של הארי ווילסון.

http://assets1.lfcimages.com/uploads/1276__3076__prop141022-005-liverpool_u19_real_madrid_u19_513X307.Xxx

הארי כישרון לפחות בגודל של ראהים והוא כבר כמה חודשים מבוגר יותר ממנו כאשר ערך את הבכורה תחת קני.
    בעיניי הפתרון לסאגת העייפות של סטרלינג והפתרון להתקפה שפתאום משחקת עם חלוץ ציר שמסתובב סביב עצמו זה להתחיל לשלב את הקוסם הוולשי הצעיר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/14
  14. oranfu Member

הוא דווקא לא היה מי יודע מה היום. החמיץ כמה מצבים שבד"כ מבקיע בעיניים עצומות.
    אבל אין מה לדבר שהוא כישרון רציני.
    לא יודע אם הוא צריך כבר לשחק בבוגרים (לא נראה לי) ובשביל זה הבאנו את מרקוביץ', אבל בגביע הליגה וכאלה לא הייתי מתנגד לראות אותו מקבל דקות.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט לא יאומן שג'ונסון פותח. איזו בדיחה.

מצב נושא:
הנושא נעול.