ליברפול בגמר אחרי דו קרב פנדלים!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏30/4/07.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הכי גרוע שעשתה כאן אוופ"א זה לשלוח שופט ספרדי למשחק חם כזה .

אני לא אופתע עם בהמשך השופט הזה יחרוץ את גורל העולה לגמר , השופטים הספרדיים הם הכי גרועים בעולם ומושפעים מאוד מאוד מטובת הביתיות , בינתיים אחרי מחצית ראשונה השריקות גרועות אבל עדיין לא שיפוט ביתי.

2. Raulito Madridista

לא ייאמן, צ'לסי, קבוצה עם תקציב כזה עצום, משחקת כדורגל בשני שקל ולא משנה הפציעות כרגע. אני דיי שמח מהגול של ליברפול שייפתח את המשחק, לאט לאט גם צ'לסי תרצה להתקיף יותר יותר. לי אין בעייה גם אם זה לא ייגמר אחרי 90 דקות וגם לא אחרי הארכה. צ'לסי רק חושבת איך לשלוט במרכז המגרש אבל חוץ מזה היא לא עושה יותר מדיי. מצב בודד של צ'לסי במחצית הזו, אותו מצב שדרוגבה החמיץ, אליו הולכים כל הכדורים הארוכים, לא ראיתי את צ'לסי מחברת שני פסים. גם ליברפול לא הפגינה יותר מדיי כדורגל, אבל הציפיות ממנה והציפיות מצ'לסי הם שונות בהרבה, למרות ההיתרון הביתיות של חניכיו של בניטס. אם אריאן רובן כשיר מבחינת צ'לסי יש מקום לעלות אותו בהרכב. שמחתי לראות שבניטס פתח עם פנאט הזריז, למרות שהוא בינתיים לא מצליח להתמודד עם אשלי קול.

3. Bensh Member

אגב, ריינה אנדרייטד בצורה מפחידה. בקלות אחד מחמשת הגדולים של היבשת

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הדבר החיובי היחיד בשידור היה שארבל אשכרה הודה שהוא לא אומר נכון(קאוט) את השם והגה אותו לשנייה כמו שהוגים בהולנד ובבלגיה. ישר כח ויפה מאוד.

המחצית השנייה תהיה הרבה יותר טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/07
  5. אבו Member

לפני שנייה אמרת שאתה רואה את האנגליות רק בצ'מפיונס.

סייג לחוכמה שתיקה בקיצר...

25 דקות בשליטה מוחלטת של ליברפול, לאחר מכן צ'לסי מן הסתם נכנסה למשחק. יש לי תחושה שהיא כובשת פה שער חוץ שיסגור עניין, ליברפול צריכה להיזהר.

6. Pipe Member

ממתי תקציב קובע משהו בכדורגל, די להצמד לקלישאה הזאת.

ואנ יספרתי 20 פעם ששגיא כהן השתמש במילה "ציני" ב10 הקשרים שונים. צ'לסי נראתה באמת לא טוב ב25 דקות הראשונות, אבל לא חסרות מילים אחרות בשביל לתאר את זה.

אה, ומדד הזנדן/פנאנט: הראשון פעלתן, עושה עבודה לא רעה בהגנה, בהתקפה חלש והעביר כדור אחד מדויק, פרט לכך לא עשה הרבה.
    זנדן-גולם, אין מילה אחרת לתאר אותו. גם כאן שגיא כהן לא דייק, כשאמר עליו שהוא "אולי השחקן הכי פחות איכותי בחלק הקדמי של ליברפול". אולי?!
    אין אספקט אחד במשחק שלו חוץ מהניסיון בו הוא עולה על גונזאלס, וכמו שהוא נראה היום ובמשחק הקודם, זה לא שווה את זה.

ליברפול הייתה צריכה להמשיך ללחוץ על הדבשה. היא עושה את הטעות שהרבה קבוצות עושות מול צ'לסי וזה לאפשר לה ליזום ולסגת אחורה. השער באוויר, זה רק ענין של זמן עד שאחת מההתקפות הללו של צ'לסי תניב משהו. בניטז חייב להחדיר לשחקנים שלו במחצית ש1-0 לא יספיק, הם צריכים לפחות עוד שער אחד, ועם איך שהם שיחקו ברבע שעה האחרונה במחצית הזאת, הם לא ישיגו אותו.

נ.ב
    כבר בעונה שעברה "בדקתי" וראיתי שלמעשה הוגים את שמו "קויט". לא מבין למה כול שדר ששידור אותו בזמן הזה המשיך לקרוא לו "קאוט". ההסבר של ארבל סיפק אותי-"לא אכפת לי מה הוא חושב, אנחנו נמשיך לקרוא לו קאוט".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/5/07
  7. Bensh Member

ריינה בשנתיים-שלוש האחרונות נותן באירופה תצוגות שלא היו מביישות לא את קסיאס ולא את בופון... אז בלי פתגמים בבקשה

8. אבו Member

אה, והליגה לא נחשבת?

9. Pipe Member

יורם ארבל אמר על ריינה שהוא אחד השוערים הטובים בעולם יחד עם צ'ך, והוא לא בכיוון. את האמת, אין פלא, הוא רואה את ריינה רק במשחקים שהוא משדר אותו(3-4 פעמים בשנה) ומכמות כזו של משחקים קל לקבוע חוות דעת.זה לא שהוא צופה הדוק של המשחקים בפרמיירליג, ולריינה באמת יש את היכולות ואת הרגעים בהם הוא מציג יכולת של שוער מהרמה הכי גבוהה, אבל היציבות שלו עדין דרושה שיפור, ולצד תצוגות גדולות יש גם רגעי בארטז.

10. Andrea21 Member

חחח ראיתם את אולמרט?
    הבן אדם האחרון שהייתי רוצה לראות איתו כדורגל,יושב כמו איזה גולם,גול ניצחון דקה 90 של הקבוצה שלו-"וואי הכניס גול,יופי מצוין"

11. אבו Member

או-אה...שער מעורר מחלוקת. לדעתי היה אופסייד של סנטימטרים.

12. The-Gunner Member

למרות שאין לי סנטימנטים לאף אחד במשחק הזה, כמה חבל היה לראות שהשער של קויט/קאוט (עד שתגיעו לפשרה..) נפסל. איזו שמחה נפרצה ממנו, ופתאום הקוון מניף את הדגל. מזכיר לי את המנג'ר.http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

חבל גם מהבחינה שאני מעדיף שהסקאוזרס יעלו ולא צ'לסקי (אז אולי יש לי סנטימנטים במשחק הזה).

13. Andrea21 Member

אני חושב שלא היה נבדל,אולי היה ספק,וספק זה עם ההתקפה - שער חוקי.

14. tiktin Member

כמה שגיא כהן מהלל את צ'ך.. בעטו לו לידים מה הוא מתרגש?...

דודק טוב, אבל כנראה שריינה יותר טוב!

ליברפול בגמר!!!
    liverpool, you will never walk alone

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/07
  15. avdz7 Member

כל כך צפוי שצ'לסי לוקחת
    אם ליברפול עולה לגמר שאני יקבל פה באן בפורום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

כל המזל הזה של צ'לסי עד הפנדלים... גול שנפסל ועוד כל מיני מצבים...
    איזה לחץ אבל