ליברפול בגמר אחרי דו קרב פנדלים!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏30/4/07.

1. ERIC_CANTONA Member

לא אמרתי שאני בטוח שעלינו תסתכל: "אני כאוהד מנצ'סטר מקווה שאם נעלה לגמר ביום רביעי"

ואני בכלל לא בטוח שננצח את ליברפול בגמר(אם נעלה) אני פשוט מעדיף לקבל אותם מאשר את צ'לסי.

2. דנידין Member

הפציעה של קארבליו קצת בעייתית אך אפשר להסתדר איתה. הפציעה של באלאק טובה לצ'לסי (בנינו הוא הוכיח העונה כמה הוא חלש) וזה הורגש במשחק הקודם מול ליברפול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

3. Dimitar Berbatov Member

דרבי אנגלי מעניין מאוד מצפה לנו היום באנפילד, ונקווה שיותר טוב מהמשחק בשבוע שעבר בסטמפורד ברידג'. צ'לסי תנסה להוציא את כל העצבים שלה על כנראה אובדן האליפות אחרי התיקו נגד בולטון בברידג'.ואם החדשות האלה לא מספיקות לצ'לסי אז היא גם תחסר את קארבליו הבלם הפורטוגזי הנהדר ושבצ'נקו. לדעתי מוריניו יעשה טעות אם הוא יעלה עם אסיין כבלם ולא כקשר. אסיין יהיה חסר בקישור במידה והוא ישחק בהגנה, מוריניו יכול לשים את בולארוז במרכז ההגנה לצד טרי למרות שהוא לא שיחק בתקופה האחרונה.
    יהיה מענין מאוד לראות אם לאמפרד שקיבל מנוחה מהמשחק נגד בולטון בשבת, יראה יכולת טובה כי אם הוא לא יראה אותה אז לא יהיו לצ'לסי את התירוצים על עייפות וכ'ו. לאמפרד ביחד עם מקאללה ומיקל יהיו בעלי חשיבות גדולה מאוד, מיקל ומקאללה יחזיקו את האמצע ולאמפרד יצטרך לעזור להתקפה. גם דרוגבה שחקן משמעותי מאוד, ראינו את זה במשחק הראשון שבו דרוגבה בישל את שער הניצחון לקול וגם היו דרוגבה יצטרך וינסה לעשות את זה.
    גם בליברפול המצב לא משהו. דווקא לפני המשחק הזה בא ההפסד המאכזב לפומפי בשבת שהוריד אותם למקום ה-4. ליברפול בניגוד למשחקים אחרים תצטרך הפעם להתקיף, בכל המשחקים בילגת האלופות היא תמיד הסתגרה ולא היתה צריכה שער כדי לעלות אבל היום היה תהיה חייבת לכבוש.
    לפחות לפי הפירסומים עד עכשיו זנדן צפוי לפתוח בהרכב ולדעתי זאת טעות גדולה של בניטז שלא לומד מטעויות. זנדן היה קטסטרופה במשחק הראשון ובניטז חייב לפתוח עם ריסה בקישור שם הוא יועיל הרבה יותר ופינאן וארבלואה במגנים.
    שחקן שאיכזב בברידג' והיום יצטרך להיות טוב מאוד כדי שקבוצתו תנצח יהיה סטיבן ג'רארד. סטיבי ג'י היה חלש מאוד בברידג' לא איים על השער, נתקע יותר מידי בצד ימין ולא היה מעורב במשחק. היום הוא יצטרך להיות הרבה יותר מעורב, להזין את קראוץ' וקויט בכדורים וכמובן עם הבעיטות החזקות שלו לאיים על השער.

4. Maor321 Member

נקודת הצהובים מאוד קריטית אצל צ'לסי
    רובן, באלאק(למרות שזה לא פועל לגביו בגלל שהוא לא משחק), ג'ו קול, דרוגבה, דיארה.
    כל אחד מהחבורה הקריטית הזאת בהרכב הכחולים לא ישחק בגמר במידה ויקבל צהוב. וכמובן במידה שצ'לסי תעלה :)

בליברפול רק פנאנט ומאסצ'רנו צריכים להיזהר.

הימור שלי? צ'לסי בגמר, עם ניצחון באנפילד.

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/07
  5. Andrea21 Member

אני מקווה שצ'לסי תהיה בגמר.
    אם מילאן תעלה,אני ירצה שננקום בשבה הרבה יותר מבליברפול,למרות הכל.

6. KirkH Member

קריטי? עם החיסורים שצ'לסי הסתדרה איתם העונה כבר שום דבר לא קריטי. לטעמי רק צהובים לג'ואי קול ולרובן שנייהם גם יחד יצרו סיטואציה בלתי אפשרית, כל שחקן אחר ברשימה ניתן להחליף ביום נתון.

ליברפול תבוא לתקוף ואת זה צ'לסי חייבת לנצל. לתת להם ללחוץ כמה דקות בפתיחה, לעמוד בלחץ הראשוני ואז לעקוץ. אני חושב שבולהרוז חייב לפתוח כי עם כל הביקורות נגדו (רובן, אגב, לא ממש במקום) הוא מסוגל להתמודד טוב יותר עם האיום האווירי שליברפול תנסה ליצור בעזרת תאומי המגדל שלה. ענארף, אולי הקצב אפילו מכיר איזה מוב או שניים של קוייט מהנבחרת...

אם צ'לסי תוכל לשלוט באגפים אני מאמין שהיא תהיה עם רגל וחצי בגמר. ידוע שהדרך להכניע את ההגנה של צ'לסי היא מהקווים.

נחכה ונראה עד כמה בניטז "לחוץ" על השער.

7. טומי טיילור Member

הכינוי שלך?!

8. Andrea21 Member

חח יש לזה הסבר פשוט.
    נרשמתי בניק הזה לפני שהוא הודיע שהוא עובר לצ'לסי בשביל שהילד שלו יגדל בתרבות אנגלית(כן בטח).
    ועכשיו אני לא יודע לשנות תניק.

9. KirkH Member

אסיין בהרכב. קאלו וג'ואי מאחורי דידי. מקללה, למפארד ואובי מיקל יצטרכו לשלוט בקצב כי הסקאוזרס באים לרוץ.

אגב, בולו החבר שלכם בהרכב. אני מאוד מקווה שהוא לא יוכיח את הנקודה שאיש הלאפות ניסה להבהיר בשבוע שעבר.

FROM STAMFORD BRIDGE TO ATHENS GREECE WE'LL KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH :aaa021:

10. Wave Member

קירק, ב"בולו" אתה מתכוון לבולארוז או לזנדן ?

11. Andrea21 Member

wave
    אולי יש משהו שאני לא יודע,אבל מה הקשר בין זנדן לבולו?

12. Wave Member

אז זהו, השם הפרטי קצת מזכיר. לא הבנתי בגלל שאובי מיקל בהרכב, אז בשביל מה בולארוז? גם ככה אסיין ישחק בלם, כנראה שאו אסיין או בולארוז ישחקו מגן ימני במקום פריירה העלוב

13. KirkH Member

הלו הלו פריירה עלוב?!? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

בולו זה הכינוי הרשמי של זנדן מאז שיצא מהולנד.

14. Wave Member

אז זה כן זנדן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    באמת אתה חושב שפריירה מגן ימני ראוי בצ'לסי ?

15. Andrea21 Member

חחח אז בסוף זה זנדן...
    מה הוא עושה בהרכב של ליברפול אלוהים יודע..

ופריירה דווקא לא שחקן כזה רע...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/5/07