ליאור אסולין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏27/6/04.

1. הרצליה Member

פתחתי כאן דיון על חלוץ גדול וצעיר מבחינתי לפחות הטוב ביותר שיש כעת ורק בגלל שלא עשה צבא לא משחק היום בנבחרת!

עונת הפריצה של אסולין היתה בעונת 01\02 במדי מכבי הרצליה ובתור אוהד של הרצליה אני יכול להגיד בוודאות שחוץ מ-28 השערים שכבש בליגה ועוד 7 בשאר המסגרות עשה עוד הרבה וסיים עם עוד 11 בישולים.
    עונה לאחר מכן שיחק במכבי פתח תקווה וסיים עונה סבירה יחס לעונה ראשונה בליגת העל עם 11 שערים ו-9 בישולים.
    בעונה שעברה היתה לו עונה מצוינת במדי בני סכנין כבש רק 9 שערים אבל הופעה מדהימה בגמר הגביע עם 2 שערים ובישול עשתה את הכל.
    בתחילת חודש אפריל הודיע אסולין שהוא מתכוון לממש חוזה לשנתיים שיש לו בקבוצת נעוריו
    ועכשיו אני פונה אליכם
    האם באמת כדי לו לחזור לליגה הלאומית ולהוציא את מכבי הרצליה מהבוץ ולקחת אותה לליגת העל?

אנחנו מאוד מקווים שיחזור אבל כרגע למרות שזה קרוב מאוד זה נראה כמו פנטזיה לראות את ליאור שלנו לובש שוב את המדים הצהובים כאשר מספר 7 מתנוסס לו בגב החולצה

לפי דעתי אין כמו הבית ואחרי הקריסה הגדולה של הרצליה בעונה שעברה(מקום 9) הוא חייב להושיע
    ד"א:המשחק האחרון של אסולין במדי הרצליה היה במכתש בהפסד העלייה 3-2 להפועל רמת גן המשחק הכי עצוב בתולדות מכבי הרצליה

אני מבקש מהמנהלים לא למחוק הודעה זו ובכלל לגולשים בפורום להגיב בנושא

ליאור בוא אלינו בבקשה אחרי שהחשבון עם הפועל רמת גן נסגר(אולי אפילו ליגה א') אפשר סוף סוף לעלות

ואולי תרים עוד פעם את ה- :aaa025:
    ולא תפסיק לשים :aaa7:
    דיה דיה
    הרצליה מצפה לתגובות

ושוב בבקשה לא למחוק!!!!!!!!!!!

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להבין מה אתה מצפה מהקוראים להגיב לך... אני לא מוחק, אני נועל.