לותר מתיאוס שוקל אימון בארץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י burning soil, ‏15/4/05.

1. city Member

מה אתם אומרים על מתיאוס לסכנין ? דווקא מתאים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

חחח אוהד בית"ר יוכלו לקלל 2 מחנות שנואים במשחק אחד.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לפני שנשמע "שחקנים בכירים בקבוצה" מתראיינים לתקשורת על כמה שהאימונים קשים.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא האמנתי למראה עיני! לותאר מתיאוס יושב לצד חיים רמון במשחקה של הפועל ת"א. אז אמנם היום הוא לא קיבל סיבות לבוא לאמן כאן, אבל זה מוכיח שיש אמת בסיפור. באמת שלא האמנתי עד שראיתי.

5. Zizou10 Member

זה יהיה מצויין אם הוא יאמן בארץ, היום גם ראיתי בעקבות הגביע האבוד וטורקיה למשל הצליחה רק למשל שהיא התחילה להביא מאמנים מאירופה (גרמניה נדמה לי) הביא כמה כאלו ונהייתה אחת הנבחרות היותר מצליחות בשנים האחרות.
    בקרוב אצלינו?

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור כבר לבנאדם לרצות לגור בארץ בלי להיות ציוני? מה עשית ממנו מדינה עולם שלישי

7. burning soil Member

אני לא חושב שהעניין עם מתאוס הוא סתם בלוף תיקשורתי,מתאוס כבר ביקר בארץ השנה
    והצהיר כמה הוא אוהב את הארץ,וכמה היא יפה. בכל מקרה אם מתאוס יאמן את הפועל בעונה
    הבאה,לא נשמע על כך הצהרה עד שתסתיים העונה.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל למה הפועל אני לא מבין, אני לא רואה יותר מדי עתיד לקבוצה אם אין בה אחד מהשלוש, כישרון, כסף, או שם אטרקטיבי. להפועל אין הרבה כסף אפילו במושגים ישראליים, גם כישרון לא ממש, ושחקנים יעדיפו בערך 3-4 קבוצות לפני שהם ירצו להפועל, אני לא רואה את מתיאוס מצליח אלא אם הוא יביא שחקנים בקשרים אישיים.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתיאוס שוקל לאמן את הפועל ת"א, ועכשיו רומן אברמוביץ' מבקר באימוני הקבוצה!
    השמועה מדברת על כך שהוא מעוניין לרכוש עוד קבוצת כדורגל, ודובר דווקא על מכבי חיפה או תל אביב, אבל הנה, קשריו של מוטי אורנשטיין עם לב לבייב, אוליגרך חבר טוב מאוד של אברמוביץ', הביאו אותו דווקא לאימון האדומים.
    בינתיים כמובן אין ללמוד מכך כלום לגבי רכישה, אבל אני בטוח שלבקר באימוני קבוצות תחתית ברחבי העולם זה לא תחביב של רומן.
    מתוך "הארץ":
    http://sports.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=...ath=7&id=703735

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/05
  10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

חחח מה קורה להם
    טוב בכל מקרה כולם יודעים מה יהיה סוף הסיפור, הם יחזרו לארצם, ואנחנו נתקע עם הבעלים המטומטמים.

11. burning soil Member

מה אכפת לאברמוביץ' להשקיע גרוש או שניים בקבוצה ישראלית,מה זה הפועל(בשביל מיליונר כמוהו)?

12. תמיד דל-פיירו Member

הלוואי שכזה דבר יקרה,ולא אכפת לי שהוא ירים כל קבוצה-דווקא להפועל תל אביב יש פוטנציאל להיות גדולה...(בעלים חזקים ועירייה חזקה)..

אבל שישקיע באיזה קבוצה אחרת, איזה פתח תיקווה,ירושלים,בני יהודה או הכי מתאים אשדוד בלי הבעלים..

אבל חפיף,העיקר שישקיע,הרי הוא יהודי ממנו באמת צריך לצפות לקצת עזרה,בסך הכל באמת מה זה בשבילו??

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק מה הקשר בין מאמנים "מצליחים" סטייל מירצ'ה לוצ'סקו שהצליח רק עם תקציב מחומש בגלא וכריסטוף דאום שנזרק מגרמניה בגלל סמים, להצלחה של הנבחרת שלא הכניסה שום מאמן זר לשורותיה ושחצי משחקניה או בחו"ל או בגלא?

לגבי אברמוביץ', תבינו זה לא יקרה, כי אם אברמוביץ' יקנה אותם, הפועל לא תוכל להשתתף באף מפעל של אופ"א אלא אם צ'לסי פתאום תפספס שנה באירופה, מה יש לו לקנות קבוצה בשביל אליפויות בישראל?

כמובן שרומאן יכול לא באמת לקנות אלא לעשות תרגיל צסק"א, אבל בפיפ"א גם ככה שמו עליו עין, אני לא חושב שהוא יסתכן.

14. city Member

כי מאמנים אירופים (אפילו אם הם מהדרגים הנמוכים באירופה) דורשים מהשחקנים שלהם הרבה יותר השקעה באימונים, הבנה טקטית ובעיקרון גם מלמדים אותם איך לשחק נכון, מה שלא תמיד קורה בארץ. עם הידע הזה השחקנים באים לנבחרת ולכן גם מצליחים יותר.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

השמועות על אברמוביץ' מתחזקות ומפורסמות גם בעיתונות הבריטית.
    אופ"א אמנם אוסרים על אברמוביץ' להחזיק ביותר מ- 49% ממניות קבוצה שמשחקת באותו גביע אירופאי, אבל זה לא מונע מהמיליארדר היהודי-רוסי להיות מעורב בצ'סק"א מוסקוה, קורינתיאנס, PSV ודפורטיבו, כך על פי פירסומים. עכשיו אולי גם הפועל ת"א על הכוונת שלו, להשקעת סכומי כסף מסויימים. בהפועל ת"א לא משארים ולא מכחישים.

אבל שימו לב לדבר נכון שנכתב היום ב"הארץ"- פרסומים גדולים בתקשורת על הפועל ת"א:
    "שני קונגולזים מפיינורד מגיעים לקבוצה" - בפיינורד לא שמעו עליהם.
    "שייע פייגנבוים יאמן את נבחרת הכוכבים של העולם" - בכלל לא נערך משחק כזה.
    "לותר מתיאוס מגיע לאמן בארץ" - הגרמני הכריז שבעונה הבאה הוא מאמן את נבחרת הונגריה.
    "רומן אברמוביץ' מעוניין להשקיע בהפועל ת"א " - ימים יגידו האם זה עוד ספין תקשורתי.