לוח המשחקים לעונת 11/12 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏19/7/11.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה חושב שזה התואר שלך?התואר שלך זה "אחד שלא שווה התייחסות".

ועכשיו אם נתייחס לבית"ר, קיבלנו הגרלה מצוינת לפי דעתי.
    הכי חשוב היה שאף אחת מהגדולות לא תצא נגדנו בר"ג וכך יצא, אנחנו חוזרים לטדי למשחק מול מכבי חיפה.

סה"כ הפתיחה הכי חשובה ונתנו לנו פתיחה לא קלה בדמות עכו, ב"ש וכמובן הפועל ת"א אבל צריך להוציא את המיטב מזה ואני מקווה שננצח במחזור פתיחה כי זה חשוב מאוד להמשך.

2. סטפן שאלוי Member

אכן כן. לא התכוונתי לפגוע בבאר-שבע או אוהדיה, אלא להראות עד כמה בית"ר נחלשה.

אם הובנתי שלא כהלכה, אני מתנצל.

בהצלחה לבאר-שבע, ולבניה האיטית אך העקשנית של אלונה ברקת שלומדת ומשתפרת.

3. אורי אדום בנשמה Member

תקשיב, חמוד - אולי בהשראת עונת אשתקד אתה מרשה לעצמך ככה לג'עג'ע, אבל בהנחה ואכן אתה אוהד מהתקופה שציינת, כדאי שתרענן את זכרונך לגבי המפגשים ביננו מהעונות שחלפו מאז אותו 2-5 מנדטורי בו אתה מנפנף. ואגב - למרות שכמועדון אתם עתירי תארים הרבה יותר, מאזן המשחקים ההיסטורי ביננו לא נוטה לטובתכם.. (30-32 לב"ש, לא כולל גביע המדינה בו גם ידינו על העליונה..) ומבטיח לך שאחרי המפגש הבא אתם בטוח לא הולכים לצמק הפער..

תיקו בקופסא לא אמור לגרום לשום קבוצה ישראלית להתאכזב, גם אם היא אלופה, בפרט שנתניה עושה רושם של קבוצה לא רעה העונה. אתה בטח לא מצפה למאה אחוזי הצלחה למעט משחקים בבלומפילד מול התל אביביות..

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/11
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ואתה עוד אומר לאחרים להיות צנועים...אהבתי.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא מבין מה אתה רוצה, אתה תחליט בישבילי אם אני אתאכזב או לא מתיקו בנתניה?
    לא אמרתי שאני בונה על מאה אחוזי הצלחה, אבל היו עונות שנתניה סיימה במקום השני, שהייתה לה הגנת ברזל, שהיה קשה מאוד לנצח אותה, או לחליפין באמצע העונה החולפת כשהיא רצה לסדרה של 16 משחקים מבלי הפסד. אבל כרגע, בחומר השחקנים אנחנו קבוצה עדיפה יותר, ואני באמת שלא מוצא סיבה שלא לבוא במטרה לנצח את המשחק הזה. ברור שאם נהיה בפיגור של 3:0, לדוגמא, ונחזור ל 3:3 אז אני אסתכל על תוצאת תיקו בצורה שונה לגמרי.

6. Civil Anti Madridista

הכי קצר שיש, כל עוד אף אחד מהמשחקים 'הגדולים' לא מתנגש זה בזה באותו מחזור, הרווחנו

7. Ice Cream חסה

יסלחו לי אוהדי באר שבע, אבל אני חושב שהגרלה של מחזור פתיחה בוסרמיל זה לא הדבר הכי גרוע שיכולנו לקבל, למרות שאם כל העניין הניהולי עוד לא יסדתר ונמצא את עצמנו בפירוק שום משחק לא הולך להיות קל, ולא במובן הקלישאתי...

כמו כולם אני שמח שלא נצטרך לארח שום קבוצה גדולה בר"ג, הגרלה מאוד טובה.

8. אורי אדום בנשמה Member

ברור שלא, אנחנו רחוקים מלהיות מאריות הליגה. אבל מפה עד כזה זלזול מופגן, ועוד במצבכם הלא מזהיר? אפילו בעונות האליפות שלכם לא לקקתם דבש מול ב"ש, ק"ו בוסרמיל.

9. Ice Cream חסה

ברור שאם לא נביא כמה שחקני רכש או גרוע יותר נמצא את עצמנו בלי רוכשים בסופו של דבר גם הפועל פתח תקווה בבית כל העונה לא יהיה קל, אבל בתסריט הריאלי-אופטימי וגם כי באר שבע נראית פחות מאיימת אפילו מהעונה שעברה (לא זלזול, דעה), זו לא הגרלה קשה, גם לא קלה, ולא משהו מיוחד- הגרלה פרווה.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאנשים נוטים לייחס חשיבות גדולה מדי לסדר המשחקים. חברים, זו ליגה. כולן בסוף פוגשות את כולן. מה שכל אחד אומר כאן בעצם זה "בהתחלה נשחק מול החלשים. כשיגיעו החזקים, כבר נתחבר" ושוכח עובדה נוספת מלבד זו שציינתי קודם - כולן מתחילות באותו המצב ובונות על אותם הדברים בדיוק.

11. Ice Cream חסה

אתה חושב שאין הבדל בין להתחיל מול 4 קבוצות שיהיה קשה להוציא מהן נקודות (חיפה, הפועל, מכבי, ועוד אחת שתתחבר ותראה טוב מלכתחילה) לבין התחלה מול נמושות הליגה? איך זה ישפיע על ההמשך והביטחון וכו'- יש פה גם עניין מנטלי.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה התחילה בעונה הקודמת מצוין וזה לא מנע ממנה להיכנס למשבר עמוק בהמשך. בני יהודה היא דוגמא הפוכה לגמרי. זו ליגה והכל מתאזן בסוף. מה גם שהדברים יכולים ללכת בדיוק הפוך מאיך שכולם חושבים.

13. Ice Cream חסה

אתה לא טועה וברור שפה שום הגרלה לא אומרת כלום, אבל היית רוצה לקבל כזאת הגרלה לנתניה?

1. הפועל תל אביב חוץ
    2. מכבי חיפה בית
    3. הפועל ראשון לציון חוץ
    4. מכבי תל אביב חוץ
    5. בני יהודה בית
    6. עירוני קרית שמונה חוץ

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי רוצה לפגוש את הקבוצות האלה אף פעם, לא רק בהתחלה, אך מתישהו מכבי נתניה תצטרך לפגוש אותן וזה באמת לא משנה לי אם במחזורי הפתיחה או במחזורי הנעילה. בסוף כל קבוצה תסיים איפה שמגיע לה.
    אני מבין את הרעיון שאתה מנסה להציג, אבל לא חושב שהוא מכריע. עולה חדשה, למשל, יכולה לצאת מחוזקת מהפסד מול קבוצה עשירה וחזקה הרבה יותר מאשר אחרי תיקו או נצחון במשחק חלש מול עולה חדשה אחרת.

15. שער 7 Member

כל כך קל להגיד את המשפט הזה, ציפיתי שיבוא מישהו ויאמר "הרי גם ככה כולם פוגשים את כולם, אז מה זה כבר משנה"
    אז הנה התשובה : הגרלה רצחנית בפתיחת העונה וסידרה של תוצאות לא טובות, עלולה להוביל למשברים במועדונים (בעיקר הקטנים), סיכסוכים ופיטורי מאמנים כבר על המחזורים הראשונים. הדוגמא הטובה ביותר לכך הייתה בעונת 2009/2010 : כשהפועל נאלצה להזיע בטדי, באר שבע ונתניה בחמשת מחזורי הפתיחה, מכבי חיפה טיילה לה מול עכו, רעננה והפועל רמת גן. הפער התחיל להיפתח כבר במחזורים הראשונים, מה שגרם לליגה שלמה לרדוף אחרי חיפה.
    וזו רק דוגמא אחת, אין לי משהו אישי נגד מכבי חיפה ואוהדיה, באותה מידה זה קרה גם הפוך ולקבוצות אחרות. באותה שנה אנחנו סבלנו מכך.

ועכשיו לגבי פתיחת העונה שלנו : סוף סוף. אחרי 6 שנים בלי לפתוח את העונה בבלומפילד, אנחנו פותחים את העונה עם 9 משחקים בבלומפילד ב- 14 המחזורים הראשונים. פחדתי מאוד לקבל את בית"ר ברמת גן בסיבוב הראשון (אי אפשר לדעת באיזה חור הם היו שמים אותנו שם) ואני שמח שזה לא קרה. אני משוכנע שהמטרה של אנשי מכבי פתח תקווה (ושל אבי לוזון) תהיה לפצוע את עומר דמארי על המחזור הראשון במשחק נגדנו, בדיוק כמו שקרה לברק יצחקי אשתקד בדרבי גביע הטוטו. מקווה מאוד שהוא לא ייגרר לפרובוקציות האלו.

השנה גם יהיו 2 מחזורים באמצע השבוע, מה שעלול להוביל לעומס ולפציעות מיותרות, במיוחד בקבוצה כמו שלנו שסבלה המון אשתקד מהבעיות הללו ועם סגל דליל במיוחד. מה שכן, דרבי מול מכבי, משחק מול חיפה ומשחק בקריית שמונה ב- 3 שבועות רצוף, הם סיוט המין האנושי.
    מי שהרוויחה מכל ההגרלה הזו היא מכבי תל אביב.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/11