לה סקוואדרה אזורה 2016-2018:: אפוקליפסה עכשיו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

הוא שחקן אחר לגמרי בנבחרת וראוי לקבל זימון על סמך היכולת שלו. הוא באמת פחות טוב מקאנדרבה (אני מבין שהם אינם על אותה העמדה, אבל אם מזמנים שחקנים שלא בכושר כבר שנה, אז בחייאת)?

ותסלחו לי שאני לא מתלהב יתר על המידה מקוטרונה. עד כה התרשמתי שהוא סטייל אינזאגי וזה נחמד, אבל באמת אפשר להגיד שהוא טוב מבאלוטלי?

אותו באלוטלי אגב מעולם לא עשה שטויות בנבחרת.

2. DRORIKO Member

אחי אני גם חושב שבלוטלי היה צריך לקבל זימון, אבל מצד שני אי הזימון שלו זה משהו שאני יכול לחיות איתו כשיש את אימובילה. מקסימום אם יראו שבמשחקי ההכנה אין מחץ בהתקפה יזמנו אותו בכנסים הבאים. כרגע כשאין מונדיאל שום דבר לא בוער. בלי קשר לנבחרת אני חושב שמריו צריך לחזור לסריה, מיצה את עצמו אצל הצפרדעים(כנ"ל אגב וראטי).

SerieA אוהב/ת את זה.
  3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

תן להנות ממנו כמה שיותר,אנחנו עוד נתגעגע אליו,והרבה.

4. טל. Member

לפני כמה ימים קראתי שבאלוטלי מעוניין לעבור לנאפולי, אבל הם לא מעוניינים בו.

כך או אחרת - אם ימשיך ביכולתו הנוכחית זה רק עניין של זמן עד שיחזור לארץ המגף וגם יזומן לנבחרת איטליה...

5. Raulito Madridista

באלוטלי שניצח את גרמניה בחצי הגמר והתמונה שלו עם הפרצוף תחת והשרירים היא אחת הזכרונות ביותר ביורו - נו, עבר הרבה זמן מאז. אני מסכים שהוא שחקן מוכשר מאוד ובתוך חודש אחד כשלא צריך יציבות כמו בעונה שלמה - הוא יכול לתת בראש, אבל זה לא המצב, ויש שחקנים שמרשימים יותר ממנו לאורך זמן. קשה לי עם סגנון המשחק שלו והעובדה שהוא מעריץ את עצמו. זה פשע להתעלם מאימובילה ולא לתעדף אותו כרגע ולמי שעוקב באדיקות גם זאזא בעונה יפה בולנסיה ולא מזמן שבר בצורת שהתעוררה.

אגב, רק אני רואה לא מעט דמיון בין איסקו ואינסינייה? בעונה שעברה הריצה המעולה של איסקו בריאל החלה בזכות הקרדיט שהוא קיבל מלופטגי בנבחרת. בינתיים איסקו הלך צעד אחורה

6. VAR Member

זה קצת מבאס אותי להגיד את זה כי הוא סמל של יריבה שנואה - אבל אין שחקן פעיל (לפחות בכדורגל) שאני אוהב יותר מבופון. לבופון האדם גם אני אתגעגע. לבופון השוער? וול, אני לא אתגעגע לשום דבר שקרה בנבחרת הזאת מאז הזכייה ב2006. אבל ממש לכלום. אפילו הטורניר המוצלח היחיד שחווינו מאז הוכתם בבאלוטלי, והחבר'ה פה עוד דנים ביניהם אם מגיע לו איזשהו דבר שהוא יותר מכינים.

וכאן בדיוק הבעיה - האזורי תקועה ב2006. הכדורגל הוא כדורגל של 2006, המאמנים הם מאמנים של 2006, האצטדיונים הם אצטדיונים של 2006 ואם זה אפשרי אז גם השחקנים הם אותם השחקנים (יש מישהו שהופיע באותו מונדיאל, עדיין פעיל ולא משחק בנבחרת?)

אני אוהב להשתמש לאחרונה באנלוגיות מעולם המוטוריקה אז תזרום איתי עם זה - גם הרכב הכי יוקרתי שתקנה באיזשהו שלב יירד מהכביש ויהפוך לפריט לאספנים. בופון הוא כזה. יש לנו עכשיו שנתיים עד הטורניר הבא לבנות שלד חדש, מודרני, עם מאמן שלשם שינוי למד כמה דברים חדשים בעשור האחרון (כלומר - לא אנצ'לוטי), עם שחקנים שמסוגלים גם לרוץ ולא רק לחשוב. כל מי שלא אמור להיות בשיאו בקיץ 2020 לא אמור להיות חלק מהנבחרת הזאת. אם הנבחרת יקרה לג'יג'י (והיא יקרה), שישחרר.

SerieA ו-Raulito אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

קייליני שנפצע במשחק נגד ספאל לא יסע לכנס של הנבחרת. מי שזומן במקומו הוא....אוגבונה. וכן גם אני לא מבין למה לא זימנו את רומניולי.

עריכה:תודה יותם

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומאניולי פצוע וגם לא בסגל של מילאן לקראת קייבו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אבל השאלה איזה מאמן תביא. הכוחות העולים כמו די פרנצ'סקו ואינזגי מעדיפים להתקדם בקבוצות והנבחרת לא על הפרק מבחינתם. קליברים כמו אלגרי וסארי בטח שלא יבואו. קונטה מיצה את הפרק שלו באזורי. היחידים שנשארו זה ג'יאמפאולו(שאני לא יודע אם בכלל רוצה לבוא) ו.....די ביאג'ו.
    אבל המאמנים זה עוד החלק המשני, הבעיה היותר עמוקה כמובן זה השחקנים.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב מאמן, מנצ׳יני בכל ראיון שלו לאיטליה מנסה לקדם את עצמו לתפקיד.

11. DRORIKO Member

אם יש מראיין עם ביצים הוא צריך להגיד לו שהאזורי לא אמורה להיות כסא מפלט למאמנים כושלים

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא באמת חיבבתי אותו כמאמן, ואעדיף מאמן אחר לנבחרת, אבל מאמן כושל הוא בטח לא:
    https://profile.fcdn.co.il/images/0__05aaee877c7b61.Xxx

Roma ו-yonmu אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

התכוונתי בעת הנוכחית, הרי הדיון התחיל מזה שאנחנו לא רוצים מאמנים של 2006 :)

14. SerieA Il Capitano

אני בטוח שמאנצ'ו ישמח וזה כבוד גדול לכל מאמן אך הוא לא מתאים לדעתי ולא נזכה עימו בכלום.

15. yonmu Member

הסגל הנוכחי לא אמור לזכות בכלום, ככה שזה רחוק מלהיות המדד.
    אם קונטה לא מעוניין לחזור ואנצ'לוטי לא רוצה - הוא אפשרות סבירה בהחלט.

מצב נושא:
הנושא נעול.