לה סקוואדרה אזורה 2016-2018:: אפוקליפסה עכשיו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

איך היה דונארומה במחצית שקיבל?

2. cazzo Il Capocuoco

חוץ מהשער המביך שספג מקורזאווה הוא היה די סביר גם כי הצרפתים לא ממש תקפו גלים גלים במחצית השנייה.

3. SerieA Il Capitano

איטליה תמיד גרועה במשחקי ידידות. זה בסדר.

מה שמדאיג אותי הוא ההתקפה. אני מבין שונטורה מעוניין בהמשך ישיר למה שהיה אצל קונטה אבל היות וקונטה כבר אינו שם, הגיע הזמן שחלק מהפרסונל שהוא זימן (ולא זימן) ישתנה גם.

מול ישראל יהיה 1-0 מגעיל כזה להערכתי.

4. cazzo Il Capocuoco

לאונרדו בונוצ'י יגיע לחיפה למרות הבעיות במשפחה בניגוד לדניאלה דה רוסי שנפצע בשריר השוק השמאלי ויחזור לטריגוריה.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב הצפוי למשחק הערב:

Italia (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Candreva, Parolo, Verratti, Bonaventura, Antonelli; Eder, Pellè.

6. DRORIKO Member

המשחק הזה מראה בצורה הכי מושלמת מי זאת נבחרת איטליה. במחצית הראשונה כשאיטליה היתה בעמדת הפייבוריט ראית כמה היא מוגבלת,שזה לא מפתיע לאור השנים האחרונות. עכשיו לזה תוסיפו שגם ההגנה שהיא העוגן הנורמלי היחיד שלה עשתה שטויות(ואני מדבר בעיקר על קייליני ) ואתה מקבל נבחרת שלא הולכת לשומקום. במחצית השניה אחרי ההרחקה של קייליני איטליה עברה לעמדה האהובה עליה,עמדת האנדרדוג,זאת שהביאה אותה לרבע גמר היורו . איטליה נתנה לישראל ליזום,סתמה לחלוטין את הרחבה ובמתפרצת אחת גמרה את המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/16
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם מול צרפת קייליני היה רע, משהו עובר עליו. וראטי תענוג ופלה ממשיך לעשות את שלו.

8. Raulito Madridista

בידיוק מה שכתבתי על אתלטיקו מדריד בפורום הספרדי לא פעם - כשאיטליה לא בוחלת באמצעים ומשחקת כדורגל ציני ומכוער עם הגנת ברזל וניצול מקסימלי של מצבים כשהיא פוגשת יריבה ברמתה למשל או איכותית ממנה כמו ספרד או גרמניה למשל ביורו(2012) - אני האחרון שאתלונן, לא כל נבחרת יכולה לתת שואו או להניע כדור ויש דור איטלקי פשוט פחות מוכשר לטעמי, אף אחד לא מתקרב ליכולת של טוטי או דל-פיירו ואפילו אין איזה שפן סטייל אנטוניו קאסנו(תסלחו לי שהתעלמתי מבאלוטלי). אבל כשמשחקים בצורה כזו גם נגד נבחרת די פח כמו ישראל זה די מגעיל. מוכן להתפשר ולהגיד שוב שבופון אגדה ורק בגלל שחקן כמוהו היה שווה לכל אוהד שעשה את הדרך הארוכה אתמול להיות בסמי עופר.
    אני לא יודע עד כמה זה נכון אבל בתקשורת האיטלקית כתבו שכאשר טב"ח ביקש מבופון להחליף איתו חולצות השוער אמר לו 'אחרי גול כזה אני צריך לבקש את החולצה שלך'.

המשחק החשוב באמת יהיה בפגרת הנבחרות הבאה כשאיטליה מארחת את ספרד וברור שתוצאת הפיפה אתמול מול ליכטנשטיין כלל לא רלוונטית.

9. Butragueño מנהלים

מרגיש שאפילו מול ליכטנשטיין איטליה תבוא בגישה של "בואו ניתן ליריב להניע כדור", גם אם במקרה הזה זה אומר שני פסים וחילוף.

הם יכלו לעשות אתמול בחיפה מה שהם רוצים. המצ'אפ בין צדק לאימובילה פשוט מביך. וראטי מצוין. קטן בגוף מכל שחקן קישור שלנו, אבל פיזי ברמות לא נורמליות.

10. yonmu Member

ראוליטו - זה לא עובד ככה. אי אפשר לזגזג כל פעם. מול ליכטנשטיין וישראל ומקדוניה לשחק טכני-התקפי-משוחרר (אגב כשרון התקפי - אינסינייה) ואז לחזור לכדורגל ה'ציני' מול ספרד ובטורניר עצמו. נבחרת גם ככה לא משחקת מספיק כדי להתגבש כמו שצריך, ולכן במעט משחקים שיש צריך להתאפס במאה אחוז על השיטה, וזאת השיטה המתאימה ביותר לאיטליה כרגע.

לגבי המשחק - הסימן שאלה מעל קייליני הולך ומתחזק. הסימן קריאה מעל וראטי מהדהד (אני תוהה כמה זמן נשאר לי לאהוב אותו עד שאיכשהו הוא יחתום ביובה). אנטונלי ובונאונטורה במשחק טוב, קנדרבה ואדר די איכזבו, ופלה... כמה שאני שונא אותו - איש המשחק.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק עלוב, ודי מביש, ואם זה לא מספיק נורא אנחנו נאלץ להישאר עם פלה ואימובילה כי הם הבקיעו, איזה דכאון.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ומצד שני, קייליני (והנבחרת) הרוויח(ה) קצת מנוחה. נראה שהוא צריך את זה לאחרונה..

13. עודד (אוהד הצלחות) Member

אולי זה עדיף על פלה ואדר

14. DRORIKO Member

אגב גם את העונה שעברה קייליני התחיל לא טוב. כנראה שלוקח לו זמן להיכנס לעניינים.

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

ושום מילה על פארולו, שלא עשה שום דבר כל המשחק.

מצב נושא:
הנושא נעול.