לגיון הזרים הקטארי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏6/3/04.

1. נדב Member

מה שקורה בצרפת לא קשור לחוק הזה. למה לערבב בדברים.

בצרפת: כל השחקים הכושים כמו שאתה אומר מחזיקים לאום שני צרפתי, וזה אומר שמותר להם לשחק באיזה נבחרת שהם רוצים (או הלאום הראשון) או השני.

בקטאר: נגיד שאתה ברזילאי, אתה לא מקבל מספיק דקות משחק בברזיל, בא לך כן לשחק ביורו ובמונדיאל? סבבה אנחנו נשלם לך כמה תריליארדיי דולרים ואתה תשחק בנבחרת שלנו.

תבדוק את הדברים לפני שאתה רושם הודעה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx .

לא יודע מה איתך אבל אני לא ירצה לראות ברזילאי משחק בנבחרת ישראל, אני לא רוצה שמה שקורה עכשיו בליגה ה'ישראלית' בכדורסל יקרה גם בנחבחרת הלאומית של ישראל.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליזאראזו ופטי (אם הוא עדיין בנבחרת אני לא יודע).
    סאניול משחק בכלל??

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליזארזו יליד חבל הבאסקים בספרד, ומכאן שמו Bixente.

4. ArsenalFan Member

מה הקשר לצרפת בכלל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

עזבו, כל הדיבורים שלכם על "צרפתים טהורים" נשמעים גרועים יותר מציטוטיו של ז'אן מארי לה-פן. נו, מה זה משנה, כולם שם "כושים". לא להאמין שדברים כאלה נאמרים ממישהו שמעז לקרוא לעצמו תיירי הנרי.

ולשם הדיוק- לא לאום שני ולא קשקוש, זה שפטריק ויירה נולד בדקאר לא הופך אותו לפחות צרפתי. השחקנים הללו הם קודם כל ובראש ובראשונה צרפתים, לא פחות מלבנים כמו רובר פירס, ביצ'נטה ליזראזו ו-ווילי סניול.

מזל שהכדורגלנים הצרפתים הם המובילים בעולם במלחמה בגזענות.

5. Javier Zanetti Member

כמו שנאמר...ליזארזו ממוצא באסקי ופטי כבר איבד את מקומו בנבחרת עד כמה שאני יודע...
    סאניול בנבחרת 100%

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו..פירס באטרז מקס וקרייר מספיקים בשביל כל הגזענים.

אין לי בעיה לראות ברזילאי קרואטי ואזרי בנבחרת..רק שאני אדע שהם אוהבים את המדינה והם יגורו פה גם אחרי שיפרשו מכדורגל...
    מה שבטוח לא יקרה אצל אאילטון

7. Javier Zanetti Member

מסכים עם כל מילה חוץ מפירס...הוא מפורטוגל

8. אלי מתחן Member

לי יש בעיה אישית עם העובדה שבנאדם כמו רוסו ייצג את הנבחרת שלי. נבחרת ישראל היא רק לישראלים שמזדהים עם המדינה ויודעים בשביל מה הם משחקים, לא מוכן שחקנים שהחלום שלהם נבחרת פלסטין (ע"ע נג'ואן גרייב) ולא שחקנים שיקבלו אזרחות רק בשביל שהקבוצה שלהם תוכל לצרף עוד זר ויעזבו בתום הקריירה.
    אנשים כמו אובארוב וטרטיאק אני מחשיב אותם כישראלים למרות הדת שלהם והמולדת שלהם, הם חיים בארץ, מדברים עברית, צמים ביום כיפור (לא יודע לגביי אובארוב). אנשים כמו דריק שארפ, אנה סמשנובה, ג'ובאני רוסו לא יקבלו ממני לעולם יחס של ישראלי. לא מעניין אותי כמה ספורטאים טובים הם.
    אני מתפלא שלקטארים זה לא מפריע...

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מצטער אבל זה אחד הדברים שהכי מעצבנים אותי. אנשים שאומרים שאנה סמאשנובה היא לא ישראלית הם כפויי טובה לא מהעולם הזה. הבחורה היא ישראלית בדיוק כמוך.
    הבחורה היא שחקנית טניס, שחקני טניס נודדים ממקום למקום אז מה הבעיה שהיא לא חיה בישראל? אתה לא יודע שהיא יכלה לבחור לייצג מדינה אחרת ולא ישראל ? למרות זאת היא אוהבת את המדינה ותמיד שמחה ובאה לייצג את המדינה בכל מצב גם שזה על גבי טורנירים אישיים.
    גם הקופץ למוט שברח לי שמו לא יודע עברית. הגם הוא לא ישראלי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

10. אלי מתחן Member

אתה חשוב יש לי בעיה עם עולים רוסים או ישראלים בגולה? דניאל דה רידר הוא ישראלי.
    ששאלו את אנה סמאשנובה מתי היא תגיע לארץ היא אמרה "שישתפר המצב הביטחוני אני אבוא" בשבילי היא לא ישראלית. אני לא מתבייש במדינה שלי ולא מציג את המצב בעולם כולו כאילו בכל דקה יש פיצוץ, מילא האירופאים האנטישמיים אבל גם ישראלים משלנו מדברים ככה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/3/04
  11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש מצטער כי זה באמת נושא מעניין אבל זה מעט יותר מתאים לאוף טופיק.
    מה אתם חושבים שפיפ"א יכולה וצריכה לעשות עם התופעה החדשה?

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

היא אמרה שישתפר המצב הביטחוני ישתפר היא תחשוב לבוא ולגור פה.
    היא באה לפה כל שנה לייצג את ישראל בגביע הדיוויס.