לברקוזן, האנובר, וולפסבורג, הופנהיים והמבורג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י eran levy, ‏12/8/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

מהלך מאד מפתיע, כמעט סטיתי ממסלול הנסיעה ששמעתי...
    היה הרגשה שלא משנה מה מגאת יעשה, הוא תמיד יקבל מה שירצה, כנראה שפולקסוואגן שהם חברה רווחית יודעים אחרת.

יובל, לגבי ווקוביץ', הוא יצא מכלל סכנה, אבל הוא לא בהכרה. עם הכדורגל הוא סיים. לפניו תהליך החלמה ארוך מאד שבתור התחלה הוא יצרך לקום מהקומה.
    כואב הלב

2. aloneli Member

הודעה מפתיעה מאוד.אם כבר נתנו לו במשך כמה עונות לבנות את הקבוצה כל פעם מחדש ולהחליף כמעט את כל הסגל בלי להגיד כלום אז זה מוזר שפתאום אחרי 8 מחזורים הוא עוזב את המועדון.נראה לי שיש לו חלק גדול בעזיבה הזאת עוד לפני שהחליטו במועדון מה הם רוצים.

בכל זאת יותר גרוע ממה שיש עכשיו קשה לי להאמין שיהיה.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מגאת' יושב בבית, וולפסבורג מתפוצצת 4:1 מול פורטונה דיסלדורף. בואו רק נאמר שזה לא מוסיף למגאת' הניצחון הזה היום.

כנראה שבאמת היה שם משהו רקוב אם זו התוצאה, יומיים אחרי שמודיעים שמגאת' הולך הביתה. אני לא אתפלא אם בוולפסבורג יחליטו לתת לקסטנר להמשיך לאמן את הקבוצה בתקופה הקרובה.

ולגבי הופנהיים, אם יש משפט שמתאר אותם מעולה העונה, זה המשפט הבא של ערן -
    הופנהיים. אוי הופנהיים. מובסים 0:3 בחוץ מול מיינץ, שלושער (!) לאדם שאלאי ההונגרי הנהדר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/12
  4. skyday20 Member

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4293560,00.html

''מגאת' הריץ את שחקני קבוצתו ביערות. כשהסתיים מסע הכומתא וחניכיו ניגשו לשתות מים, הם גילו להפתעתם שהבקבוקים ריקים. "ככה תוכלו להרגיש מאוחדים כקבוצה", הסביר.''

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כתבה עצובה מאוד. שיאכל את הדייסה שבישל בעצמו.

6. OriRR Member

לא מובן איך עוד מעסיקים אותו, מאמן מגעיל שרודן בשחקניו עם שיטות מיושנות ואכזריות.

7. Lars Ricken Member

מלעיזים שכמוכם.
    עם קבלות אין מה להתווכח.מגאת' כמעט תמיד הביא תארים.מאמן מצויין,ששיטות האימון שלו קצת שונות.כותב הכתבה ניפח את זה מעבר לכל ביקורת.אחד המאמנים הגדולים שידעו גרמניה בשתי העשורים האחרונים.
    שחקנים מקבלים הון עתק על כך שיוכלו לבכות שפעם אחת משכו אותם מהבטלנות שלהם,ונתנו להם לרוץ קצת ביער למען גיבוש ופיתוח הכושר הגופני?
    מי הוא בכלל פרפאן הליצן הזה שידבר ככה וילמד את מגאת' איך לאמן ואיך לנהוג?
    הברברי הזה מגעיל אותי.שישמור את הפה שלו ואת הקללות נוסח "אתה בן זונה" למאמן מבוגר ואישיות גדולה ממנו בכדורגל הגרמני מחוץ לבונדסליגה.
    עוד לפני ימי קלופ העליזים בזמן שדול הרכרוכי היה מאמן הקבוצה שלי,כמה שייחלתי למאמן כמו מגאת שיחדיר משמעת בשחקנים ויעשה מהם גברים מגובשים.

8. OriRR Member

כן להפוך אותך לגבר זה להריץ אותך ביער ואז לא לתת לך לשתות, מה אני אגיד לך אם ככה אתה חושב שהופכים מישהו ליותר חזק מנטלית וגופנית אז אני לא מבין אותך, באמת. כן הוא הביא אליפויות אבל איך שהוא מתנהג לשחקנים שלו זה מגעיל, גם אם ניפחו קצת את זה, אני לא אומר שמאמן צריך להיות חבר שלך וסחבק איתך וכל אלה אבל כן להתייחס אליך כמו בנאדם ולא להריץ אותך קילומטרים בלי מים. אני לא הייתי רוצה את מגאת בתור מאמן בקבוצה שאני אוהד ואני לא חושב שאתה היית רוצה אותו.

9. Lars Ricken Member

איך אתה יכול להיות כזה נאיבי? זה מנופח! לרוץ קילומטרים בלי לשתות? מה הוא לקח אותם לרוץ במדבר והם סיימו על סף עילפון? ממש לא.אני בטוח שאם מישהו היה רוצה מים הוא היה מקבל.ואם זה מה שדרוש לקחת קבוצה לא מחוברת ששווי השחקנים הכולל שלה הוא מעל 60 מליון יורו ולקרב אותם קצת למען הקבוצה הוא לרוץ כמה קילומטרים ביער אז למה שהוא לא יעשה את זה.איך אפשר לקרוא למאמן ששומר על דיסטנס ועל משמעת נוקשה,מגעיל? הוא הבוס ואם הוא חושב שזה יתרום להצלחת הקבוצה אני בספק אם אתה יכול לבוא ולבקר אותו על כך.
    כרגע טוב לי בחלקי בכל הקשור לעמדת המאמן בקבוצה שלי.אבל כמו שאמרתי היו ימים שדרשתי מאמן שכמותו לקבוצה שלי.

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ריקן ידידי, זה שאין להתווכח על קבלות זה נכון. אבל קבלות לחוד ומציאות לחוד.
    בוא נתייחס לרגע למה שקורה בפועל. מגאת' פוטר תוך שנה וחצי משתי קבוצות. את האחרונה הוא הוביל למקום האחרון בליגה. ואיך שחקני הקבוצה הגיבו משחק לאחר שפוטר? התשובה כבר ידועה.

הקבלות זה היסטוריה. מה שהוא עשה בבאיירן ובוולפסבורג של 2009 ראוי להערכה וכבוד, ללא עוררין, אבל אי אפשר להתעלם ממגאת' של היום, זה שמבזבז עשרות מיליונים על שחקנים ויש לו סגל עמוס כישרון, ניסיון ואיכות והקבלות לא הגיעו.

ותעשה לי טובה. להריץ שחקנים ביער ולהגיד להם בסוף שאין מים כי ככה הם יהפכו להיות קבוצה מגובשת של גברים, זו הדרך? באמת? כי אם הוא היה המאמן של הקבוצה שלי (והוא היה, אבל היום זו פעם ראשונה שאני שומע על הדבר הזה) הייתי מעדיף לשחק עונה שלמה בלי מאמן מאשר שככה ייראו האימונים של שאלקה. אני בטוח שאת הסיפור שלו בבונדסליגה הוא עוד לא סיים ויש קבוצות שמאוד ישמחו להחתים אותו כמאמן שלהם, אבל נראה לי שיעברו הרבה מים בנהר עד שהוא יחזור.

ולגבי מה שאמר פארפאן במשחק האחרון בין שאלקה לוולפסבורג. גם את זה אני שומע היום פעם ראשונה. ראיתי את המשחק והאמת שלא שמתי לב שהוא רץ אליו וקילל אותו, אבל זה קרה וזו היסטוריה. אולי הוא לא היה צריך לעשות את זה, אבל אני לא במצב של לומר לפארפאן מה לעשות. מה שכן, אני בטוח שהוא לא עשה את זה סתם כי התחשק לו, או כי הוא רק חיפש את מי לקלל...

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/13
  11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

יש משמעת נוקשה ויש משמעת מוגזמת..
    בעיניי משמעת נוקשה זה כששחקן שמאחר באופן קבוע לאימונים או עושה שטויות וכיו"ב אז מורידים אותו לעשות שכיבות סמיכה או כפיפות בטן או מריצים אותו סביב המגרש עד שאין לו אוויר. מה שנקרא "לקרוע אותו" אבל אם מאמן יעשה (ועושים את זה מן הסתם) את זה זה לא ייראה בעיניי דבר נבזי.

להריץ ביער שחקנים בלי לתת להם מים זו חוסר אנושיות. זו קבוצת כדורגל אחרי הכל וצריך לפעמים להיות הגיוניים ונורמליים. אני רוצה לראות אותך מגיב אחרי שרצת כמה קילומטרים טובים ביער ולא תקבל מים לשתות. וכן ברור שבסופו של דבר הם שתו, אין ספק, אבל גם זה לא יוצא סתם לתקשורת כדי להוציא למגאת' שם רע.

השנאה כלפיו ברחבי אוהדי הכדורגל בגרמניה היא לא סתמית וגם אתה יודע את זה. לא מחפשים אותו סתם.

12. Lars Ricken Member

שוב,לי נראה שהסיפור הזה בדוי או מצוץ מהאצבע.אני לא מאמין לו.
    גם אם קרה משהו קלוש שדומה לזה,זה נופח.תתפלא לא חסר צהובונים בגרמניה שתופסים טרמפ על העליהום המתמשך שנעשה עליו.
    אני גם לא משוגע עליו,אבל לקרוא לו מגעיל?רודן? זה בולשיט ועלילות שנרקחים ע"י שחקנים ממורמרים יחד עם עיתונאים חובבנים.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

יכול להיות ש"מגעיל" ו-"רודן" אלו ניפוחים של התקשורת שמחפשת לעשות את הסיפור קצת יותר חריף. אבל תהיה בטוח שיש לא מעט שחקנים ששיחקו תחת מגאת' שיכולים להזדהות עם המילים הללו.

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

תוכל לספר לי קצת יותר על רודנב, אליאס? הוא מאוד מעניין אותי, ועד כה דווקא לא הצלחתי להתרשם ממנו מספיק.

15. Lars Ricken Member

סיפור דומה ללבנדובסקי שלנו, רק שהוא ממוצא לטבי.
    שיחק בפוזנן,היה מלך השערים של הליגה.עבר לבודנסליגה בתקווה להתקדם כמו ללבנדובסקי.