לברקוזן, האנובר, וולפסבורג, הופנהיים והמבורג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י eran levy, ‏12/8/12.

1. eran levy Member

מכל המשחקים יצא לי לראות את קרלסרוהה-המבורג. איזה כיף לפתוח עונה עם משחק שכזה. תמיד היתה לי סימפטיה לקרלסרוהה (ולאוהדי הרטה במיוחד) אבל היא לא נראתה אתמול כמו קבוצת ליגה שלישית, היא היתה נהדרת. זה היה משחק ברמה גבוהה, ואי אפשר להלין על הדחתה של המבורג.

אסון שמסון, המטרה של המבורג והופנהיים העונה היא להשתפר לעומת העונה שעברה, ואת זה הן עדיין לא התחילו. ימים יגידו אם זה מה שיקרה, וכשיגיע היום אף אחד לא יזכור את ההפסד בסיבוב הראשון. לכולם יש זכרון קצר, ונצחון מרשים של השתיים בשבת הקרובה יעלה את השאלה "היה גביע?"...

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אין ספק שזה יעבור מהר מכפי שהם חושבים כי תכף הליגה חוזרת והגביע לא יעניין אף אחד, אבל זה עדיין לא נעים להיות בכותרות באופן שלילי. היה, נגמר, הן צריכות להתאפס על עצמן ולהתכונן לליגה כי אם הן רוצות להשכיח את ההפסדים בגביע הן חייבות לפתוח את הליגה בצורה שהיא יותר מטובה.

3. South Boy Member

מה הסיכויים שלברקוזן תנצח במחזור הפתיחה מול פרנקפורט בחוץ? למישהו יש דעה למשחק?

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

על הנייר לברקוזן צריכה לנצח, על הנייר.
    אבל אני רחוק מלזלזל בפרנקפורט שבנו קבוצה לא רעה בכלל שלא תהיה לדעתי חלק ממאבקי הירידה.
    מה עוד שהמשחק בפרנקפורט. אני לא צופה הפתעה אומנם, אבל בשל הזהירות הייתי אומר או תיקו או ניצחון חוץ

5. סדרו קייטע Member

הסתכלתי על הסגל של וולפסבורג: http://en.wikipedia.org/wiki/VfL_Wolfsburg

מישהו יכול להסביר לי למה קבוצה צריכה 40 שחקנים בסגל? ויש לה עוד תשעה שחקנים מושאלים לקבוצות אחרות!

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

http://rudsoccers.com/wp-content/uploads/2010/11/2.felix-magath.Xxx

שיגעון של מגאת'. גם בשאלקה, לפני שהגיע לוולפסבורג, הוא הביא שחקנים על ימין ועל שמאל ותראה איפה הם היום כולם - בהשאלות או מחוץ למועדון (רק מזכיר שמגאת' היה מאמן שאלקה לפני שנתיים, זה לא הרבה זמן). זו אחת השריטות שלו כנראה, אבל דווקא העונה, לפחות לדעתי, הרכש שהגיע לוולפסבורג הוא לא רע בכלל ובהחלט הרבה יותר "צנוע" ממה שאנחנו רגילים מהמאמן הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/12
  7. Der Rotbart Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

וביתר פירוט לגבי האיש והערכותו לשנה הקרובה בוולפסבורג:

Bundesliga Fanatic

8. סדרו קייטע Member

מעבר לקוריוז, יש פה גם אספקט כלכלי. באותו תקציב מוגדר, עדיף להחזיק סגל חזק של 23 שחקנים, מאשר לפזר אותו על 40. מה עוד שהם לא משחקים באירופה ובבונדסליגה יש פחות עומס בהשוואה לליגות הגדולות אחרות (רק 34 משחקים, פגרת חורף ארוכה, כמעט ואין מחזורי אמצע שבוע).

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

התשובה היא פשוטה ונקראת ה"רודן" פליקס מגאת אוהב פשוט שופינג.
    הוא יכול להעמיד בכיף שלוש קבוצות בונדסליגה עם הקאדר שלו והיד עוד נטוייה עם אצ'בריה.
    מבט לההרכב המשוער במשחק מול שטוטגארט מגלה שפרט לשוער בנאליו ולמגן/קשר שפר כל שאר השחקנים נמצאים פחות משנה בקבוצה. אני חושב שזה מסביר הרבה איך זה הגיע למצב הזה.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כסף זה לא הבעיה שהגב שלך זה פולקסוואגן שמרזיקים ממגאת לא פחות מאלוהים

11. סדרו קייטע Member

אני האחרון שאזלזל בכסף של פולסווגאן, אבל במנטליות הגרמנים הם לא שייחים או אוליגרכים. גם אם יש להם כסף, אתה לא רואה את אותה פזרנות ולכסף, גם אם הוא גדול, יש לו גבול בסופו של דבר. הרי זה לא שלוולפסבורג יש תקציב שמתקרב לזה של מנצ'סטר סיטי או פ.ס.ג'.

מקרה אצ'בריה הוא דוגמה טובה כי העסקה (לפחות כרגע) נפלה על כמה מיליונים. אם היה לו פחות 15 שחקנים בסגל, אולי המיליונים הללו היו מתפנים.

12. Chris2509 Member

ה35-40 שחקנים האלה הם אשכרה שחקני סגל? או שחלק מהם סתם מופיעים שם והם שחקני מילואים?

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לא בדיוק, יש לדעתי משהו כמו 7-10 שחקנים שיבלו את העונה במילואים של וולפסבורג. הרי אם נהיה לרגע הגיוניים, רק 18 שחקנים נרשמים לכל משחק ובסגל הנ"ל מופיעים 39 שחקנים. 21 מתוכם לא נרשמים, כך שרובם ישחקו במילואים. היתרון היחיד שאני רואה בסגל כזה זוהי יד רחבה כי יהיו למגאת' הרבה אפשרויות במקרה של פציעה, הרחקה וכיו"ב שלפעמים זה טוב אבל לא מעבר לזה.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

VfL Wolfsburg:
    Drewes (nicht berücksichtigt), Cale (nicht berücksichtigt), Felipe (nicht berücksichtigt), Kyrgiakos (nicht berücksichtigt), Madlung (nicht berücksichtigt), Pekarik (nicht berücksichtigt), Russ (nicht berücksichtigt), M. Schulze (nicht berücksichtigt), Arnold (nicht berücksichtigt), Hasani (nicht berücksichtigt), Hasebe (nicht berücksichtigt), Jiracek (nicht berücksichtigt), Josué (Oberschenkelprobleme), Klich (nicht berücksichtigt), Medojevic (nicht berücksichtigt), Ochs (nicht berücksichtigt), Orozco (nicht berücksichtigt), Pannewitz (nicht berücksichtigt), Pilar (Kreuzbandriss), Helmes (Kreuzbandriss), Jönsson (nicht berücksichtigt)

אולי זה יבהיר קצת את המצב. הוא פשוט לא מתחשב בשחקנים שהוא קנה רק בפגרת החורף האחרונה כמו ייריצ'ק הצ'כי.
    הוא אולי לא שייח, אבל פליקס מגאת הוא משוגע עם קבלות.

ואם מגאת באמת היה רוצה את אצ'ביריה, הוא היה מקבל אותו...

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פטר ייריצ'ק שהגיע רק לפני כמה חודשים לוולפסבורג והיה מצויין ולדעתי שחקן הקישור הכי טוב של מגאת, עוזב את הקבוצה ועובר להמבורג אחרי שמגאת העיף אותו מהקאדר בטענה שהוא לא טוב יותר.
    פשוט לא יאמן, 20 שחקנים שיכולים לשחק בכל קבוצת בטן בגרמניה לא היו טובים למגאת אז הוא הלך והביא שחקנים במקומם. זה מקומם, אין לי מושג איך נותנים לו כל הזמן.
    מזכיר לי ילד קטן שכל שני וחמישי רוצה בובה חדשה

המבורג מתחזקת, אבל היא צריכה עוד שינוי גדול בשביל לחזור לימים היפים שלה.

מיכאל רנזינג אגב עובר לבאייר לברקוזן, שם יהיה שוערה השני של הקבוצה...
    צעד לא ברור ועוד יותר לא ברור איך קבוצות אחרות לא קפצו עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/12