לברקוזן, גלאדבך, שאלקה, וולפסבורג ולייפציג:: מי מוכנה לאיים על באיירן ודורטמונד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא ממש מכיר אותו ומעולם לא עקבתי אחריו, אבל בלי דקות משחק בגיל הזה הוא בטוח לא התקדם :) נראה לי הגיע למקום הנכון לקבל את הצ'אנס מבלי להתפשר על הרמה בה יתחרה.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מי הוא אבל אם הוא חלוץ מצבו בלייפציג לא יהיה מזהיר. יש שם את טימו ורנר.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם לייפציג יכולה בכלל להפוך ליריבה ראויה לבאיירן על התואר במהלך העונה הקרובה?

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הן כבר רבות על מי הכי שנואה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אלעד ו-gilad16 אוהבים את זה.
  5. gilad16 Member

רק אם באיירן תשלשל
    הפערי איכות בין הסגלים גדולים מאוד

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שלייפציג בכלל מנסה להחליף את באיירן השנה. או בשלוש השנים הקרובות. הם בונים שם דבר יפה מאוד לטווח ארוך. ותראה איזה החתמות הם עושים.
    אם הם ימשיכו ככה הם יהיו יריב ראוי לבאיירן להמון שנים.

אלעד ו-muller אוהבים את זה.
  7. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

לדעתי, יש סיכוי קלוש שלייפציג תאיים על באיירן בעונה הקרובה (וגם בזו שאחריה).

לגבי דקות המשחק של אגוסטן, הוא יזכה להזדמנויות, וכנראה לדי הרבה.
    האזנהיטל משחק לרוב עם שני חלוצים, כשלצד ורנר שנמצא בהרכב בקביעות, אם כי עלול לפתע להיפצע ולהיעדר לתקופה ארוכה (מה שבאופן טבעי יביא ליותר דקות לאגוסטן), יש את פאולסן, כאשר חרף העבודה השחורה הרבה והמאוד משמעותית שהוא עושה הוא בהחלט בר החלפה.

לייפציג למעשה מחליפה את סלקה באגוסטן, ומההתרשמות המועטה שלי מהצרפתי (בעיקר היורו עד 19 לפני שנה) הוא מוכשר יותר מהגרמני. מצד שני, סלקה גם כן הצטיין באותו הטורניר...

owen11111, Franco, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לגמרי מסכים עם ההערכה שלך ולכן רשמתי שזו בחירה טובה מבחינתו, בהנחה שהוא לא יסריח באימונים הוא יקבל את הצ'אנס וזה כבר יהיה תלוי בו. לא כך הדבר בשבילו בפאריז או במרבית הקבוצות בלבל הזה של הכדורגל האירופאי.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לזכור שדייבי זלקה (שהוא שחקן מאוד מוערך בגרמניה) לא עזב סתם. הוא לא קיבל את הדקות שהוא חשב שהוא היה זכאי להם. ככה שגם לו לא צפויים חיים קלים.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, קודם כל וורנר יצטרך להוכיח את עצמו שוב. השנה השניה תהיה הרבה יותר קשה ואין לי ספק שהוא שילך לו פחות מהעונה הקודמת.
    RB היתה חייבת אלטרנטיבה למקרה הזה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מכיר כל כך את הצרפתי, כמו שציינתי, אבל להבנתי מאנשים שכן מדובר שחקנים שונים מאוד הוא וזלקה בסגנון ולא בדיוק היו מתחרים על אותן דקות כשאגוסטין יכול להיות אופציה בכמעט כל עמדה בחלק הקדמי ומזכיר יותר את בורק בגיוון שלו (והסקוטי קיבל הרבה יותר דקות ממה שהצרפתי קיבל בפאריז), למרות שבורק יותר ווינגר מחלוץ ועל הצרפתי אומרים להפך. נראה לי יותר כמו מאבק על הדקות עם פאולסן שדי הוציא את המקסימום מהכישרון שלו לדעתי והגיוני שיחפשו מישהו שאולי יצליח לתת משהו אחר ויותר איכות.

זלקה גם קיבל המון דקות עונה לפני כן בליגה השנייה, ככה שזה לא שהוא לא קיבל צ'אנס להוכיח את עצמו...

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  12. Lebron Member

למה אין לך ספק שילך לו פחות? הוא השתדרג מאוד במשחק שלו בעונה החולפת.

אתה ברצינות רואה תסריט שאוגוסטין מחליף את ורנר בהרכב?

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד אחרי גביע הקונפדרציות.

Lebron אוהב/ת את זה.
  14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא אמרתי שהוא ידיח אותו מההרכב, אלא שהוא יהיה אלטרנטיבה. כרגע וורנר הוא החלוץ ההכי טוב שלהם.
    לי פשוט נראה אחרי הגבהים שהוא הגיע עליהם בעונה שעברה שיהיה לו קשה עד קשה מאד לשחזר את ההצלחה.

15. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

לברקוזן החתימה את סוון בנדר, כנראה במחיר די מוגזם של 15 מיליון יורו, ותציג בעונה הבאה צמד תאומים בקבוצה (וגם כמעט זהים! יהיה כיף).

אני מחבב את סוון, אם כי לדעתי הוא קצת פחות טוב מלארס (או, היה פחות טוב ממנו כשלארס היה משחק ולא פצוע כל הזמן), אבל מעבר למחיר הגבוה - במיוחד עבור שחקן מבוגר למדי - יש שתי בעיות עם הרכש הזה:
    - כמו לארס, הוא נפצע כל הזמן. מי שמצפה לראות את שניהם ביחד על הדשא, סביר להניח שברוב הזמן לפחות אחד מהם יהיה פצוע.
    - גם אם הוא ישתף פעולה עם לארס בקישור האחורי, שניהם הגנתיים למדי, ויחד עם קוהר שגם כן בסגנון דומה, חסר לי קשר אמצעי עם אופי התקפי מעט יותר.

קאמפל יעזוב כמעט בוודאות, אראנגיס או באומגרטלינגר גם כן (אולי שניהם), ויש סיכוי לא רע שגם רמאליו ויורצ׳נקו.

רכש מסקרן.

https://pbs.twimg.com/media/DEohq-3W0AAaY-B?format=Xxx&name=small

Franco ו-Uli Hoeness אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.