לא נפסיק לשיר-כוכב נולד

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Reyes, ‏28/8/03.

1. Reyes Member

נינט לקחה.

בעד מי הייתם?
    אני הצבעתי לכולם 2 פעמים. 8)

2. Don p1 Member

מה נינט..
    קודם כל שירי הייתה בלונדה חמודה, אז היה מגיע לה לזכות.

וחוץ מזה, נינט עשתה חיקוי עלוב של זוהר ארגוב. פשוט נגעלתי..ככה שרים את 'ים של דמעות' בעעעע...
    מדינה שלא מבינה..

3. AFC Member

אתם באמת רואים את זה?

מה שהקיץ עושה לאנשים... :shock:

4. ofer16 Member

עזבו... מדינה משוגעת... בגלל פראיירים כמו פיגו הם יכולים לממן לזוכה איזה מיליון פרסים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אני מתנגד לכל התוכניות האלה... כוכב נולד, בראבו, לא נפסיק לשיר (זה לא אותו דבר או משהו כזה? :oops: )... לא ראיתי אפילו תוכנית אחת של זה, אבל היום ישבתי מול הטלוויזיה לראות על מה כל המהומה... מחש דקות וסגרתי את הטלוויזיה. גועל נפש.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זה היה ברור שהיא תיקח לפי כמות ההצבעות בחצי גמר..אני ראיתי את זה רק בחצי גמר..בכל מקרה בהצלחה לה..

6. ליהי Member

:cry:

די
    זה ממש עצוב
    חשבתי ש"כוכב נולד" עלה לאוויר בשביל אנשים בגיל של סבא וסבתא שלי שממש מתלהבים מזה, אבל ....עדיין לא הגעתם לגיל 40!! מה אתם מסתכלים על התוכנית המטומטמת הזאת?? את מי זה מעניין??

7. שגיא Guest

הלו, זה בסך הכל תוכנית שבסופו של דבר משמיעים בה מוזיקה ישראלית, קצת פטריוטיות! תמיד נחמד לשמוע ביצוע חדש לשיר חביב שלא שמעת כבר הרבה זמן, וחוץ מזה שאם יוצא מזה כוכב חדש מה טוב, אני אישית אוהב תוכניות של כשרונות חדשים וכל זה....

בקשר לתוכנית עצמה, אני אגיד לכם מה הבעיה, ההצבעה נפתחה כבר מהיום בבוקר, מה שאומר שאנשים מצביעים למועדפים שלהם לא על פי הביצועים שלהם בתוכנית הגמר, זה משהו די ברור, חוץ מזה שאין הגבלה של הצבעות, גם באינטרנט כל אחד יכול להצביע כמה שבא לו, ככה שזה לא ממש ספורטיבי, אלא למי שיש את המעריצים עם הכי הרבה סבלנות להצביע עשרות ומאות פעמים. לא סתם הם הגיעו לכמות הצבעות של מליון וחצי....זה אבסורד.

בקשר לזוכה, היה ברור עוד משלב מוקדם יותר שהיא תזכה, זה היה צפוי, חוץ מזה היא באמת הייתה טובה, מה גם שהיא הייתה הבחירה של השופטים, אז ככה שאני לא מתלונן.

בכל מקרה, גם שני המתמודדים האחרים שהיו מאוד טובים קיבלו הפקת סינגל, מה שאומר שעוד נשמע עליהם, ונינט בכלל קיבלה חוזה הקלטות לדיסק אחד, וזה לא היה אמור להיות הפרס הצפוי, ככה שהתוכנית הזאת תרמה הרבה מעבר לבידור...

8. ילדה Member

וייייייייייייי לא חבל על הSMS?????
    נו טוב....ערוץ 2 במצב פיננסי כלכלי קשה...צריך לתמוך בו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. שגיא Guest

ערוץ 2?
    דווקא חברות הסלולרי עשו את הכסף הגדול שלהם, כמות ההצבעות הייתה מטורפת, ומן הסתם כמות נכבדת באה משליחת SMS ומשיחות טלפון, ככה שאחת המרוויחות הגדולות (חוץ מהזוכים), הם כמובן החברות הסלולריות. אבל זה כנראה לנושא אחר

10. Don p1 Member

שרה יפההההההההה?! נו טוב היא שרה את השיר של זהר..אני איתה

הסיבה היחידה שראיתי את התוכנית זה שירי, בשביל שהבנות יבינו זה בערך רודריגו מ'קחי את שרון'
    חוץ מזה בעעעע

11. Reyes Member

משביתי שמחה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מה כל כך רע בתכנית הזאת?
    :roll:

12. ליהי Member

ה-כ-ל פיגו
    אבל בוא נתחיל מזה שזאת תוכנית שלא ממש הייתי מעיפה בה מבט גם אם אני ממש משועממת והטלויזיה שלי קולטת רק ערוץ 22. מה יש לראות שם? וראיתי את הנינט הזאת היום בעיתון,שתהיה בריאה, זה כל מה שיש לי להגיד. מה היא כ"כ מאושרת? היא זכתה באירוויזיון? פספסתי משו? כולה כוכב נולד.

13. Reyes Member

היא זכתה במכונית, במסך מחשב, באינטרנט צהיר, בשיר שיכתבו לה ועוד רכל מיני שטויות...
    היית מתנגדת לכל זה?

14. שגיא Guest

והכי חשוב - חוזה הקלטות. זאת בעצם מטרת התוכנית, לגלות כוכבים חדשים, זמרים חדשים, והנה, היא הוחתמה על חוזה הקלטות, מה שאומר שמלבד השיר שיכתבו לה, היא תפיץ דיסק בקרוב, ומן הסתם היה חלמה על זה, והשיגה את זה.

אתם סתם מזלזלים בלי סיבה.

15. ליהי Member

לא הייתי מתנגדת לזה
    ברור
    אבל מי שיש לו מושג קלוש איך אני שרה גם לא היה ממהר להלביש אותי בשמלה ולעלות אותי על הבמה לשיר מול על המדינה מצד שני. :wink: