לא לשלם להם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Thierry Henry, ‏10/10/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה של כריש אדום:

יחיבו אותנו לשלם,
    יחשיכו לנו את המסך,
    ינתקו את הפלאפונים
    ןיסגרו את ספריות הוידאו,

ואנחנו נשתוק?

כנסו ללינק:
    החרמה-האתר

תקראו ותפיצו הלאה!

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

פניה דחופה לי אליכם!
    אני יודע שהמאבק על החשכת המסכים מתקיים בין ערוץ הספורט ההתאחדות וראשי הקבוצות הגדולות
    אבל רציתי לשאול אותכם אם אין משהו שבו אנחנו יכולים לעזור (חוץ מלחתום על עצומות שהאנשים האלה לא שמים עליהם ז*ן) לערוץ הספורט לנצח במאבק שלו נגד החשכת המסכים וביטול שידורי הליגות האירופאיות?
    ברור שהאינטרס שלו לשדר והאינטרס שלנו שונים אבל בנושא הזה אין בינינו מחלוקת...

3. Kiko Member

אמממממממ...
    בעיקרון, אופ"א קבעה שאסור להחשיך את המסכים בישראל בגלל שהחשכת המסכים נועדה למשוך צופים למגרשים ולא בשביל למשוך אנשים לצפות בשידור והעניין כבר די סגור אבל אתה מוזמן לשלוח לאופ"א דואר אלקטרוני
    ומעניין לעניין באותו עניין: אני חושב ששכחנו את "שרים ושערים", חייבים לעשות משהו כדי להחזיר את התוכנית הזאת שבגלל הזבלים האלה אני לא יכול לשמוע אותה ונהרסת לי השבת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/03
  4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שומע מהמון אנשים שמאז הפיי פר ויו הזה הם כבר מפסיקים להתעניין בכדורגל או שההתעניינות שלהם יורדת..
    ככה תאומים לוני ושחר רוצים לשפר את הכדורגל???שיהיו פחות צופים ופחות אוהדים..כל הכבוד להם.

5. Kiko Member

נו... זה לא היה ברור?
    כשמבטלים לך את "שירים ושערים" והתוכנית "ראשון בשער" נראית כמו שהיא נראית, ברור שההתעניינות תרד

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת.. מרוב שלקחו לנו את הכדורגל ואין חשק,אני לא יודע איזה משחקים יש במחזור הזה.
    חוץ מהקבוצה שלי והמשחק המתוקשר והתלהבות מבני יהודה. אלו שני המשחקים היחידים שאני יודע שיש במחזור הזה.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

או, פה הטעות, הבנתי שבאופ"א יש חוק שאומר שמותר להחשיך מסכים, לא ליותר משעתיים וחצי, במידה ובזמן זה משוחק לפחות 50% מהמחזור. אמנם זה לא ככה כאן כי המשחקים לא נערכים במקביל אבל זה לא בעיה לסדר את זה.

8. Reyes Member

כתוב היום במעריב שיש "ג'וק" שמפצח את הקודים או משהו כזה של כל הערוצים בממיר ודרכו אפשר לראות את הערוצים (כולל הום סינמה) בלי לשלם עליהם בכלל!!!
    אני חייב למצוא איפה מוכרים את זה (180 שקל לפי מה שזכור לי).

9. anti_ppv Member

שלום אני חדש כאן, ורציתי לפרסם שוב עצומה שכבר פורסה כאן בנוגע לכדורגל, אבל הפעם בתוספת נימוקים משכנעים, אנא קראו אותם.

שיטת ה"שלם וצפה" מעוררת כעס רב לא רק מבחינה ספורטיבית אלא גם מבחינה חברתית. צעד זה הוא עוד צעד בדרך להעמקת הפערים החברתיים בחברה שלנו, יצירת ספורט ל"עשירים", דבר שיכול להיהפך תוך זמן לא רב לתרבות לעשירים לחדשות לעשירים, וכיוצא באלה.
    למרות זאת, במקרה הספורט יכול להיות מובן הצורך בתשלום על המוצר עליו אתה צופה, אך תשלום זה כמו כל תשלום אחר אמור להיות מותאם לרמת המוצר. רמת מוצר כמו הכדורגל הישראלי לא מצדיקה הוצאה של 80-100 ש"ח בחודש עבור אפשרות צפייה ב-3 משחקים בשבת (אפשרות שרק מעטים מנצלים, רוב האנשים לא יצפו בכל המשחקים). בפועל, יש אנשים שבולעים את הצפרדע ומשלמים, אולי חלקם יתפכח בסוף החודש למראה חשבון הטלוויזיה התופח ויבין שהמחיר מוגזם, אחרים ימשיכו לשלם כל עוד זאת תהיה השיטה. עד כה, ידוע כי הציבור הישראלי לא מקבל "חרם צרכנים" ולא חושב שאם הוא יקח חלק בכזאת פעולה זה יועיל להצלחתה ("מה יעזור אם אני לא אשלם..." ותגובות דומות). אולי הפעם הגיע הזמן לשנות, ולהראות בגרות בצריכה.
    החברות המעורבות בדבר לא מראות שהן מוכנות לעשות צעד לקראת הצרכן, המחיר נקבע כמחיר סף, ובנוסף הוא מחייב לשלושה משחקים. בינתיים לא נראית שום נכונות מצד המעורבים בדבר לבוא לקראת הצרכן, למה לא לעשות מבצעים על קניה לחודש, לשנה או לכל תקופה שנראית להם. למה לא לתת לבנאדם אפשרות לקנות משחק אחד בלבד שרק בו הוא מעוניין לצפות אפילו ב-8-10 שקלים, למה לא לתת עוד אטרקציות כמו נמני - קלינגר באותו השידור, לא אחת לשבוע.זה לא נראה שהם מתאמצים לתת לך תמורה על הכסף, אנשים שוכחים שאם הם משלמים זכותם לדרוש
    לסיום, כדאי לזכור כי שיטת ה"שלם וצפה" נמצאת ב-4 שבועות מבחן, חברת צ'רלטון מפרסמת 70,000 צופים כקבל היעד שלה, היא תסתפק גם בפחות. נתוני הצפייה בשבועיים הראשונים עומדים על קצת יותר מ-50,000 ואולי למטה מכך (תלוי את מי שואלים), כל מי שחושב שאחרי שהרבה אנשים שילמו, הם ימשיכו עם זה טועה, כשלון בשבועיים הקרובים יצנן את ההתלהבות מהעניין.
    חתימות רבוות על העצומה, יעזרו לשכנע צופים רבים יותר לא לשלם, עצומה גדולה יותר תאפשר ללכת עם העניין צעד אחד קדימה ולהראות שיתוף פעולה בין הצרכנים, דבר שמפחדים ממנו בצ'רלטון מאוד.

אני מקווה שתקראו ותסכימו לחתום על העצומה (זוהי אינה עצומה שלי, אך אני תומך בכותביה ומאוד מעריך את קיומה), התוכן אינו עקרוני כאן, אלא הנכונות. אם בכל זאת התוכן מפריע, אנא פנו במייל וציינו שזאת הבעיה. בנוסף אבקש, ואני מקווה ששזה לא יעורר מחאה על פרסום סמוי, להפיץ את הכתובת שלה בין כמה שיותר אנשים, בין אם במייל בין אם בפורומים או בכל דרך אחרת, זה באמת חשוב. אתם יותר ממוזמנים לעשות שימוש בכל קטע מהדברים שרשמתי כאן שנראה רלוונטי ואף בכולו. אם אתם רוצים אי מייל מוכן להפצה אתם מומנים לפנות במייל המצורף. בעזרת רצון אפשר להגיע למספר חותמים עצום תוך זמן קצר.

כתובת העצומה:
    העצומה

ושוב (אם זה לא יצא טוב בפורופ)
    http://www.geocities.com/ilsoccer2003

כתובת לבירורים:
    anti_ppv@walla.co.il

תודה מראש על כל עזרה שהיא.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הערוצים??? כולל ההום סינמה ופלייבוי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ... איזה מטומטמים מה הם מפרסמים את זה במעריב!!!
    טוב שלא פירסמו תמונה של מי שהמציא את זה ודרכים לחסום את זה.

11. Reyes Member

הכל, הכל... גם פלייבוי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אני חייב להשיג את זה!

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל זה רק לכלבים..את YES זה עדיין לא פורץ..
    ככה שמי שיש לו יס ובנה על זה יכול לשכוח מזה בינתיים..

13. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן גם אני קראתי על זה, והוא אמר שזה עלה לו 80 אבל עכשיו בגלל הכדורגל זה כבר עולה 250 שקל.
    והשיטה של הקיבוצים יותר טובה, אחד קונה ממיר ואת הערוץ, ומשדר לכל הקיבוץ, יש לנו ככה כבר את 5+ וגם את הערוץ של הכדורגל בקרוב.
    אז מי אמר שחרא בקיבוץ??

14. Reyes Member

אולמרט רוצה להעביר את שידורי הליגה ל-5+, כך לפי ידיעות.
    משמע: רצונו הוא שלא יהיה כדורגל אנגלי ומשחקי הליגה יחליפו אותו.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנסו ותקראו...

http://www.sportline.co.il/snews.asp?id=8980

תודה אלוהים ! לא מגיע להם לנצח !

חלק מהכתבה:

תחילת הדרך נראתה טובה, אז הזמינו כחמישים אלף אוהדים את השידורים – מה שהיה נראה כסיפתח נאה לפטנט החדש לשאוב את כספי הצופים, אבל לאחר עוד שני מחזורי משחקים מצולמים, גילו בעלי הרעיון כי האוהדים כבר לא מתנהגים כמו בהתחלה ובמילים אחרות: אין להם כסף. בשבת האחרונה חלה ירידה שהפתיעה את אנשי הערוץ במיוחד לנוכח העבודה שהתקיים בו משחק מעניין מאוד בין בני יהודה לחיפה והנתון הלא רשמי משבר על 47 אלף מנויים שהזמינו את המשחקים - הרבה מתחת לציפיות.