לא לשלם להם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Thierry Henry, ‏10/10/03.

1. ג'רי בית הלוי Member

שכחת שאני מיליארדר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

מה קשור לפראייר, אגואיסט וטיפש? תקלוט, מר בחור, כמות השידורים זהה למה שהיה בעונה שעברה, פשוט הוסיפו עוד שלושה שידורים. מה בדיוק הבעיה בזה? מה אתה מפחד, שאת כל השידורים יעבירו לערוץ הזה? זה לא יקרה.
    זה שאתה לא רוצה לוותר על משחקים מהפרמייר ליג לטובת ליגת העל זה כבר עניין שלך, אבל זה לא אומר שאחרים לא צריכים להתחבר. אותי מעניין לראות את המשחקים האלו יותר מאשר את הליגה האנגלית, אותי מעניין לראות את נמני וקלינגר יותר מאשר את הליגה האנגלית, לי לא אכפת לשלם סכום כסף שהוא באמת לא גדול(אפשר לחשוב מה זה 20 שקל), ואני לא מרגיש פראייר בזה שאני משלם על הדברים שאני אוהב.
    ובמה בדיוק אני אגואיסט? לפי התיאוריה הזאת אני גם לא צריך לקנות פנטיום 4, כי יש אנשים שיכולים להרשות לעצמם רק פנטיום 3, ואני גם צריך לקנות בסופר חומוס צבר כי הוא יותר זול מחומוס אחלה, נכון? פייס איט, זה מדינה קפיטליסטית, כל אחד יכול לעשות עם הכסף שלו מה שבא לו, אני לא חייב שום דבר לאף אחד, ומי שיש לו כבלים דיגיטליים/לווין, אני חושב שיש לו מספיק כסף כדי לשלם את ה-20 שקל האלה.

2. AFC Member

פראייר - כי אתה משלם 20 שקל על חרא מוצר, מוצר שלא שווה כלום. אתה מסכים שידרכו עליך ולשלם בשקט את ה-20 שקל האלה, למרות שאתה יודע טוב מאד שצ'רלטון לא יסתפקו בזה. הם יעלו את המחירים, ישימו עוד משחקים וימשיכו לפרוס את המשחקים בכל השבוע. ואתה תשלם, כולה 20 שקל.

אגואיסט - כי יש אנשים בניגוד אליך, ניצן, שלא מדליקים סיגריות עם שטרות של 200 דולר. יש אנשים חיילים שרוצים לראות את הקבוצות שלהם (וה"מחווה שעשתה צ'רלטון לחיילים השבוע היא חד פעמית, שלא יהיו לכם אשליות), אנשים זקנים ללא ממיר דיגטלי ואנשים שבמצבם לא יכולים להוציא 20 שקל על תחביב שכזה. בכך שאתה כמו פראייר משלם, הרבה אנשים נדפקים מהעניין של הפיי פר ויו. כן, בגלל אנשים כמוך שמזמינים את המשחקים וממשיכים את כל החרא של הפיי פר ויו הזה.

וטיפש - אתה יודע למה אתה משלם את הכסף הזה? אתה יודע בכלל למי? ה-20 שקל האלה שלך הולכים הישר לחשבון הבנק של גברי לוי, שעושה לו קופה על פראיירים כמוך במקום לעשות את העבודה שלו ולהציל את הכדורגל הישראלי (או להתפטר), או לחשבון של עופר טלקר, אריק בנאדו, טל בנין, אבי נמני, שמעון גרשון וג'ובאני רוסו. המשכורות המטורפות שלהם ממומנים על ידך, כי למה שרוסו חס וחלילה ירוויח 550 אלף דולר במקום 600 אלף? נו באמת, מסכן, אין לו לחם לאכול. אתה ממשיך את ההריסה ותהליך הגסיסה של הכדורגל הישראלי בכך שאתה פותר את הבעיות של משכורות השחקנים, שלדעתי לא שווים את הנייר של החוזה שעליו רשום הסכום שאותו הם מרוויחים, בכך שאתה נותן לגיטימציה למזכירות ההתאחדות שלא עושה כלום. תשתיות? שחקני נוער? תקרת שכר? אצטדיונים גדולים ומרווחים? מה פתאום! שהצופה הישראלי הפראייר ישלם. ומסתבר שיש לא מעט כאלה.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניצן גם ככה אנשים משלמים משהו כמו 260 שקל בחודש ליס/דיגיטלי אז עוד 80 שקל כל חודש??? על מה..? זה ממש גניבה. אוהד ספורט צריך לשלם בחודש 330 בערך כדי להנות?? לך זה לא מפריע לאחרים כן.

ואני חייל ואני מגיע הביתה בשבת ואני רוצה לראות את המשחק המרכזי בערב בערוץ 2 כמו שהיה כל השנים. מה שעשו פה זה פשוט סחיטה, זה גועל נפש. אני לא ישלם אני לא פראייר, ואני גם לא שוחה בכסף.

4. ג'רי בית הלוי Member

יש אישה שאתה חולה עליה. אתה פשוט מת עליה, אהבת חייך. אבל מה, היא הכי מכוערת בעולם. מה זה מכוערת, אריאל שרון זה מירי בוהדנה לידה. והיא מה זה טיפשה, אתה מרגיש שקרש יודע יותר ממנה. אבל אתה בכל זאת אוהב אותה, כי היא שלך, בה אתה מאוהב, היא האישה של חייך, ואתה לא תלך לאחרות לא בגלל שאתה מפחד, אלא בגלל שאתה לא רוצה, כי אתה אשכרה מאוהב בה. ובשבילי האישה הזאת זה הכדורגל הישראלי. מה לעשות, אני אוהב את הכדורגל שלנו, כמה שהוא עלוב, ושיש בו 101 פרשיות, אני אוהב את הכדורגל שלנו ושום ריאל מדריד או מנצ'סטר יונייטד לא יחליפו לי את הכדורגל שלנו, את הכדורגל שלי. מה לעשות.

1. על איזה מחווה אתה מדבר?
    2. האנשים הזקנים עם הממיר הדיגיטלי לא רואים עכשיו את המשחקים בדיוק כמו שהם לא ראו את המשחקים בשנה שעברה. לרענן את זכרונך בקשר לעונה שעברה? שבת אחה"צ-משחק בספורט 5+, שבת בערב- משחק בערוץ 2, יום שני-משחק בערוץ 10(שאגב, נחשב לערוץ כבלים לכל דבר, מכיוון שהוא לא נקלט אצל כאלה שיש להם רק ערוץ 1 ו-2). תקן אותי אם אני טועה, אבל יש עדיין את השידורים בערוצים האלה. או שאני חי בטימבקטו?
    יש חיסרון אחד לשיטה הזאת, וזה הפיצול. באמת חבל שמפצלים את המחזור ושאין שני משחקים במקביל, ושהמסורת של שידור בערוץ פתוח בשבת כבר לא קיימת. אבל חוץ מזה- אין משהו כ"כ נורא בכל העניין הזה.

.
    אם אתה מכפיל את ה-20 שקל האלה ב-60,000 איש, אתה מקבל 1,200,000 שקל. אם אתה מחלק את זה ב-12 קבוצות, כל קבוצה מקבל 100,000 שקל. אתה באמת מאמין שזה מה שיעזור לכדורגל? שזה יעלה את השכר של מישהו? לא. אבל זה יעזור לסגור חובות פה ושם לקבוצות.

רגע, מה בעצם אתם רוצים? שנחזור 5 שנים אחורה, לתקופה שבה היה לנו רק שידור אחד מתוך שמונה משחקים? זה עדיף, כי ככה אף אחד לא נפגע. תקלטו, אתם מקבלים בדיוק את מה שקיבלתם בשנה שעברה,ומוסיפים לכם שידורים. בני, אתה כועס שלא יכולת לראות בשבוע שעבר את המשחק של בית"ר מול ב"ש? אתה חושב שאם נגיד לא היה את ה-PPV, אז היית רואה את זה? אתם חושבים שזה הגיוני שישדרו 6 משחקים בחינם? עשו לי טובה. לא רוצים, אל תקנו, אתם תראו את אותו הדבר כמו שראיתם בשנה שעברה. רוצים, תקנו, תהנו לכם עם תוספת שלא קיבלתם קודם.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצן אתה לא מבין שעובדים עלייך שאומרים לך שזה תוספת למחזור ??
    נכון לא היו משודרים במלא שלושה משחקים ועכשיו נותנים אותה תוספת,אבל ברגע שזה יתפוס וילך להם כל משחק בנפרד יהיה בתשלום ומי אמר שהם ישאירו את זה על 20 שקל ? פתאום יבוא משחק עונה(נגיד !) בחיפה,מכבי תל אביב מגיעה לשם,וכמה אנשים צהובים שאתה אחד מהם ל א יכולים להגיע אז הם יגידו לא נורא נשלם,ואם יווצר מצב שתשלם כפול על המשחק הזה בגלל שזה משחק עונה והרבה רוצים לראות אז יעלו את הסכום רק למשחק בודד !

אם אנשים כמוך פראירים כל כך מתרגשים מעימות בין נמני לקלינגר(שזו עוד עבודה בעינים,יגידו כמה מילים,נפסיק את האלימות וזהו) ומשלמים 20 שקל זה אסון לציבור שלנו.
    מצטער להגיד לך אבל אנשים כמוך הורסים לנו את הכדורגל.

אתה רוצה להגיד לי שאם לא תראה את העימות המרתק כל כך בין קלינגר-לנימני לא תשמע עליו ?

עריכה:
    למי יהיה כוח גם לשבת ולראות 3 משחקים ברצף ועוד 2 משחקים שבכלל לא מענינים אותך..
    http://images.one.co.il/images/caricator/287.Xxx
    וגם התמונה מראה שלא יהיה כוח לאנשים

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/03
  6. AFC Member

עזבו, זה פשוט מקרה אבוד. אני בעבר התווכחתי עם אנשים טפשים כאלה שבמודע הורסים לאחרים את האפשרות לצפיה במשחק (נו, מה אתם רוצים, הם סה"כ רוצים לראות את הקבוצה שלהם ושכל האחרים ילכו להזדיין), ואי אפשר לדבר איתם. תנו להם לשלם, הם הפראיירים וכשהכדורגל הישראלי יקרוס סופית יהיה לנו את מי להאשים. ולא, אלה לא יהיה גברי וחבורתו.

7. אורן04 Member

אני רואה שיש פה כמה שאו שהצליחו לעבוד עליהם או שהם מעדיפים לא לשים לב שזה לא שהוסיפו לנו 3 משחקים בשידור ישיר, אלא להיפך. משחקים כמו אשדוד-מכבי ת"א והפועל פ"ת-מכבי חיפה הם משחקים שב-100% היו משודרים כמשחקים מרכזיים. והנה פתאום הפלא ופלא הם עולים כסף. ומה מביאים לנו בערוץ 10 ובערוץ 5 ?? בני יהודה-מכבי פ"ת?? בני סכנין-אחי נצרת?? שישימו את המשחקים האלה כתוספת בפייפרויו !! ונראה מי ישלם עליהם.

כמובן שכל תחושת השבת של כדורגל נעלמה. אין שירים ושערים, אין משחקים במקביל. כל ההנאה מהמחזור נהרסת. ואני לא מאמין בגרוש שהפייפרויו הוא המוצא האחרון לכדורגל שלנו. לפני 4-5 שנים ויותר הסתדרנו בכלל לא רע.

אבל ממה שמסתמן אנשים כן ירכשו את החבילות ויתנו לגזלה הזו לעבור בשקט. ומה שיוותר לאוהדים כמוני זה ללכת לכל משחקי הבית של מכבי חיפה, ולקנות את החבילה כשיהיו משחקי חוץ מעניינים.

תסבירו לי למה 5+ לא משדר 2 משחקים בשבת מהליגה האנגלית?? לא מובן לי. אבל לפחות להיום אין שום צורך לרכוש את החבילה כיוון שיש ב-4 משחק ליגה אנגלית, ב-7 וב-9 ליגה ספרדית, ויש גם סיכום מחזור (עד כמה שהוא עלוב). ובכלל מי ישלם על שלושת המשחקים המסכנים שמשדרים היום... (למרות שאני הולך לחיפה-נצרת).

8. AFC Member

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצן,במיוחד בשבילך.
    ראשון בשער הביא את הקטע המרכזי בויכוח 'קלינגר את נימני'.

אתה שילמת בשביל זה 20 שקל,אני ראיתי את זה בחינם.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחח!!!

קודם כל..אורן..דווקא אני מרוצה מהעניין שיוצא לי לראות יותר את סכנין ובני יהודה וכו..דווקא בינתיים אני ממש נהנה לראות אותם..
    מצד שני [וזה הצד הקובע] אני מתחיל לשכוח איך נראה בנאדו וגם אם אני אראה את קטן אני לא בטוח אזהה אותו..
    כבר נמאס לי לא לראות את חיפה!!!אני לא מוכן לשלם 80 שקל בחודש שבו אני מרוויח 380 שקל! אז אני לא יכול לראות את חיפה..ואולי הוסיפו לנו משחקים מעניינים אבל לקחו לי את חיפה..שאותה ראיתי כמעט כל מחזור!

דבר שני. אתה יודע מה..80 מ-380..אם הייתי יודע שזהו..יותר מזה לא יקחו ממני בחיים..אולי הייתי חושב לשלם..אבל זה מתחיל ב-80 ונגמר בהרבה יותר..
    זה התחיל בערוץ הספורט..ערוץ קטן ונחמד שרק היה צריך להתחבר אליו בכבלים[לא סתם קוראים לזה ככה..] ולשלם קצת כסף..אחרי זה עוד 24 ש"ח לחודש[ועוד 5 לערוץ NBA ועוד פה ושם] ובסוף..עוד 20 שקל לשבוע..ועל מה???
    כמעט שאין שערים..חוץ מסכנין ובני יהודה אין קבוצה ששווה לראות אותה..

ועוד משהו..גם בגלל זה אין שירים ושערים.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצן..אני ועוד כמה פה כבר הזהרנו שזה יתחיל עם ה-20 שקל האלה ויישמך להרבה יותר גרוע!!
    עכשיו תאומים הדיקטטור הזה רוצה לבטל לנו גם הליגות האחרות!!!
    הוא ממש כופה עלינו לשלם את הכסף הזה..
    חוצפה מצידו אפילו לחשוב על זה..
    תאומים הזה פשוט אידיוט!

12. burning soil Member

זה לא רק תאומים
    זה ראשי 4 הקבוצות הגדולות.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה..
    אז כולם דיקטטורים..כן גם שחר אם הוא מסכים לזה..
    הם מושכים את האוהדים ומנסים לראות מתי הם יתפרצו..

14. AFC AJAX Member

חכו חברים.....עכשיו אם אתם לא רוצים לראות את הכדורגל "האיכותי של הארץ"...., גם אוסרים עלינו לראות כדורגל מאירופה.
    מנסים להוריד את הכדורגל מאירופה שמשודר באותו שעה , כדי שלצופה לא תיהיה עוד אופציה, ללא לראות ליגת העל....ואז לא תיהיה לו ברירה אלא לשלם.
    זאת דיקטטורה זה גועל נפש....וכבר נמאס מכל הניסיונות האלה לעשות כסף בכל דבר במדינה הזאת!!!!
    עכשיו זה גם עובר לכדורגל שלנו, אם אתה לא רוצה לשלם לליגת העל לצפות בה , אז אל תראה כלום כי הם מנסים להוריד את המשחקים באירופה שמשודרים במקביל..שלא יהיה יותר מדי אופציות לצופה בושה וחרפה וגועל נפש!!!!!!

http://www.one.co.il/next.asp?id=42942&Bz=10

15. Kiko Member

אוקיי, אז לפי התיאוריה של הכלבים, הבני ***** האלה צריך גם לבטל את כל הערוצים כדי שנראה את ערוץ 1, צריך לא לאפשר לקנות מכוניות מחו"ל כדי שכולם יקנו "סוסיתא" וכמובן צריך לא לאפשר לאנשים לנסוע לחו"ל כדי שהם יטיילו בארץ.
    זוכרים שכשהתחיל ה-PPV אמרנו שזה יילך ויהיה יותר גרוע?
    אז צדקנו!!!!!!
    ולניצן, זוכר את הוויכוח שהיה לך עם בני, שהוא אמר לך שאתה הורס את הכדורגל הישראלי, אז ברכות ניצן, הרסת לא רק את הכדורגל הישראלי. אלא מבחנתינו - הישראלים, הרסת את הכדורגל בכלל.