לא לשלם להם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Thierry Henry, ‏10/10/03.

1. Ljungberg 8 Member

מה שנה הבאה לי אנגלית ב-ppv??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx

2. burning soil Member

הבנתי שזכויות השידור של הכדורסל יימכרו לערוצים 10,11,22..

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה כתבה שהייתה היום בעיתון "הארץ" ולכן על פי איזשהו הסכם שאני לא מכיר תמיד מתפרסמת בוואלה גם, ומספרת הכל על זכויות השידור, על המאבק שהיה על הזכויות של הליגה האנגלית אבל גם הכדורגל והכדורסל בארץ (הידעתם שערוץ 5 הציעו בתור התחלה 700 אלף דולר על הליגה האנגלית, אך עלו בסוף ל-6 מיליון דולר וגם זה לא הספיק מול ה- 8 מיליון דולר של צ'רלטון, וזאת כשביוון ובטורקיה הזכויות לליגה האנגלית לאותו זמן- 3 עונות, נמכרו ביחד בשתיהן ב- 3.5 מיליון דולר).
    מסופר שם הכל ומומלץ לקרוא כאן כדי להבין על מה מדובר.
    יש שם למטה גם תמונת מצב מפתיעה של איזה זכויות נמצאות איפה ולמה אין עדיין רוכש (ליורוליג של מכבי ת"א למשל!!!).

4. ofer23 Member

המתכונת של שידורי הכדורסל תהיה בדיוק כמו של הכדורגל, כלומר:
    4 משחקים ישודרו בתשלום ככל הנראה, ואילו 2 המשחקים הנותרים ישודרו בשניים מן הערוצים הבאים: 11,10,22,5.

5. LiverpoolFan Member

כולם לעשות חרם צרכנים רק כך הגנבים יבינו שצריך להפסיק ליפגוע באוהדי הכדורגל

6. יוגב אסולין Guest

גרוע גרוע גרוע.. גם ככה לכדורסל איןו קהל אוהדים גדול בכלל אז כמעט ואף אחד לא יקנה את זה.. והבודדים שיקנו זה כאלה שיעשו את זה על חשבון מגרשים שגם הם ריקים.. השיטה הזאת הורסת לנו את הספורט.
    היא לא מתאימה לישראל זה מתאים למדינות גדולות. שאתה אוהד קבוצה ולא יכול ליסוע 14 שעות ואין לך כסף לטיסה אז אתה עוקב אחרי בעזרת טלויזיה. פה כל אחד יש לו יכולת להיות צמוד לתחת של הקבוצה שלו וחבל שמרחיקים את הקבוצות מהאוהדים יותר ויותר!!

7. Diego Member

למה לכדורסל אין קהל? נכון זה באמת חבל אבל יש לקבוצות אוהדים אמנם קצת אבל עדיין. ואם הם מעודדים אז הם ממש מעודדים.עדיין את המשחקים הגדולים הם ימשיכו לשדר במקומות אחרים, לא?

8. lemma_cantor Member

לא הזמנתי את השבת של כדורגל ולו פעם אחת ואני בכלל לא מצטער, להיפך אני כל שבת מרחם על אלה שכן מזמינים ורואים את המשחק המכור (אולי במכור בתת-מודע של השחקנים)של היום בין נתניה לחיפה. חבר'ה שמזמינים את החלטורה הזו, פשוט עובדים עליכם כל שבוע מחדש. אתם פראיירים.