לאציו 08/09:: בלארדיני הוחתם ועכשיו בונים סגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏11/1/09.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לחלק הראשון, לא לקחתי את זה בחשבון שחלק מהכסף הולך לעירייה, כמו שאתה לא לקחת בחשבון שהעירייה מתחזקת את האיצטדיון(שזה דבר שממש לא עולה קצת כסף, בטח ברמות הגבוהות). וחלק גדול מההכנסות בטוח הולכות לקבוצות, אין דבר כזה שלא.

האולימפיקו לדעתי פשוט נראה גם טוב יותר מהסטמפורד ברידג'. חוץ מהמסלול האולימפי הכול באולימפיקו נראה יותר טוב, גם אם הוא לא יותר ''מפואר''. האולימפיקו האיצטדיון הטוב ביותר שזכיתי להיות בו(ולא הייתי באיצטדיונים באנגליה, אבל כמו שאמרתי גם מהטלוויזיה רואים).

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחם - הוצאות תחזוקה? הקבוצות משלמות גם שכירות או דמי חכירה. אל תשכח את זה.
    אם אתה מעדיף את האולימפיקו, זכותך. תעשה סקר בין חובבי כדורגל שאוהבם לצפות במשחקים דרך הטלוויזיה, ותראה שהרוב יעדיפו לראות משחקים שמשוחקים מהסטמפורד ברידג'.

גראנדה לאציו,
    אברמוביץ' חיפש לזכות בתארים תוך כדי עשיית כסף בסופו של דבר. התיכנון שלו היה להתחיל ולהרוויח (או לפחות לאזן את התקציב) עד 2010. זה שלא הולך לו, זה משהו אחר. אלו שקנו את הסיטי אכן מחפשים תארים - בשבילם זה משחק. העניין הוא שהם מייצגים את היוצא מן הכלל. הם לא מעידים על הכלל.
    הגלייזרים ביונייטד, היקס וג'ילט בליברפול, לרנר באסטון-וילה, אפילו מייק אשלי בניוקאסל - הם עושים כסף. תארים זה נחמד, גם מכיוון שהם מכניסים עוד כסף. המטרה העיקרית שלהם היא לעשות רווח. זה תקף גם לגבי אותו אוסמנוב שלאט לאט רוכש עוד ועוד מניות בארסנל.

אלא אם יש איזה אוהד לאציו שהוא במקרה גם מיליארדר, אין סיכוי שיבוא מישהו ויקנה אותה סתם כך. זה לא ישתלם מבחינה כספית. עד שהליגה האיטלקית לא תהפוך למושכת רייטינג עולמי ברמה של הפרמיירליג ועד שהקבוצות האיטלקיות לא יחזיקו באיצטדיונים שלהן, לא סביר לראות משקיעים זרים מחכים בתור לקנייה של קבוצות כמו סמפדוריה, לאציו וג'נואה.

3. GRANDE LAZIO Member

עם כל הכבוד לסמפ וגנואה, לאציו לא ברמה של הקבוצות האלה בכלל. הלבל של לאציו, שוב עם גב כלכלי גדול כמו של אינטר ומילאן, הוא בדיוק ברמה של המילאנזיות. עובדה שכשהיה לנו את קרניוטי, שלא העמיד תקציבים כמו שמוראיטי וברלוסקוני מעמידים, התמודדנו על הסקודטו וגם זכינו בו.

זה לא שמשקיע מגיע לקבוצת אמצע טבלה בינונית נטולת שאיפות עם קהל קטן. לאציו יכולה לפוצץ את האולימפיקו בכל משחק בית, אם היא תרוץ לאליפות. אחד כמו ההוא מקטאר כן יכול לבחון את האפשרות לרכוש מועדון כמו לאציו, ואם היינו בליגה האנגלית אני אומר שהסיכויים לכך היו הרבה יותר גבוהים, ממה שהם עכשיו.

סיבות לזה? וואלה אין לי.
    אני יכול לנחש שבאנגליה פשוט יש יותר עניין מבחינת פרסום וחשיפה. לא עולה לי משהו הגיוני אחר בראש.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק מה שאני מסביר לך. אם לאציו הייתה בליגה האנגלית ואם ללאציו היה איצטדיון בבעלותה - סביר להניח שמשקיע זר היה רוצה לקנות אותה.
    זה שלא רוצים לקנות את לאציו, זה לא בגלל שמדובר במועדון קטן. זה ממש לא העניין. לאציו, בניגוד למנצ'סטר סיטי, פשוט נמצאת במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.

ברקע יובנטוס ובולוניה משחקות סטנגה. משחק מרתק - תצפו.

5. GRANDE LAZIO Member

מה הסיפור עם האולימפיקו? באמת יש מצב שנאבד אותו בתקופה הקרובה?

6. GRANDE LAZIO Member

רונאלדיניו ללאציו, הגיוני? דבילי? לא מציאותי? מה?

הבנתי שהוא לא רחוק מעזיבת מילאן, ובעקבות תפוקתו בשנים האחרונות, סביר בהחלט שמשכורתו תתקזז לא מעט, ועם מאמץ קטן של לוטיטו, אולי...

וגם השאלה היא אפשרות מצוינת.
    הלוואי.

7. Jose Mourinho Member

הידעתם שלמאורו זראטה יש עוד 3 אחים שהם שחקני כדורגל מקצועניים? סרחיו, אריאל ורולאנדו, כאשר הראשון כבר פרש. סיפור כזה עוד לא שמעתי.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שיותר יפה זה שכולם גדלו בולס סארספילד וכולם שחקנים טובים פחות או יותר.

-סרחיו (אל גאטו), המבוגר, שזכיתי לראות רק אחרי שהיה בשיאו היה המוכשר ביותר על פי מה שאומרים אבל ראיתי אותו מעט מאוד.
    -אריאל, "צ'ינו" , סאראטה משחק בליגה השנייה בארגנטינה באול בויס יחד עם ניקו קאמביאסו (אח של) ופאבלו סולצ'אגה (אקס הפועל ת"א), שחקן בכלל לא רע עם קריירה די מבוזבזת לדעתי, הרבה פציעות ואני כמעט בטוח שזו העונת פרישה שלו עכשיו.
    -רולאנדו סאראטה הוא המוערך יתר על המידה לדעתי, רק אלוהים יודע איך הוא הגיע לריאל מדריד. חלוץ כבד מאוד עם משחק ראש סביר. מתמחה בלקבל משכורות גבוהות בליגות חלשות ולעזוב אחרי חצי שנה שנה...

כשמאורו עלה לפרימרה בולס הוא סיפר בראיון שהחלום שלו זה שכולם ישחקו ביחד במדי ולס (להוציא את סרחיו שפרש כמובן) לצערו (?) זה כבר לא יקרה...

אגב לסולארי (אקס אינטר) יש שני אחים כדורגלנים, דוד כדורגלן שעל שמו הכינוי אינדיו, קרוב משפחה העונה לשם פרננדו רדונדו ואחות פצצה (יכול להיות שגם האבא שיחק אני לא בטוח)... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/5/09
  9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: גנואה מתכננת על שחקן לאציו שאיבד את מקומו בהרכב השנה לטובת ליכנשטיינר, דה סילבסטרי.

:aa1: מטוזאלם:"אני רוצה להישאר עם לאציו, אבל כנראה שזה לא יקרה. יש לי חוזה בסארגוסה, כרגע הסוכן שלי בספרד מנסה לסדר את העיניינים".

:aa1: זארטה בדברים דומים למטוזאלם:"אני רוצה להישאר, אבל לאציו חייבת לשלם לאל-סאדד אם הם רוצים אותי".

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אולי לא המקום המתאים ובכל זאת: החלוץ הצ'יליאני מרסלו סאלאס תלה היום את נעליו.

http://www.iffhs-media.de/9-W/9-WTj98-13.Xxx

11. GRANDE LAZIO Member

מהשחקנים האהובים עליי..
    היה גולר ברמות מטורפות.
    שיהיה לו בהצלחה בדרכו החדשה.

12. GRANDE LAZIO Member

נדבד על מעבר אפשרי ללאציו כשחקן:

I am not in a hurry, but I never say never. It's a difficult decision. I only know that my agent is not finished with Italian football.

חלום. גם בגילו.

אה ולוטיטו הודיע חד משמעית שגוראן פאנדב לא למכירה. נראה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/6/09
  13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא נשמע לי. היום בתקשורת פורסם שג'וזפה רוסי, שלוטיטו רוצה כבר שנתיים ואומר את זה בתקשורת בכל הזדמנות אפשרית, בדרך ללאציו, או לפחות לפי לוטיטו. הוא הודיע שהוא בדרך להחתים את רוסי, ולא הגיוני שקבוצה שמשחקת עם 2 או 3 חלוצים תחזיק ב6 כאלה ברמה גבוהה(פאנדב, רוסי, אינזאגי שמקבל דקות פה ושם כמחליף בעיקר, זארטה שיישאר, רוקי והכישרון קוז'אק). ואני גם לא רואה איך לאציו תקנה את רוסי במידה והיא לא מוכרת את פאנדב, כי השחקן היחיד שנראה יימכר בסכום כסף רציני זה דה סילבסטרי וגם הוא לא יגיע ללמעלה מ7 מיליון יורו. מנגד, גם באיירן מינכן מעוניינת בפאנדב.

אני לא בעד המהלך הזה. אני בעד החזרה של רוסי לאיטליה ובכללי בעד החלפת חלוץ איטלקי בזר, אבל רוסי שחקן הרבה יותר טוב מפאנדב לטעמי(למרות שזה לא אותו סוג של שחקן). חוד של זארטה ורוסי יכול ליצור את הטוב בליגה(הגדולות לא מלהיבות השנה בחוד כשאיבראימוביץ' כנראה בחוץ, אמאורי ודל פיירו שמשחק יותר מאחורה, ווצ'יניץ' וטוטי ששתיהם לא בדיוק חלוצים ומילאן בכלל מאחורה עם פאטו שלצידו אין אף אחד, למרות שאני כן חושב שבוריילו שחקן מאוד איכותי, אבל לא יודע עד כמה אחרי הפציעה הוא יקבל הזדמנויות).

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

להתחיל את השבוע עם סמים... רק בסוף!

רוסי, דליו רוסי. לא בא, כי אם, עוזב.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אממ מה? אני קראתי כתבה באתר חדשות שאוסף כתבות מהעיתונים השונים שלוטיטו רוצה את ג'וזפה רוסי.