לאציו מנצחת את אינטר 2-1 ולוקחת סופרקופה שלישית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏7/8/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי, יום יבוא ותכיר בזה שסיביליה פשוט בלם בינוני עם נטייה למשחקים נוראיים. כל מה ששחקן התקפה של אינטר צריך לעשות זה לחכות ולעמוד, אין צורך לנסות ולעבור את הבלם. סיביליה כבר ידאג לזנק לכיוון אקראי ולהוציא את עצמו מהמהלך. אחר כך אטו/מיליטו/סטאנקוביץ'/מי-שזה-לא-יהיה יכול כבר להמשיך לדהור אל עבר השער.

עריכה:
    פה יש קישור טוב לסופקאסט. CCTV5.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/8/09
  2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לפי איך שזה נראה אני מאוד מקווה שהסינים לא נרתעים מאיטליה אחרי הדקות האחרונות שנראות כמו יותר הליכה מאשר משהו כמו כדורגל.

הקישור שאנדריי הביא עובד היטב.

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

2-0 ללאציו תוך שלוש דקות, שער מזליקי של מטוזלם ועוד שער אחד ענק של רוקי.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אינטר נראה ככה , ומילאן לא הביאה חיזוק רציני (וגם נראית רע במשחקי הכנה) מי תקח אליפות באיטליה?

איזה התפרקות של אינטר , לחלטוף שני שערים מהירים לא מתאים לקבוצה של מוריניו.

5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

יש עוד מועמדת אחת קטנה ששמה יובנטוס.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

טוב זנגה אמר שפאלרמו תתמודד על התואר...

יש עוד זמן לפתיחת העונה אבל החוסר של אינטר במספר 10 קלאסי זועק לשמיים, סטאנקוביץ' מגדיר מחדש את המונח "אפור".

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה איזה צבע חולצה הוא ילבש הוא תמיד ישאר סקורר ענק , איך גוארדיולה החליט לוותר עליו..

שאלת השאלות , האם גול כזה פוסלים.
    מצד אחד אטו לא נוגע בכדור , אבל מצד שני הוא כאילו מסתיר לשוער את זוית הראייה .

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/09
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם שופטים יותר מדי את אינטר, בואו נגיד את האמת עד שלאציו כבשה את השערים שלה התוצאה המשקפת היתה 6:0 ב-20 דקות של מחצית בלבד. ועוד דבר מיז ה דיאקיטה הליצן הזה?! איך שחקן כזה משחק בלאציו? הוא יותר מתאים לקבוצה כמו בני יהודה.

פרט למתפרצת של רוקי הגול המזליקי הראשון ועוד בעיטה של זאראטה לשער של ז'וליו סזאר, אתם ראיתם את לאציו בכלל מתקרבים במשך 90 דקות לאיזור הרחבה של אינטר? אתם יכולים להגיד אותו הדבר על אינטר? רק לוסיו לבד החמיץ 3 שערים בנגיחות.

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אתה ממשיך את השטויות שלך מהפורום הישראלי, "חיפה צריכה הייתה צריכה לנצח את אקטובה 30:0". אני מבקש שאת הזבל הזה תשאיר בפורום הישראלי ואל תבוא איתו לפה ותיצור וויכוחים מיותרים. אינטר שלטה, אך לא הגיע להזדמנויות קורצות, מספיק להגזים עומר.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

0 תארים, 0 תארים מוריניו :aaa021:

השנה יילך לא הרבה יותר קשה עם ההתחזקות של קבוצות הבטן, עם הרכש הפנטסטי של יובנטוס ועם החיסרון של זלטאן. אינטר ממשיכה להיראות אפורה ולא ברור לי איך מוראטי באמת חושב שככה יש לו סיכוי מול ריאל מדריד, ברצלונה או אחת מהאנגליות.

כל הכבוד ללאציו, לא משחק גדול אבל נחמד לראות קבוצה שלא מהטופ ארבע הרגיל לוקחת תואר, דרוש ובדחיפות רכש נוסף.

11. cazzo Il Capocuoco

"אינטר היא קבוצה אפריקאית רק בגלל שגנבו לאפריקאים נפט". :aaagath:

http://i28.tinypic.com/30uwuw0.Xxx

:aaarse:

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבקש שתלמד קודם כל לדבר...

שוב אתה מראה את בורותך, אינטר לא הגיעה למצבים? על מה אתה מדבר בכלל? אטו לבד החמיץ 3 שערים בטוחים, פעם אחת כשעבר את השוער, פעם נוספת במחצית הראשונה כשמיליטו מסר לו ועוד פעם במחצית השניה שהשוער של לאציו הדף. מיליטו הגיע בעצמו לעוד 3 מצבים של גול, בסיום ויירה היה צריך לכבוש אם לא הצלה גדולה של השוער. שלא לדבר על ההחמצה של מונטארי במחצית הראשונה. ולא דיברתי על הבעיטה חופשית של אטו שחלפה סנטימטרים מהקורה אבל עזוב מה אני בכלל יודע? אני כנראה ישבתי בשורה האחרונה בקן הציפור וראיתי משחק אחר...

אז אני שואל: על מה אתה מדבר?

למרות ההפסד, אני די רגוע, אינטר שיחקה בסדר גמור, מחצית שניה יותר טובה מבחינה התקפית ואיך שיובה נראתה אתמול אין לי בכלל מה לדאוג.

13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

נכון, אטו החמיץ, אבל גם זארטה בעט בעיטה יפה באמצע המחצית הראשונה, אתה תמיד מגזים יותר מדי, תלמד להרגיע.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אמרתי זארטה בעט בעיטה יפה אבל פרט לשני השערים שלהם שאחד מזליקי והשני יפה עם הלוב של רוקי, לאציו לא נכנסה בכלל לרחבה של אינטר...לעומת אינטר שעד הגול של לאציו במחצית השניה ישבה על לאציו, יותר טוב שכבה על השער שלה. במחצית הראשונה היה די שקול ואינטר לא בדיוק התבלטה אבל לאציו גם לא עשתה כלום פרט לבעיטה הזאת.

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

גם השער של אטו נבע מטעות טיפשית של שחקן לאציו שניסה לעשות סלאלום על קו ה-16 שלו. בכל מקרה, זה ויכוח אידיוטי, המסקנה היא כזאת: אינטר הייתה ראוייה לפחות להארכה.