לאציו מחזיקת הקופה איטליה 2009!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏31/7/08.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.youtube.com/watch?v=HlwefSX0fS8

:aaarofl:

ההגנה של אינטר מעולם לא נראתה יותר פאטתית, נכון שזה לא הרכב ההגנה הראשי אבל הייתי מאוד מודאג במקומם של מוחמד ושי לגבי האלטרנטיבות של סמואל. בכל אופן בכל יום שעובר אני משתכנע יותר שלאינטר אין באמת מה להציע מול מנצ'סטר יונייטד שהיא ההפך הגמור לאינטר. מדהים מה שסמפדוריה עשתה לפאציני, מחלוץ כמעט גמור הוא נראה מאוד חי וחוזר להיות אותה הבטחה לא ממומשת מימיו באטאלנטה. חבל רק שקאסנו כבר לא יהיה בסמפ בעונה הבאה להמשיך את השותפות הזו. עושה רושם שהיה משחק נהדר אמש ואני מרשה לעצמי לפנטז על משחק גמר בין לאציו וסמפדוריה. יהיה נחמד לראות משהו שונה.

ההצעה לגבי איטליה ב' מאוד מעניינת ובמקרה כזה הייתי מחזיר את קלאדיו ג'נטילה שעשו לו עוול גדול שהדיחו אותו מהנבחרת הצעירה. הוא האיש המתאים למשימה שכזו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/09
  2. מילאנזי בנשמה1 Member

מדהים איך המוריניו הזה אפילו לא עולה עם ההגנה הטובה שלו, ככה לא צריך להתנהג בייחוד לא בחצי גמר גביע, ואני חושב שסמפ' היו אלה שהתביישו יותר, בזה שהם ראו עד כמה ז'וזה הגדול מזלזל בהם..
    ההגנה של אינטר במשחק מול סאמפ' מזכירה לי קבוצות שעומדות לרדת ליגה בספרד..

3. GRANDE LAZIO Member

מישהו ביקש את הדעה שלכם?

לא מופתע שאוהד רומא מגיב ככה...

ד"ש למקסס.

יש עוד 36 נק' בקופה, 8 הפרש ממקום רביעי זה לא בשמיים, אנחנו במומנטום אחרי 3 ניצחונות רצופים, ואני מאמין שפיורנטינה וגנואה יאבדו נק' עד תום העונה. הכל פתוח.

למה לפסול קבוצה בתנופה?

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעת דעה הוא תנאי הכרחי לקיומו של פורום ורומא היא קבוצת תחתית.
    "אוליי אם תפרוץ מגפה" זהו משפט שאמר טראפטוני בזמנו כשנשאל אם ירצה לזמן את דיק אניו לנבחרת. אם זכרוני לא מטעה אותי, טראפ לא אוהד רומא.
    זה אמור לעקוץ באיזושהי צורה? תנסה למסור דשים ברדיו קול המזרח.
    ואם כבר הצלחת איכשהו לכתוב בצורה עניינית, 3 ניצחונות זה אומנם מומנטום לא רע בסדר גודל של לאציו אך עדיין לא מספיק בשביל לפתח ציפיות להתמודדות מול הקבוצות החזקות בעלות סגלים טובים יותר, כושר טוב יותר ויתרון נקודות לא מבוטל.

5. GRANDE LAZIO Member

מתי משחקי הגומלין בגביע?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/3/09
  6. 亚历山大帕托 Member

23 לאפריל.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הערב ייערך חצי הגמר השני בין יובנטוס שתארח את לאציו. לאציו ניצחה 1-2 במשחק הראשון באולימפיקו אבל היתרון מאוד שברירי ועלול לא להספיק לה כדי לעשות את ההפתעה הגדולה.

יובנטוס תחסר את קלייני וראניירי שוקל לתת לג'ובניקו לעלות במקומו של פאבל נדבד. בלאציו מתכוננים בשיא הרצינות לגביע שיכול להביא אותם לאירופה בעונה הבאה, ליצור הכנסות רחבות יותר והכי חשוב לזכות בתואר שרבים נוטים לזלזל בו.

רוסי ייחסר את פאנדב , מנפרדיני ודיאקיטה הפצועים.

http://images.alice.it/sg/sportuni/upload/laz/0002/lazio_juve3.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/09
  8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

http://img231.imageshack.us/img231/2137/22042009170254.Xxx

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החוד עם טרזגה ויאקווינטה ממש לא עובד עבור יובנטוס. בכלל, נראה שדבר אינו עובד היום אצל "הגברת הזקנה". עד שראניירי עונה לבקשת האוהדים ועולה עם ג'ובינקו, מרקיזיו, דה צ'לייה ואריאדו בהרכב, הוא מקבל את קבוצתו ביכולת נוראית. אולי הוא יודע מה הוא עושה... ובכל זאת, היובנטינים הצעירים רחוקים מלהיות השחקנים החלשים בקבוצה. טרזגה נראה כמו צל מהלך, טיאגו כמו רוח ומלברג, שבחצי הראשון של העונה נראה כהחתמה טובה של יובנטוס, כפנטום בבית זקונים. מנגד, זראטה עם שער גאוני.
    עכשיו יובנטוס חייבת לפחות 2 במחצית השניה... אני וראניירי לא מסכימים יותר מדי, אבל בכל זאת מציע את קאמורנסי במקום טיאגו ואת דל פיירו במקום הגולם הצרפתי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/09
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסתיימה עוד עונה חשוכת תארים עבור יובנטוס, ואולי איתה תם גם עידן ראניירי בקבוצה. אני אבין אם שחקני יובנטוס יכסחו את קאמורנסי במכות. פעם שניה ברציפות, כבוד לחברים שמשחקים לצידך. שחקן גדול, אבל חמור. ברכות ללאציו על ההעפלה לגמר!

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/09
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מה להוסיף מבחינה טכנית.

מבחינה רגשית?
    מה אני אגיד? תסכול אדיר.....
    כלכך בינוניים,קאמורנזי מתסוכל מזה שהוא לא מצליח לחזור לכושר והורס לכולם. אני לא יודע מה להוסיף ומה לא.
    חושך,שהעונה הזאת תיגמר כבר,בתקווה שלא נפסיד למילאן ונמשיך להדרדר,כדי שלפחות נסיים במקום ה4..

12. Joel Gion Member

כל הכבוד ללאציו. משחק הקרבה נפלא, לחצו בלי סוף על כל המגרש והביכו את הגנת האימים שלנו פעם אחר פעם. לא יכולת גדולה אבל מול יובנטוס כל כך חלשה ושבורה זה מספיק. שער ענק של זראטה, גם ליכשטיינר במשחק מעולה.
    אצל יובה אין יותר מדי את מי לשבח, מרכז ההגנה היה פרוץ ועלוב בראשותו של מלברג (בתחילת העונה עוד השלתי את עצמי שהנה מצאנו גרסא שוודית של רוברט קובאץ'), וחוסר התיאום עם אריאודו לא תרם ליכולת הגם ככה מביכה של הויקינג בזמן האחרון. טיאגו ומרקיזיו הושפעו מאוד מהלחץ של שחקני הקישור התכולים ואיבדו המון כדורים, שחלק מהם הפכו למתפרצות, וההתקפה כמעט ולא הייתה קיימת עד המחצית השנייה. דל פיירו נתן לי פריויו של התפקיד שאני רוצה לראות אותו ממלא בעונות הבאות - עלה מהספסל ונתן גול גדול. חבל שראניירי שוב התעקש לתת דקות של חסד לנדבד, בטח כשזה בא על חשבונו של ג'ובינקו ולא טיאגו, אבל את הטינקרמן אני כבר הפסקתי לנסות ולהבין.

כל מה שנותר לי לקוות הוא שהרעש שה"טוטוספורט" יעשה ממחר בבוקר ועד לסיום העונה יהיה מספיק חזק, בתקווה שזה אכן ישכנע את העגלות שמנהלות את המועדון לשנות דברים.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

INTER (4-3-3): Julio Cesar; Santon, Cordoba, Materazzi, Maxwell; Zanetti, Vieira, Burdisso; Balotelli, Cruz, Ibrahimovic.

SAMPDORIA (3-5-2): Castellazzi; Campagnaro, Lucchini, Accardi; Raggi, Palombo, Sammarco, Franceschini, Pieri; Cassano, Pazzini.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איבראקדברא ללא ספק קוסם. אי אפשר לדעת מה הוא הולך לשלוף מתוך קופסת הקסם שלו. אם באלוטלי וסאנטון ימשיכו להשתפר ככה עד לאליפות אירופה, אנחנו הולכים לשחוט שם את כולם.

יופי של משחק, לחוץ ומתוח.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגביע האיטלקי קם לתחייה. כמות גדולה מאוד של אוהדי סמפדוריה ביציעים, ולמי שלא יודע להבדיל או לזהות - כל הרעש ששמעתם עד השער של אינטר היה כמעט כולו של אוהדי סמפדוריה. אחרי השער של איברהימוביץ' גם הקהל של אינטר התעורר ומאז יש לנו מלחמה גם על הדשא וגם ביציעים. כל החווייה הזאת הופכת את המשחק למרתק.