לאציו מחזיקת הקופה איטליה 2009!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏31/7/08.

1. דנידין Member

אולי זה יוציא את יובה מהמיני קריזה שהקבוצה נקלעה אליו.
    אם מסתכלים על היכולת של אינטר לאחרונה, אני בהחלט אופטימי שיובה יכול העונה להיאבק כמו שצריך על הסקדוטו.
    מההיבט של הגביע חבל לי על נאפולי שבתקופה האחרונה רועדות לה הרגליים, חבל.

2. GRANDE LAZIO Member

אני מקווה שאחרי המומנטום החיובי בליגה, נעשה את העבודה הערב.
    הגביע הפך למטרה העיקרית שלנו.

יובה, תתרכזי בליגה ובאירופה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב לדעת שגם יובנטוס לא תשיג את הגביע העשירי שלה.
    רק אני מריח דאבל של אינטר שיתרץ את הטענה שהעונה של מוריניו טובה יותר משל מנצ'יני דאשתקד?

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה נחפז מדי. יש עוד גמולין ביתי ליובנטוס לתקן את המצב.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, טעות שלי. שכחתי מקיומו.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התקציר: http://www.youtube.com/watch?v=fyUDtEQ3QJQ

אם ככה נראה מרכז ההגנה של יובנטוס ללא לגרוטליה, אבוי אם לא יתעושש בזמן לצ'לסי (לפי הדיווחים הוא יחלים בזמן אולי אפילו לדרבי).

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריך לזכור שיובנטוס פשוט לא נחה,אני ממש לא מודאג,המשחק הזה לא מראה יותר מדיי ואני חושב שטוב שהיו כאלה שנחו,חבל ששוב נדבד שיחק

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פצאנו 0:3 אינטר

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2009/03/04/0KG02ZEF--346x212.Xxx

9. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם בסה"כ חודש ביחד וכבר מחזיקים במקום בהיכל התהילה של סמפדוריה. עוד כמה בישולים של קסאנו, עוד כמה גולים של פאציני והאוהדים בגראדינטה סוד ישכחו מהר מאוד את הצמד פלאקי-באצאני. התחילו אפילו לדבר על "פאצאנו" במונחים של ויאלי-מאנצ'יני, אבל זה עוד מוקדם. בשביל זה צריך המשכיות וגם תואר שיזכיר את הימים היפים באמת של הבלוצ'רקיאטי.

להרגע, לשכוח מזה, לחזור לליגה ולהופיע עוד חודש וחצי לגומלין עם ביטחון שאפשר לעשות את זה. קור רוח, וסמפדוריה נוסעת לאולימפיקו.

אם אנטוניו עובר בסוף העונה ליובנטוס/אינטר...... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

11. GRANDE LAZIO Member

החצי השני שלנו היה הכי טוב שראיתי מהקבוצה הזאת העונה.
    כדורגל שוטף, מרגל לרגל, פשוט תאווה לעיניים.
    ככה תמיד לאציו צריכה לשחק, עם ביטחון, עם אמונה שאפשר להבקיע בכל רגע במשחק.
    גם בחצי הראשון אחרי שספגנו את הגול תקפנו גלים, היינו מסוכנים והחמצנו מצבים נוחים.
    הגיע הזמן שרוסי יבין שאסור לעשות כל משחק 4-5 שינוים בהרכב. מאז הניצחון בלצ'ה, הוא כמעט ולא שינה ת'הרכב ויש תוצאות.

פוג'ה ענק, והשילוב בין רוקי לפנדב נהדר. אם נמשיך ביכולת הזו נוכל להגיע אפילו למקום הרביעי בליגה.

הדהים אותי כמות הקהל באולימפיקו. כמעט 60 אלף אוהדי לאציו במשחק גביע.... מדהים! איזו אווירה!

לאציו גרנדה לאציו! :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/3/09
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אוליי אם תפרוץ מגפה"

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו חשב שאפשר לעשות ניסויים בגביע והתחיל את המשחק הזה עם 3-4-3, זה עלה לו ביוקר.

http://ilsecoloxix.ilsole24ore.com/genova/foto_trattate/2009/03/04/pal--U1202022636864IWE-300x127--189x128.Xxx
    או שאולי גארונה נתן הצעה שאי אפשר היה לסרב לה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/09
  14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק. קצת יומרני לשאוף למקום רביעי. רק כדי לסגור את הפער, לאציו תצטרך לתת רצף טוב מאוד של צבירת נקודות. כדי להחזיק מעמד באיזור הזה, היא תצטרך להמשיך עם רצף טוב מאוד של צבירת נקודות. בפועל, מדובר בקצב של מתמודדת על התואר שבו לאציו תצטרך לעמוד מעכשיו ועד סוף העונה. לא עושה רושם של שאיפה ריאלית, אבל היו דברים מעולם.

גארונה איש גדול. הבנאדם מתלבש בול כמו נראו רוקו - סטייל עתיק של שנות ה-20' עד 50'.
    מארוטה הספיק להצהיר היום בבוקר שלדעתו הערך של פאציני הוכפל מאז הרכישה שלו בינואר. מעריכים את השווי הנוכחי שלו בכ-20 מיליון יורו. סמפדוריה צריכה להיות האפשרות הראשונה של כל שחקן מוכשר שמתקשה בקבוצה הנוכחית שלו. קודם הם סידרו את קסאנו, עכשיו את פאציני.

אולי כדאי להתאחדות האיטלקית לשקול את הקמתה של נבחרת איטליה ב'... אני יודע שהולנד וצרפת משתמשות לפעמים בעניין הזה. לא חבל על כל הקסאנו/פאציני/פוג'ה שמתבזבזים מבלי שתהיה לנו אפשרות לבדוק אותם?

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקחתי את ההצעה שלך צעד אחד קדימה והעלתי לי במוחי את הסגל הרחב שיעמוד לרשות אותו מאמן. כלומר, כל אותם אשר לא היו על האטובוס בלונדון למשחק נגד ברזיל. והנה רשימה מאלה שעלו לי בן רגע, כמובן שאפשר לקצץ ולהרחיב:

שוערים: מרקטי, אביאטי, קודוצ'יני

הגנה: אודו, מורטי, ברצאלי, זקארדו, סאנטון, מנפרנדיני, פרארי, בוקטי, קאניני, פיסאנו, מטראצי, מולינארו, פ. קנבארו, סנטקרוצ'ה, בובו, קארוציירי, מוטה, קודה, פרונטי.

קישור: מארסקה, דוני, גוארנטה, ואליאני, פיני, קוסו, מסטו, סקולי, פלאדינו, מרקיזיו, מרקיוני, אמברוסיני, גאטוזו, מאג'יו, בלאסי, ליבראני, נוצ'רינו, קוצה, בריגי, פאלומבו, אבאטה, ד'אגוסטינו.

התקפה: פלוקארי, די ואיו, אקוואפרסקה, מאסקרה, באלוטלי, דל פיירו, פוג'יה, רוקי, אינזאגי, מיקולי, קוראדי, טוטי, קסאנו, פאציני, רוסינה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/09