לאיזה נבחרת יש את ההתקפה הטובה ביותר בעולם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י king_del-piero, ‏6/12/03.

1. Max Member

א) אני אמרתי שאני לא רוצה שתיתן לי מספרים של דל פיירו? בבקשה, תביא, דווקא עדיף שתביא, רק תביא לי אותם עם מקורות שלא תזבל לי סתם בשכל.
    ב) הנרי עזב את איטליה כי מיררו לו שם את החיים, לא הביאו לו את החופש שהוא היה צריך והוא הלך לחפש אותו במקום אחר, למה רונאלדו עזב את איטליה? כי הוא שחקן גרוע? לא, כי פשוט לא הביאו לו לשמוח, להזכיר לך שזידאן אחרי שעזב את יובה אמר שהשנה הראשונה שלו בריאל זו השנה שהוא הכי נהנה לשחק כדורגל כי פשוט מביאים יותר חופש לשחקנים להתבטא על המגרש ולא שוברים אותם כל שניה וגם המאמנים הרבה פחות מגבילים אותם.
    ג) אם כל שער נגד קבוצה איטלקת נחשב לשתיים אז הנרי כבש נגד קבוצה איטלקית רביעיה לפני מחזור בליגת אלופות? וארסנל ניצחה 10-1? איזה בולשיט, זה שבאיטליה יש הגנות טובות לקבוצות הצמרת (ולתחתית יש מסננות) לא אומר שכל שער נחשב לשתיים, זה לא שהליגה הספרדית פחות טובה מהאיטלקית (לדעתי היא הרבה יותר טובה אבל על זה כבר התווכחנו בדיון על הליגה השנואה), אז בוא גם נגיד שכל שער בליגה הספרדית שווה חצי שער כי הקבוצות משחקות התקפי מדי?
    ד) אני מסכים איתך, חלוץ זה לא רק מספרים ודווקא בגלל זה לדעתי ראול החלוץ הטוב בעולם (לא כרגע כי הוא בכושר לא טוב אבל אני מקווה שהוא יחזור לכושר הבקעה).
    ה) מה אני אומר על הניצחון 7-0? אני אומר שזה היה ניצחון יפה אבל לפי התקציר אולימפיאקוס שיחקה יותר גרוע מקונוסים, השערים היו פשוט מצחיקים ויכל גם להסתיים הרבה יותר. אבל למה אתה מכניס לי מילים לפה? הקבוצה עם הכי פחות התקפה? יש ליובה התקפה מצויינת עם נדבד, דל פיירו וטרזגה (גם די ואיו על הספסל), היא פשוט לא משתמשת בה, אבל בהחלט ההתקפה של יובה לא הכי טובה בעולם, אין מה לעשות לגבי זה.
    ונכון, ריאל לא עשתה תוצאה כזו אבל היא ניצחה 6-0 שנה שעברה את גנק, לא ממש הבדל גדול.
    ואני ממש מצפה למספרים שתביא לי על דל פיירו...

2. king_del-piero Member

א) למה אתה חושב שלזידאן, הנרי, רונאלדו וחבריו יותר קל בספרד/ אנגליה ????
    כי הם לא הצליחו להתמודד מול ההגנות האיטלקיות (שהם בהחלט לא מסננות) וכאשר הם מקבלים הגנות כמו של בולטון, מורסיה וכל שאר החובבניות פשוט הרבה יותר קל להם אז כדאי שתבין את זה...

ב)אני רוצה שתבהיר לי בדיוק למה ראול הוא החלוץ הטוב בעולם ולא די ואיו, טרזגה, דל פיירו, וכו'???

ג) אולי חשבת על כך שיובנטוס גרמו לזה שאולימפיאקוס יהיו כל כך גרועים?
    מה עוד שדל פיירו ודי ואיו ישבו על הספסל ומרסקה ומיקולי ופסוטו ויוליאנו פתחו בהרכב...

נ.ב. עוד לא חיפשתי את המספרים על דל פיירו אבל אני יודע שהוא כבש פחות מראול אבל פשוט דל פיירו חלוץ שיותר כיף לראות.

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טוב יאללה תפסיקו להתווכח מי חלוץ טוב יותר!!!!
    הדיון הזה הוא על הנבחרת עם ההתקפה הכי טובה לא מי החלוץ הטוב ביותר!!!!
    תפתחו דיון על מי החלוץ הטוב ביותר וזהו.

4. Max Member

א) למה יותר נוח להם? כי זה סנגון משחק שמתאים להם, זה סגנון ששם יותר דג שעל טכניקה ועל גאוניות מאשר על מרפקים ועל פיזיות.
    עובדה לכך שכל מה שאתה אומר כרגע זה בולשיט זה החגיגות שהנרי חוגג כל פעם על קבוצות איטלקיות, מה יש לך להגיד על זה? ואתה לא יכול להגיד שטרזגה, שהוא האופציה השניה בנבחרת צרפת אחרי הנרי, לא מצליח באיטליה, למרות שהוא פחות טוב מהנרי, ואתה לא יכול להגיד שרונאלדו, שכבש בעונה הראשונה שלו באינטר 25 שערים לא מספיק טוב בשביל הליגה האיטלקית (כמו שדל פיירו כבש בעונת השיא שלו ב97), אז אל תזבל לי בשכל על זה שהליגה האיטלקית קשה מדי לחלוצים שהם כוכבים בליגה האנגלית והספרדית, היא מקשה על חלק מהחלוצים הטכניים להתפתח, זה כן, אבל לא יותר מזה, אז נכון, היא מחשלת שחקנים מסויימים למשל כמו שבצ'נקו שאם הוא יעבור לאנגליה אני חושב שהוא יהיה הצלחה לפחות כמו רוד ואן ניסטלרוי, אבל כי שם יביאו לו לשחק קצת לפחות.
    ב) למה ראול יותר טוב מדל פיירו כרגע? בוא נראה, יש לו נגיחה יותר טובה (יותר טובה מדל פיירו, לטרזגה יש נגיחה יותר טובה), מהירות יותר טובה, מסירה יותר טובה, דריבלינג יותר טוב, ראיית משחק יותר טובה, התמצאות ברחבה יותר טובה (גם זה רק מדל פיירו ודי ואיו, טרזגה הוא חלוץ מטרה עם חוש מצויין ויש לו התמצאות ברחבה מצויינת) יותר טובה, סטטיסטיקה יותר טובה, יותר עמיד בפני פציעות (זה יותר אומר משהו על הליגה האיטלקית מאשר על ראול), שיתוף פעולה יותר טוב עם השחקנים סביבו, טכניקה יותר טובה, חוכמת משחק יותר גדולה ויש עוד הרבה.
    בכל זה הוא לא טוב בהרבה מדל פיירו אבל בכל זה הוא טוב בקצת וזה מה שעושה אותו חלוץ גדול.
    ג) נו באמת, גרמה לאולימפיאקוס להיראות רע? לפחות תהיה אובייקטיבי, אולימפיאקוס שיחקה יותר גרוע מאחי נצרת במשחק, הזה, כל התקפה של יובה זה 3 שחקנים של יובה על 2 של אולימפיאקוס, כל שער כמעט היה טעות של ההגנה, אפילו שחקני יובה כבר צחקו מהמשחק הזה. ארסנל הביסה את אינטר למשל בצדק (למרות שלדעתי התוצאה לא משקפ את המשחק, התבוסה נגרמה כתוצאה מהתפרקות ב 4 דקות ורוב המשחק היה שקול), אפילו המשחק שריאל ניצחה 6-0 היה יותר שקול מהמשחק של יובה נגד אולימפיאקוס וזה היה משחק חד צדדי כמעט לחלוטין בשביל ריאל (למרות שעד דקה 40 היה 0-0 ואז גנק התפרקה). ורק שתבין דבר אחד, אין דבר כזה לגרום לקבוצה להיראות רע ולנצח 7-0, אם אתה מנצח 7-0 אז הקבוצה השניה שיחקה גרוע או שהיא פשוט גרועה בכל מקרה.

ולדעתי יותר כיף לראות את ראול מכל חלוץ אחר, הוא חלוץ עם קלאסה, גם דל פיירו לפני הפציעה היה כזה אבל עכשיו הוא לא, אלה שחקנים מבריקים, שהם לא רק עושים את העבודה וזהו, הם עושים את העבודה יפה ועם סגנון אישי.

5. king_del-piero Member

אתה אומר שלראול יש יותר טכניקה, התמצאות ברחבה ומסירה יותר טובים מדל פיירו??
    הצחקת אותי!!!
    לדל פיירו יש את הטכניקה הטובה בעולם, אם השער שבוא דל פיירו התעלל בשלושה מגינים של ריאל ובלי להרים את הראש בעט לפינה לא נחשב התמצאות ברחבה אז אני לא יודע מה זה התמצאות ברחבה...
    והמסירות והבעיטות חופשיות של דל פיירו זה פשוט תעווה לעינים ולראול אין את הדברים הללו...

נ.ב. דודי דה בור, אולי משום מה תכתוב גם אתה דעה במקום כל הזמן לכתוב אנטי???

6. Kgt1 Member

הוא כתב הודעה שהיא לגמרי במקום מר דל-פיירו, מעתה כל הודעה שאינה קשורה לנושא המקורי תמחק.
    אגב לעצם הדיון האמיתי - ההתקפה הכי טובה לטעמי היא הצרפתית. כל כך הרבה פוטנציאל של גולרים אין באף מקום, גם לא בדרום אמריקה.

7. king_del-piero Member

תשמע עצם הדיון הזה הוא על קאדר חלוצים של כל נבחרת ואתה חושב שלצרפת יש את מספר החלוצים הבכירים הרבים ביותר?

8. Max Member

לא הבנתי למה הויכוח פה לא קשור, אנו מתווכחים למי יש התקפה יותר טובה, לספרד או לאיטליה, בשביל זה צריך להשוות בין ראול לדל פיירו, לא?
    ולדל פיירו יש את הטכניקה הטובה בעולם? נו באמת, אם כבר אז לשחקנים כמו זידאן, איימאר, רונאלדיניו, טוטי, הנרי ורונאלדו יש יותר טכניקה ממנו, וגם לראול, הייתי מציע לך לראות את התוכנית עם הרגעים הגדולים של ראול ולהשוות אותם לרגעים הגדולים של דל פיירו, זה כבר יבהיר לך משהו בכדורגל. ומשום מה אתה מביא לי תמיד את השער ההוא נגד ריאל, להזכיר לך את ההתמצאות ברחבה כשראול מקבל כדור מבקהאם מ 40 מטר ונוגח כמעט מקו ה 16 אחורנית בלי לראות את השער וכובש נגד אתלטיקו? זו סתם דוגמה קטנה.

ולגבי מסירה, זו עבודה שראול הוא החלוץ עם המסירה הטובה בעולם ועם ראיית המשחק הטובה בעולם, אתה ראית איזה מהלכים הגאון הזה בונה? אתה ראית איזה מסירות הוא מביא לרונאלדו ולזידאן? אתה סתם מדבר מחוסר ידע כלשהו על מה שראול עשה בקריירה שלו.
    ואני עדיין מחכה למספרים של דל פיירו...

9. AFC Member

דל-פיירו, תתחיל לכתוב ברצינות ("נו זה פשוט ברור שדל-פיירו יותר טוב"), תפסיק לפלוט שטויות ("ראול לא שיחק כי הוא היה נקבה". אני רוצה לראות אותך לאחר ניתוח פנדציט משחק) ותפסיק להציג את עצמך כאדיוט. אתה עושה מעצמך צחוק עם הזיבולי שכל שאתה רושם כאן.

אם תמשיך ככה אני אמחק את ההודעות שלך ואתה במהרה תמצא את עצמך מחוץ לפורום, תודה.

10. ben_sagi Member

ברור שראיל מדריד יש להם רונלדו ראול אני לא זוכר איך קוראים למאמן שלהם אבל הוא אמר ששנה הבאה יהוא יביא את מיקל אואן ורין גיגס אז בכלל יהיה התקפה יותר חזקה

11. Forza Sampdoria Member

לדעתי לאיטליה יש את החלוצים הכי טובים : בובו וסופר פיפו
    אחר כך לברזיל :רונאלדו ומי שלא יישחק איתו
    אחר כך לספרד : ראול ומוריינטס ( או טורס )
    אחר כך לגרמניה : קוראני וקלוסה
    אחר כך לצרפת : הנרי וטרזגול
    אחר כך טורקיה : ניהאט ושוקור

12. Reyes Member

במקרה נכנסתי לדיון הזה והופתעתי לראות את חוצפתו של "קינג דל פיירו" בהשוואת דל פיירו לראול.
    ידידי, איך אפשר להעז להשוות את דל פיירו לראול? לראול יש הכל. כל מה שכדורגלן צריך.
    מהירות, זריזות, משחק גובה מצוין, מיקום, חוכמה והבנת משחק, דריבלים, בעיטות חזקות בשתי הרגליים, משחק נפלא ללא כדור, פאסים מדוייקים, שליטה בכדור, כוח ויכולת הנהגה.
    הוא השחקן החשוב ביותר בריאל, ריאל בלי ראול? לא שווה הרבה.
    כל מאמן חולם על שחקן כמו ראול ואתה עושה לו עוול בעצם ההשוואה לדל פיירו שמוערך יתר על המידה.
    תראה את הגול הראשון של ראול מול יונייטד ברבע גמר האלופות 99-00 (לינק), תראה את הגול האדיר מול סוסיאדד מלפני כמה עונות (לינק), את הגול מול ולנסיה בגמר האלופות ((לינק), את הגולאסו הזה ואת הביצוע המושלם הזה בגביע הבניבשתי.

לקרוא לו אומן וגאון כדורגל זה לא מספיק.

13. Forza Sampdoria Member

את האמת , אני קורא לריאל מדריד מזמן כבר : ראול מדריד , ולא ריאל מדרימטים ...
    לדעתי , בלי ראול ( כל הכבוד לשאר ה * ואני לא מזלזל ) ריאל לא הייתה היום איפה שהיא .

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/03
  14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

תאמין לי התווכחנו איתו על הנושא הזה הרבה זמן... הוא פשוט לא מוכן להבין שראול טוב יותר...
    בקשר לראול אני מסכים איתך לגמרי... לראול יש כל מה שחלוץ (וכדורגלן) צריך.

15. שלומי אדרי Member

דל פירו אולי יותר טכני מראול
    אבל ראול יותר טוב אני אוהב את שתי השחקנים האלה מאוד
    התקפה קשה לבחור מי הכי טובה -ברזיל (רונלאדו ריבלדו רונלדניו אלבר אדריאנו רובינו ואפילו רומאירו)
    ספרד -ראול ומורינטס (צמד קטלני) טירסטן פורטיו
    איטליה דל פיירו ,טוטי ,ויירי ,אינזגי קוראדי די ואיו
    אגרטינה - כרספו סביולה טבס ד'אלסנדרו ריקלמה איימר כלאדיו