לאיזה נבחרת יש את ההתקפה הטובה ביותר בעולם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י king_del-piero, ‏6/12/03.

1. king_del-piero Member

בסדר דודי מה שתגיד אבל שתבין שהדיון הזה הוא לא על דל פיירו וראול אלא על הנבחרת עם ההתקפה הטובה ביותר ואתה גררת לדיון על דל פיירו וראול (ברור שדל פיירו יותר טוב...)
    בקיצור אז לפי דעתך מי הנבחרת עם הקאדר ההתקפי הכי טוב?

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הנבחרת הצרפתית (למרות שאני לא מת על הנבחרת הזאת), הספרדית, ההולנדית והאיטלקית (כן אני מודה שלאיטליה יש התקפה לא רעה כשהם רוצים להשתמש בה)

3. king_del-piero Member

שקר עלוב!!!!
    איך אתה יכול להגיד אחרי שהראתי פה בדיון את הרשימה המכובדת של איטליה בחוד, שספרד וצרפת משתוות לאיטלקים???

4. Julian Joachim Member

דל פיירו, תירגע, זו לא דרך לנהל דיון.

5. Max Member

אוייש נו באמת, כמה נוח לשכוח את זה שראול אל שיחק נגד יובה בברנבאו בגלל הניתוח האפנדיציט ובמשחק השני הוא רק חזר אחרי הניתוח ועדיין לא היה בכושר, כמה נוח לזכור את השער היחיד של דל פיירו שחוץ מהשער כמעט ולא עשה כלום באותו משחק, אני מבין שאתה מגונן על דל פיירו בכל כוחך אז מספיק, זה שדל פיירו כעת לא ברמתו של ראול זו עובדה מוצקה ושום דבר שתגיד לא תשנה את זה.
    וראול גם כבש 9 שערים בליגת האלופות מול כל סוגי ההגנות באירופה.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

king_del-piero תירגע!
    שאלת אותי מה דעתי! אז אמרתי לך מה דעתי!

7. king_del-piero Member

זה שראול לא שיחק זה בגלל שהוא חתיכת נקבה...
    דל פיירו היה עולה לשחק עם חצי רגל שבורה...
    חוצמזה הגול האחד הזה כמו שאתה אומר זה היה גול על כל ההגנה של ריאל כאשר הוא סיבסב שם את כל השחקנים והכניע קסיאס!!!
    ואם אתה אומר שחוץ מזה הוא לא עשה משהו על המגרש אז כנראה שלא ראית את המשחק או שנרדמת מרוב דיכאון, אחרת היית אומר משהו אחר...

8. Max Member

חחח
    ראול היה אמור לחזור שבועיים אחרי שהוא חזר במקרה הטוב אחרי הניתוח ההוא, עלק נקבה, איזה טיעונים אתה מביא, רציני, בוא תגיד לי מה עוד דל פיירו עשה יוצא דופן באותו משחק נגד ריאל? נדבד היה מצויין, טוראם היה מצויין, זמברוטה היה מצויין, דל פיירו היה בינוני.

9. king_del-piero Member

רגע מקס, אני רוצה לדעת איך אתה מגדיר את המהלך של השנה בליגת האלופות, כאשר אלסנדרו דל פיירו מקבל את הכדור, עובר אחד בפינה, מטעה שתיים ברציפות ומכניע כמו גדול את קסיאס (אחד השוערים הטובים בעולם), מה עוד שהוא עשה את זה להגנה של הקבוצה ה"גלקטית"!!!
    נראה מה אתה אומר על זה אם אתה כזה חכם?

10. Max Member

א) ההגנה ה"גלקטית" הורכבה מהיירו והלגרה, וכולם יודעים שהיא לא גלאקטית ולא נעליים, השוער מצויין והמגנים גם כן, האמצע פרוץ כולו, מה גם שמקאללה לא שיחק אז בכלל ההגנה התפוררה.
    ב) איך אני קורא לזה? הברקה, תראה לי עוד מהלך יוצא דופן שלו במשחק ההוא, שלא תבין אותי לא נכון, אני לא מזלזל בדל פיירו, נהפוך הוא, אני מכבד אותו מאוד וחושב שהוא שחקן מצויין אבל הוא לא ברמה של ראול, אין מה לעשות, הפציעה גמרה אותו והוא כבר לא יחזור בשיאו וראול עדיין לא הגיע לשיא, וראול לא בשיאו עדיין לפחות באותה רמה כמו דל פיירו בשיאו אם לא יותר טוב ממנו.
    אם אתה מחפש משחק מבריק של דל פיירו אז אתה ממש לא במשחק הנכון, תחפש עדיף דוגמאות אחרות לגדולה של דל פיירו (ולא חסר כאלו), אבל על כל שני הברקות של דל פיירו אני אביא לך שלוש של ראול.

11. Gooner Member

תמיד בכל פורום יהיה את המורעל שייתן את הרושם שהוא שווה יחס.

12. king_del-piero Member

חיייבם להודות שדל פיירו בשיאו היה הרבה יותר טובה מראול וראול לא יהיה בחיים שלו (אפילו בשיא) יותר טוב מדל פיירו.
    ההבדלים ביניהם גם זה שראול נמצא על הקו כדי לדחוק את הכדור פנימה, ולעומתו דל פיירו הוא פאזטזיסט אמיתי שפשוט תאווה לעינים לראות אותו משחק...

נ.ב. Gooner למה התככונת או למי התכוונת כשכתבת "המורעל"?

13. Gooner Member

לבן של אבא שלך שהוא לא אחיך

14. Max Member

אוייש
    דל פיירו היה שחקן ענק בשיאו, בסדר? אבל ראול עדיין לא בשיא ובוא נראה את הסטטיטיקה שלו (למרות שבשנתיים האחרונות הוא זז לצד בגלל רונאלדו).
    כ 48 שערים בליגת האלופות (דל פיירו אחריו עם 30 בערך, אומר משהו, לא?), מלך השערים של ליגת האלופות בכל הזמנים.

כ 162 שערים (המספרים לא בדיוק מדוייק ומבוססים על הזיכרון שלי, יכול להיות שזה יותר או פחות בהפרש של איזה 5 שערים) בליגה הספרדית כאשר הוא רק בן 26, הוא הכובש השלישי בטובו בכל הזמנים בריאל אחרי די סטאפנו וסנצ'ז נראה לי. דל פיירו בן 30, כמה שערים יש לו בליגה האיטלקית? (ואל תתחיל לי לזבל בשכל שבליגה האיטלקית כל שער שווה שניים).

כ 35 שערים בנבחרת ספרד (שוב, מלך השערים שלה בכל הזמנים), כמה יש לדל פיירו?
    הוא גם הקפטן הצעיר ביותר של ריאל מדריד בכל הזמנים, כמו הוא זכה 3 פעמים רצוף בתואר חלוץ השנה באירופה (עכשיו תגיד לי שזה פרוטקציות של ריאל מדריד, נכון?).
    לראול יש מגיל 17 עד 26 ממוצע של יותר בערך 17 שערים לעונה, אומר משהו?
    דל פיירו הגיע לחצי מזה? (ולא, אני לא אומר שראול פי שתיים יותר טוב מדל פיירו אבל הוא יותר טוב, קבל את העובדה הזו)

ועל מה שאמרת "ההבדלים ביניהם גם זה שראול נמצא על הקו כדי לדחוק את הכדור פנימה", הרשה לי פשוט לצחוק לך בפנים, או שאנחנו לא מדברים על אותו ראול או שאתה פשוט לא מבין על מה אתה מדבר, ראול נמצא על הקו כדי לדחוק את הכדור פנימה? נכון, לפעמים, לעיתים רחוקות מאוד, לרוב זהו הכדור שלו שמישהו אחר צריך לדחוק פנימה, וכמובן השער הפנומנלי נגד ויאדוליד עם העקב זה לא תאווה לעיניים, והשער השני שלו באותו משחק כשהוא עוצר עם החזה ומקפיץ מעל השוער זה גם רק עמידה על הקו, והנגיחה המושלמת מול אתלטיקו מדריד גם הוא לא עשה כלום.
    עשה טובה ובדוק עובדות לפני שאתה פותח את הפה.
    אם אתה חושב שאני משמיץ את דל פיירו אז יש לך בעיה בהבנת הנקרא, אני רק טוען שכמה שדל פיירו חלוץ גדול ראול יותר גדול ממנו (והרשה לי שוב להזכיר לך שהוא עדיין לא בשיאו)

15. king_del-piero Member

כיוון שאתה לא רוצה שאני יתן לך מספרים של דל פיירו אז אני לא יתן אבל שלא תחשוב שדל פיירו נופל מראול בגולים!!!
    וכן, שער באיטליה נחשב שניים כי יש שם את ההגנות הכי חזקות!!!
    למה תיירי הנרי הלך מאיטליה? כי הוא לא הסתדר עם ההגנות כמו רוב החלוצים בעולם!!!
    צריך גם להתחשב בזה שיש משחקים גם שדל פיירו לא משחק כחלוץ (רוב משחקי במדי הנבחרת) ולפעמים גם ביובה הוא מתופקד מאחורי החלוץ, לא כמו ראול שכל הזמן מתופקד כחלוץ.
    אז ככה שלפעמים חלוץ זה לא רק מספרים אלא גם יכולות משחק מדהימות כמו כידרור, בעיטה, טכניקה, מסירה וכו'.
    אז תזכרו: JUVENTUS CAMPIONE DE'EUROPE!!!!!!
    דל פיירו המלך (חזר לכבוש מול אולימפיאקוס)

נ.ב. מה אתה אומר מקס על הניצחון 7-0 על אולימפיאקוס????
    ההפרש הכי גדול בליגת האלופות ועוד את זה עשתה הקבוצה עם הכי פחות התקפה לא מקס??
    אם אני לא טועה אז ריאל לא עשתה תוצאה כזאת???
    בכל זאת תקן אותי אם אני טועה...