לאיזה נבחרת יש את ההתקפה הטובה ביותר בעולם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י king_del-piero, ‏6/12/03.

1. Max Member

שמת לב שאת טוטי ודל פיירו אתה שם גם בהתקפה וגם בקישור? (אני יודע שטוטי משחק גם שם וגם שם אבל אל תייחס אותו לשני המקומות).
    עכשיו לשאר השחקנים, זמברוטה באמת שחקן אגף מצויין אבל רוב העבודה שהוא עושה גם ביובה וגם באיטליה זו עבודה הגנתית.
    טאקינרדי - נו באמת, זה שחקן התקפי בקישור? הוא משחק יותר כבלם קידמי מאשר קשר מרכזי (בקיצור הוא קשר הגנתי שרק מחלץ כדורים).
    פירלו - שחקן די בינוני, לא משהו יוצא דופן.
    קאמורנסי - יש לו עתיד אבל הוא גם לא שחקן עד כדי כך ענק בהשוואה לשחקנים בנבחרות אחרות.
    ולא, זה לא קישור טוב, בוא נשווה את זה לקישור של הנבחרות האחרות:
    ספרד - בארחה, ויסנטה, חואקין, ולרון, רייס, הלגרה (כאשר הוא משחק בקישור), גוטי, ג'רארד ועוד.
    צרפת - זידאן, פירס, ויירה, וילטורד, ג'ולי, מקאללה ועוד.
    ברזיל - זה רוברטו, קאקה, ריבאלדו (כאשר הוא משחק בקישור), סילבה, קלברסון (שני האחרונים די בינוניים), רונאלדיניו ועוד.
    אפילו אנגליה עם בקהאם, סקולס, ג'רארד ודאייר (קישור די אפור אבל עושה את העבודה שלו).
    וכמובן ארגנטינה - ורון, איימאר, סולארי (למרות שהוא לא משחק בהרכב הוא לדעתי צריך לפתוח), קלאודיו לופז, קילי גונזלס (אם אני לא טועה הוא ארגנטינאי), ריקלמה, ד'אלסנדרו וכו'.
    כל אלה עם קישור יותר טוב מאשר הקישור האיטלקי.
    לאיטליה יש פוטנציאל גדול בהתקפה אבל השיטה פשוט הורסת את הפוטנציאל הזה, מה גם שאתה מביא לי שחקנים כמו מיקולי, סימונה אינזאגי וכו', גם לצרפת יש חלוצים ברמה דומה, כל החלוצים המצליחים בליגה הצרפתית יכולים למלא לך דף שלם פה, בסכ"ה החלוצים האלה הם חלוצים בינוניים ולא יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/03
  2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא מסכים איתך בעניין פירלו.
    מאז הוזז השחקן לעמדת הקשר האחורי הוא פרח מחדש! והפך לאחד הטובים שיש בעולם..הוא השתפר וללא ספק היה חלק מרכזי במכונה של מילאן שלקחת בשנה שעברה את גביע האלופות

3. king_del-piero Member

בוא נראה מקס...
    בארחה- קשר טוב
    ויסנטה- קשר צעיר שעוד לא הוכיח את עצמו
    חואקין- קשר צעיר שעוד לא הוכיח את עצמו
    ואלרון- זקן מדי אחרי פציעה
    רייס- צעיר מדי בלי ניסיון
    הלגרה- בלם
    גוטי- אפילו בהרכב הוא לא פותח
    ג'רארד- אם הקישור של ספרד תלוי בו אז הם ממש בצרה
    בקיצור אז גם לספרד אין קישור משהו
    וחוצמזה אתה לא יכול להתעלם לאיטליה יש את ההתקפה הטובה ביותר...

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאיטליה יש את החלוצים הטובים ביותר אולי..את ההתקפה בטוח אין לה..
    כמו שבני אמר..שיתחילו להתקיף..

5. king_del-piero Member

אוי כמה שאתם טועים!!!
    האיטלקים יש להם נבחרת שכבשה כמעט הכי הרבה שערים במוקדמות, והליגה האיטלקית היא ליגה מאוד התקפתית!!!!

6. Max Member

א) צרפת כבשה יותר לפי מה שאני זוכר
    ב) ראית את הבית של איטליה? הנבחרת הכי חזקה שם היא וולס שנראה לי במקום יותר נמוך מנבחרת ישראל.
    ג) חואקין - שחקן צעיר שעוד לא הוכיח את עצמו? אז כנראה בצעה מיונייטד ומריאל לא נחשב להוכיח את עצמו, הוא מהווה אולי את אחד הקיצוניים הימניים כיום בליגה הספרדית ומצויין בבטיס, לא הוכיח את עצמו? נו באמת.
    ויסנטה - שחקן עם דריבל מצויין, שוב, אחד המובילים באגף שלו בליגה הספרדית, שחקן הרכב קבוע בולנסיה, כל משחק שהוא נכנס בנבחרת הוא משנה את המשחק.
    בארחה - אחד הקשרים האחוריים הטובים בעולם שיודע לעשות התקפה מצויינת, אחד השחקנים הבולטים בזכיה לפני שנתיים של ולנסיה באליפות ספרד יחד עם איימאר.
    הלגרה - הוא משחק בלם רק בגלל בעיית הבלמים בריאל מדריד, הוא היה אחד הקשרים האחוריים היצירתיים ביותר לפני כמה שנים, הוא ומקאללה היו בלתי עבירים, הוא שחקן שתורם מאוד להתקפה, גם במצבים נייחים עם משחק ראש מצויין וגם בהתקפות שהוא מארגן ומתחיל (ע"ע השער נגד פורטו).
    ואלרון - אחד הפליימייקרים היותר גאוניים בכדורגל העולמי כיום ואם 28 זה זקן אז בוא נמחוק גם את דל פיירו ואת ויירי ואת אינזאגי ועוד כי הם זקנים, למה לא?
    רייס - נכון, צעיר וחסר ניסיון אבל כישרון גדול ממה שראיתי.
    גוטי - הוא לא פותח בהרכב משני סיבות, קודם כל בגלל שהוא לא פותח בריאל בגלל השחקנים המצויינים שלה וגם בגלל שואלרון יותר טוב ממנו.
    ג'רארד - נכון, אם הקישור של ספרד תלוי בו אז מצבה קשה, אבל הוא לא תלוי בו והוא רק תוספת.
    כמו כן שחכתי את מנדייטה שנהרס בשנים האחרונות לצערי.

וד"א אחרי בדיקה גיליתי שקמוראנסי לא כל כך צעיר, הוא בן 27.
    ועדיין לא הבנתי למה לאיטליה יש את ההתקפה הכי טובה? למשל צרפת - הנרי וטרזגה (להזכיר לך שלרוב רק שני חלוצים משחקים), הולנד - רוד ואן ניסלטרוי (מלך השערים של הליגה וליגת האלופות שנה שעברה) ומקאיי (זוכה נעל הזהב משנה שעברה), קלאייברט (לא ברמה של האחרים אבל עדיין חלוץ טוב), ארגנטינה - סביולה וקרספו, ספרד - ראול (לדעתי החלוץ הטוב בעולם שלא נמצא עכשיו בכושר טוב) וטריסטאן\ לוקה.

7. king_del-piero Member

אוי מקס כמה שאתה טועה...
    קודם כל הדיון הזה הוא על השחקנים שנמצאים בהתקפה של הנבחרות או קיי!!!
    וכל השמות בהתקפה של ספרד, צרפת, ארגנטינה ועוד, פשוט לא מגיעים לברכיים של חלוצי איטליה, כי הנבחרת עם הכי הרבה חלוצים טובים והתקפה מסוכנת היא איטליה!!!

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אני חולק על דעתך ובגדול!!!
    נכון שלאיטליה יש חלוצים גדולים והתקפה מסוכנת (אם הם משתמשים בה) אבל לומר שלשאר הנבחרות יש חלוצים שלא מגיעים לברכיים (ואומרים קרסוליים) של חלוצי איטליה?!
    ראול הספרדי עולה פי כמה על רוב החלוצים בנבחרת איטליה! להולנדים יש גם כמה חלוצים לא רעים בכלל כגון: רוד ואן ניסטלרוי ומאקיי שמצטיינים בליגות שהם משחקים בהן (ואן ניסטלרוי האנגליה ומלך השערים של ליגת האלופות בעונה שעברה ומאקיי בספרדית במדי דפורטיבו)
    לצרפתים יש את טרזגה והנרי שהם חלוצים מצויינים.
    פעם הבאה תחשוב לפני שאתה אומר משהו כמו זה!

9. king_del-piero Member

כן דודי, אתה רוצה שאני יאמין לך שראול עולה על רוב חלוצי איטליה???
    דל פיירו (שכחת את ההצגה בחצי הגמר?), ויירי ואינזאגי פחות טובים מראול???
    עשה לי טובה...
    חוצמזה איזה שחקן יש לספרד בחוד ליד ראול ואל תגיד לי מוריינטס כי כל חלוצי איטליה כופלים פי שתיים את מוריינטס...
    אז בבקשה לפני שאתה אומר משהו תחשוב בבקשה...

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

דבר ראשון אני לא העלתי את מוריינטס, בכלל הוא חלוץ מצוין אבל לא דיברתי עליו. מרגע שרונאלדו הגיע למדריד הוא איבד את מקומו בהרכב של דל בוסקה וההמשך ידוע.
    דבר שני ראול באמת עולה על כמה מהחלוצים בנבחרת האיטלקית. ביום טוב ראול יכול לעלות גם על דל פיירו. נכון שנה שעברה יובה עברה את ריאל בדרך לגמר האלופות אבל אתה לא ממש יכול להשוות את ראול (מלך השערים של ליגת האלופות הכל הזמנים) לדל פיירו. בקשר לאינזאגי: ראול עולה עליו במס' ההבקעות בכל תחום אפשרי.
    ויירי כבר לא בשיאו, לאט לאט הוא דועך (למרות היכולת המצוינת שלו) לעומת ראול שהוא עדיין צעיר (25) ויש לו הרבה זמן להמשיך לשחק את המשחק כך שהוא עולה כבר על ויירי.
    עדיין זו לא סיבה לומר שההתקפות של נבחרות אחרות הן לא טובות כמו זו של איטליה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/12/03
  11. Max Member

בוא נעזוב לרגע את העובדה שלאיטליה יש איזה 10 חלוציפ טובים, רק 2-3 מהם יכולים לשחק בנבחרת, עכשיו החלות הכי טוב שלכם הוא ויירי (אני לא מחשיב את טוטי כחלוץ), ואחריו באים דל פיירו ואינזאגי, בוא נראה, ראול יותר טוב מויירי? (הם שחקנים שונים לגמרי ולא הייתי בכלל משווה בינהם אבל אין לי ברירה), כן, טריסטאן ברמה של דל פיירו כרגע (אז נכון, דל פיירו של 97 היה שחקן גדול אבל הוא לא איתנו כרגע) וברמה של אינזאגי? פחות או יותר, ונוסיף לזה את המשחק ההתקפי של ספרד לעומת איטליה וקיבלת התקפה יותר טובה, ולספרד אין את ההתקפה הטובה עדיין,
    הנרי יותר טוב מויירי, טרזגה ברמה של דל פיירו ואינזגי, כנ"ל לגבי רוד ומקאיי וכנ"ל לגבי רונאלדו ורונאלדיניו.

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מסכים איתך לגמרי

13. Max Member

חחח
    דודי, נראה לי אתה חי שנה אחורה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    ראול בן 26 ומקאיי כבר בבאיירן מינכן, אבל חוץ מזה אני פחות או יותר מסכים איתך בהכל.
    ות'אמת אני לא זוכר שום הצגה מדל פיירו מחצי גמר למרות השער שלו הוא לא הציג שום יכולת יוצאת דופן, לעומת ראול שברבע גמר פירק את יונייטד במו רגליו במפגש הראשון.

14. king_del-piero Member

אתם מתייחסים לראול כאילו הוא אלוהים או משהו כזה וזה מאוד מצחיק....
    ראול לא חלוץ טוב וראו את זה שנה שעברה שאת כל השערים שלו הוא עושה מול קבוצות ספרדיות שההגנה זה לא הצד החזק שלהם בלשון המעטה, אבל כאשר הוא פוגש קבוצת הגנה מצוינת כמו יובנטוס הוא מקבל רגללים קרות וזה בעצם היה המבחן החשוב שלו בתור חלוץ, ומה לעשות שבמבחן הזה ראול הובס בידי דל פיירו שהראה שהוא חלוץ הרבה יותר גדול מראול!!!!

חוצמזה אין דיון על זה שלאיטליה יש את מספר החלוצים הטובים ביותר בעולם.

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אתה אומר שליונייטד אין הגנה????
    כמו ש-Max אמר ואני מצטט "...לעומת ראול שפירק את יונייטד במו רגליו..."
    ליונייטד יש הגנה חזקה מאוד שמה לעשות ראול יודע לפרק.
    אני לא חושב שראול הוא אלוהים (אני בכלל לא אוהד מדריד), אני פשוט יודע להעריך חלוץ טוב. דל פיירו הוא בהחלט שחקן מצוין (אני מודה) אבל גם הוא לא החלוץ הגדול ביותר בעולם.

תודה Max על התיקון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx לא שמתי לב לזה שראול בן 26 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx אני קצת לא מעודכן.

אני לא רוצה להמשיך להתווכח איתך king_del-piero על מי חלוץ טוב יותר ראול או דל פיירו תישאר אתה עם דעותיך ואני עם דעותיי.