כתוביות לסרטים

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י W.Rooney, ‏4/2/07.

1. ACBenb Member

אני לא מוריד מהביטורנט והאימיול שלי לא זז. אני בדרך כלל מוריד מהורדות ישירות אבל שוב אין בזה תרגום מובנה ואני בבעיה.

2. iverson13 Member

למה אחי??בחט שיש תרגום..מאיזה אתר אתה מוריד???אני מוריד דרך הורדות ישירות גם אם תרגום אם הכל...

3. שגיא Guest

ACBenb

לאיזה גירסא אתה צריך תרגום?

4. ACBenb Member

הורדתי את הסרט מהורדה ישירה ולכן רק כתוב את השם של הסרט וזהו, כך שאני לא יודע איך לבדוק את הגרסא.
    בכל מקרה אני אף פעם לא צורב את הסרט עם התרגום כי אז התרגום בדי וי די יוצא לי קטן וצהוב, אז אני תמיד מדביק את הכתוביות על הסרט במחשב (עם התוכנה שהזכרת בהודעה הראשונה בעמוד) ורק אז צורב ככה שזה לא משנה איזה גרסא.

5. iverson13 Member

קודם כל מה זתא אומרת גרסא???אתה מתכוון סיומת???שנית כל גם אני צורב סרטים..הכתוביות יוצאות טוב מאוד...פשוט תוריד עם ותנסה...לא חושב שיצא לל קטן....מאיזה אתר אתה מוריד???

6. שגיא Guest

אייברסון, גרסא זה לא סיומת. זה גירסת קידוד. זה דבר ראשון
    דבר שני, הוא התכוון שאם הוא מוריד סרט ואז צורב את הקובץ של הסרט יחד עם הקובץ של הכתוביות בדיסק, שם בנגן DivX ואז הוא מראה את הכתוביות קטנות.

מה שאני כן לא מבין, זה אם כבר הוא עושה את העבודה הזו של הצמדת כתוביות לסרט, שגם לוקחת זמן, אז מן הסתם עדיף כבר להוריד עם כתוביות מובנות.

7. iverson13 Member

זה בידיוק מה שאני אמרתי לו..בשביל מה להדביק שאפשר להוריד עם...בגלל זה אני שואל אותו מאיזה אתר הוא מוריד...ולהדביק את הכתובויות בוירטואל דאב לא לוקח שנייה..

8. ACBenb Member

נו אל תהיו חכמים בלילה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx אם אני יכול אני מוריד עם כתוביות מובנות אבל זה לא בדיוק איך שאני רוצה. אני מוריד בדרך כלל מתוכנה שנקראת מורהאנט אם מישהו מכיר. יש איזה פורום שמביא לינקים ואין שם את כל הסרטים שאני רוצה (כל הסרטים בפורום הם עם תרגום מובנה אבל אין הרבה סרטים). אם לא מורהאנט אז אני מוריד בעיקר בהורדות ישירות אבל בהורדות ישירות כמעט אף פעם אין תרגום מובנה, ואז אני חייב להדביק את הכתוביות על הסרט.
    אם אני רוצה תרגום מובנה אני חייב להוריד מהאימיול, ויניב קטן מהיר לידו. למשל את הסרט הסנדק שכתבתי למעלה שאני צריך תרגום אליו ניסיתי להוריד מהאימיול מכל מיני אתרים יחד עם תרגום מובנה וזה פשוט לא זז באימיול, הוריד לי על כמה בייטים לשניה וזה הכל.
    התוכנה מורהאנט בזמן האחרון נדפקה ולא מורידה בכלל, ככה שאני חייב להוריד מהורדות ישירות ואז להדביק את הכתוביות על הסרט. אם יש לכם הצעות אחרות או תוכנות אחרות להורדת סרטים אני אשמח כי יש כמה טרילוגיות שלא ראיתי (הסנדק, שר הטבעות) ועוד כמה סרטים שאני חייב לראות שהמליצו לי עליהם ואני רוצה להספיק לראות אותם לפני שיתחיל שוב הבצפר כי אז לא יהיה לי זמן.

9. שגיא Guest

אז תגיד מורהאנט. בתחילת הדרך שלה הייתי חורש עליה, אבל באמת כבר כמה חודשים שכל הזמן יש בה בעיות והאתרים שלה קמים ונופלים כל שבוע.

ובאמת שחפרתי אבל לא מצאתי קובץ בחלק אחד של התרגום.

10. iverson13 Member

11. ACBenb Member

אני חייב עזרה:
    הורדתי כתוביות לסרט "נהג מונית" והכתוביות איחרו ב2 דקות. אז שיניתי בקובץ הכתוביות את התרגום כל שכל הכתוביות יבואו ד דקות מוקדם יותר (לקח לי זמן לעשות את זה), אבל עכשיו כשאני מפעיל את התוכנה שמדביקה את הכתוביות על הסרט זה לא נותן לי לפתוח את הכתוביות. אני משתמש בתוכנה וירטואלדאב משהו כזה, מישהו יכול לעזור או מכיר תוכנות אחרות להדבקת כתוביות?

12. iverson13 Member

זאת התוכנה הכי טובה ויש עוד גרסאות של תרגופם ניסית את כולם?

13. ACBenb Member

כולם לא טובים ולא מתאימים לסרט, הייתי צריך לתקן את התרגום ועכשיו הוא לא עולה.

14. iverson13 Member

אז חייב שיהיה אותו דבר אחי..איך הורדת באימיול??פעם הבאה תבדוק לפני זה שזה אותו סרט עם התרגום...ולאיזה סרט אתה מתכוון הסרט מ1976?

15. ACBenb Member

כן זה אותו סרט.
    כנראה שלא הבנת נכון, הורדתי מאיזה אתר להורדות ישירות והתרגומים שאני מצאתי לא מתאימים בכלל לסרט, אז תיקנתי את הזמנים שלהכתוביות כדי שיתאים לסרט. אם אני מפעיל את הכתוביות עם הסרט במחשב זה פועל מצוין.
    הבעיה היא שאני מנסה להדביק את הכתוביות בתוכנה וירטואלדאב, שאני מנסה לפתוח את קובץ התרגום זה לא עובד.