כתבות צבע :: פייר אמריק אובמיאנג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. A. Arshavin Member

יופי של כתבה לירן!!
    שאפו! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. קינג לדלי Member

הלחצת אותי לגמרי עם הכתבה הזאת...
    מה הבאנו דניס רודמן ?
    חדר הלבשה בספרס הוא אולי המגובש באנגליה בזכות יול ואסור שמישהו יפר את הכללים.
    אני בטוח שהוא הגיע למנג'ר אבהי שיעשה ממנו בן אדם.

מצד שני הוא מחזיק מעצמו ומאמין בעצמו ואני תמיד גורס ששחצנות זה חלק חשוב בהצלחה מקצועית.
    אין לי בעיה עם האמונה שלו בעצמו.

תודה רוזנר !

3. נעם Member

שחקן עם טכניקה צריך ליהיות חצוף ומעז-על המגרש. לדעתי כל הדברים האלה שנאמרים על בואטנג מדגישים את היותו מנהיג ואחד שלוקח אחריות בקבוצה.
    מנהיג אמיתי אף פעם לא אהוב על כל נתיניו...
    יש לו נתונים פיזיים דומים לשל חלב או קאקא ונקווה שבספרס יוציאו ממנו את הדבש.

4. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאפו על הכתבה לירן רק עכשיו יצא לי לקרוא אותה במלואה. בואטנג הוא שחקן מאוד מאוד כשרוני שאם כל הכבוד להרטה שם היו לו הברקות פה ושם אבל הוא בהחלט היה רחוק ממימוש הפוטנציאל, אולי מעבר לליגה אחרת יטיב עימו. אני אישית לא מת על בואטנג, בגלל החוצפה שלו. ואני לא מדבר על החוצפה החיובית שהוא מפגין על המגרש אלא על החוצפה שיש לו כלפי מבוגרים ממנו אנשים שעשו דבר מה בכדורגל. איך שהוא לכלך על באיירן אחרי ההפסד של הרטה 4-2 באליאנז ארינה טיפה אחרי ההדחה המבישה של הרטה מאופ"א.

שיהיה לו המון בהצלחה, לא אישיות חביבה במיוחד אך טכניקה משובחת. אולי הרגליים מסוגלות לקחת אותו רחוק אבל הפה שלו יכול לבלום את התעוזה.

5. Football God Member

תיאור מדוייק של אייל ברקוביץ. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

6. tiktin Member

כתבה מדהימה, כל הכבוד!
    הוא היה בנבחרת הצעירה של גרמניה? הוא על הכוונת של הבוגרת?

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הוא היה ב U19 וב U16

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם לא רק הטיפוס שלו יהיה כמו אפנברג אלא גם היכולת שלו אז מדובר בכישרון יוצא מגדר הרגיל.
    לפעמים אבל צריך לדעת לא להגיב, וזה דבר שבואטנג כנראה מהרחובות של ברלין פשוט לא יכול להבליג. ככה יהיה לו קשה מאד להתקדם בכל מקום. אפשר רק לקוות שיול וטוטנהאם ידעו לעבוד עם הפרינס הפרובלמטי.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/07
  9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מנואל נויר, שוער הפלא של שאלקה 04

מנואל נויר הוא מספר אחד בשער של שאלקה ויקירם של אוהדי הקבוצה הכחולה. "לא יכלתי לתאר דבר יפה
    יותר מאשר לשחק בשאלקה 04". שלושת השוערים הפייבוריטים והאוהבים שלו הם: להאמן, ואן דר סאר
    וג'יאנלואיג'י בופון. כתבת צבע על השוער המוכשר של שאלקה ושוער העתיד של נבחרת גרמניה.

"אני לא מכיר מקום אחר", הוא נולד בגלזנקירשן, הוא שיחק בקבוצות הנוער של שאלקה, הוא לא מכיר דבר
    אחר על החזה מאשר סמל הכחולים מהרוארפוט. זה מתחיל ב19.8.2006, כאשר שאלקה 04 פוגשת במחזור
    השני של הבונדסליגה את אלמניה אאכן העולה החדשה באותה עונה, ובשער עומד מנואל נוייר הצעיר עקב
    פציעתו של פרנק רוסט. שאלקה מנצחת את אאכן בתוצאה המינמילית 1-0 ועם תצוגה יוצאת מן הכלל של
    שוער הקבוצה מנואל נוייר. ההזדמנות הראשונה של נוייר נלקחה על ידו ומשם התחילה הקריירה הצעירה
    והמפתיעה שלו כשוער עם פוטנציאל להיות שוער נבחרת גרמניה בעתיד הלא רחוק. לאחר החלמתו של פרנק
    רוסט, הגיע זמנו של נוייר לשוב אל הספסל אך למירקו סלומקה הייתה הרגשה רעה לגבי הרכבתו של פרנק
    רוסט בהרכב הראשון. לאחר שהוחלט במועדון כי פרנק רוסט יעבור לשחק בשורות המבורג, הורכב במהירות
    הבזק מנואל נוייר כבר נגד באיירן מינכן ושם הורגש כי לילד יש ידי זהב וכי לשלאקה ניתנה מתנה גדולה.

http://img201.imageshack.us/img201/5107/inetaachenneuerjc0.Xxx
    מנואל נוייר בהופעת הבכורה שלו בהרכב הקבוצה הבוגרת נגד אלמנייה אאכן

"פריצתו הייתה רק עניין של זמן", אמר מאמן הקבוצה מירקו סלומקה שבטח בנוייר כבר מהיום הראשון שעלה
    לקבוצת הבוגרים. "ימים לא קלים עברו עלי, במחשבה על פרנק רוסט", אמר מנואל נוייר שהיה קרוב מאוד אל
    השוער הראשון של הקבוצה עד הרגע שבו נפצע פרנק. "הוא מוכשר ונהדר, הגיע לו לפתוח במקומי" אמר
    שוער הקבוצה פרנק רוסט לאחר שעזב את הקבוצה לטובת המבורג. מנואל נוייר מתנשא לגובה של כ 190
    סנטימטרים ושוקל כ85 קילוגרמים. "הקשר שלי עם האוהדים הדוק במיוחד", זאת לא אמירה סתמית של
    מנואל, הוא ידוע כמקורב מאוד אל קהל האוהדים הנפלא של שאלקה. שלושה ימים לפני הופעת הבכורה של
    נוייר בהרכב הקבוצה נגד אאכן, כתב נוייר לעצמו עוד הישג כאשר פתח בהרכב הנבחרת הצעירה U21 נגד
    הולנד במשחק שהסתיים בתוצאה 2-2. שני משחקי בכורה בשבוע, אחד בנבחרת ואחד בקבוצה הבוגרת של
    המועדון, שאלקה. סוף אוגוסט 2007, הוזמן מנואל נוייר על ידי מאמן הנבחרת הגרמנית לואב לבדיקות
    רפואיות והוחלט כי נוייר יהווה כשוער הרביעי של הנבחרת לאחר להאמן, הילדברנד ורוברט אנקה.

http://img214.imageshack.us/img214/5183/neuer1801175073581gk2.Xxx
    "מקווה להיות מספר 1 של הנבחרת הבוגרת"

נוייר וקבוצתו שאלקה תעמוד בפני מבחן עצום בליגת האלופות, בשביל נוייר זאת תהיה שוב הופעת בכורה
    במפעל אירופי ובמפעל הבכיר של אירופה בפרט. הרזומה של נוייר בגיל 21 קצר אך מכובד בהחלט, שותף
    ב31 משחקי בונדסליגה, בישל שער אחד וקיבל כרטיס צהוב אחד. על הרזומה בנבחרות הצעירות של
    גרמניה: הופעה אחת בנבחרת גרמניה עד גיל 18, 11 הופעות בנבחרת גרמניה עד גיל 19, 4 הופעות
    בנבחרת גרמניה עד גיל 20 ועוד 4 הופעות בנבחרת גרמניה עד גיל 21. הישגיו האיישים הם: השוער
    הטוב ביותר של הבונדסליגה לשנת 2006/07 מעיתון הכדורגל המכובד, קיקר. ספורטאי השנה 2006
    בעיר גלזנקירשן. הישגיו עם המועדון הוא סגן אלוף גרמניה בבונדסליגה 2006/07.

http://img158.imageshack.us/img158/5476/hbsq6pkkpxgenr467xagf7.Xxx
    מנואל נוייר, מצפה לעונה טובה יותר שלו ושל קבוצתו

שתהיה לכולם שנה מתוקה ומוצלחת, יוני.

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוייר לפחות מבחינתי הוא אחד השוערים הטובים שצמחו פה לאחרונה. בלי שום ספק המועמד הומביל לפחות אצלי כשוער מס' 1 של הנבחרת תוך תקופה של חמש שנים. גם כיום, למרות חוסר הניסיון שכמעט ולא נראה על המגרש, נוייר הוא אחד משלושת השוערים הבולטים בבונדסליגה, אם לא הטוב שבהם.

ושוב פעם, אם ניכנס לסוגיית שוער העתיד של הנבחרת מסכן יואכים לאו(אם אכן ישאר בתקפיד) כאשר שניים מהשוערים המבטיחים בויתר נמצאי בגילאי הבגרות שלהם. מיכאל רנזינג מבאיירן ומנואר נוייר בדרך להיות קאן-למאהן החדשים, אולי קשה לראות את זה כעת בגלל שלשניים נכון להיום משחקים(במקרה של רנזינג זה יותר יושבים על הספסל) ללא טיפת אגו.

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אופיר, אני חושב ששחכת שוער צעיר, מוכשר ועם המון פוטנציאל גם כן, רנה אדלר שוערה של באייר לברקוזן
    שבאמת אני חושב שהוא רנסינג ונוייר יתחרו על אפודת השוער של הנבחרת אך אני אישית חושב שנוייר
    הוא הדבר הבא.

12. T0XiN Member

אני חושב שהגלגל מסתובב שוב.
    להאמן - שאלקה
    קהאן - באיירן

רנסינג - באיירן
    נוייר - שאלקה

אני חוזה מאבק על המקום הראשון בהרכב של נבחרת גרמניה.
    איך שהגלגל מסתובב...

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סחתיין יוני. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אכן שוער בעל עתיד גדול שמסמל את כ"כ את מסורת הכדורגל הגרמני.
    ואם כבר בשוערים עסקיננו פרט לרנזינג, אדלר וכעבור נוייר אני מציע לכם להתחיל לעקוב אחרי מרקוס מילר שוערה הנפלא של קרלסרוהה. משהו בו בעיקר בקריזמה ובקור הרוח שלו מזכיר את הגדול מכולם.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מסכים בהחלט לירן, שוער נהדר בהחלט, קראתי עליו כתבה בFour Four Two הגרמני, נהנתי מכל רגע
    וכמובן ראיתי אותו במספר משחקים, בהחלט פוטנציאל מבטיח, בקיצור כמות השוערים הצעירים והמבטיחים
    שלנו רק גדל עם השנים וזה טוב לכדורגל הגרמני, קצת כאב ראש ליוגי לואב אבל זאת עבודותו.

15. T0XiN Member

זה הגיע במצב מצויין,קהאן ולהמן אוטוטו פורשים וכבר קיימים בשוק מחליפים מצויינים אם לא טובים יותר (או לפחות יגיעו להיות טובים יותר),עדיף שליוגי יהיה כאב ראש לבחור שוער מאשר שלא יהיה לו בכלל את מי לבחור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx