כשרונות מבוזבזים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י טורינו, ‏18/7/06.

1. Andrse Iniesta Member

צודק אבל ניצן שריזי (לפחות ככה אני שמעתי) מכריח אותו לנהל אורח חיים ספורטיבי ולאכול נכון

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן,זה בשנה האחרונה ובגלל זה עובד השתפר יחסית-לדעתי הוא עדיין לא מיצה רבע ממה שיש בו..
    ראיתי אותו בלא מעט משחקים ולבנאדם יש כישרון ברמה של רביבו-ברקוביץ' לפחות,מה שהוא עושה
    עם הכדור גם באירופה יש לא מעט שחקנים שיכולים לקנא בו,מאז שאני אוהד כדורגל [משהו כמו 13
    שנה] הוא הכישרון הכי מבוזבז שיש פה אם לא להחשיב את עטר שלא יצא לאירופה.

3. עומר דורות Member

זאת לא שנת הפריצה של ברוכיאן לא שהביאו את מירוסביץ בתפקיד שלו ויש לביתר 5 קשרים מצוינים ועוד שביתר תפתח מדי פעם עם 3 קשרים ו-3 חלוצים ולפי דעתי צריך מאוד להוסיף את עמית בן שושן שהוא עוד לא התפרץ אבל במשחקים האחרונים של העונה שעברה שפרננדז פתח איתו הוא הראה כמה הוא כישרוני וטוב שכבש מול מכבי ועשה להם הרבה בעיות בהגנה והוא רק בן 18 אז הוא עוד יכול לפרוח אבל לצערי לא בביתר

4. טורינו Member

ברוכיאן יכול לתפוס מקום בהרכב!

5. Tomash Member

אני מסכים שבירוק עובד ומליקסון מבוזבזים
    אני רוצה להוסיף גם את מנור חסן שהוא יכל להיות במקום הרבה הרבה יותר טוב אם היה לו קצת שכל אנחנו רואים בכל משחק שיש לו 5 דקות שהוא משחק פצצה וזה בד"כ ה5 דקות שהפועל פ"ת שמה גול
    לדעתי יוסי שבחון לא מנצל את הכשרון שטמון בו כבר בן 23 הילד ועוד לא נתן את כל מה שהוא יודע בעונה האחרונה הוא עלה מדרגה ופרץ קצת אני מקווה שהעונה יתן עוד פריצה
    טוטו תמוז הכשרון הגדול של ישראל לדעתי עשה טעות שעבר לבית"ר היה צריך להשאר עוד עונה בהפועל בבית"ר יהיה לו קשה להשתלב בהרכב וגם הלחץ התקשורתי פוגע בו ראינו את זה במשך העונה אחרי תצוגות מופלאות כמה טוטו ירד ביכולת בעקבות התקשורת
    לדעתי ארבייטמן יכל להגיע ליותר עוד בגילו הצעיר הוא אחד החלוצים הצעירים הטובים שישראל ראתה רק הוא פשוט טיפש וזאת הבעיה לדעתי לא היה צריך ללכת למכבי חיפה ולהשאר בקבוצה ממוצעת בישראל שתתן לו את הזמן שלו

6. אלי מתחן Member

10 שערים לקשר לא נקרא לתת משהו?

7. טורינו Member

בהחלט מנור חסן מובזבז! בקשר לשבחון אינני מסכים איתך... אהל הוא עשה טעות לבחר לעבור למכבי

8. Tomash Member

מובן שהוא עשה טעות מעבר למכבי במכבי הוא רק יוריד מהיכולת שלו אני חושב.
    בהפועל הוא סמל האוהדים אוהבים אותו כמו שהם אוהבים את אמא שלהם אתה יודע איך זה פוגע בנו?
    לא מספיק השחקנים הטובים שלנו נזרקים לנו כל קיץ ועכשיו זה? חשבנו ששום דבר שלא יפריד בנינו לבין יוסי העונה אלא אם כן הצעה מאירופה.
    לגבי זה שהגיב מעלייך הוא לא כבש 10 שערים הוא כבש 8 שערים ו8 בישולים
    אבל בוא נסתכל שניה על הפועל פ"ת בעונה החולפת שמשחקת עם 4-5-1 שיוסי הקשר הקידמי היחיד ורוב הזמן טוטו הוסט לשחק כקשר שמאלי אין פלא שהוא יכניס מלא שערים
    אני מודה שהוא השתפר המון העונה אבל יש לו עוד מלא מה לתת הוא אחד ההבטחות

9. ריקלמה Member

הכשרון המבוזבז שלי הוא ארביטמן

כנסו:/www.zazua.net

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיים מגרשוילי כשרון מבוזבז כי לוי מעדיף עליו קיסי הזקן למרות שחיים יותר טוב ממנו וכולנו זוכרים איך הוא היה בהפועל.

עוד שחקן והוא אבו סיאם שהוא אחד מהמגנים השמאלים היותר טובים בליגה וכהן זורק אותו מחוץ למכבי תל אביב.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב השמות שנתתם פה הם של שחקנים צעירים ולדעתי זה עוד די מוקדם מכדי לדעת אם הם באמת היו מבוזבזים.
    השחקן שלדעתי הוא הבזבוז הכי גדול הוא כמו שכבר אמרו כאן חלק, מנור חסן. הוא שחקן נורא כשרוני, מהיר, חזק, פעיל ואחד שמאיים על השער (הוא סיים את העונה במקום הראשון מבחינת איומים על השער). לדעתי הוא יכל להגיע הרבה יותר רחוק אם היה לו קצת יותר מזל.

12. עומר דורות Member

בינינו אתה יודע שברוכיאן העונה יחמם את הספסל
    הוא אולי יהיה מחליף כמישו יהיה פצוע או מורחק

13. עומר דורות Member

ועוד שחקן מבוזבז שאני יכול להוסיף זה שלומי ארבייטמן בביתר הוא היה תותח מהרגע שעבר להפועל פתח תקווה הוא לא רצה לשחק ואחרי כמה משחקים הוא כבר פתח בהרכב ושיחק טוב אחרי שעבר לחיפה בהתחלה במוקדמות ליגת האלופות עם הגול הייתי בטוח שעכשיו הוא פורץ והולך לאירופה ואז הגיע הדבר השטותי ואז חצי עונה הוא היה על הספסל ואז די חזר על עצמו אבל גם אם הוא יצליח העונה בחיפה הוא יהיה מבוזבז כי חלוץ עם כישרון כמו שלו צריך להיות חלוץ בכיר באירופה לפי דעתי הוא עולה על קטן בכישרון ואני לא ישכח את המספרת שעשה בהפועל פתח תקווה נגד ביתר זה הזכיר קצת את המספרת של ריבאלדו ואני לא מפחד להגיד הוא אולי ילד ועושה שטויות אבל שמאמן רציני ייקח אותו לידיים מאמן עם משמעת מאמן כמו קשטן אני בטוח שהוא יוציא מעצמו 100% ונראה אותו עוד בליגה בכירה האירופהועם הכישרון שלו הוא גם יכול לפתוח ולהיות טוב כי הוא די מזכיר לי את איגביני יעקובו שהיה צעיר

14. liroi Member

יש לדעתי המון כשרונות מבוזבזים שהיו תקוות גדולות בנבחרות הצעירות ונעלמו כמו דודו אברהם,גל גבע,ברוך דגו ועידן הלל שפעם קרע רשתות בפתחתקווה ואחי נצרת ונעלם..פעם עוד דיברו עליו כחלוץ הבא של הנבחרת..גם זנדברג עדייין לא מיצה את הפוטנציאל האמיתי שלו..

15. עומר דורות Member

אנחנו מדברים על כשרונות על שחקנים שאתה רואה שכישרונים ברוך דגו בכלל לא שחקן כישרוני הוא שחקן טוב והכל אבל הוא לא נראה לי כ"כ כישרון
    זנברג זה נכון ראיתי אותו ממשחק שלו בהפועל פתח תקווה שהוא היה בן 18 נגד חיפה הוא היה מצוין הלוואי וכל משחק הוא ישחק כמו במשחק הזה הוא שיחק מצוין אבל גם הוא יותר טכני מכישרון ואנחנו מדברים על שחקים צעירים