כשרונות מבוזבזים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י טורינו, ‏18/7/06.

1. נדב מיכאלי Member

כניראה שלא עקבת.
    היתה תקופה שהוא שיחק בהרכב הראשון וכבש כל שבוע שער.
    השנה הוא כבש 5 שערים.

2. לא מצאתי כינוי Member

מאור מליקסון הוא לא כישרון מבזובז,לדעתי פשוט אין לו את היכולות(כן כן מה ששמעתם) לתרגם את כל הדריבלים והיכולת ה"טכנית"( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) שלו למגרש דשא ולא קטרגל.
    לגבי שי בירוק,אני חושב שהוא כיום הפוטנציאל הכי מבוזבז שיש. מדובר בשחקן ששיחק והצטיין בנוער של אייאקס וכמעט נרכש על ידי טוטנהאם אבל רק בעייה באשרת העבודה גרמה לביטול העיסקה. אם הוא היה יודע להתנהג יותר טוב אני מאמין שהוא היה מגיע הרבה הרבה יותר רחוק.
    עוד כישרון מבוזבז לדעתי זה ערן לוי, חלוץ מצויין עם הרבה כוח פיזיות ויכולת כיבוש מצויינת,חבל שבגלל בעיות התנהגות כמו שי בירוק הוא כנראה לא יגיע לשום מקום.
    מראובן עובד לדעתי יותר מידי התלהבו,הוא שחקן מצויין עם הרבה הרבה כישרון אבל בטח ששנה שעברה הוא לא "נהיה שחקן מחדש". ב2 סיבובים שברובם הוא שיחק כמעט בכל המשחקים הוא כבש 3 ובישל 3,בהחלט לא מספיק לשחקן כזה שהציפיות ממנו יותר גבוהות. אני מאמין שהשנה הזאת תהיה שנת המבחן שלו.

3. טורינו Member

מסכים איתך לגבי ערן לוי עם מאור מליקסון יש לי מחלוקת איתך בתחילת העונה היה מאור הבורג המרכזי הוא פרח בישל וכבש יש לו יכולת אבל בהחלט הוא צריך ללכת לקבוצה קטנה להשתפשף ושם ואז הוא היה סופרסטאר

4. Legolas Member

אני חושב שזה מקודם מידי על מנת לשפוט את השחקנים הצעירים ולהדביק להם תתווית של "כישרון מבוזבז" כי הם בדיוק בזמן המתאים להראות שהם התבגרו ויעלו לגדולה או ישארו שחקנים בינוננים ותשחקנים שנחשבו תהבטחות ולא עשו תקפיצה מדרגה.
    עובד ניהיה שחקן מציון בעונה האחרונה בבני יהודה וסביר להניח שאם הוא ימשיך ככה הוא ימצא את עצמו באירופה עוד שנתיים ולגבי מליקסון רק ימים יגידו אם רוני לוי יצליח להוציא ממליקסון את הכישרון שיש בו.

5. reda Member

די כבר לדבר על סטטיסטיקות...אז מה אם עובד בישל וכבש רק 3 שערים\בישולים....הוא היה אחד משחקני המפתח שעזר לבני יהודה להיות קבוצה טובה...
    ומליקסון בתקופת קאנן היה מעולה...

6. לא מצאתי כינוי Member

התפקיד של שחקן התקפי כמו עובד קשור לחלק גדול מאוד לסטטיסטיקה של גולים ובישולים,ככה שגם אם תנסה להגיד שזה לא,זה כן. משחקנים כמו מגנים,בלמים,קשרים אחוריים אפשר לא לצפות,אבל משחקן התקפי?
    שוב,אני לא מוריד מערכו וחושב שהוא מצויין אבל הוא נעלם העונה לא פעם ולא פעמיים במשחקים של בני יהודה,ורק השנה הזאת תהיה המבחן האמיתי שלו.

7. vivalaunited Member

בירוק לדעתי הכשרון הכי מבוזבז לאחרונה.
    הוא שחקן שיכל להגיע רחוק, יש לו מסירות ממש מדוייקות בסגנון ברקוביץ וגם טכניקה טובה, יכול להוביל התקפה בצורה טובה ומושלמת לפעמים.
    יש לו אופי של מתייאש ומקופח ולכן הוא לא הצליח.

8. טורינו Member

מסכים איתך על כל מילה

9. דודי לוי Member

מבחינת כישרון אין מישהו שתקרב בכלל לראובן עובד בכישרון .
    מאור מליקסון שחקן קט רגל תותח חסר לו הרבה דברים בסיסים כמו הבנת המשחק ובעיטה הוא לא מספיק חזק גם מנטאלית וגם פיזית אין לו נסיון ומספיק דקות משחק או הופעות ברמה הגבוהה
    הוא צריך הרבה הרבה הרבה עבודה קשה כדי להגיע למה שהוא רוצה להגיע ליגה איטלקית צרפתית או ספרדית. דריבל וטכניקה יש לו כל השאר לא משהו....

עובד הוא הכישרון הכי גדול כרגע בכדורגל הישראלי.

10. hot sos Member

רואבן עובד כישרון גדול מאוד אבל סיפרו לי שהכושר הגופני שלו על הפנים בגלל שהוא מעשן ושותה אלכוהול..בכל מקרה, לפי דעתי מאור מליקסון הוא הכישרון הכי טוב של הכדורגל הישראלי, פשוט את שי בירוק לא יצא לי לראות הרבה פעמים ככה שאני לא ממש יכול לדבר עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/06
  11. אלסנדרו דל פיירו Member

היום כל שחקן כדורגל שותה אלכוהול ומי שאומר לך שלא הוא שקרן.
    ראובן לא מעשן תיהיו בטוחים.

קובי מוסא לא שותה?
    קובי דג'אני לא שותה?
    והבה לא שותה?
    נמני לא מזיין? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

12. hot sos Member

אני מבטיח לך שעומרי אפק לא שותה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/06
  13. אלסנדרו דל פיירו Member

אחי היום כל שחקן רואה כסף משתגע בראש אם זה מסיבות אם זה הימורים בקזינו בהכל...
    אין אחד שיבוא ויגיד לך שהוא לא שותה לא מעשן לא מהמר וכו'...
    בקיצור אחי אין שחקן פלס שעושה הכל ישר והולך לפי הספר.
    אם יהיה אחד כזה אבל באמת אני מוריד בפניו את הכובע ולוקח את המילים בחזרה אבל קשה לי להאמין
    שאין שחקן כדורגל שלא מסתנוור מהכסף ומבזבז הרבה על מועדונים אלכוהול זונות עישונים וכו'.

14. TariboWest Member

יש אחד - טל בן חיים, רק מיץ תפוזים.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה לא שותה אלכוהול?או מעשן?בחיית אין כזה דבר,אם נראה לכם שאפק לא שותה אז אתם טועים..
    הרעיון הוא שיש הבדל בין לצאת יום רביעי חמישי לאנשהו ולשתות 2-3 בירות או איזה וודקה
    מול לצאת לילה לפני משחק ולשתות[שי בירוק] או יש הבדל בין לעשן סיגריה פה ושם עם חברים מול לעשן
    קבוע.

עובד לא חי חיים של הספורטאי[לפחות לפי התקשורת] ולא שומר על עצמו מול שחקנים כמו טל בן חיים
    ששומר על עצמו ויש לו אורח חיים ספורטיבי.